Нарколог з виїздом до дому в Києві

Допомогти людині із залежністю можна не лише у стінах клініки, а й викликавши лікаря додому. Нарколог центру «Пальміра Плюс» вирушить на вказану адресу та проведе всі необхідні заходи, щоб стабілізувати стан пацієнта.

067-118-77-59
Безкоштовна консультація
Ми передзвонимо вам протягом 15 хвилин
Дякуємо за заявку!
Ми зв'яжемося з вами протягом 10 хвилин
Індивідуальний підхід до лікування залежності
Індивідуальний підхід до лікування залежності
100% гарантія анонімного лікування
100% гарантія анонімного лікування
Эффективнoсть лечения бoлее 70%
Эффективнoсть лечения бoлее 70%
Ефективність лікування понад 70%
Ефективність лікування понад 70%
Допомога при запої

Центр працює вже понад 15 років, і за цей час лікарям вдалося повернути до нормального життя тисячі пацієнтів. Для кожного свого клієнта ми готові запропонувати низку переваг, а саме:

 • Конфіденційність. Лікування відбувається повністю на анонімній основі. Ніхто не дізнається справжнього імені, прізвища та адреси проживання наших клієнтів. Ця інформація не передається третім особам.
 • Цілодобове обслуговування. Викликати бригаду лікарів можна у будь-який час дня та ночі.
 • Особистий автопарк. Клініка «Пальміра Плюс» володіє кількома власними машинами допомоги, що дозволяє лікарям виїжджати на адресу пацієнта протягом 3-5 хвилин відразу після надходження виклику.
 • Низькі ціни. Незважаючи на те, що Пальміра Плюс є приватним центром, ми пропонуємо для своїх клієнтів найбільш доступну вартість на весь спектр послуг.

Алкогольна чи наркотична залежність – це біда для сім'ї. Зловживаюча людина руйнує свою долю. І пускає життя близьких під схил.


Але не поспішайте кидати залежну людину на свавілля. Наркотична чи алкогольна залежність – це хвороба. Її потрібно лікувати, позбутися назавжди.


Телефонуйте до нашої клініки. Лікар-нарколог виїжджає додому, щоб оглянути пацієнта та приступити до лікування. Уся процедура анонімна. Ваша рідна людина знову стане собою.

067 118 77 59

Часті питання | Нарколог з виїздом до дому:

Яку допомогу буде надано хворому вдома?

Після надходження виклику лікар-нарколог виїжджає на адресу пацієнта. З собою він бере набір медикаментів, що дозволяє йому здійснити такі маніпуляції, як:

 1. провести попередній огляд;
 2. виконати експрес-аналізи;
 3. очистити організм від токсинів за допомогою крапельниці;
 4. приглушить симптоми абстинентного синдрому;
 5. закодувати від алкогольної залежності;
 6. розробити план реабілітації, виписати рецепт на ліки.

Здійснити виклик лікаря додому можна всім, хто зіткнувся із запоєм віком від 18 до 65 років. При цьому дуже важливо, щоб термін постійного вживання етанолу не перевищував 14 днів. Якщо ж запій триває довше – варто одразу ж їхати до стаціонару клініки, оскільки стан пацієнта може бути критичним.

Знаходження у лікарні «Пальміра Плюс» не є дорогим, тому звернутися по допомогу можуть люди різного достатку. Незважаючи на те, що клініка спеціалізується на роботі з різними типами залежності, вона не виглядає як звичайний медичний заклад. Клієнти центру будуть у комфортних умовах під час всього лікування.

Чим небезпечний запій?

Тривале вживання алкоголю призводить до сильного отруєння. Після тривалої інтоксикації може з'явитися абстинентний синдром. Саме він найважче переноситься і має серйозні наслідки для організму. Впоратися з наслідками самостійно вкрай складно, тому найкраще звернутися за професійною допомогою. Через ломку хворий постійно потребує нової дози спиртного, що призводить до нового похмілля і чергового отруєння організму.

Лікування вдома – як відбувається?

Вийти із запою можна лише очистивши повністю організм від отрут та токсинів. Зробити це можна за допомогою введення розчину внутрішньовенно. Для цього необов'язково їхати до стаціонару, адже підключити крапельницю зможе нарколог вдома. Саме очищення організму дозволить пацієнтові вийти із абстинентного синдрому. У деяких випадках фахівець може виписати медичні препарати, що дають змогу швидко нормалізувати стан. Нарколог проведе розмову з хворим про важливість лікування, а також негативні наслідки залежності. Для боротьби з алкоголізмом призначається кодування, яке можна здійснити за умов стаціонару.

Викликати лікаря додому можна у будь-який час доби, оскільки клініка «Пальміра Плюс» працює без вихідних та перерв. Не варто хвилюватися, що хтось із знайомих чи колег дізнається про наявність недуги, оскільки лікування відбувається конфіденційно. Оформити заявку на виклик лікаря можна, зателефонувавши за телефонами, вказаними на сайті або заповнивши онлайн-форму.

Чим допоможе виклик нарколога додому?

Алкоголізм – одна з найпоширеніших проблем у нашій країні. Ідучи в запій, людина повністю втрачає контроль над собою та своїм життям. Під час постійного вживання спиртовмісних напоїв страждають абсолютно всі органи та системи організму, у тому числі нирки, серце, мозок. Викликаючи нарколога додому можна максимально оперативно допомогти хворому вийти із запою та повернутися до звичайного життя. Після відновлення організму пацієнт продовжить роботу зі своїм лікарем, щоб повністю пройти курс реабілітації, відновити фізичне та емоційне здоров'я.

Коли потрібен виклик лікаря додому?

Абстинентний стан, простіше кажучи, ламання – небезпечний для життя самого залежного та його оточуючих. Відходняк після наркотиків викликає хворобливі відчуття, слабкість. Може бути порушення роботи внутрішніх органів. Залежний у такому стані може нашкодити собі чи знову вжити.
Схожі симптоми спостерігаються у алкоголіків.
Лікар виїжджає щоб урятувати пацієнта від абстинентного стану. Допомогти вийти із запою. Записати на прийом, розпочати лікування. Або забрати до клініки, якщо стан тяжкий.
Крім того лікар-нарколог може швидко привести людину у вертикальний стан, як належить homo. Наприклад, якщо потрібно терміново їхати на роботу.

Швидкий та ефективний вихід у нормальний стан

Детоксикація організму швидко приводить людину до осудного стану. Простіше кажучи, лікар-нарколог прокопує пацієнта.

Препарат підбирається індивідуально, залежно стану здоров'я, наявності алергічних реакцій, і т.д.

Пацієнта прокопують розчинами з:

 • полівітамінами
 • калієм
 • магнієм
 • ноотропами
 • сорбентами
 • седативними
 • матаболіками
 • кардіопроекторами

Так організм хворого очищується. Фізичний та психічний стан нормалізується. Функції організму відновлюються.

Людина може зайнятися справами або почати лікуватися у нашого лікаря-нарколога. Щоб назавжди відмовитись від згубної звички.

Чому анонімно?

Насамперед, не варто давати привід сусідам лихословити. Людині після лікування доводиться нелегко. Потрібно постійно тримати себе в руках. Контролювати бажання. Негатив, який зазвичай виливають 'дорогі' сусіди, може стати поштовхом до рецидиву.

Інша причина: щоб рідні не нервували.Ви знаєте за собою згубну пристрасть до наркотиків чи алкоголю. Близькі бачать ваш стан, але ще не розуміють, що відбувається. Викликайте лікаря додому та приступайте до лікування. Рідні нічого не впізнають і любитимуть вас, як і раніше.

Нарешті, вирішите ви вилікуватись або просто прокопатися – це залишиться між вами з лікарем. Як і процес лікування. А це дуже сприяє становленню довіри між пацієнтом та лікарем. Легше буде взаємодіяти.

Усі послуги лікування алкоголізму:

 1. Лікування білої гарячки у стаціонарі
 2. Бінарне кодування від алкоголізму (подвійний блок)
 3. Кодування алкогольної залежності за методом Довженка
 4. Кодування лазером від алкоголізму в Києві
 5. Підшивка від алкоголю в Києві
 6. Вшивання ампул від алкогольної залежності в Києві
 7. Кодування від алкоголізму в Києві
 8. Лікування алкоголізму в Києві
 9. Комплексне лікування залежностей різного типу в Києві
 10. Нарколог з виїздом до дому в Києві
 11. Реабілітаційний центр для алкоголіків
 12. Ефективне кодування за допомогою гелю Еспераль в Києві
 13. Укол від алкоголізму в Києві, ціна уколу від алкоголю
 14. Виведення із запою на дому в Києві та Київській області
 15. Виведення із запою в Києві, стаціонарЧитайте також статті про лікування алкоголізму:

Нарколог на дому ціна

Послуга Ціна 2022р
Консультація лікаря нарколога750 грн
Амбулаторне лікування2700 грн
Лікування в стаціонарівід 3000 грн (доба)
Кодування від алкоголю (6 місяців)6800 грн
Кодування від алкоголю (рік)8000 грн
Підшивка від алкоголю13000 грн
Виведення із запою на домувід 4000 грн
Імплантація (підшивка) капсули Еспераль10 000 грн

Відгуки

5/5 Анна М...

Хотіла б подякувати клініці за допомогу моїй сестрі. Ми вже не знали, що робити. Пропадала талановита та розумна дівчина. Переживши нелегке розставання, вона звикла до алкоголю. Нічого не могли зробити з алкогольною залежністю.

Звернулися до вас, нам порекомендували метод Довженко. Типу він безпечний для організму і дає хороші результати. Сестра після довгих умовлянь погодилася.

Поки що все чудово. Вона знайшла роботу і збирається побачити з хлопцем. Про алкоголь більше не думає. Залежність пройшла. Думає зайнятися спортом та мене підтягнути.
Ще раз дякую

5/5 Вікторія Р...

Хочу сказати спасибі за те, що врятували мого чоловіка від алкогольної залежності. Він раніше часто вживав ще до знайомства зі мною. Коли ми з донькою переїхали до нього, пообіцяв, що більше не питиме. Але все одно іноді йшов у запій.

Ледве не втратив роботу. Але проблему алкоголізму визнавати не хотів. Після довгих умовлянь таки пішли до клініки. Лікар одразу зрозуміла, що й до чого. Дуже досвідчена жінка виявилася. Порадила вшивання імпланта Есперал, бо це швидко та надійно. Ми погодились на процедуру. І чоловік пити перестав. Більше на алкоголь не дивиться. Ще раз дякую.

5/5 Дмитро Р...

Хочу подякувати клініці та персоналу за допомогу у вирішенні проблеми. Не міг розлучитися зі шкідливою звичкою пити спиртне.

Кілька разів втрачав роботу через те, що йшов у запій. Дівчина після довгих стосунків покинула, не хотіла собі такого життя. Якось уранці я вирішив, що так жити не можна і звернувся до вашої клініки. Мені запропонували внутрішньовенно ввести ліки "Еспераль-гель". Процедура не болісна, майже без наслідків, тільки температура трохи піднялася, це швидко минулося. Лікування допомогло, більше пити не хочеться. З'явилася якась огида до запаху спирту. Життя налагоджується.

5/5 Мизайло В...

Дякую, що допомогли врятувати батька. Пив запоями, не просихаючи. Вічно з сусідами лаявся, шумів. Мама в такі періоди ходила хвора та втомлена. Ледве вмовили піти до фахівців. Нам запропонували кодування за методом Довженка. Ми сумнівалися, але довірилися фахівцям. І допомогло! Тато вже давно про чарку не згадує. Знову дачею захопився, там лазню доробляє, хоч давно закинув ідею. Навіть помолодшав трохи. Мама не натішиться, ходить квітуча. Із сусідами ми помирилися. Все налагодилось.

Звернулися до вас, нам порекомендували метод Довженко. Типу він безпечний для організму і дає хороші результати. Сестра після довгих умовлянь погодилася.

5/5 Артур М...

Жахливо бачити друга дитинства, який скочується в алкоголіки. Це мерзенна залежність, від якої взагалі, здається, немає порятунку. Але я привів його до вашої клініки, нам запропонували введення ліків дисульфірам. Невеликий безболісний укол та залежність пропаде.

Треба тільки стежити, щоб у ліках, наприклад, чи продуктах не було спирту. Стас погодився зробити укол і знову став собою. Забув про дівчину, через яку, власне, почав пити. Знову на велетні ганяє, працює, дівчат на побачення кличе. Я дивлячись на нього і сам узагалі пити перестав. Дякую, що допомогли врятувати друга.

5/5 Юрій К...

Ніколи б не подумав, що моя дружина, красуня і розумниця, пристраститься до алкоголю. Ніхто нічого не міг вдіяти. Вона закинула себе, перестала розвиватись. Сім'я для неї втратила сенс. Я звинувачував себе, а потім вирішив відвести її до лікарні. За порадою лікаря зважилися на вшивання імпланту есперал. Я не зовсім розумію, як він працює, але дружина перестала пити. Велике дякую лікарю. Без вашої допомоги моя сім'я розвалилася б на частини. Без дружини сім'ї не було б. Тепер у нас все добре, алкогольна залежність залишилася позаду, як кошмарний сон. Усіх благословень вам.