Реабілітаційний центр для наркозалежних у Києві

Залежність від психоактивних речовин - це хронічний стан, пов'язаний із компульсивним вживанням наркотиків. Люди, залежні від психоактивних речовин, можуть продовжувати вживати наркотики, незважаючи на потенційно серйозні проблеми, пов'язані з вживанням психоактивних речовин у їхньому житті. Важливо не відкладати лікування, адже реабілітація наркоманії може допомогти повернутись до повноцінного життя. Залежність впливає на всі сторони життя людини, включаючи фізичне та психічне здоров'я, сім'ю та відносини, зайнятість та фінанси.

Ціна від 6000 грн

Рейтинг: 4.6

093-500-90-85
Індивідуальний підхід до лікування залежності
Індивідуальний підхід до лікування залежності
100% гарантія анонімного лікування
100% гарантія анонімного лікування
Ефективність лікування понад 70%
Ефективність лікування понад 70%
Усі співробітники мають великий досвід роботи
Усі співробітники мають великий досвід роботи
Реабілітаційний центр для наркозалежних

Залежність від психоактивних речовин – це хронічний стан, що з компульсивним вживанням наркотиків. Люди, залежні від психоактивних речовин, можуть продовжувати вживати наркотики, незважаючи на потенційно серйозні проблеми, пов’язані з вживанням психоактивних речовин у їхньому житті. Важливо не відкладати лікування, адже реабілітація наркоманії може допомогти повернутись до повноцінного життя. Залежність впливає на всі сторони життя людини, включаючи фізичне та психічне здоров’я, сім’ю та відносини, зайнятість та фінанси.

Після залежності людині може бути дуже складно залишити вживати речовину через вплив наркотиків на мозок. Також небезпечно зненацька припиняти або зменшувати вживання певних речовин без медичного спостереження.

Реабілітація наркозалежних є не простим завданням, але завдяки досвіду медичного персоналу багато пацієнтів позбулися розладів, пов’язаних із вживанням психоактивних речовин.

Хоча залежність є хронічним та складним станом, вона піддається лікуванню. Постає питання, чи допомагають реабілітаційні центри наркоманам?

Безперечно так. Адже лікування найбільше ефективно, коли воно індивідуалізоване, тобто спрямоване на конкретні емоційні, медичні, психосоціальні, пов’язані з роботою, сімейні та інші аспекти особистості.

Безкоштовний реабілітаційний центр для наркоманів

Якщо ви ідентифікуєте себе як християнин і боретеся з наркотичною залежністю, то християнський реабілітаційний центр для наркоманів може стати правильним вирішенням проблеми, як вилікуватися від наркоманії. Для деяких віра може бути основою одужання.

Також якщо у вас матеріальні труднощі, виходом буде звернутися до безкоштовного християнського реабілітаційного центру для наркоманів, який допомагає впоратися із залежністю. Якщо ви або ваш близький боретеся зі зловживанням наркотиками, подумайте про християнський анонімний реабілітаційний центр для наркоманів, у якому пріоритетна увага приділяється лікуванню на основі віри та стійкої тверезості.

Реабілітаційний центр для наркоманів в Україні надає лікування, що ґрунтується на вірі, бо цей метод багатьом допомагає. Зв’язок між вірою, духовною практикою та тривалою тверезістю схвалений у медицині. Тисячі чоловіків та жінок змогли вилікуватися від залежності завдяки духовній роботі та практиці.

Допомога наркозалежним які уживають солі

Ліки, у складі яких є сіль, належать до групи стимуляторів. Стимулююча дія погіршує фізичний та психічний стан людини. Сольова залежність – патологічне бажання вживати наркотики. Важливо звернутися за допомогою до реабілітаційного центру для наркоманів, які вживають сіль.

Припинити приймати наркотики з сольовим складом без медичної допомоги дуже складно, оскільки виникає фізичне звикання ( по-іншому “ламання”), в результаті наркозалежний змушений шукати гроші на наркотик і таким чином потрапляє до наркотичної пастки. Зверніться до реабілітаційного центру для наркоманів закритого типу та отримайте кваліфіковану допомогу.

Лікування залежності від героїну

Героїн є опіатним наркотиком (також відомим як опіоїд). Інші опіоїди включають кодеїн, опіум та морфін.

Таким пацієнтам потрібна реабілітація наркозалежності від героїну. На першому прийомі лікар або медичний працівник поставить вам кілька запитань, у тому числі:

 • скільки героїну приймаєте?
 • чи вживаєте ви якісь інші наркотики чи алкоголь?
 • яке у вас фізичне та психічне здоров’я?
 • які ваші особисті обставини, наприклад, де ви живете і з ким ви живете?
 • чи проходили раніше лікування від наркотиків?

Лікар також запропонує здати аналіз сечі як підтвердження, що пацієнт вживає героїн. Реабілітаційний центр для підлітків наркоманів допоможе скласти індивідуальний план лікування.

Щоб подолати наркозалежність, необхідно звернутися до кваліфікованих спеціалістів у наркологічний центр. Вони допоможуть назавжди позбутися від тяги до психотропних речовин і пройти курс реабілітації, щоб повністю відмовитися від вживання наркотиків.

Реабілітація наркозалежних – навіщо вона потрібна?

Приймаючи психотропні засоби, наркоман шкодить своєму організму, провокуючи серйозні збої в роботі внутрішніх органів. Крім цього, наркоманія руйнує особистість людини, змушуючи його відсторонитися від близьких і друзів. Наркозалежні поводяться неадекватно, не зупиняючись навіть перед аморальними або протизаконними вчинками в гонитві за дозою. Тому при наркозалежності необхідно пройти процедуру реабілітації, складеної з урахуванням особливостей конкретного випадку.

Мета реабілітації наркозалежних – багатогранна. По-перше, реабілітація наркоманів потрібна, перш за все, самому хворому. Він не усвідомлює тяжкість свого стану, тому найближче оточення має допомогти, направити за допомогою і умовити пройти лікування в клініці. Реабілітація наркоманів повинна, перш за все, повернути людину до нормального життя. І за це можна заплатити будь-яку ціну.

Реабілітація наркозалежних – куди і до кого звернутися? У Києві центр лікування працює з людьми з різною залежністю і надає підтримку для поліпшення якості життя і адаптації.

Реабілітаційна програма в нарко клініці: особливості

Допомога в подоланні наркозалежності найкраще довірити фахівцям наркологічного центру. Курс реабілітації для наркозалежних складається індивідуально для кожного пацієнта, а його ефективність ґрунтується на комплексному підході. Щоб ці люди не відчував спокуси відновити прийом психотропних препаратів, його поміщають в медичний стаціонар. Тут для наркозалежних створені всі умови для комфортного перебування, а кожен пацієнт перебуває під цілодобовим наглядом досвідченого персоналу.

Заходи по реабілітації наркозалежних розробляється індивідуально для кожного пацієнта, відповідно до персональної програми. Вона враховує особливості перебігу хвороби, розраховується виходячи з характеристик наркотиків, терміну їх прийому, і має на увазі фізичну чистку – це і є медична частина, психологічну підтримку та соціальну адаптацію. Все це і становить комплекс заходів, щоб реабілітація наркозалежних пройшла успішно.

Фізична реабілітація наркозалежних

Реабилитация алкоголизма

Перед початком терапії необхідно виконати детоксикацію і відновлення організму наркомана, а також позбутися від ознак «ломки». Психотропні речовини порушують роботу багатьох органів, але при різкому відмову від їх вживання часто виникає негативна симптоматика:

 • різке погіршення самопочуття;
 • судоми, біль у м’язах;
 • розлади сну;
 • агресивна поведінка;
 • напади паніки;
 • розлади травлення.

Фізична реабілітація наркозалежних проводиться з використанням сучасних медичних препаратів і антидепресантів, які покращують самопочуття пацієнта, заспокоюють його нервову систему і сприяють прискореному процесу відновлення організму при наркозалежності. Реабілітація наркозалежних Київ – центр передових технологій для лікування наркоманії і відновлення організму до нового стану. Тут розробляються і адаптуються нові програми реабілітації наркозалежних, використовують класичні та інноваційні схеми чистки організму, сюди запрошують на роботу кращих психотерапевтів для комплексної і успішної роботи з пацієнтами різної складності.

Реабілітація психологічна

Наркоманія характеризується не тільки фізичною тягою до наркотику, а й психологічною залежністю від нього. Для подолання наркозалежності на підсвідомому рівні і зниження загрози зриву необхідна сильна мотивація, яку допоможе виробити досвідчений психолог. Психологічна реабілітація складається з таких етапів:

 • усвідомлення проблеми і аналіз викликали її причин;
 • нормалізація емоційного стану;
 • корекція неправильних моделей поведінки;
 • групові заняття;
 • формування установок здорового способу життя.

Після наркозалежності можна і потрібно повернутися до нормального життя, і допомагає в цьому підтримка досвідчених психологів. Вона не закінчується після медикаментозної терапії, і триває на етапі корекції і відновлення соціальних зв’язків. Новий етап життя має на увазі не просто відмова від наркотиків, а побудова контактів так, щоб повністю виключити можливість зривів і пошуку доз. Наркологічна допомога вчить в тому числі і сім’ю контролювати і вибудовувати нові соціальні зв’язки.

Соціальна реабілітація наркозалежних

Будь-який наркоман повинен пройти програму соціальної реабілітації, яка допоможе йому повернутися до повноцінного життя в суспільстві. Після завершення курсу терапії в стінах медичного закладу людина повертається до звичайного життя, але продовжує відвідувати заняття з психологічної допомоги для наркозалежних і навчається вирішувати виникаючі проблемні ситуації без допомоги психотропних препаратів.

Реабілітація наркоманів на цьому етапі – важливий крок до адаптації в новому суспільстві з новою життєвою концепцією. Особливо значима роль найближчого оточення, його турбота і своєрідний контроль за поведінкою людини, яка пройшла лікування.

Довіряй, але перевіряй – це девіз доречний, але вимагає обережності. Не варто підривати довіру людини причіпками і допитами – краще сформуйте навколо правильну середу для того, щоб реабілітація наркозалежних пройшла якісно і ефективно. Соціальна адаптація, групи взаємодопомоги, індивідуальна робота, підтримка близьких обов’язково дають свої плоди в лікуванні наркоманії. І нехай шлях до одужання не завжди легкий і гладкий, результат вартий того, щоб за нього боротися.

Допомога наркозалежним в Україні

Усунення наркозалежності можливо в центрі «Пальміра Плюс», філії якого є в Києві і інших містах. Переваги такої реабілітації:

 • цілодобові консультації досвідчених фахівців;
 • комфортні умови з усім необхідним для проживання;
 • індивідуальний підхід;
 • прийнятна ціна;
 • багаторічний досвід роботи.

Кожна людина може успішно подолати згубну тягу до психотропних засобів, перебуваючи в стінах центру «Пальміра Плюс». Вартість такого курсу «реабілітація наркозалежних» залежить від специфіки конкретного випадку, тому розраховується індивідуально.

Як правильно шукати клініку: реабілітація наркоманів Київ

До пошуку медичного закладу для реабілітації наркозалежних в Києві і Україні потрібно підходити відповідально. Анонімність, професіоналізм і відповідальність повинні стояти першому місці. Індивідуальна програма корекції після збору анамнезу, комфортні умови перебування та всебічна підтримка в делікатному питанні відновлення – то, що клієнти в Україні хочуть отримати у відповідь на свою біду. Реабілітація наркоманів в Києві проходить максимально адаптивно, а анонімність – неодмінна умови нашої роботи.

Вартість курсу «реабілітація наркозалежних» не може бути однаковою для всіх. Досвідчені наркологи та психотерапевти кожен випадок наркоманії розглядають як унікальний, та який вимагає особливого підходу до реабілітації. Ось чому ціна курсу реабілітації наркозалежних відрізняється в різних установах, і у різних пацієнтів.

Реабілітація наркоманів вимагає сил, часу і терпіння. У Києві та інших містах України тисячі сімей пройшли цей складний шлях реабілітації наркозалежних і повернулися до нормального життя. А клініка Пальміра Плюс залишається вірним супутником тих, хто потребує допомоги та лікуванні і на початку хвороби, і після наркозалежності.

093 500 90 85

FAQ

Скільки потрібен час для реабілітації від наркозалежності?

У середньому на повне звільнення від наркозалежності йде 6-12 місяців. Все залежить від багатьох факторів: ступеня захворювання, психологічного та фізіологічного стану, від роботи імунної системи.

Куди відправляють наркоманів на лікування?

У реабілітаційний центр спеціального типу.

Що таке лікування залежності?

Реабілітаційний центр для наркоманів Київ — допомагає кинути вживати наркотики та покращити функціонування в сім'ї, на роботі та у громадському житті. Реабілітація від наркотиків може здійснюватися різними способами та змінюватись в залежності від конкретного типу вживаної речовини, індивідуальних медичних та психічних потреб, а також інших соціальних проблем.

Деякі люди звертаються за лікуванням до реабілітаційного центру для наркоманів анонімно, коли відчувають, що вони не можуть відмовитися від вживання психоактивних речовин, тоді як іншим може знадобитися лікування з юридичних причин. І в тому, і в іншому випадку можливі позитивні наслідки лікування.

Комплексний підхід до лікування реабілітаційний центр для наркоманів застосовує різні види лікування:

 • лікувальні препарати;
 • робота психолога;
 • групова терапія;
 • індивідуальне консультування;
 • соціальні послуги, включаючи житлові, юридичні та фінансові послуги.

Поєднання цих послуг та тривалості реабілітація наркозалежних залежить від конкретних потреб людини. Як і багато інших хронічних захворювань, наркоманія, як відомо, є рецидивним станом. Самі собою рецидиви вживання наркотиків, якщо вони трапляються, не повинні розглядатися як невдача лікування. Скоріше вони можуть вказувати на те, що з часом може знадобитися коригування підходів до лікування, щоб підтримувати темпи одужання.

Як називається центр, де лікують наркоманів?

Реабілітаційний центр залежних від наркотиків (також наркологічний центр, чи рехаб).

Як вибрати реабілітаційний центр для наркоманів?

Для початку проконсультуйтеся з лікарем та дізнайтесь які існують реабілітаційні центри. Лікар запропонує індивідуальний метод лікування та допоможе підібрати центр виходячи з потреб пацієнта.

Чи можна повністю вилікувати наркоманію?

Експерти стверджують, що наркоманія невиліковна. Насправді цей тип залежності є рецидивуючим (повторним). Однак при якісному лікуванні людини можна врятувати від згубної дії та повернути до нормального життя.

Скільки коштує лікування у реабілітаційному центрі для наркозалежних?

Вартість залежатиме від підібраної програми запропонованої лікарем та тривалості лікування, а також перебуванням у реабілітаційному центрі.

Ціни варіюються залежно від методу та тривалості лікування. Деякі програми безкоштовні, а в деяких ситуаціях буде потрібна велика сума. Незалежно від вашого бюджету, реабілітаційний центр наркоманів київській області готовий проконсультувати кожного пацієнта. Першим кроком на шляху до реабілітації наркозалежних є проходження безкоштовної оцінки наркозалежності. Це дозволить вам конфіденційно обговорити свої проблеми з одним із наших експертів з наркозалежності та дізнатися більше про нашу програму реабілітації від наркозалежності. Можливість зцілитися доступна кожному, якщо пацієнт справді хоче повернутися до гідного життя.

Як відновити психічне здоров'я після наркотиків?

Насамперед потрібно усвідомлено відмовитися від вживання наркотичних засобів і повернутися до нормального життя, так ви позбавите себе ускладнень зі здоров'ям, і навіть смертельного результату.

Цей шлях непростий, але він рятівний не лише для наркозалежних, а й для всієї родини. Важливо пам'ятати, що підтримка близьких не менш важлива, ніж кваліфікована допомога медичного персоналу.

Що робити, якщо наркозалежний відмовляється від лікування?

Якщо пацієнт відмовляється звертатися до центру реабілітації наркозалежних, важливо знайти правильний підхід, особливо якщо перед вами підліток. Не обговорюючи очевидних моментів, дайте людині зрозуміти, що ви поруч, попри все. Уникайте образливих висловлювань на адресу хворого чи відвертого гніву. Таким чином, ви покажете, що не засуджуєте його, а просто хочете допомогти.

Після достатньої кількості цих боязких, неконфліктних дискусій ви можете помітити позитивні зміни у поведінці. Коли людина дійсно намагається боротися зі своєю залежністю і починає показувати це, ви досягли ключового моменту у процесі одужання. Пацієнт сам може запропонувати звернутися за допомогою до реабілітаційного центру для підлітків наркоманів. Якщо ви все ще демонструєте той самий рівень підтримки, і вони реагують відповідним чином, може настати час, коли вони відкрито розкажуть вам про свою залежність та про те, що їм потрібна допомога. Це спростить весь процес і позбавить дилеми як здати наркомана на лікування.

Відео

Усі послуги лікування наркоманії:

 1. Лікування залежності ЛСД
 2. Лікування кодеїнової залежності
 3. Ефективне лікування залежності від насваю
 4. Лікування снюсової залежності
 5. Лікування мефедронової залежності
 6. Лікування Токсикоманія
 7. Лікування анашевої залежності
 8. Лікування бутиратової залежності
 9. Лікування коаксиловох залежності
 10. Лікування дезоморфінової залежності
 11. Залежність від лірики – лікування в стаціонарі
 12. Лікування морфінової залежності
 13. Лікування риталінової залжежності
 14. Лікування залежність від солі
 15. Лікування метадонової залежності
 16. Реабілітаційний центр для наркозалежних у Києві
 17. Терміново зняти ломку наркозалежного
 18. Лікування при амфетамінової залежності
 19. Лікування залежності від героїну
 20. Лікування залежності від кокаїну
 21. Лікування наркотичної залежності від марихуаниЧитайте також статті про лікування наркоманії:

Ціни

ПослугаЦіна
Консультація спеціаліста нарколога1100 грн
Консультація терапевта (первинна)1100 грн
Консультація психолога (первинна)1100 грн
Інтервенціявід 1700 грн
УБОД ультрашвидка опіоїдна детоксикаціявід 38000 грн
Лікування наркоманіївід 2900 грн
Виклик нарколога додому3500 грн
Виведення із запоювід 4000 грн
Зняття ламаннявід 4200 грн
Соціально-психологічний супровід. відвідування клініки 1 р/тиж. або 2 р./тиж.
- робота з психологом або групова робота
- при необхідності відвідування лікаря
- відвідування триває 2-3 години
- експрес тестування для нарко 1 р./тиж.

1 раз\тиждень 6 000грн

2 раз\тиждень 12 000 грн

3 раз\тиждень 18 000 грн

Пакет послуг амбулаторного лікування 'Детокс клін 1'
- Аналізи : цукор, ацетон
- Обстеження: кардіограма, тиск, сатурація
- Медикаментозне лiкування: крапельниця, уколи , таблетки
3 000 грн
Пакет послуг амбулаторного лікування 'Детокс клін 3'
- Аналізи : цукор, ацетон
- Щоденне, тиск, сатурація
- Медикаментозне лiкування: крапельниця уколи, таблетки
- Препарати з собою
- Психолог
8000 грн (2600 грн/д)
Пакет послуг стаціонарного лікування 'Очищення 10діб'
- Аналізи :цукор, ацетон
- Щоденне обстеження : кардіограма, тиск, сатурація
- Медикаментозне лiкування: озон-детокс №5 , крапельниці, уколи
- Апаратна терапія: НЛОК №5
- Фізіотерапевтичні процедури: електросон . електрофорез по призначенню
- Психолог

палата СТАНДАРТ 30 000 (3000 грн\д)

палата ЛЮКС 50 000 грн (5000 грн\д)

палата VIP 70 000грн (7000 грн\д)

Пакет послуг стаціонарного лікування 'Очищення 14діб'
- Аналізи : цукор, ацетон
- Щоденне обстеження : кардіограма,тиск,сатурація
- Медикаментозне лiкування : озон-детокс №7
- Апаратна терапія: НЛОК №7
- Фізіотерапевтичні процедури: електросон . електрофорез по призначенню
- Психолог

палата СТАНДАРТ 42 000 (3000 грн\д)

палата ЛЮКС 63 000 грн (4500 грн\д)

палата VIP 88 000грн (6300 грн\д)

Пакет послуг стаціонарного лікування 'Інтенсив 21доба'
- Аналізи : цукор, ацетон
- Щоденне обстеження : кардіограма, тиск, сатурація
- Медикаментозне лiкування : озон-детокс №7
- Апаратна терапія: НЛОК №7
- Фізіотерапевтичні процедури: електросон . електрофорез по призначенню
- Психолог

палата СТАНДАРТ 59 800грн (2800 грн\д)

палата ЛЮКС 84 000 грн (4000 грн\д

палата VIP 132 300грн (6300 грн\д)

Стаціонарне лікування наркоманіївід 3600грн.
Амбулаторне лікування наркоманіївід 2900грн.

Відгуки

Оксана М...

Хочу поділитися враженнями і просто виговоритись.

Дякую велике вашій клініці, яка допомогла мені повернути доньку. Наркотики – найкошмарніше, що створила людина. Ця гидота вбиває повільно і порятунок знайти важко. Моя дівчинка, така розумна та талановита, потрапила під вплив свого колишнього молодого чоловіка. Він запропонував їй спробувати трохи кайфу та підсадив її на наркотичну залежність. Він зіпсував стосунки зі своєю сім'єю і мало не зруйнував наші, які ми будували від народження дочки. Ми завжди були на довірі, тож моя дівчинка поділилася зі мною проблемою.

Ми одразу звернулися до вашої клініки. Пройшли очищення організму, терапію та психологів. Як ви радили, змінили місце проживання та назавжди забули про колишнього хлопця. Правда, я дуже хвилююся, щоб він не знайшов мою дівчинку і знову не почав підбивати її на вживання. Адже після лікування дівчинка так тяжко відновлюється. Ще раз дякую за допомогу.

Віктор М...

Дякую, що повернули мене до життя. Тільки після лікування я зрозумів, у якому мороці жив. Наркотики – це не про кайф. Це про смерть. До вживання я був непоганий художник, а потім щось пішло не так. Наркотики не допомагають фантазії, вони її гроблять. Я викинув усі полотна, які писав за часів залежності, там суцільний жах. Зараз після лікування я пишу зовсім інше, світле. Хочу якось зробити виставку.

Тяжко було звернутися до клініки за лікуванням. Все здавалося, що воно саме пройде, і я зможу покинути. Навіть коли дівчина пішла і сестра перестала спілкуватися, я думав, що все налагодиться. Тепер я розумію, як це було безнадійно. Особливо ці спалахи агресії.

Обов'язково візьму участь у ваших групах підтримки, розповім, як складно, але важливо зважитися на лікування залежності. Дякую.