Лікування залежності від Амфетаміну в Києві

Амфетамін є поширеним наркотиком, при вживанні якого завдається серйозної шкоди як фізичному, так і психологічному здоров'ю хворого. Впоратися з недугою без залучення професійних лікарів не тільки важко, а й небезпечно, оскільки серйозний вплив препарату на життєво важливі органи людини.

067-118-77-59
Безкоштовна консультація
Ми передзвонимо вам протягом 15 хвилин
Дякуємо за заявку!
Ми зв'яжемося з вами протягом 10 хвилин
Індивідуальний підхід до лікування залежності
Індивідуальний підхід до лікування залежності
100% гарантія анонімного лікування
100% гарантія анонімного лікування
Ефективність лікування понад 70%
Ефективність лікування понад 70%
Усі співробітники мають більший досвід роботи
Усі співробітники мають більший досвід роботи
Лікування залежності від Амфетаміну

Амфетамін — це психотропна речовина, що має сильну дію. Тому це робить його одним із найнебезпечніших наркотиків. Дана наркотична речовина має збуджуючий ефект на організм подібно до гормонів стресу, таких як дофамін і норадреналін. Найбільшу популярність амфетамін отримав у молодіжних колах, серед підростаючого покоління, спортсменів та студентів.

Доза вживаної речовини безконтрольна, а прийом може бути як епізодичним, так і регулярним. Амфетамін змушує залежного відчувати себе справжнім супергероєм у всіх сенсах, тому перестати його приймати неможливо. Усі спроби спрямовані на самостійну відмову найчастіше провальні. Лікування фенової залежності в центрі “Пальміра плюс” гарантує стійкий тривалий результат, оскільки в ній працюють лише кваліфіковані фахівці різних напрямків.

Залежність від фена

Зрозуміло, патологічна прихильність до цієї наркотичної речовини загрожує наслідками. При постійному вживанні фена велика ймовірність розвитку психозу, з маренням, галюцинаторним синдромом, підвищеною агресією, а також часті випадки суїцидальних спроб. Плюс до всього відбувається цілковита соціальна руйнація особистості з ураженням усіх органів та систем людського організму.

Вживання амфетаміну викликає:

 1. Ризик розвитку та посилення наявної артеріальної гіпертензії, що значно підвищує ймовірність виникнення інсультів.
 2. Порушення функціонування імунної системи, внаслідок чого на тілі у залежного часто виникають фурункули та флегмони.
 3. Порушення функціонування репродуктивної системи з виникненням аденоми простати, розладом потенції, дисменореї та безпліддя.
 4. Стрімка втрата ваги.

Передозування амфетаміном може спричинити серйозні порушення функціонування дихальної та серцево-судинної систем.

Висока ймовірність порушення свідомості аж до коми або навіть смерті. Смертельне дозування наркотику — 25 міліграмів на 1 кг маси тіла. При спробі відмовитися від наркотику спостерігається аутоагресія та схильність до психозів. Звичним для залежних є вгамування своєї надмірної агресії у бійках, нерідко вони схильні до прояву насильницьких дій або скоєння вбивств.

Чи можна позбутися залежності?

Лікувати залежність необхідно на будь-якому етапі, як у період ремісії, і у стадії активного вживання. Терапевтичний спектр поєднує різні методики, а саме медикаментозне лікування, робота з психотерапевтом і соціальну адаптацію. Весь курс лікування залежний проходить в умовах клініки. Курс триває до повного одужання пацієнта.

Етапи лікування залежних від амфетаміну:

 • переривання абстиненції;
 • очищення організму;
 • медикаментозне лікування;
 • психотерапія;
 • курс реабілітації для наркомана;
 • спостереження під час відновлення.

Лікування залежності в клініці

Персонал клініки складається зі справжніх професіоналів своєї справи, які знають все про амфетамінову залежність та проводять лікування за спеціально розробленими індивідуальними програмами. У цих програмах враховані численні аспекти, такі як ступінь тяжкості, тривалість вживання, а також психотип наркозалежного.

У перший день перебування у клініці проводиться діагностичний пошук та оцінка стану пацієнта. Курс лікування починається з проведення детоксикації, а також запровадження медикаментів, дія яких спрямована на блокування наркотичної речовини. Це допомагає знизити потребу у вживанні наркотику.

У терапії амфетамінової залежності застосовуються такі лікарські засоби:

 • з групи анксіолітиків: “Діазепам”, “Лоразепам”;
 • з групи антипсихотиків: “Аміназин”, “Галоперидол”, “Сонапакс”, “Тріфтазін”;
 • з групи адреноблокаторів: “Пропранолол”, “Фентоламін”.

Заходи спрямовані на мотивацію та зміну мислення залежного є обов’язковими. Це необхідно для того, щоб він самостійно зважився зробити крок назустріч до позбавлення від патологічної залежності.

У разі якщо ваша близька людина є наркозалежною, негайно звертайтеся за медичною підтримкою. Не варто чекати, що він самостійно подолає недугу. Телефонуйте, записуйтесь на консультацію, приходьте та лікуйте амфетамінову залежність.

Завдяки доступним цінам за надання висококваліфікованої допомоги, можна відразу починати лікування, не марнуючи часу на невдалі спроби. Професіонали з “Пальміра плюс” знайдуть підхід до кожного пацієнта, подбають і переконають у тому, наскільки важливо позбутися недуги та повернутися до нормального, повноцінного життя.

067 118 77 59

Часті питання | Лікування залежності від Амфетаміну:

Чи можна позбутися залежності від амфетаміну?

Так, можна позбутися амфетамінової залежності. Але це вимагає допомоги фахівців та зусиль самого залежного.

Важливо розуміти, що залежність від амфетамінів — це не лише фізична, а й психологічна залежності. Причиною залежності часто є спроби уникнути проблем чи стресу, а також бажання покращити настрій та підвищити працездатність. Проте з часом залежність лише посилюється, і людина може втратити контроль над своїм життям.

Як довго проходить ломка від амфетаміну?

Тривалість ломки від амфетамінів залежить від індивідуальних факторів і може тривати від кількох днів до кількох тижнів. У цей час притаманні фізичні та психологічні симптоми, такі як:

 • безсоння;
 • втома;
 • тривога;
 • дратівливість;
 • депресія;
 • головний біль та інші. 

Після проходження ломки можуть зберігатися психологічні симптоми, тому рекомендується продовжувати лікування та консультації з професійними фахівцями.

Чим лікуватися після амфетаміну?

Залежно від індивідуальних потреб лікування може включати:

 1. Медикаментозне усунення симптомів ломоти та зменшення бажання вживати наркотики.
 2. Психотерапію, включаючи когнітивно-поведінкову терапію, яка допомагає змінити негативні думки та поведінку, пов'язані з вживанням наркотиків.
 3. Лікарську терапію для усунення психологічних симптомів, таких як депресія та тривога.
 4. Соціальну підтримку, включаючи участь у групах підтримки та програми реабілітації.

Важливо розуміти, що лікування залежності від амфетамінів — це тривалий процес, який може зайняти багато часу та зусиль. Однак, звернувшись за допомогою до нашої клініки, можна отримати ефективне лікування та повернутися до здорового життя.

Що відбувається з мозком під впливом амфетаміну?

Першими проявами є психоз та суїцидальні думки. Інші симптоми включають:

 • наркозалежний говорить багато і безупинно;
 • галюцинації яскраві та чіткі;
 • нерідко панічні атаки;
 • мігрень;
 • неконтрольовані ЦНС хаотичні рухи тіла;
 • блідість шкірних покривів;
 • гіпергідроз (сильне потовиділення);
 • запаморочення або навіть непритомність;
 • інфаркт, інсульт;
 • передозування.

При відсутності професійної допомоги неминучим є відмова внутрішніх органів, що може призвести до смерті. 

Самостійне подолання амфетамінової залежності є величезним викликом, оскільки такі спроби часто призводять до погіршення ситуації. Нерідко люди помилково думають, що вони здатні позбутися наркотичної залежності будь-коли. Однак для успішної боротьби з амфетаміновою залежністю необхідне лікування у стаціонарі, ретельне дотримання рекомендацій лікаря та тривалий психотерапевтичний курс. Лікування пацієнта зазвичай проходить у кілька етапів.

Як швидко розвивається залежність від амфетаміну?

Медичні дослідження показують, що понад 10% людей, які вживають амфетамін регулярно, можуть розвинути залежність у перший місяць, а 25% – через 6 місяців. Однак інші дослідження вказують, що близько 10% людей можуть розвинути фізичну залежність протягом кількох днів.

Швидкість розвитку залежності залежить від дози, частоти та способу вживання, генетичної схильності та наявності психічних та соціальних проблем. Важливо розуміти, що залежність від амфетамінів – серйозне захворювання, яке потребує професійної допомоги.

Лікування залежності від Амфетаміну Ціна

Послуга Ціна 2022р
Консультація лікаря нарколога750 грн
Амбулаторне лікування2800 грн
Лікування в стаціонарівід 3400 грн (доба)
Лікування в стаціонарі(VIP)від 5000 грн (доба)
Кодування від опіоїдів (рік)10000 грн

Відгуки

5/5 Оксана М...

Хочу поділитися враженнями і просто виговоритись.

Дякую велику клініку, яка допомогла мені повернути доньку. Наркотики – найкошмарніше, що створила людина. Ця гидота вбиває повільно і порятунок знайти важко. Моя дівчинка, така розумна та талановита, потрапила під вплив свого колишнього хлопця. Він запропонував їй спробувати трохи кайфу та підсадив її на наркотичну залежність. Цей тип знищив стосунки зі своєю сім'єю і мало не зруйнував наші, які ми будували від народження дочки. Ми завжди мали щирі стосунки, тож моя дівчинка поділилася зі мною своєю проблемою.

Ми одразу звернулися до вашої клініки. Пройшли очищення організму, терапію та психологів. Як ви радили, змінили місце проживання та назавжди забули про колишнього хлопця. Правда, я дуже хвилююся, щоб він не знайшов мою дівчинку і знову не почав підбивати її на вживання. Адже після лікування дочка так тяжко відновлюється. Ще раз дякую за допомогу.

5/5 Віктор М...

Дякую, що повернули мене до життя. Тільки після лікування я зрозумів, у якому болоті жив. Наркотики – це не про кайф. Це про смерть. До вживання я був непоганим художником, а потім щось пішло не так. Наркотики не допомагають фантазії, вони її убивають. Я викинув усі полотна, які писав за часів залежності, там суцільний жах. Зараз після лікування я пишу зовсім інше, світле. Хочу одного разу зробити виставку.

Тяжко було звернутися до клініки за лікуванням. Все здавалося, що все саме пройде, і я зможу позбутись залежності. Навіть коли дівчина пішла і сестра перестала спілкуватися, я думав, що все налагодиться. Тепер я розумію, як це було безнадійно. Особливо ці спалахи агресії.

Обов'язково візьму участь у ваших групах підтримки, розповім, як складно, але важливо наважитися на лікування залежності. Дякую.