Виклик нарколога додому Київ

Допомогти людині із залежністю можна не лише у стінах клініки, а й викликавши лікаря додому. Нарколог центру «Пальміра Плюс» вирушить на вказану адресу та проведе всі необхідні заходи, щоб стабілізувати стан пацієнта.

Відповідно до чинного законодавства в нашій країні, для того, щоб здійснювати лікування, необхідна згода хворого. Примусово пацієнта ніхто не може змусити приймати препарати або проходити процедури. Але викликавши нарколога додому, фахівець зможе переконати людину розпочати лікування.

Ціна від 3500 грн

Рейтинг: 5.0

093-500-90-85
Індивідуальний підхід до лікування залежності
Індивідуальний підхід до лікування залежності
100% гарантія анонімного лікування
100% гарантія анонімного лікування
Ефективність лікування понад 70%
Ефективність лікування понад 70%
Усі співробітники мають великий досвід роботи
Усі співробітники мають великий досвід роботи
Допомога при запої

Захоплення наркотиками й алкоголем ніколи не призводили до позитивних наслідків. Вони дійсно дозволяють тимчасово відчувати ейфорію, гарний настрій. Однак після припинення їхньої дії виникає депресія, а колишні проблеми нікуди не зникають. Однак такі речовини не тільки не вирішують проблему, а й викликають залежність. Стан може бути настільки важким, аж до того, що доведеться здійснити виклик нарколога додому.

Що має сприяти виклику нарколога додому?

Нарколог - це лікар, який не тільки приймає пацієнтів у лікарні або поліклініці, а й здійснює виїзд додому. Сьогодні викликати нарколога додому можна в таких ситуаціях:

 • У разі передозування наркотиками або ж алкоголем.
 • При прояві абстинентного синдрому.
 • Коли людина перебуває в запої понад 1 добу.
 • “Біла гарячка”, наявність галюцинацій як слухових, так і зорових.
 • У разі епілепсії на тлі алкогольного отруєння і судомних станів.
 • У разі суїцидального настрою, а також спроб суїциду на тлі вживання алкоголю або наркотичних речовин.
 • У разі важкого фізичного стану.

Виїзд лікаря нарколога додому стане необхідним у тих випадках, коли є загроза життю для хворого або оточуючих його людей. Наприклад, у разі проявів психічної неадекватності, суїцидальних настроїв, погроз, а також у разі явних фізичних нездужань.

Що робить нарколог на дому?

Викликати нарколога додому варто в тих випадках, коли самостійно хворий не може дістатися до медичного закладу, а стан тільки погіршується. Для поліпшення самопочуття і зняття абстинентного синдрому використовують детокс. Таке очищення організму допомагає поліпшити стан і вивести токсини. Якщо стан критичний, то лікар може забрати пацієнта в клініку для подальшого лікування.

Викликати нарколога в Києві можна в приватній клініці “Пальміра Плюс”. Не варто відкладати медичну допомогу, якщо у залежного присутні психічні порушення, симптоми передозування і погіршення фізичного стану. Виклик лікаря додому в Києві можна замовити цілодобово.

Протипоказання для лікування вдома

Якщо людина перебуває в критичному стані і потребує термінової медичної допомоги, то в такому разі необхідно відправляти пацієнта в лікарню.
Виклик нарколога допоможе отримати першу медичну допомогу, проте важливо, щоб пацієнт перебував під наглядом лікарів, щоб вони могли усувати будь-які ризики. Після виходу з абстинентного синдрому багато наркоманів знову шукають чергову дозу. Саме тому наркологи повинні контролювати весь процес лікування, щоб не допустити вживання.

Чи варто звертатися до нарколога?

Нарколог додому цілодобово одна з найбільш затребуваних послуг серед наших пацієнтів. Адже це дає змогу зберегти людині життя і полегшити її стан. Саме нарколог може поліпшити як фізичний стан, так і психологічний. Лікар за допомогою бесіди зможе направити пацієнта на лікування і допомогти йому впоратися зі своєю залежністю.

Ефективна програма мотивації

Програма мотивації дає змогу людині реабілітуватися, адже примусове лікування відбувається проти волі, - а отже, людина знову може повернутися до колишнього стану.

Пройти ефективну програму мотивації можна в клініці “Пальміра Плюс” фахівці знаходять індивідуальний підхід до кожного пацієнта, що збільшує можливість отримати позитивний результат.

Переваги виклику нарколога додому

Виїзд нарколога додому допомагає отримати допомогу тим залежним, які не в змозі приїхати в клініку самостійно. Іноді стан пацієнтів настільки важкий, що будь-яке пересування може бути небезпечним для життя. Така послуга допомагає знизити всілякі ризики.

Цілодобова допомога лікаря-нарколога вдома

Коли людина перебуває в наркотичній або алкогольній залежності, то стан може погіршитися в будь-який час доби. Тому можливість отримати допомогу від лікаря цілодобово є величезною перевагою, адже під час інтоксикації організму рахунок може йти на хвилини.

Як викликати нарколога додому?

Викликати нарколога додому ціна, якого вказана на сайті, можна зателефонувавши в клініку “Пальміра Плюс”. Також ви можете отримати консультацію через онлайн-чат.

У клініці “Пальміра Плюс” вся інформація про пацієнтів є конфіденційною. Тому ви можете залишатися спокійними і не переживати, що хтось може дізнатися про те, що ви отримували консультацію нарколога або проходили лікування.

093 500 90 85

FAQ

Яку допомогу буде надано хворому вдома?

Після надходження виклику лікар-нарколог виїжджає на адресу пацієнта. З собою він бере набір медикаментів, що дозволяє йому здійснити такі маніпуляції, як:

 1. провести попередній огляд;
 2. виконати експрес-аналізи;
 3. очистити організм від токсинів за допомогою крапельниці;
 4. приглушить симптоми абстинентного синдрому;
 5. закодувати від алкогольної залежності;
 6. розробити план реабілітації, виписати рецепт на ліки.

Здійснити виклик лікаря додому можна всім, хто зіткнувся із запоєм віком від 18 до 65 років. При цьому дуже важливо, щоб термін постійного вживання етанолу не перевищував 14 днів. Якщо ж запій триває довше – варто одразу ж їхати до стаціонару клініки, оскільки стан пацієнта може бути критичним.

Знаходження у лікарні «Пальміра Плюс» не є дорогим, тому звернутися по допомогу можуть люди різного достатку. Незважаючи на те, що клініка спеціалізується на роботі з різними типами залежності, вона не виглядає як звичайний медичний заклад. Клієнти центру будуть у комфортних умовах під час всього лікування.

Чим небезпечний запій?

Тривале вживання алкоголю призводить до сильного отруєння. Після тривалої інтоксикації може з'явитися абстинентний синдром. Саме він найважче переноситься і має серйозні наслідки для організму. Впоратися з наслідками самостійно вкрай складно, тому найкраще звернутися за професійною допомогою. Через ломку хворий постійно потребує нової дози спиртного, що призводить до нового похмілля і чергового отруєння організму.

Лікування вдома – як відбувається?

Вийти із запою можна лише очистивши повністю організм від отрут та токсинів. Зробити це можна за допомогою введення розчину внутрішньовенно. Для цього необов'язково їхати до стаціонару, адже підключити крапельницю зможе нарколог вдома. Саме очищення організму дозволить пацієнтові вийти із абстинентного синдрому. У деяких випадках фахівець може виписати медичні препарати, що дають змогу швидко нормалізувати стан. Нарколог проведе розмову з хворим про важливість лікування, а також негативні наслідки залежності. Для боротьби з алкоголізмом призначається кодування, яке можна здійснити за умов стаціонару.

Викликати лікаря додому можна у будь-який час доби, оскільки клініка «Пальміра Плюс» працює без вихідних та перерв. Не варто хвилюватися, що хтось із знайомих чи колег дізнається про наявність недуги, оскільки лікування відбувається конфіденційно. Оформити заявку на виклик лікаря можна, зателефонувавши за телефонами, вказаними на сайті або заповнивши онлайн-форму.

Чим допоможе виклик нарколога додому?

Алкоголізм – одна з найпоширеніших проблем у нашій країні. Ідучи в запій, людина повністю втрачає контроль над собою та своїм життям. Під час постійного вживання спиртовмісних напоїв страждають абсолютно всі органи та системи організму, у тому числі нирки, серце, мозок. Викликаючи нарколога додому можна максимально оперативно допомогти хворому вийти із запою та повернутися до звичайного життя. Після відновлення організму пацієнт продовжить роботу зі своїм лікарем, щоб повністю пройти курс реабілітації, відновити фізичне та емоційне здоров'я.

Коли потрібен виклик лікаря додому?

Абстинентний стан, простіше кажучи, ламання – небезпечний для життя самого залежного та його оточуючих. Відходняк після наркотиків викликає хворобливі відчуття, слабкість. Може бути порушення роботи внутрішніх органів. Залежний у такому стані може нашкодити собі чи знову вжити.
Схожі симптоми спостерігаються у алкоголіків.
Лікар виїжджає щоб урятувати пацієнта від абстинентного стану. Допомогти вийти із запою. Записати на прийом, розпочати лікування. Або забрати до клініки, якщо стан тяжкий.
Крім того лікар-нарколог може швидко привести людину у вертикальний стан, як належить homo. Наприклад, якщо потрібно терміново їхати на роботу.

Швидкий та ефективний вихід у нормальний стан

Детоксикація організму швидко приводить людину до осудного стану. Простіше кажучи, лікар-нарколог прокопує пацієнта.

Препарат підбирається індивідуально, залежно стану здоров'я, наявності алергічних реакцій, і т.д.

Пацієнта прокопують розчинами з:

 • полівітамінами
 • калієм
 • магнієм
 • ноотропами
 • сорбентами
 • седативними
 • матаболіками
 • кардіопроекторами

Так організм хворого очищується. Фізичний та психічний стан нормалізується. Функції організму відновлюються.

Людина може зайнятися справами або почати лікуватися у нашого лікаря-нарколога. Щоб назавжди відмовитись від згубної звички.

Чому анонімно?

Насамперед, не варто давати привід сусідам лихословити. Людині після лікування доводиться нелегко. Потрібно постійно тримати себе в руках. Контролювати бажання. Негатив, який зазвичай виливають 'дорогі' сусіди, може стати поштовхом до рецидиву.

Інша причина: щоб рідні не нервували.Ви знаєте за собою згубну пристрасть до наркотиків чи алкоголю. Близькі бачать ваш стан, але ще не розуміють, що відбувається. Викликайте лікаря додому та приступайте до лікування. Рідні нічого не впізнають і любитимуть вас, як і раніше.

Нарешті, вирішите ви вилікуватись або просто прокопатися – це залишиться між вами з лікарем. Як і процес лікування. А це дуже сприяє становленню довіри між пацієнтом та лікарем. Легше буде взаємодіяти.

Відео

Усі послуги лікування алкоголізму:

 1. Бінарне кодування від алкоголізму (подвійний блок)
 2. Еспераль
 3. Кодування алкогольної залежності за методом Довженка
 4. Кодування лазером від алкоголізму в Києві
 5. Підшивка від алкоголю в Києві
 6. Вшивання ампул від алкогольної залежності в Києві
 7. Кодування від алкоголізму в Києві
 8. Вшивання торпеди від алкоголізму Плюси та мінуси, протипоказання
 9. Ефективне кодування за допомогою гелю Еспераль в Києві
 10. Укол від алкоголізму в Києві, ціна уколу від алкоголю
 11. Лікування білої гарячки у стаціонарі
 12. Приватний витверезник у Києві Пальміра Плюс
 13. Жіночий алкоголізм
 14. Лікування алкоголізму в Києві
 15. Нарколог з виїздом до дому в Києві
 16. Прокапатися на дому
 17. Прокапатися в стаціонарі
 18. Допомога при алкоголізмі
 19. Реабілітаційний центр для алкоголіків
 20. Виведення із запою на дому в Києві та Київській області
 21. Виведення із запою в Києві, стаціонарЧитайте також статті про лікування алкоголізму:

Ціни

ПослугаЦіна
Консультація спеціаліста нарколога1000 грн
Консультація терапевта (первинна)1000 грн
Консультація психолога (первинна)1000 грн
Соціально-психологічний супровід. відвідування клініки 1 р. або 2 р\нед,
- робота з психологом або групова робота
- при необхідності відвідування лікаря
- відвідування триває 2-3 години
- експрес тестування для нарко 1 р\нед

1 раз\тиждень 6 000 грн

2 рази\тиждень 12 000 грн

3 рази\тиждень 18 000 грн

Ін'єкція Тетлонг 2503000 грн
Кодування за методом Довженка6800 грн
Підшивка імплантація Дисульфірам9600грн
Підшивка імплантація Еспераль9900грн
Кодування Потрійний блок7000 грн
Вшивання Налтрексону7900 грн
Пакет послуг амбулаторного лікування 'Нормалізація' Аналізи: цукор, ацетон
-Обстеження: кардіограма, тиск, сатурація.
-Медикаментозне лікування: крапельниця, уколи, таблетки
10400 грн
Плазмаферез1450грн
Виїзд до будинку для виведення із запоювід 4000 грн
Виїзд на будинок для госпіталізації до клінікивід 3500 грн
Пакет послуг амбулаторного лікування 'Нормалізація'
- Аналізи: цукор, ацетон, ацетон.
- Обстеження: кардіограма, тиск, сатурація.
- Медикаментозне лікування: крапельниця, уколи, таблетки
3 000 грн

Пакет послуг амбулаторного лікування 'Потрійний Детокс'

- Аналізи: цукор, ацетон

- Щоденний тиск, сатурація

- Медикаментозне лікування: крапельниця уколи, таблетки

- Препарати із собою

- Психолог

8000 грн (2600 грн/д)

Пакет послуг стаціонарного лікування 'Алко-стоп очищення10діб'
- Аналізи: цукор, ацетон
- Щоденне обстеження: кардіограма, тиск, сатурація
- Медикаментозне лікування: озон-детокс №5, крапельниці, уколи
- Апаратна терапія: НЛОК №5
- Фізіотерапевтичні процедури: електросон. електрофорез за призначенням
- Психолог

палата VIP 88 000грн (6300 грн\д)

палата СТАНДАРТ 59 800 (2800 грн\д)

палата ЛЮКС 84 000 грн (4000 грн\д)

Пакет послуг стаціонарного лікування 'Алко-стоп очищення14діб'
- Аналізи: цукор, ацетон
- Щоденне обстеження: кардіограма, тиск, сатурація
- Медикаментозне лікування: озон-детокс №7< br/> - Апаратна терапія: НЛОК №7
- Фізіотерапевтичні процедури: електросон. електрофорез за призначенням
- Психолог

палата СТАНДАРТ 42 000 (3000 грн\д

палата ЛЮКС 63 000 грн (4500 грн\д)

палата VIP 132 300грн (6300 грн\д)

Пакет послуг стаціонарного лікування 'Алко-стоп інтенсивний очищення 21доби'
- Аналізи: цукор, ацетон
- Щоденне обстеження: кардіограма, тиск, сатурація
- Медикаментозне лікування: озон-детокс № 7
- Апаратна терапія: НЛОК №7
- Фізіотерапевтичні процедури: електросон. електрофорез за призначенням
- Психолог

палата СТАНДАРТ 59 800 (2800 грн\д)

палата ЛЮКС 84 000 грн (4000 грн\д)

палата VIP 132 300грн (6300 грн\д)

 Первинна консультація 1000 грн
Лікування алкозалежності (амбулаторне) від 2800 грн.
Лікування алкозалежності (2-місна палата)від 4000 грн
Лікування алкозалежності (VIP-номер)від 6500 грн.
Виведення із запою вдомавід 3800 грн
Гіпносуггестивна терапія + мед. підтримка

від 7000 грн.

Відгуки

Анна М...

Хотіла б подякувати клініці за допомогу моїй сестрі. Ми вже не знали, що робити. Пропадала талановита та розумна дівчина. Переживши нелегке розставання, вона звикла до алкоголю. Нічого не могли зробити з алкогольною залежністю.

Звернулися до вас, нам порекомендували метод Довженко. Типу він безпечний для організму і дає хороші результати. Сестра після довгих умовлянь погодилася.

Поки що все чудово. Вона знайшла роботу і збирається побачити з хлопцем. Про алкоголь більше не думає. Залежність пройшла. Думає зайнятися спортом та мене підтягнути.
Ще раз дякую

Вікторія Р...

Хочу сказати спасибі за те, що врятували мого чоловіка від алкогольної залежності. Він раніше часто вживав ще до знайомства зі мною. Коли ми з донькою переїхали до нього, пообіцяв, що більше не питиме. Але все одно іноді йшов у запій.

Ледве не втратив роботу. Але проблему алкоголізму визнавати не хотів. Після довгих умовлянь таки пішли до клініки. Лікар одразу зрозуміла, що й до чого. Дуже досвідчена жінка виявилася. Порадила вшивання імпланта Есперал, бо це швидко та надійно. Ми погодились на процедуру. І чоловік пити перестав. Більше на алкоголь не дивиться. Ще раз дякую.

Дмитро Р...

Хочу подякувати клініці та персоналу за допомогу у вирішенні проблеми. Не міг розлучитися зі шкідливою звичкою пити спиртне.

Кілька разів втрачав роботу через те, що йшов у запій. Дівчина після довгих стосунків покинула, не хотіла собі такого життя. Якось уранці я вирішив, що так жити не можна і звернувся до вашої клініки. Мені запропонували внутрішньовенно ввести ліки "Еспераль-гель". Процедура не болісна, майже без наслідків, тільки температура трохи піднялася, це швидко минулося. Лікування допомогло, більше пити не хочеться. З'явилася якась огида до запаху спирту. Життя налагоджується.

Михайло В...

Дякую, що допомогли врятувати батька. Пив запоями, не просихаючи. Вічно з сусідами лаявся, шумів. Мама в такі періоди ходила хвора та втомлена. Ледве вмовили піти до фахівців. Нам запропонували кодування за методом Довженка. Ми сумнівалися, але довірилися фахівцям. І допомогло! Тато вже давно про чарку не згадує. Знову дачею захопився, там лазню доробляє, хоч давно закинув ідею. Навіть помолодшав трохи. Мама не натішиться, ходить квітуча. Із сусідами ми помирилися. Все налагодилось.

Звернулися до вас, нам порекомендували метод Довженко. Типу він безпечний для організму і дає хороші результати. Сестра після довгих умовлянь погодилася.

Артур М...

Жахливо бачити друга дитинства, який скочується в алкоголіки. Це мерзенна залежність, від якої взагалі, здається, немає порятунку. Але я привів його до вашої клініки, нам запропонували введення ліків дисульфірам. Невеликий безболісний укол та залежність пропаде.

Треба тільки стежити, щоб у ліках, наприклад, чи продуктах не було спирту. Стас погодився зробити укол і знову став собою. Забув про дівчину, через яку, власне, почав пити. Знову на велетні ганяє, працює, дівчат на побачення кличе. Я дивлячись на нього і сам узагалі пити перестав. Дякую, що допомогли врятувати друга.

Юрій К...

Ніколи б не подумав, що моя дружина, красуня і розумниця, пристраститься до алкоголю. Ніхто нічого не міг вдіяти. Вона закинула себе, перестала розвиватись. Сім'я для неї втратила сенс. Я звинувачував себе, а потім вирішив відвести її до лікарні. За порадою лікаря зважилися на вшивання імпланту есперал. Я не зовсім розумію, як він працює, але дружина перестала пити. Велике дякую лікарю. Без вашої допомоги моя сім'я розвалилася б на частини. Без дружини сім'ї не було б. Тепер у нас все добре, алкогольна залежність залишилася позаду, як кошмарний сон. Усіх благословень вам.