Профілактика наркоманії серед населення міста

Профілактика наркоманії серед населення

Профілактика наркоманії серед населення необхідна справа. Чому? Адже, на жаль, проблема вживання надто швидко набирає обертів серед різних його прошарків.

Чому так відбувається?  Один із вагомих критеріїв можна вважати легкодоступність. Зараз, щоб дістати наркотик не потрібно сильно напружуватись. Достатньо мати трохи коштів, смартфон та знайти напис адреси інтернет-магазину цих “веселощів” на стінах будинків, наприклад. А повірте, їх зазвичай достатньо…

Попередження наркоманії

Що робить «Пальміра Плюс» у цьому напрямку, щоб виправити ситуацію? Однією з таких важливих справ є організація Акції «Намалюй життя дітям». Вона направлена на те, щоб зафарбувати “графіті-шкідники”, або нарко-адреси.
Можливо це не впливає на тих, хто знає їх напам’ять, але, хоча б не дасть іншим людям стати новими “клієнтами” таких магазинів.

Останні події

Цього четверга команда філіалу “Пальміра Плюс” м. Києва провела таку Акцію біля метро «Лівобережна». А якщо бути точнішими, то починаючи з вулиці Євгена Сверстюка та далі по периметру.
Допомогли організувати та провести Акцію:

  1. Поліція Києва та Ювенальна Превенція Києва, а саме: Олексій Крупеня, Оксана Донська та Юлія Євченко.

Також вони залучили «складних» підлітків, які, до речі, з радістю займалися цією справою.

  1. Компанія «Himdecor» та небайдужі громадяни.

Вони надали достатню кількість фарби для того, щоб Акція все-таки відбулася.

Ситуація у районі

На перший погляд район здається живими, людним та спокійним. Але якщо відійти трохи далі, у подвір’я, то картина справжньої його ситуації стає одразу зрозумілою:

  1. Купа нарко-адрес. При чому дуже часто зустрічалося десятки однакових «оголошень» на одних і тих же стінах.
  2. Реклама наркотиків біля школи. Хоч така картина, на жаль, звична справа – поки не побачиш, так би мовити, не відчуєш. Уявіть собі: йде натовп учнів з навчання, а поряд – розсадник наркотичних адрес на будь-який смак.
  3. «Каталог магазинів наркотичних речовин», а саме: кремезний, довгий бетонний паркан біля залізничних колій, що був повністю заповнений різноманітними нарко-адресами…

Реакція населення

Населення району виявилося дуже навіть активним в хорошому плані. Дуже надихнуло, що багато людей виявили великий інтерес до Акції: і цікавилися нею, і номери телефону, рахуйте, запитували, щоб потім взяти участь у наступних заходах, а деякі взагалі одразу приєднувалися.
Хоча були й такі, що не бачать у цьому змісту, але все ж таки… Прихильників було в рази більше!

До нових зустрічей!

Знаєте, приємно, що навіть сторонні люди звертали увагу на цю справу. Можна сказати, що профілактика наркоманії серед населення пройшла успішно та наступного разу Акція буде ще масштабнішою!