Нарколог з виїздом до дому в Києві

Допомогти людині із залежністю можна не лише у стінах клініки, а й викликавши лікаря додому. Нарколог центру «Пальміра Плюс» вирушить на вказану адресу та проведе всі необхідні заходи, щоб стабілізувати стан пацієнта.

Відповідно до чинного законодавства в нашій країні, для того, щоб здійснювати лікування, необхідна згода хворого. Примусово пацієнта ніхто не може змусити приймати препарати або проходити процедури. Але викликавши нарколога додому, фахівець зможе переконати людину розпочати лікування.

Безкоштовна консультація
Ми передзвонимо вам протягом 15 хвилин
Дякуємо за заявку!
Ми зв'яжемося з вами протягом 10 хвилин
Індивідуальний підхід до лікування залежності
Індивідуальний підхід до лікування залежності
100% гарантія анонімного лікування
100% гарантія анонімного лікування
Эффективнoсть лечения бoлее 70%
Эффективнoсть лечения бoлее 70%
Ефективність лікування понад 70%
Ефективність лікування понад 70%

Центр працює вже понад 15 років, і за цей час лікарям вдалося повернути до нормального життя тисячі пацієнтів. Для кожного свого клієнта ми готові запропонувати низку переваг, а саме:

 • Конфіденційність. Лікування відбувається повністю на анонімній основі. Ніхто не дізнається справжнього імені, прізвища та адреси проживання наших клієнтів. Ця інформація не передається третім особам.
 • Цілодобове обслуговування. Викликати бригаду лікарів можна у будь-який час дня та ночі.
 • Особистий автопарк. Клініка «Пальміра Плюс» володіє кількома власними машинами допомоги, що дозволяє лікарям виїжджати на адресу пацієнта протягом 3-5 хвилин відразу після надходження виклику.
 • Низькі ціни. Незважаючи на те, що Пальміра Плюс є приватним центром, ми пропонуємо для своїх клієнтів найбільш доступну вартість на весь спектр послуг.

Яку допомогу буде надано хворому вдома?

Після надходження виклику лікар-нарколог виїжджає на адресу пацієнта. З собою він бере набір медикаментів, що дозволяє йому здійснити такі маніпуляції, як:

 1. провести попередній огляд;
 2. виконати експрес-аналізи;
 3. очистити організм від токсинів за допомогою крапельниці;
 4. приглушить симптоми абстинентного синдрому;
 5. закодувати від алкогольної залежності;
 6. розробити план реабілітації, виписати рецепт на ліки.

Здійснити виклик лікаря додому можна всім, хто зіткнувся із запоєм віком від 18 до 65 років. При цьому дуже важливо, щоб термін постійного вживання етанолу не перевищував 14 днів. Якщо ж запій триває довше – варто одразу ж їхати до стаціонару клініки, оскільки стан пацієнта може бути критичним.

Знаходження у лікарні «Пальміра Плюс» не є дорогим, тому звернутися по допомогу можуть люди різного достатку. Незважаючи на те, що клініка спеціалізується на роботі з різними типами залежності, вона не виглядає як звичайний медичний заклад. Клієнти центру будуть у комфортних умовах під час всього лікування.

Чим небезпечний запій?


Тривале вживання алкоголю призводить до сильного отруєння. Після тривалої інтоксикації може з'явитися абстинентний синдром. Саме він найважче переноситься і має серйозні наслідки для організму. Впоратися з наслідками самостійно вкрай складно, тому найкраще звернутися за професійною допомогою. Через ломку хворий постійно потребує нової дози спиртного, що призводить до нового похмілля і чергового отруєння організму.

Лікування вдома: як відбувається?


Вийти із запою можна лише очистивши повністю організм від отрут та токсинів. Зробити це можна за допомогою введення розчину внутрішньовенно. Для цього необов'язково їхати до стаціонару, адже підключити крапельницю зможе нарколог вдома. Саме очищення організму дозволить пацієнтові вийти із абстинентного синдрому. У деяких випадках фахівець може виписати медичні препарати, що дають змогу швидко нормалізувати стан. Нарколог проведе розмову з хворим про важливість лікування, а також негативні наслідки залежності. Для боротьби з алкоголізмом призначається кодування, яке можна здійснити за умов стаціонару.

Викликати лікаря додому можна у будь-який час доби, оскільки клініка «Пальміра Плюс» працює без вихідних та перерв. Не варто хвилюватися, що хтось із знайомих чи колег дізнається про наявність недуги, оскільки лікування відбувається конфіденційно. Оформити заявку на виклик лікаря можна, зателефонувавши за телефонами, вказаними на сайті або заповнивши онлайн-форму.

Чим допоможе виклик нарколога додому?


Алкоголізм – одна з найпоширеніших проблем у нашій країні. Ідучи в запій, людина повністю втрачає контроль над собою та своїм життям. Під час постійного вживання спиртовмісних напоїв страждають абсолютно всі органи та системи організму, у тому числі нирки, серце, мозок. Викликаючи нарколога додому можна максимально оперативно допомогти хворому вийти із запою та повернутися до звичайного життя. Після відновлення організму пацієнт продовжить роботу зі своїм лікарем, щоб повністю пройти курс реабілітації, відновити фізичне та емоційне здоров'я.

093 500 90 85

Усі послуги лікування алкоголізму:

 1. Лікування алкоголізму в Києві | Клініка "Пальміра Плюс"
 2. Комплексне лікування залежностей різного типу у Києві
 3. Нарколог з виїздом до дому в Києві
 4. Реабілітаційний центр для алкоголіків - Пальміра Плюс
 5. Лікування алкогольної залежності за методом Довженка від 5 тисяч гривень у центрі «Пальміра Плюс»
 6. Ефективне кодування за допомогою вшивання гелю Еспераль у Києві від 9 тисяч гривень
 7. Кодування лазером від 5 тисяч гривень у наркологічному центрі «Пальміра Плюс»
 8. Підшивка від вживання алкоголю у центрі «Пальміру» від 9 тисяч гривень
 9. Позбавити алкогольної залежності за допомогою уколу за 7 тисяч гривень
 10. Кодування за допомогою вшивання ампул від 9 тисяч гривень у клініці «Пальміра Плюс»
 11. Кодування від алкоголізму в Києві ціна | Клініка "Пальміра Плюс"
 12. Ефективний виведення із запою в домашніх умовах
 13. Ефективна методика виведення із запою в КиєвіЧитайте також статті про лікування алкоголізму:

 1. Анонімне кодування алкоголізму – найкращий спосіб позбавитися руйнівної життя залежності.
 2. Алкогольна залежність – не порок, а хвороба, яку можна вилікувати медичними препаратами та кодуванням.
 3. Лікування алкоголізму лякає залежного. Чи є для цього привід?
 4. Чому може статися зрив кодування від наркотичної чи алкогольної залежності?
 5. Як надійно закодуватись від алкоголізму?
 6. Як відмовитись від вживання алкогольних напоїв самостійно
 7. Отруєння етиловим спиртом – проблема та наслідки. Клініка - "Пальмира плюс"
 8. Поговоримо про те, що таке кодування алкоголізму
 9. Як вивести людину із запою самостійно?
 10. Кодування від алкоголізму – це сучасний метод вирішення проблеми
 11. Як самостійно перемогти запій?

Ціни на лікування алкоголізму:

Послуга Ціна 2022р
Консультація лікаря нарколога750 грн
Амбулаторне лікування2700 грн
Лікування в стаціонарівід 3000 грн (доба)
Кодування від алкоголю (6 місяців)6800 грн
Кодування від алкоголю (рік)8000 грн
Підшивка від алкоголю13000 грн
Виведення із запою на домувід 4000 грн
Імплантація (підшивка) капсули Еспераль10 000 грн

Відгуки

5/5 Анна М...

Хотіла б подякувати клініці за допомогу моїй сестрі. Ми вже не знали, що робити. Пропадала талановита та розумна дівчина. Переживши нелегке розставання, вона звикла до алкоголю. Нічого не могли зробити з алкогольною залежністю.

Звернулися до вас, нам порекомендували метод Довженко. Типу він безпечний для організму і дає хороші результати. Сестра після довгих умовлянь погодилася.

Поки що все чудово. Вона знайшла роботу і збирається побачити з хлопцем. Про алкоголь більше не думає. Залежність пройшла. Думає зайнятися спортом та мене підтягнути.
Ще раз дякую

5/5 Вікторія Р...

Хочу сказати спасибі за те, що врятували мого чоловіка від алкогольної залежності. Він раніше часто вживав ще до знайомства зі мною. Коли ми з донькою переїхали до нього, пообіцяв, що більше не питиме. Але все одно іноді йшов у запій.

Ледве не втратив роботу. Але проблему алкоголізму визнавати не хотів. Після довгих умовлянь таки пішли до клініки. Лікар одразу зрозуміла, що й до чого. Дуже досвідчена жінка виявилася. Порадила вшивання імпланта Есперал, бо це швидко та надійно. Ми погодились на процедуру. І чоловік пити перестав. Більше на алкоголь не дивиться. Ще раз дякую.

5/5 Дмитро Р...

Хочу подякувати клініці та персоналу за допомогу у вирішенні проблеми. Не міг розлучитися зі шкідливою звичкою пити спиртне.

Кілька разів втрачав роботу через те, що йшов у запій. Дівчина після довгих стосунків покинула, не хотіла собі такого життя. Якось уранці я вирішив, що так жити не можна і звернувся до вашої клініки. Мені запропонували внутрішньовенно ввести ліки "Еспераль-гель". Процедура не болісна, майже без наслідків, тільки температура трохи піднялася, це швидко минулося. Лікування допомогло, більше пити не хочеться. З'явилася якась огида до запаху спирту. Життя налагоджується.

5/5 Мизайло В...

Дякую, що допомогли врятувати батька. Пив запоями, не просихаючи. Вічно з сусідами лаявся, шумів. Мама в такі періоди ходила хвора та втомлена. Ледве вмовили піти до фахівців. Нам запропонували кодування за методом Довженка. Ми сумнівалися, але довірилися фахівцям. І допомогло! Тато вже давно про чарку не згадує. Знову дачею захопився, там лазню доробляє, хоч давно закинув ідею. Навіть помолодшав трохи. Мама не натішиться, ходить квітуча. Із сусідами ми помирилися. Все налагодилось.

Звернулися до вас, нам порекомендували метод Довженко. Типу він безпечний для організму і дає хороші результати. Сестра після довгих умовлянь погодилася.

5/5 Артур М...

Жахливо бачити друга дитинства, який скочується в алкоголіки. Це мерзенна залежність, від якої взагалі, здається, немає порятунку. Але я привів його до вашої клініки, нам запропонували введення ліків дисульфірам. Невеликий безболісний укол та залежність пропаде.

Треба тільки стежити, щоб у ліках, наприклад, чи продуктах не було спирту. Стас погодився зробити укол і знову став собою. Забув про дівчину, через яку, власне, почав пити. Знову на велетні ганяє, працює, дівчат на побачення кличе. Я дивлячись на нього і сам узагалі пити перестав. Дякую, що допомогли врятувати друга.

5/5 Юрій К...

Ніколи б не подумав, що моя дружина, красуня і розумниця, пристраститься до алкоголю. Ніхто нічого не міг вдіяти. Вона закинула себе, перестала розвиватись. Сім'я для неї втратила сенс. Я звинувачував себе, а потім вирішив відвести її до лікарні. За порадою лікаря зважилися на вшивання імпланту есперал. Я не зовсім розумію, як він працює, але дружина перестала пити. Велике дякую лікарю. Без вашої допомоги моя сім'я розвалилася б на частини. Без дружини сім'ї не було б. Тепер у нас все добре, алкогольна залежність залишилася позаду, як кошмарний сон. Усіх благословень вам.

Сторінку перевірив:
Попандопуло Павло Миколайович
Лікар нарколог, психіатр
Оцініть статтю
5/5
5.0