Наркоманія - як її можна попередити?

Наркоманія – як попередити проблему?

Наркоманія стрімко розвивається у нашому суспільстві. Вона стає все молодшою ​​і молодшою ​​не по днях, а по годинах. Ну і наркодилери не сидять на місці. Щодня на вулицях міста Києва з’являються написи сотні адрес інтернет-магазинів психоактивних речовин.

Доступність і дешевизна наркотиків – ось реалії сучасного суспільства. «Завдяки» такими адресами купити речовини не становить ніякої складності. Написав, отримав адресу «закладки» – і на тобі! Все, що забажаєш, на місці!

Те, що в наших силах

Що ми можемо зробити? З огляду на глобальність проблеми, іноді опускаються руки. Але! Якщо у підлеглих наркодилерів є ентузіазм «розписувати» місто, чому б нам не боротися з ними їх же хитрими способами? Чому б нам не замалювати їх небезпечні витівки?

  • Скільки людей потрапляє в пастку цих адрес?
  • Скільки посилань розміщується біля шкіл?
  • Яку небезпеку це становить?
  • Як це впливає на розвиток наркоманії?

Звичайно, можна судити так, що кому це не потрібно – той і не скуштує, але все ж. Ніхто, на жаль, стовідсотково не застрахований. Саме тому сидіти склавши руки і просто спостерігати, як стрімко зростає наркоманія – це гігантська помилка.

Не все одно!

Щоб зменшити кількість смертельних посилань, православне відділення «Пальміра Плюс» організувало акцію «Намалюй життя дітям». Її провели біля середньої загальноосвітньої школи №62. Виявилося, що біля неї – цілий розсадник нарко-адрес!


Уявіть собі, прямо біля школи була будівля, котра повністю розписана величезною кількістю адрес на будь-який смак і колір! Деякі адреси були написані таким великим шрифтом, що легко було їх розглянути здалека!

Хто взяв участь в акції?

Хто взяв участь в акції? Крім громадських організацій, членів православної церкви, поліції, вчителів – це були ще й підлітки! Учні тієї ж ЗОШ №62 без примусу, за своєю згодою взялися за цю справу!
Знаєте що найприємніше? А те, що опитавши цих ініціативних молодих людей, виявилося, що вони поважають здоровий спосіб життя!
Досить було подивитися на те, з яким натхненням і відвагою вони замальовували нарко-адреси. Це дає зрозуміти, що все-таки серед сучасної молоді не так уже все й втрачено!