Всеукраїнський Антинаркотичний Табір №11

11-ий Всеукраїнський Антинаркотичний Табір - це грандіозна подія, яка надала масу яскравих емоцій... Він залишив приємний відбиток...

093-500-90-85
Приватна клініка лікування алкоголізму
Всеукраїнський Антинаркотичний Табір №11

11-ий Всеукраїнський Антинаркотичний Табір

Грандіозна подія, а саме 11-ий Всеукраїнський Антинаркотичний Табір, організований «Пальміра Плюс», здійснила справжній фурор та шквал яскравих, найщиріших емоцій! Близько триста тверезих залежних, купа різноманітних заходів, щоденні приємні сюрпризи… Повірте, розповідати є про що! І саме цим ми зараз й займемося, бо мовчати вже немає терпіння!

Величезний з’їзд філіалів «Пальміра Плюс»

Шоста ранку… Світанок… Тиша… І от-от під’їжджає перша філія «Пальміра Плюс» на 11-ий Всеукраїнський Антинаркотичний Табір у санаторій «Пролісок», який знаходиться поблизу міста Києва…

Отже, як пройшов величезний з’їзд філій «Пальміра Плюс», він же неофіційне відкриття Табору? Яскраво, усміхнено, радісно, весело, запально, сонячно… Гарна погода, свіже повітря, багато слів, емоцій, дружніх зустрічей… Хто б міг подумати, що колись залежні від різноманітних речовин будуть радіти від таких простих речей?…
Думаєте це все? А ні! Приємні враження довершила запальна пінна дискотека з DJ «Stupid», який завітав спеціально для того, щоб подарувати вихованцям «Пальміра Плюс» круту атмосферу, драйв та адреналін! І, повірте, ніяких сторонніх речей не було потрібно для відчуття задоволення!

Офіційне відкриття

Що ж, тепер можна сміливо писати про те, що було розпочато 11-ий Всеукраїнський Антинаркотичний Табір… А «відкрив» його, можна сказати, Павло Єфімчук. Адже з самого ранку всі філіали «Пальміра Плюс» вийшли для енергійної зарядки з талановитим тренером!

До речі, Павло Єфімчук був поряд з командою «Пальміра Плюс» на 11-ому Всеукраїнському Таборі від самого початку і до кінця!

Окрім цього стартували спортивні змагання, які супроводжували Табір увесь тиждень. От там-то й було! Завзяті кличі, вірні вболівальники та налаштування всіх на перемогу! І, скажемо Вам, вирувало враження, що, напевно, кубки дістануться всім! Адже, з такою групою підтримки годі програвати!
Ну а якщо дуже вже засмутила поразка, то зібратися до купи можна було на спеціальних групах із психологами. Так, цього дня приїхали гештальт-терапевти Ольга Кравцова та Оксана Сидун.
Почекайте-почекайте! Це ще не все! Вгадайте хто завітав для окремого концерту! Як думаєте? Що ж, зустрічайте, так би мовити: гурт «БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ»! Так, приємний та неочікуваний сюрприз!

Думаєте це все? Е ні, адже ввечері Володимир Шумко разом з Іриною Гатун показали максимально смішну, талановиту виставу імпровізаційного театру «Чорний квадрат». А після цього, доповнили вже достатню кількість позитивних емоцій команди шоу «Ліга Сміху» «Моя провінція» та «Николь Кидман», а також учасник «Квартал 95» Руслан Ханумак!

До речі, разом з ними виступала й імпровізована команда вихованців «Пальміра Плюс»! Та й взагалі, вони вже не перший раз навідувалися на такий захід!

Наче лише початок, а вже стільки всього! То що, йдемо далі?

Патріотична лінійка, або особливий день

Про цей день можна сказати, що він був справді особливим! Чому? Адже на Патріотичну лінійку 11-ого Всеукраїнського Антинаркотичного Табору завітав сам Президент України Володимир Зеленський та його дружина Олена Зеленська з важливим повідомленням та підтримкою для кожного залежного!

Про візит Глави Держави у нас є окрема стаття, яку Ви можете прочитати тут.

Після такої події мало що може здивувати, але все ж таки… Другий день був сповнений цікавими несподіванками. Так, для спілкування з учасниками Табору завітав чотирикратний чемпіон по бойовому самбо Ярослав Амосов. Причина його приїзду? З його слів, він просто справді хоче допомогти та вселити надії. І це, скажемо Вам, дуже важливо для кожного!

Приблизно з такою ж метою завітала Віра Романова. Відома психолог періодично відвідує Табір для того, щоб залежні люди змогли повірити в себе та чогось досягти. На цю тему й відбувався її останній тренінг.

Дієву терапевтичну групу провів Олександр Гогілашвілі, після якої багато людей відкрили для себе те, чого вони раніше в собі не бачили…

Достатньо серйозні питання та серйозний день завершила «Ліга Сміху Пальміра Плюс», або КВК. Знаєте, хто виступив у якості ведучого? Учасник «Квартал 95» Артем Гагарін! Насміялися вдосталь! Все-таки гарно усвідомлювати, що вихованці «Пальміра Плюс» в більшості талановиті люди…

Вперше Артем Гагарін завітав на 10-ий Всеукраїнський Антинаркотичний Табір. Приємно було побачити його знову!

Зворушлива постановка «На дні» та візит спеціалістів

На кожен Табір приїздять спеціалісти у сфері залежності для спілкування з учасниками «Пальміра Плюс» та ознайомлення з методами реабілітації та ресоціалізації залежних. Цього разу захід відвідало близько шістдесят фахівців, як з України, так і закордону.
Та, окрім такої офіційної частини, захід продовжував приносити радісні посмішки та невимушеність. А допомагали у цьому, знову ж таки:

 1. спортивні змагання;
 2. веселі старти;
 3. класне тренування з Павлом Єфімчуком;
 4. цікаве спілкування з Михайлом Михайловичем Грінченко;
 5. концерт та поєдинок у тир з Олексієм Мочановим.

Що запам’яталося найбільше з цього дня Табору? Зворушлива, сумна, глибока вистава «На дні» вихованців «Пальміра Плюс»… Це до того, що їх таланти на гуморі не закінчуються!.. Чуттєва, правдива постановка відкрила величезну трагедію залежних людей… Плакали всі, хто були на ній присутні: і самі учасники реабілітаційного процесу та співробітники, і фахівці, які завітали у гості.
Розвіювали цю ноту композиції від українського гурту «Кораблі» та, знову ж таки, талановиті виступи команди «Пальміра Плюс».

Ще трохи зворушливих моментів: лікарів-наркологів прямо зі сцени, з квітами, вітали ті люди, яких вони направили в «Пальміра Плюс»!

Батьківський День Всеукраїнського Антинаркотичного Табору

От тут, звичайно було багато різноманітних моментів: від гарного настрою до сліз… Адже це найрідніші люди, які раніше сильно потерпали від наслідків залежності та нарешті знайшли відраду… Уявіть собі, які почуття вирують, коли тепер вони побачили свого близького здоровим та вільним!
Оскільки – це Батьківський день, то для них було проведено маса цікавих заходів:

 1. група для співзалежних;
 2. арт-терапія спільно з дітьми та рідними, що проходять реабілітаційний процес;
 3. сімейна гра в арчерітаг.

Окрім цього день був сповнений масою інших класних несподіванок! Так:

 1. Знову, для спілкування та проведення майстер-класу по боксу приїхав Ярослав Амосов!
 2. Була проведена терапевтична група Олексієм Лінником, керівником філіалу «Пальміра Плюс» м. Києва, та Ігорем Щегловим, керівником «Пальміра Плюс».
 3. Вже в який раз завітав учасник «Квартал 95» Євген Кошовий! Який, на хвилиночку, взяв участь в освідченні зі сцени одного з випускників «Пальміра Плюс»!
 4. «Improv Live Show», так само уже не вперше, провели повноцінне шоу!
 5. Учасниці шоу «Жіночий Квартал» Віра Кекелія та Марта Адамчук разом з Романом Дуда подарували цікаве спілкування. А ще, виступили на вечірньому концерті разом з Максимом Козаченко (який, до речі, теж вихованець «Пальміра Плюс»).
 6. Андрій Головань, автор «Квартал 95», виконав свої вже відомі та улюблені всіма композиції! Та здивував кожного гімном, який він написав для організації «MAAmki» та виконав спільно зі своєю дружиною!

Завітали й представники православного духівництва: отець Олексій та отець Дмитрій.

Та й це лише вершина айсберга!.. Найбільше емоцій вирувало під час творчих номерів, присвячених улюбленим батькам… Та щирих слів подяки й любові разом з букетами квітів на сцені…

Ну і на завершення…

Зовсім непомітно та несподівано підібрався останній день 11-ого Всеукраїнського Антинаркотичного Табору! В ньому й зосередилися всі інтриги щодо майбутніх кубків та перемог! Оскільки, саме цього дня відбулися фінальні поєдинки спортивних змагань!
Почалося все з неймовірної мотивації від Олени Тараріни! Радісно, звичайно, що вона і на цей раз приділила час команді «Пальміра Плюс»! Вона заряджає не на один день, та навіть тиждень! Після її тренінгів «виростають крила»! До речі, про мотивацію: Олена Тараріна подарувала найактивнішим свої книги та відкрила всім присутнім доступ до своїх навчальних програм! Отже, після цього всі вже стовідсотково були готові підтримувати своїх товаришів та й не тільки!
Спортивний дух чергувався з музикальними нотами. Так, дуже сильно вразив український гурт ADAM (членом якого є Максим Козаченко) своїм окремим виступом та якісною вітчизняною музикою спільно з шаленою енергетикою!

Привернули свою увагу до Табору й громадські діячі та політики. Так, наприклад, в гості на 11-ий Всеукраїнський Антинаркотичний завітав Тарік Сархан – представник Всеукраїнської Асоціації Громадських Організацій «АЛЬРАЇД».

А що ж було на фінальному концерті? Скажемо Вам, все:

 1. Улюблені гурт «G-art», як завжди, запалили зал своєю крутою музикою та змусили всіх піднятися з крісел!

До речі, гурт «G-art» цього разу не лише виступали, а й спілкувалися з учасниками Табору. І, з їх слів, їм дуже сподобалося проводити час з учасниками «Пальміра Плюс»!

 1. «ДІЛЯ» виконав для команди «Пальміра Плюс» свої пісні, без яких мало хто уявляє Всеукраїнський Антинаркотичний Табір!
 2. Юрій Великий та Андрій Грищенко розсмішили та наповнили позитивом весь зал!

І це лише наші любі гості! А ще ж виступали вихованці «Пальміра Плюс», котрі знову дивували своєю вправністю! Ну і на завершення: урочисті нагородження, слова подяки Павлу Єфімчуку за те, що він постійно був поряд, та урочистий гімн «Пальміра Плюс» у виконанні Максима Козаченко…

Очікуємо наступного Табору!

11-ий Всеукраїнський Антинаркотичний Табір залишив такий яскравий відбиток, який ще довго буде супроводжувати тих, хто був там присутній!… Отже, очікуємо наступного Табору!