Лікування ігроманії у Києві

За лікуванням від ігрової залежності в Києві ви завжди можете звернутись в центр "Пальміра Плюс". Наші фахівці вже понад 15 років успішно допомагають людям вилікуватися від наркоманії, алкоголізму і лудоманії (саме так по-науковому називається патологічне захоплення азартними іграми) на різних стадіях.

Ціна від 2300 грн

Рейтинг: 4.6

093-500-90-85
Індивідуальний підхід до лікування залежності
Індивідуальний підхід до лікування залежності
100% гарантія анонімного лікування
100% гарантія анонімного лікування
Ефективність лікування понад 70%
Ефективність лікування понад 70%
Усі співробітники мають великий досвід роботи
Усі співробітники мають великий досвід роботи
Лікування лудоманії

Стадії лудоманії

 1. Стадія виграшів. Ігрову залежність, що розвивається, складно розпізнати на цьому етапі, тому мало хто замислюється про необхідність лікування. Головна мета що знаходиться на даній стадії гравця - вигравати, він ще здатний більш-менш контролювати своє бажання грати і зазвичай легко припиняє, коли програє. Але він все частіше повертається до гри, думаючи що “цього разу мені обов’язково пощастить і мріючи зірвати великий куш.
 2. Стадія програшів. Тут ігрова залежність і, відповідно, необхідність почати лікування стає більш очевидними. На цьому етапі людина отримує задоволення від самої гри, Позитивний результат вже не настільки важливий, тому програші його не зупиняють. Вона все більше часу грає (і, закономірно, частіше програє), при цьому нехтуючи іншими своїми справами - роботою, стосунками тощо.
 3. Стадія розчарування. На цьому етапі всім вже очевидно, що людині терміново потрібно лікування від ігрової залежності. Майже всі гроші і час вона витрачає на гру. При цьому кошти для задоволення своєї потреби зіграти на них він часто здобуває не зовсім чесним шляхом. Наприклад, потай бере з сімейних заощаджень. При цьому людину мучить совість, вона кається, усвідомлює неправильність своїх дій, але не може зупинитися.

Патологічна залежність від ігор виникає у дітей, підлітків і дорослих. Вона супроводжується рядом симптомів і призводить не тільки до фінансових втрат, але і до руйнування взаємин з близькими. Щоб усунути проблему, необхідно пройти лікування ігрової залежності в спеціалізованій клініці.

Що таке ігроманія і як виникає залежність?

Ігроманія відноситься до серйозних захворювань, представляючи собою залежність від комп’ютерних ігор та азартних ігор. Це психологічний розлад все частіше спостерігається у дітей і підлітків. Дорослим часто потрібне лікування від ігрових автоматів і від комп’ютерних ігор.

Ігроманія виникає під впливом різних факторів, які змушують людину шукати в грі позитивні емоції або додаткове джерело доходу. Причини розвитку залежності:

 • відчуття самотності;
 • фінансові труднощі;
 • депресія;
 • несприятлива атмосфера в сім’ї;
 • любов до азартних ігор;
 • нестійка психіка.

Лечение игромании фото

Залежність від ігор: симптоми

Розпізнати ігроманію можна за ознаками, які свідчать про необхідність почати лікування ігрової залежності. Основні симптоми залежності, які потребують лікування ігроманії:

 • бездумна трата грошей на ігри;
 • постійний пошук можливості пограти;
 • гнів і агресія при вимушеному перериванні гри;
 • відсутність інтересу до інших занять;
 • емоційне збудження в процесі гри;
 • неможливість зупинитися;
 • нав’язливі думки про ігри;
 • шахрайство або крадіжка грошей.

Види ігроманії

Даний розлад може виражатися в формі комп’ютерної залежності або супроводжуватися патологічної тягою до азартних ігор. У першому випадку потрібне лікування залежності від комп’ютерних ігор, а в другому – лікування від ігрових автоматів та інших азартних розваг.

В Україні допомогу в боротьбі із залежністю можна отримати у спеціалістів, які виконають лікування ігроманії. Київ – місто, в якому знаходиться спеціалізована клініка, яка отримала багато позитивних відгуків.

Лудоманія

Залежність від азартних ігор називається лудоманією. При розвитку такої залежності людина відчуває задоволення від нервового напруження в очікуванні виграшу або програшу. Згодом з’являється бажання збільшувати ставки, а необхідність лікування ігроманії стає більш помітною.

Лудоманія часто виникає у людей, які проводять багато часу в казино. Лікування від ігрових автоматів має виконуватися досвідченим психологом, який допоможе позбутися від залежності.

Залежність від комп’ютерних ігор

Окремим видом ігроманії є залежність від комп’ютерних ігор. Ігроманія починається з невинного прагнення приємно провести час. Особливо часто спостерігається комп’ютерна залежність у дітей і підлітків. Розлад супроводжується втратою інтересу до навчання і повним зануренням у віртуальний світ.

Комп’ютерна залежність виникає і у дорослих. При ігроманії людина іноді грає навіть на шкоду сну і прийомам їжі, чим завдає шкоди своєму організму. Лікування комп’ютерної ігроманії має здійснюватися під наглядом фахівців реабілітаційного центру.

Лікування ігрової залежності в «Пальміра Плюс»

Ігроманія може привести до розвитку патологічної залежності від алкоголю або наркотиків, тому при появі перших ознак розладу необхідно відразу починати лікування ігроманії. Допомогти в цьому можуть фахівці «Пальміра Плюс». Центр отримав багато позитивних відгуків від пацієнтів зі всієї України, допомагаючи позбутися від ігроманії за доступною ціною.

Перед початком терапії необхідно проаналізувати причини, за якими виникла ігроманія. Лікування підбирається індивідуально консультантами з питань залежностей, психотерапевтами та іншими фахівцями з ігроманії.

Лікування ігрової залежності в Києві може виконуватися декількома методами, кожен з яких має свої особливості.

Медикаментозне лікування ігроманії

За допомогою ліків можна полегшити лікування комп’ютерної залежності та лудоманії. Лікування передбачає використання різних препаратів, які допомагають впоратися з депресією, усувають неврози, нормалізують сон і знімають підвищену нервову напругу.

Лікарські засоби від ігроманії приймають суворо за рекомендацією лікаря. Перед призначенням препарату фахівець визначає стан здоров’я пацієнта, що страждає від комп’ютерної залежності або лудоманії. Лікування різних видів ігроманії виконується за допомогою снодійного, психотропних препаратів, антидепресантів і нейролептиків. Прийом ліків потрібно обов’язково поєднувати з психологічною підтримкою пацієнта.

Психотерапія і гіпноз

Одним з основних методів лікування ігроманії в Україні і Києві є заняття з психотерапевтом. Вони проводяться в індивідуальному чи груповому форматі, допомагаючи людині подолати лудоманію і психологічну залежність на рівні підсвідомості.

Під час сеансів психотерапії пацієнт усвідомлює причини, за якими виникла комп’ютерна залежність або лудоманія. Лікування ігроманії може виконуватися одним із способів:

 • тренінги;
 • сеанси психоаналізу;
 • гіпноз і нейролінгвістичне програмування;
 • психо-орієнтована терапія.

Лікування ігроманії завершується роботою над соціалізацією пацієнта. Також здійснюється психологічна підтримка близьких.

Нетрадиційні способи лікування від ігроманії

В реабілітаційному центрі Києва діють групи, які допомагають пацієнтам позбутися лудоманії та інших видів ігроманії Вони позитивно впливають на психологічний стан людини, полегшуючи лікування комп’ютерної залежності.

Види групових занять для лікування від ігроманії:

 • арт-терапія – має на увазі використання різних творчих практик з метою пошуку нових захоплень;
 • трудотерапія – допомагає сконцентруватися на виконанні певного завдання, позбутися нав’язливих думок про азартні ігри;
 • лекції про ігроманію – пояснюють людині причини і наслідки залежності;
 • написання письмових творів – допомагає усвідомити свої помилки в минулому, позбутися почуття провини.

Лікування ігроманії на ранній стадії допомагає відновити нормальні взаємини людини з рідними і уникнути фінансових втрат.

093 500 90 85

Відео

Ціни

УслугаЦена
Консультація спеціаліста невролога1150 грн
Консультація терапевта (первинна)1150 грн
Консультація спеціаліста психіатра1150 грн
Сеанси сімейної психотерапії1150 грн/година
Індивідуальна робота з профільним психологом920 грн/45хв
Робота психолога із родичами960 грн/година
Стаціонарне лікуваннявід 3400 грн (сутки)
Стаціонарне лікування (VIP)7000 грн (сутки)
Стаціонар 2-х місна палатавід 3500 грн/добу до 7200 грн/добу
Стаціонар одномісна палатаід 4000 грн/доба до 8600 грн/доба
Амбулаторне лікування2850 грн
Сеанс психотерапії1400грн
Зняття ЕКГ240 грн
Виїзд консультація психіатра вдома3650грн
Виїзд госпіталізація додому3550грн
Соціально-психологічний супровід:
- відвідування клініки 1 р./тиж. або 2 р/тиж
- робота з психологом або групова робота
- при необхідності відвідування лікаря
- відвідування триває 2-3 години експрес тестування для нарко 1 р/тиж

1 раз/тиждень 6 000 грн

2 раз/тиждень 12 000 грн

3 раз/тиждень 18 000 грн

Пакет амбулаторних послуг 'Спокійний день'
- Аналізи: цукор, ацетон
- Обстеження: кардіограма, тиск, сатурація
- Медикаментозне лiкування: крапельниця, уколи ,таблетки
3 000 грн
Пакет амбулаторних послуг 'Потрійний антистрес'
- Аналізи: цукор, ацетон
- Щоденне, тиск, сатурація
- Медикаментозне лiкування: крапельниця уколи,таблетки
- Препарати з собою
- Психолог
8000 грн (2600 грн/д)
Пакет стаціонарних послуг 'Стабілізація 10діб'
- Аналізи: цукор, ацетон
- Щоденне обстеження: кардіограма, тиск, сатурація
- Медикаментозне лiкування: озон-детокс №5, крапельниці, уколи
- Апаратна терапія: НЛОК №5
- Фізіотерапевтичні процедури: електросон, електрофорез по призначенню
- Психолог

палата СТАНДАРТ 30 000 (3000 грн\д)

палата ЛЮКС 50 000 грн (5000 грн\д)

палата VIP 70 000грн (7000 грн\д)

Пакет стаціонарних послуг 'Стабілізація 14 діб'
- Аналізи: цукор, ацетон
- Щоденне обстеження : кардіограма,тиск, сатурація
- Медикаментозне лiкування : озон-детокс №7
- Апаратна терапія: НЛОК №7
- Фізіотерапевтичні процедури: електросон, електрофорез по призначенню
- Психолог

палата СТАНДАРТ 42 000 (3000 грн\д)

палата ЛЮКС 63 000 грн (4500 грн\д)

палата VIP 88 000грн (6300 грн\д)

Пакет стаціонарних послуг 'Інтенсив 21доба'
- Аналізи : цукор, ацетон
- Щоденне обстеження : кардіограма, тиск, сатурація
- Медикаментозне лiкування : озон-детокс №7
- Апаратна терапія: НЛОК №7
- Фізіотерапевтичні процедури: електросон. електрофорез по призначенню
- Психолог

палата СТАНДАРТ 59 800 (2800 грн\д)

палата ЛЮКС 84 000 грн (4000 грн\д)

ппалата VIP 132 300грн (6300 грн\д)

Комплексне лікування психічних розладів (лікування, проживання, харчування)від 18 500 грн
Лікування психічних розладів вдень (Київ)3 000 грн
Лікування психічних розладів уночі (Київ)5500 грн
Лікування психічних розладів на дому (у Києві)3 400 грн
Лікування психічних розладів амбулаторно3 100 грн
Лікування психічних розладів у стаціонарі3 600 грн
Лікування ПТСРвід 3 000 грн
Лікування біполярного розладувід 3 000 грн
Лікування шизофреніївід 3 000 грн
Лікування панічних атаквід 3 000 грн
Комплексне лікування депресіївід 3 000 грн
Лікування депресії у денному стаціонарівід 3 000 грн
Лікування депресії середньої тяжкостівід 3 000 грн
Лікування депресивного неврозувід 3 000 грн
Лікування різних видів когнітивних розладіввід 3 000 грн
Лікування астеніївід 3 000 грн
Комплексне лікування деменціївід 3 000 грн
Лікування енурезувід 3 000 грн
Лікування епілепсіївід 3 000 грн
Лікування неврозіввід 3 000 грн
Проведення патопсихолгічного дослідження2 200 грн

Відгуки

Наталка К...

“Біполярний розлад” мені здавався страшною вигадкою психологів. Ну скаче в людини настрій, що такого? Не можна ж бути постійно милим, усміхненим або зосередженим. Поки не зіткнулася особисто.

Мій син завжди добре навчався, був зібраним та активним хлопчиком. Тому я не одразу звернула увагу на його посилене домосидство та спалахи агресії. Потім з'явилася апатія. Настрій почав змінюватись різко, прямо на очах. Він закинув навчання. Міг нахамити і відразу мало не почати плакати. Замикався у кімнаті.

Як добре, що я звернулася до вашої клініки. Ви так легко порозумілися з хлопчиком, підібрали препарати я досі дивуюся. Нам до повного одужання ще далеко, але я бачу, що син знову захопився навчанням. Велике дякую за допомогу.

Оля М...

Добридень. Хочу подякувати за допомогу у лікуванні.

Коли у мене почались порушення сну, я не надавала цьому особливого значення. Якщо особливо тяжко було, пила снодійне допомагало. Тимчасово. Потім мене перестало цікавити, що відбувається довкола. Така м'яка байдужість до всього. Я пов'язувала це з перевтомою на роботі. Адже працювала консультантом з техніки багато років і постійно спілкувалася з людьми. Потім втратила роботу, замкнулася вдома та взагалі перестала контактувати з людьми. Нікого не пускала у життя. А там і карантин розпочався. Я абияк освоїла віддалену роботу і працювала, щоб було на що жити. Але коли моя працездатність знизилася, я зрозуміла, що зі мною біда.

Звернутися до вас порадила знайома. Вони з чоловіком пройшли схожу проблему у минулому та були задоволені результатом лікування. Не скажу, що мені сподобалася терапія, але я змушувала себе ходити, слухати та говорити. Пити препарати було гидко, особливо ватяне відчуття після. Але тепер, коли я знову активна та з гарною роботою, я розумію, наскільки це було потрібно. Дякую за допомогу, гарного дня.