Особливості лікування порушень сну та безсоння

Сон необхідний кожній людині, оскільки саме в цей час відпочивають усі системи організму. Для хорошого самопочуття необхідно щонайменше 6 годин безперервного сну. У деяких випадках цей показник може бути збільшений до 10 години. Згідно зі статистикою, понад 30% дорослого населення страждає на щоденне від безсоння та інших порушень сну.

093-500-90-85
Безкоштовна консультація
Ми передзвонимо вам протягом 15 хвилин
Дякуємо за заявку!
Ми зв'яжемося з вами протягом 10 хвилин
Индивидуальный пoдхoд к лечению зависимoсти
100% гарантия анoнимнoгo лечения
Эффективнoсть лечения бoлее 70%
Все сoтрудники имеют бoльшoй oпыт рабoты

Захворювання можуть мати великий перелік симптомів, пов'язаних із порушенням тривалості сну. Основні їх це:

  • проблеми із засипанням;
  • часте пробудження під час сну та складності подальшого засинання;
  • раннє піднесення;
  • загальна тривалість сну до 6 годин.

Порушення сну та безсоння можуть стати наслідком наявності захворювань серцевої, дихальної та неврологічної систем. Крім того, недуга виникає у тих, хто часто вживає алкогольні та наркотичні речовини. Труднощі із засипанням можуть бути викликані великою кількістю вживання напоїв, що містять кофеїн.

Недуга може мати транзиторну форму, гостру та хронічну. У першому випадку хворий погано спить через раніше перенесений сильний стрес, втому і це триває не більше 7 днів. При гострій формі тривалість хвороби може сягати місяця. А у випадку з хронічною формою порушення сну та безсоння присутні в житті пацієнта тривалий час.

Як діагностувати порушення сну та безсоння?

Перед тим, як приступити до лікування, лікар-сомнолог повинен призначити обстеження, а також провести бесіду з пацієнтом. Під час цього хворому необхідно якомога точно описати свої симптоми, розповісти про тривалість хвороби, її перебіг. Для встановлення діагнозу буде призначено:

  • клінічний аналіз крові та сечі;
  • відвідування ЛОР, невролога;
  • ЕКГ.

Пацієнту необхідно буде завести щоденник, де він щодня фіксуватиме всю інформацію щодо свого сну. Йдеться про час засинання та пробудження, даних про прийом алкоголю, а також останнє вживання їжі. Це дозволить лікарю дізнатися більше інформації про особливості хвороби та призначити відповідне лікування.

Лікування порушень сну та безсоння у клініці «Пальміра Плюс»

Недуга може виникнути через наявність інших захворювань. У такому разі потрібно повністю усунути супутнє захворювання. Щоб допомогти хворому налагодити сон, лікар-сомнолог зможе призначити:

  1. Снодійне. Медикаменти дозволяють набагато швидше засипати та знизити частоту пробуджень.
  2. транквілізаторів. Потрібно в тому випадку, якщо хворий, крім проблем зі сном, страждає від підвищеної тривожності.
  3. Мелатонін. Особливо ефективний за умови частої зміни часових поясів. Він дозволяє відновити нормальний перебіг сну.

У центрі «Пальміра Плюс» фахівці зможуть швидко діагностувати захворювання та призначать ефективне лікування. Для клієнтів з Києва та Київської області ми пропонуємо найбільш доступні розцінки та гарантуємо швидкий результат.

093 500 90 85

Відгуки

5/5 Наталка К...

"Біполярний розлад" мені здавалося страшною вигадкою психологів. Ну скаче в людини настрій, що такого? Не можна бути постійно милим, усміхненим або зосередженим. Допоки не зіткнулася особисто.

Мій син завжди добре навчався, був зібраним та активним хлопчиком. Тому я не одразу звернула увагу на його посилене домосідство, спалахи агресії. Потім з'явилася апатія. Настрій почав змінюватись різко, прямо на очах. Він закинув навчання. Міг нахамити і відразу мало не почати плакати. Замикався у кімнаті.

Як добре, що я звернулася до вашої клініки. Ви так легко порозумілися з хлопчиком, підібрали препарати – я досі дивуюся. Нам до повного одужання ще далеко, але я бачу, що син знову захопився навчанням. Велике дякую за допомогу.

5/5 Оля М...

Добрий день. Хочу подякувати за допомогу у лікуванні.

Коли у мене почалися порушення сну, я не надавала цьому особливого значення. Якщо особливо тяжко було, пила снодійне – допомагало. Тимчасово. Потім мене перестало цікавити, що відбувається довкола. Така м'яка байдужість до всього. Я пов'язувала це з перевтомою на роботі. Адже працювала консультантом з техніки багато років і постійно спілкувалася з людьми. Потім втратила роботу, замкнулася вдома та взагалі перестала контактувати з людьми. Нікого не пускала у життя. А там і карантин розпочався. Я абияк освоїла віддалення і працювала, щоб було на що жити. Але коли моя працездатність знизилася, я зрозуміла, що зі мною біда.

Звернутися до вас порадила знайома. Вони з чоловіком пройшли схожу проблему у минулому та були задоволені. Не скажу, що мені сподобалася терапія, але я змушувала себе ходити, слухати та говорити. Пити препарати було гидко, особливо в'яле відчуття після. Але тепер, коли я знову активна та з хорошою роботою, я розумію, як це було потрібно. Дякую за допомогу, гарного дня.