Вшивання ампули від алкогольної залежності в Києві

Одним із найбільш передових способів лікування алкогольної залежності є кодування за допомогою вшивання ампул. Він проводиться кваліфікованими лікарями у провідному наркологічному центрі Києва та Київської області «Пальміра Плюс». Підбір ліків, які вводитимуться пацієнту під шкіру, виконується для кожного індивідуально.

Ціна від 7900 грн

Рейтинг: 4.7

093-500-90-85
Індивідуальний підхід до лікування залежності
Індивідуальний підхід до лікування залежності
100% гарантія анонімного лікування
100% гарантія анонімного лікування
Ефективність лікування понад 70%
Ефективність лікування понад 70%
Усі співробітники мають великий досвід роботи
Усі співробітники мають великий досвід роботи
Вшивання ампул від алкоголізму

Для того щоб подолати алкогольну залежність зовсім необов’язково витрачати на лікування безліч засобів. Це можна зробити за допомогою використання методу кодування, коли хворому не потрібно довго перебувати в стаціонарі під наглядом лікарів. У клініці «Пальміра Плюс» представлені найдоступніші ціни на цю послугу, що дозволяє проводити її людям із різними фінансовими можливостями.

Назвати точну вартість процедури можна лише після первинної консультації пацієнта з лікарем. Оскільки при підборі медикаменту до уваги братиметься загальний стан хворого, а також те, як довго він страждає від алкогольної залежності.

Вшивання ампули: основні види кодування

Здійснити кодування за допомогою такого методу в Києві та Київській області можна у клініці «Пальміра Плюс». Для своїх пацієнтів наркологічний центр пропонує кілька видів цієї процедури, а саме:

 • Використання під шкіру торпеди, всередині якої знаходиться ліки;
 • Встановлення блокади за допомогою застосування ліків внутрішньом’язово;
 • Використання капсули з ліками внутрішньовенно.

Лікування залежності від алкоголю відбувається за допомогою різних медикаментозних препаратів, зокрема за допомогою застосування Еспералю або Торпедо. В обох випадках головною діючою речовиною є дисульфірам. Саме за його допомогою печінка повністю перестає переробляти етил, що входить до складу алкогольних напоїв.

Основні етапи з вшивання ампули

Початок лікування в клініці «Пальміра Плюс» можливий тільки в тому випадку, якщо хворий хоче сам позбутися недуги. Без цього кодування неможливе, оскільки за наявності даної хвороби дуже важливий емоційний стан пацієнта та його бажання допомогти собі. Вшивання ампули у клініці «Пальміра Плюс» у Києві та Київській області складається з кількох етапів, а саме:

 1. Повна відмова від алкоголю. Проводити процедуру можна у випадку, якщо пацієнт до цього не вживав спирт, що містить спирт, мінімум три дні до початку лікування (у деяких випадках цей термін може бути збільшений до п’яти днів).
 2. Обстеження. Нарколог призначає ряд обстежень, які потрібно пройти перед початком кодування. Для цього пацієнту потрібно відвідати клініку «Пальміра Плюс» раніше обраний час. За наявності будь-яких протипоказань лікар шукатиме інші альтернативні методи лікування.
 3. Консультація. Якщо за результатами обстеження жодних обмежень на проведення кодування за допомогою вшивання ампул немає, пацієнт приходить на прийом разом зі своїми родичами. На даному етапі лікар розповідає всю інформацію про наслідки прийому спиртовмісних напоїв після процедури. Хворий підписує документи про те, що він повідомлений про всі ризики, які можуть виникнути у разі алкоголю після кодування, і в такому випадку не матиме претензій до клініки.
 4. Кодування. У наперед обраний день пацієнт відвідує клініку «Пальміра Плюс», де відбувається вшивання ампули. Процедура досить болісна, тому вона проводиться лише під місцевим наркозом.

Впровадження ампули під шкіру відбувається тільки після того, як ділянка тіла була повністю оброблена антисептиком. Найчастіше для таких цілей підходять місця і під ребрами, біля сідниці або під лопаткою. Для цього лікарю необхідно виконати невеликий надріз, впровадити капсулу під шкіру та після цього накласти кілька швів.

Висока ефективність та низька ціна

Кодування за допомогою вшивання ампули використовується як один із успішних методів боротьби проти алкогольної залежності вже багато років. При правильному проведенні процедури пацієнтам вдається повністю відмовитися від вживання спиртовмісних напоїв на тривалий час, а в деяких випадках назавжди.

У клініці “Пальміра Плюс” до кожного пацієнта застосовується індивідуальний підхід. Високий професіоналізм працівників наркологічного центру, найдоступніші ціни на великий спектр послуг, правильне виконання маніпуляцій – це лише кілька переваг із величезної кількості, які ми готові запропонувати нашим хворим. Для того щоб дізнатися докладніше про процедуру вшивання ампули, ви можете зателефонувати до нашої клініки у будь-який зручний час.

093 500 90 85

FAQ

Як кодують від алкоголю ампулою?

Лікар робить маленькі розрізи на шкірі та поміщає ампули з препаратом під шкіру. Процедура вшивання ампули проводиться лікарем і зазвичай триває кілька хвилин. Процедура зазвичай не супроводжується болем, але може викликати дискомфорт.

Після цього пацієнт повинен утримуватися від вживання алкоголю, тому що його вживання може спричинити серйозні неприємні наслідки, включаючи нудоту, блювання, сильний головний біль, підвищене серцебиття і навіть судоми. 

Дисульфірам залишається активним в організмі протягом 1-2 тижнів, тому в цей час пацієнту не рекомендується вживати алкоголь. Кодування від алкоголю ампулою може бути ефективним методом лікування алкогольної залежності, особливо у комбінації з психотерапією та іншими медикаментозними методами лікування. Ціна на проведення процедури в середньому коштує від 12 000 грн., точну інформацію зможе дати тільки ваш лікар, який розробить індивідуальний план лікування.

Як працює вшивання ампули від алкоголю?

Механізм дії вшивання ампули пов'язаний із препаратом дисульфірамом. Дисульфірам є інгібітором ферменту ацетальдегіддегідрогенази, який бере участь у метаболізмі алкоголю. 

Коли людина вживає алкоголь, ацетальдегіддегідрогеназу розкладає його до ацетальдегіду, який потім розкладається до оцтової кислоти. Дисульфірам блокує цей процес, спричиняючи накопичення ацетальдегіду в організмі. При цьому ацетальдегід викликає неприємні симптоми, такі як нудота, блювання, серцебиття, почервоніння шкіри, запаморочення тощо.

Таким чином, вшивання ампули від алкоголю діє, створюючи неприємні фізіологічні ефекти при вживанні алкоголю, що може допомогти пацієнтам у відмові від алкоголю та підвищити мотивацію для лікування. Лікування алкогольної залежності повинно проводитися під наглядом кваліфікованих фахівців і включати комплексну терапію.

Скільки тримається вшивання ампули від алкоголю?

У переважній більшості випадків тривалість дії уколу залежить від організму залежного. Відіграють роль тривалість вживання алкоголю та вираженість наслідків як фізичних, так і психічних на стан здоров'я людини. Також має місце вік та маса тіла пацієнта. 

Ампула «Еспераль» змушує відчувати відразу до спиртного 8-12 місяців, наприклад «Торпедо» близько 6 місяців. Після закінчення цього терміну процедура повторюється. Проходячи індивідуальні або групові заняття з психологом щодо алкогольної залежності, пацієнт повинен навчитися без сторонньої допомоги та без вживання медикаментів контролювати патологічну тягу до спиртних напоїв.

Відео

Усі послуги лікування алкоголізму:

 1. Бінарне кодування від алкоголізму (подвійний блок)
 2. Еспераль
 3. Кодування алкогольної залежності за методом Довженка
 4. Кодування лазером від алкоголізму в Києві
 5. Підшивка від алкоголю в Києві
 6. Вшивання ампул від алкогольної залежності в Києві
 7. Кодування від алкоголізму в Києві
 8. Вшивання торпеди від алкоголізму Плюси та мінуси, протипоказання
 9. Ефективне кодування за допомогою гелю Еспераль в Києві
 10. Укол від алкоголізму в Києві, ціна уколу від алкоголю
 11. Лікування білої гарячки у стаціонарі
 12. Приватний витверезник у Києві Пальміра Плюс
 13. Жіночий алкоголізм
 14. Лікування алкоголізму в Києві
 15. Нарколог з виїздом до дому в Києві
 16. Прокапатися на дому
 17. Прокапатися в стаціонарі
 18. Допомога при алкоголізмі
 19. Реабілітаційний центр для алкоголіків
 20. Виведення із запою на дому в Києві та Київській області
 21. Виведення із запою в Києві, стаціонарЧитайте також статті про лікування алкоголізму:

Ціни

ПослугаЦіна
Консультація спеціаліста нарколога1000 грн
Консультація терапевта (первинна)1000 грн
Консультація психолога (первинна)1000 грн
Соціально-психологічний супровід. відвідування клініки 1 р. або 2 р\нед,
- робота з психологом або групова робота
- при необхідності відвідування лікаря
- відвідування триває 2-3 години
- експрес тестування для нарко 1 р\нед

1 раз\тиждень 6 000 грн

2 рази\тиждень 12 000 грн

3 рази\тиждень 18 000 грн

Ін'єкція Тетлонг 2503000 грн
Кодування за методом Довженка6800 грн
Підшивка імплантація Дисульфірам9600грн
Підшивка імплантація Еспераль9900грн
Кодування Потрійний блок7000 грн
Вшивання Налтрексону7900 грн
Пакет послуг амбулаторного лікування 'Нормалізація' Аналізи: цукор, ацетон
-Обстеження: кардіограма, тиск, сатурація.
-Медикаментозне лікування: крапельниця, уколи, таблетки
10400 грн
Плазмаферез1450грн
Виїзд до будинку для виведення із запоювід 4000 грн
Виїзд на будинок для госпіталізації до клінікивід 3500 грн
Пакет послуг амбулаторного лікування 'Нормалізація'
- Аналізи: цукор, ацетон, ацетон.
- Обстеження: кардіограма, тиск, сатурація.
- Медикаментозне лікування: крапельниця, уколи, таблетки
3 000 грн

Пакет послуг амбулаторного лікування 'Потрійний Детокс'

- Аналізи: цукор, ацетон

- Щоденний тиск, сатурація

- Медикаментозне лікування: крапельниця уколи, таблетки

- Препарати із собою

- Психолог

8000 грн (2600 грн/д)

Пакет послуг стаціонарного лікування 'Алко-стоп очищення10діб'
- Аналізи: цукор, ацетон
- Щоденне обстеження: кардіограма, тиск, сатурація
- Медикаментозне лікування: озон-детокс №5, крапельниці, уколи
- Апаратна терапія: НЛОК №5
- Фізіотерапевтичні процедури: електросон. електрофорез за призначенням
- Психолог

палата VIP 88 000грн (6300 грн\д)

палата СТАНДАРТ 59 800 (2800 грн\д)

палата ЛЮКС 84 000 грн (4000 грн\д)

Пакет послуг стаціонарного лікування 'Алко-стоп очищення14діб'
- Аналізи: цукор, ацетон
- Щоденне обстеження: кардіограма, тиск, сатурація
- Медикаментозне лікування: озон-детокс №7< br/> - Апаратна терапія: НЛОК №7
- Фізіотерапевтичні процедури: електросон. електрофорез за призначенням
- Психолог

палата СТАНДАРТ 42 000 (3000 грн\д

палата ЛЮКС 63 000 грн (4500 грн\д)

палата VIP 132 300грн (6300 грн\д)

Пакет послуг стаціонарного лікування 'Алко-стоп інтенсивний очищення 21доби'
- Аналізи: цукор, ацетон
- Щоденне обстеження: кардіограма, тиск, сатурація
- Медикаментозне лікування: озон-детокс № 7
- Апаратна терапія: НЛОК №7
- Фізіотерапевтичні процедури: електросон. електрофорез за призначенням
- Психолог

палата СТАНДАРТ 59 800 (2800 грн\д)

палата ЛЮКС 84 000 грн (4000 грн\д)

палата VIP 132 300грн (6300 грн\д)

 Первинна консультація 1000 грн
Лікування алкозалежності (амбулаторне) від 2800 грн.
Лікування алкозалежності (2-місна палата)від 4000 грн
Лікування алкозалежності (VIP-номер)від 6500 грн.
Виведення із запою вдомавід 3800 грн
Гіпносуггестивна терапія + мед. підтримка

від 7000 грн.

Відгуки

Анна М...

Хотіла б подякувати клініці за допомогу моїй сестрі. Ми вже не знали, що робити. Пропадала талановита та розумна дівчина. Переживши нелегке розставання, вона звикла до алкоголю. Нічого не могли зробити з алкогольною залежністю.

Звернулися до вас, нам порекомендували метод Довженко. Типу він безпечний для організму і дає хороші результати. Сестра після довгих умовлянь погодилася.

Поки що все чудово. Вона знайшла роботу і збирається побачити з хлопцем. Про алкоголь більше не думає. Залежність пройшла. Думає зайнятися спортом та мене підтягнути.
Ще раз дякую

Вікторія Р...

Хочу сказати спасибі за те, що врятували мого чоловіка від алкогольної залежності. Він раніше часто вживав ще до знайомства зі мною. Коли ми з донькою переїхали до нього, пообіцяв, що більше не питиме. Але все одно іноді йшов у запій.

Ледве не втратив роботу. Але проблему алкоголізму визнавати не хотів. Після довгих умовлянь таки пішли до клініки. Лікар одразу зрозуміла, що й до чого. Дуже досвідчена жінка виявилася. Порадила вшивання імпланта Есперал, бо це швидко та надійно. Ми погодились на процедуру. І чоловік пити перестав. Більше на алкоголь не дивиться. Ще раз дякую.

Дмитро Р...

Хочу подякувати клініці та персоналу за допомогу у вирішенні проблеми. Не міг розлучитися зі шкідливою звичкою пити спиртне.

Кілька разів втрачав роботу через те, що йшов у запій. Дівчина після довгих стосунків покинула, не хотіла собі такого життя. Якось уранці я вирішив, що так жити не можна і звернувся до вашої клініки. Мені запропонували внутрішньовенно ввести ліки "Еспераль-гель". Процедура не болісна, майже без наслідків, тільки температура трохи піднялася, це швидко минулося. Лікування допомогло, більше пити не хочеться. З'явилася якась огида до запаху спирту. Життя налагоджується.

Михайло В...

Дякую, що допомогли врятувати батька. Пив запоями, не просихаючи. Вічно з сусідами лаявся, шумів. Мама в такі періоди ходила хвора та втомлена. Ледве вмовили піти до фахівців. Нам запропонували кодування за методом Довженка. Ми сумнівалися, але довірилися фахівцям. І допомогло! Тато вже давно про чарку не згадує. Знову дачею захопився, там лазню доробляє, хоч давно закинув ідею. Навіть помолодшав трохи. Мама не натішиться, ходить квітуча. Із сусідами ми помирилися. Все налагодилось.

Звернулися до вас, нам порекомендували метод Довженко. Типу він безпечний для організму і дає хороші результати. Сестра після довгих умовлянь погодилася.

Артур М...

Жахливо бачити друга дитинства, який скочується в алкоголіки. Це мерзенна залежність, від якої взагалі, здається, немає порятунку. Але я привів його до вашої клініки, нам запропонували введення ліків дисульфірам. Невеликий безболісний укол та залежність пропаде.

Треба тільки стежити, щоб у ліках, наприклад, чи продуктах не було спирту. Стас погодився зробити укол і знову став собою. Забув про дівчину, через яку, власне, почав пити. Знову на велетні ганяє, працює, дівчат на побачення кличе. Я дивлячись на нього і сам узагалі пити перестав. Дякую, що допомогли врятувати друга.

Юрій К...

Ніколи б не подумав, що моя дружина, красуня і розумниця, пристраститься до алкоголю. Ніхто нічого не міг вдіяти. Вона закинула себе, перестала розвиватись. Сім'я для неї втратила сенс. Я звинувачував себе, а потім вирішив відвести її до лікарні. За порадою лікаря зважилися на вшивання імпланту есперал. Я не зовсім розумію, як він працює, але дружина перестала пити. Велике дякую лікарю. Без вашої допомоги моя сім'я розвалилася б на частини. Без дружини сім'ї не було б. Тепер у нас все добре, алкогольна залежність залишилася позаду, як кошмарний сон. Усіх благословень вам.