Реабілітаційний центр для наркозалежних у Києві

Залежність від психоактивних речовин - це хронічний стан, пов'язаний із компульсивним вживанням наркотиків. Люди, залежні від психоактивних речовин, можуть продовжувати вживати наркотики, незважаючи на потенційно серйозні проблеми, пов'язані з вживанням психоактивних речовин у їхньому житті. Важливо не відкладати лікування, адже реабілітація наркоманії може допомогти повернутись до повноцінного життя. Залежність впливає на всі сторони життя людини, включаючи фізичне та психічне здоров'я, сім'ю та відносини, зайнятість та фінанси.

Безкоштовна консультація
Ми передзвонимо вам протягом 15 хвилин
Дякуємо за заявку!
Ми зв'яжемося з вами протягом 10 хвилин
Индивидуальный пoдхoд к лечению зависимoсти
100% гарантия анoнимнoгo лечения
Эффективнoсть лечения бoлее 70%
Все сoтрудники имеют бoльшoй oпыт рабoты

Залежність від психоактивних речовин – це хронічний стан, що з компульсивним вживанням наркотиків. Люди, залежні від психоактивних речовин, можуть продовжувати вживати наркотики, незважаючи на потенційно серйозні проблеми, пов'язані з вживанням психоактивних речовин у їхньому житті. Важливо не відкладати лікування, адже реабілітація наркоманії може допомогти повернутись до повноцінного життя. Залежність впливає на всі сторони життя людини, включаючи фізичне та психічне здоров'я, сім'ю та відносини, зайнятість та фінанси.

Після залежності людині може бути дуже складно залишити вживати речовину через вплив наркотиків на мозок. Також небезпечно зненацька припиняти або зменшувати вживання певних речовин без медичного спостереження.

Реабілітація наркозалежних є не простим завданням, але завдяки досвіду медичного персоналу багато пацієнтів позбулися розладів, пов'язаних із вживанням психоактивних речовин.

Хоча залежність є хронічним та складним станом, вона піддається лікуванню. Постає питання, чи допомагають реабілітаційні центри наркоманам?

Безперечно так. Адже лікування найбільше ефективно, коли воно індивідуалізоване, тобто спрямоване на конкретні емоційні, медичні, психосоціальні, пов'язані з роботою, сімейні та інші аспекти особистості.

Що таке лікування залежності?

Реабілітаційний центр для наркоманів Київ — допомагає кинути вживати наркотики та покращити функціонування в сім'ї, на роботі та у громадському житті. Реабілітація від наркотиків може здійснюватися різними способами та змінюватись в залежності від конкретного типу вживаної речовини, індивідуальних медичних та психічних потреб, а також інших соціальних проблем.

Деякі люди звертаються за лікуванням до реабілітаційного центру для наркоманів анонімно, коли відчувають, що вони не можуть відмовитися від вживання психоактивних речовин, тоді як іншим може знадобитися лікування з юридичних причин. І в тому, і в іншому випадку можливі позитивні наслідки лікування.

Комплексний підхід до лікування реабілітаційний центр для наркоманів застосовує різні види лікування:

 • лікувальні препарати;
 • робота психолога;
 • групова терапія;
 • індивідуальне консультування;
 • соціальні послуги, включаючи житлові, юридичні та фінансові послуги.

Поєднання цих послуг та тривалості реабілітація наркозалежних залежить від конкретних потреб людини. Як і багато інших хронічних захворювань, наркоманія, як відомо, є рецидивним станом. Самі собою рецидиви вживання наркотиків, якщо вони трапляються, не повинні розглядатися як невдача лікування. Скоріше вони можуть вказувати на те, що з часом може знадобитися коригування підходів до лікування, щоб підтримувати темпи одужання.

Безкоштовний реабілітаційний центр для наркоманів

Якщо ви ідентифікуєте себе як християнин і боретеся з наркотичною залежністю, то християнський реабілітаційний центр для наркоманів може стати правильним вирішенням проблеми, як вилікуватися від наркоманії. Для деяких віра може бути основою одужання.

Також якщо у вас матеріальні труднощі, виходом буде звернутися до безкоштовного християнського реабілітаційного центру для наркоманів, який допомагає впоратися із залежністю. Якщо ви або ваш близький боретеся зі зловживанням наркотиками, подумайте про християнський анонімний реабілітаційний центр для наркоманів, у якому пріоритетна увага приділяється лікуванню на основі віри та стійкої тверезості.

Реабілітаційний центр для наркоманів в Україні надає лікування, що ґрунтується на вірі, бо цей метод багатьом допомагає. Зв'язок між вірою, духовною практикою та тривалою тверезістю схвалений у медицині. Тисячі чоловіків та жінок змогли вилікуватися від залежності завдяки духовній роботі та практиці.

Допомога наркозалежним уживаних сіль

Ліки, у складі яких сіль, належать до групи стимуляторів. Стимулююча дія погіршує фізичний та психічний стан людини. Сольова залежність – патологічне бажання вживати наркотики. Важливо звернутися за допомогою до реабілітаційного центру для наркоманів, які вживають сіль.

Припинити приймати наркотики з сольовим складом без медичної допомоги дуже складно, оскільки виникає фізичне звикання (по-іншому "ламання"), в результаті наркозалежний змушений шукати гроші на наркотик і таким чином потрапляє до наркотичної пастки. Зверніться до реабілітаційного центру для наркоманів закритого типу та отримайте кваліфіковану допомогу.

Лікування залежності від героїну

Героїн є опіатним наркотиком (також відомим як опіоїд). Інші опіоїди включають кодеїн, опіум та морфін.

Таким пацієнтам потрібна реабілітація наркозалежності від героїну. На першому прийомі лікар або медичний працівник поставить вам кілька запитань, у тому числі:

 • скільки героїну приймаєте?
 • чи вживаєте ви якісь інші наркотики чи алкоголь?
 • яке у вас фізичне та психічне здоров'я?
 • які ваші особисті обставини, наприклад, де ви живете і з ким ви живете?
 • чи проходили раніше лікування від наркотиків?

Лікар також запропонує здати аналіз сечі як підтвердження, що пацієнт вживає героїн. Реабілітаційний центр для підлітків наркоманів допоможе скласти індивідуальний план лікування.

Що робити, якщо наркозалежний відмовляється від лікування?

Якщо пацієнт відмовляється звертатися до центру реабілітації наркозалежних, важливо знайти правильний підхід, особливо якщо перед вами підліток. Не обговорюючи очевидних моментів, дайте людині зрозуміти, що ви поруч, попри все. Уникайте образливих висловлювань на адресу хворого чи відвертого гніву. Таким чином, ви покажете, що не засуджуєте його, а просто хочете допомогти.

Після достатньої кількості цих боязких, неконфліктних дискусій ви можете помітити позитивні зміни у поведінці. Коли людина дійсно намагається боротися зі своєю залежністю і починає показувати це, ви досягли ключового моменту у процесі одужання. Пацієнт сам може запропонувати звернутися за допомогою до реабілітаційного центру для підлітків наркоманів. Якщо ви все ще демонструєте той самий рівень підтримки, і вони реагують відповідним чином, може настати час, коли вони відкрито розкажуть вам про свою залежність та про те, що їм потрібна допомога. Це спростить весь процес і позбавить дилеми як здати наркомана на лікування.

Скільки коштує лікування?

Реабілітаційний центр для наркоманів, ціни варіюються залежно від методу та тривалості лікування. Деякі програми безкоштовні, а в деяких ситуаціях буде потрібна велика сума. Незалежно від вашого бюджету, реабілітаційний центр наркоманів київській області готовий проконсультувати кожного пацієнта. Першим кроком на шляху до реабілітації наркозалежних є проходження безкоштовної оцінки наркозалежності. Це дозволить вам конфіденційно обговорити свої проблеми з одним із наших експертів з наркозалежності та дізнатися більше про нашу програму реабілітації від наркозалежності. Можливість зцілитися доступна кожному, якщо пацієнт справді хоче повернутися до гідного життя.

FAQ

Скільки потрібен час для реабілітації від наркозалежності?

У середньому на повне звільнення від наркозалежності йде 6-12 місяців. Все залежить від багатьох факторів: ступеня захворювання, психологічного та фізіологічного стану, від роботи імунної системи.

Куди відправляють наркоманів на лікування?

Реабілітаційний центр спеціального типу.

Як називається центр, де лікують наркоманів?

Реабілітаційний центр залежних від наркотиків (також наркологічний центр, чи рехаб).

Як вибрати реабілітаційний центр для наркоманів?

Для початку проконсультуйтеся з лікарем та дізнайтесь які існують реабілітаційні центри. Лікар запропонує індивідуальний метод лікування та допоможе підібрати центр виходячи з потреб пацієнта.

Чи можна повністю вилікувати наркоманію?


Експерти стверджують, що наркоманія невиліковна. Насправді цей тип залежності є рецидивуючим (повторним). Однак при якісному лікуванні людини можна врятувати від згубної дії та повернути до нормального життя.

Скільки коштує лікування у реабілітаційному центрі для наркозалежних?


Вартість залежатиме від підібраної програми запропонованої лікарем та тривалості лікування, а також перебуванням у реабілітаційному центрі.

Як відновити психічне здоров'я після наркотиків?


Насамперед потрібно усвідомлено відмовитися від вживання наркотичних засобів і повернутися до нормального життя, так ви позбавите себе ускладнень зі здоров'ям, і навіть смертельного результату.

Цей шлях непростий, але він рятівний не лише для наркозалежних, а й для всієї родини. Важливо пам'ятати, що підтримка близьких не менш важлива, ніж кваліфікована допомога медичного персоналу.

093 500 90 85

Усі послуги лікування наркоманії:

 1. Лікування мефедронової залежності у Києві - "Пальміра Плюс"
 2. Метадон - Наркозалежність
 3. Реабілітаційний центр для наркозалежних у Києві - Пальміра Плюс
 4. Професійна допомога наркозалежним Швидке зняття ломки в Києві
 5. Лікування залежності від героїну в наркологічному центрі "Пальміра Плюс"
 6. Лікування залежності від кокаїну в Києві | Клиника "Пальміра Плюс"
 7. Лікування залежності від ЛСД в Києві | Клиника "Пальміра Плюс"
 8. Ефективне лікування наркотичної залежності від марихуани в Києві | "Пальміра плюс"Читайте також статті про лікування наркоманії:

 1. Наркоман боїться всього, а страх - двигун насильства.
 2. Що робити, якщо ваша дитина вживає наркотики | Клініка "Пальміра Плюс"
 3. Як очистити організм від наркотиків удома?
 4. Як визначити наявність в організмі токсинів? | Клініка "Пальміра Плюс"
 5. Які наслідки вживання амфетаміну через ніс. Клініка Пальміра Плюс
 6. Топ-7 порад для рідних від колишніх наркоманів, щоб подолати залежність

Відгуки

5/5 Оксана М...

Хочу поділитися враженнями і просто виговоритись.

Дякую велику клініку, яка допомогла мені повернути доньку. Наркотики – найкошмарніше, що створила людина. Ця гидота вбиває повільно і порятунок знайти важко. Моя дівчинка, така розумна та талановита, потрапила під вплив свого колишнього хлопця. Він запропонував їй спробувати трохи кайфу та підсадив її на наркотичну залежність. Цей тип знищив стосунки зі своєю сім'єю і мало не зруйнував наші, які ми будували від народження дочки. Ми завжди мали щирі стосунки, тож моя дівчинка поділилася зі мною своєю проблемою.

Ми одразу звернулися до вашої клініки. Пройшли очищення організму, терапію та психологів. Як ви радили, змінили місце проживання та назавжди забули про колишнього хлопця. Правда, я дуже хвилююся, щоб він не знайшов мою дівчинку і знову не почав підбивати її на вживання. Адже після лікування дочка так тяжко відновлюється. Ще раз дякую за допомогу.

5/5 Віктор М...

Дякую, що повернули мене до життя. Тільки після лікування я зрозумів, у якому болоті жив. Наркотики – це не про кайф. Це про смерть. До вживання я був непоганим художником, а потім щось пішло не так. Наркотики не допомагають фантазії, вони її убивають. Я викинув усі полотна, які писав за часів залежності, там суцільний жах. Зараз після лікування я пишу зовсім інше, світле. Хочу одного разу зробити виставку.

Тяжко було звернутися до клініки за лікуванням. Все здавалося, що все саме пройде, і я зможу позбутись залежності. Навіть коли дівчина пішла і сестра перестала спілкуватися, я думав, що все налагодиться. Тепер я розумію, як це було безнадійно. Особливо ці спалахи агресії.

Обов'язково візьму участь у ваших групах підтримки, розповім, як складно, але важливо наважитися на лікування залежності. Дякую.

Страницу проверил:
Попандопуло Павел Николаевич
Врач наркoлoг, психиатр
Оцените страницу:
4, 2/5
4. 2