Лікування алкоголізму у Києві

Один із провідних центрів Києва «Пальміра Плюс» проводить ефективне лікування залежності від спиртних напоїв. Основні переваги клініки – великий спектр методик та процедур, низькі ціни та повністю конфіденційне лікування. Всі співробітники центру мають спеціалізовану освіту, а також мають великий досвід роботи з пацієнтами, які страждають від алкоголізму. Повернути хворих до нормального, тверезого життя вдається за допомогою використання сучасних сертифікованих методик та медичних препаратів.

093-500-90-85
Безкоштовна консультація
Ми передзвонимо вам протягом 15 хвилин
Дякуємо за заявку!
Ми зв'яжемося з вами протягом 10 хвилин
Індивідуальний підхід до лікування залежності
Індивідуальний підхід до лікування залежності
100% гарантія анонімного лікування
100% гарантія анонімного лікування
Эффективнoсть лечения бoлее 70%
Эффективнoсть лечения бoлее 70%
Ефективність лікування понад 70%
Ефективність лікування понад 70%

Позбутися згубної пристрасті до етанолу можна, звернувшись до клініки «Пальміра Плюс». Лікування буде здійснюватись за авторською методикою, яка вже встигла добре зарекомендувати себе серед пацієнтів із цим типом недуги. Лікарі-наркологи центру обіцяють високий результат лікування, оскільки крім відновлення організму та поверненню його до нормального стану приділятимуть і увагу емоційному тлі пацієнта. Кожен клієнт, що страждає від алкогольної залежності, може розраховувати на індивідуальний підхід.

Постійне вживання спиртних напоїв призводить до порушень роботи багатьох органів та систем, у тому числі:

 • серця;
 •  печінки;
 • легких;
 • нервової системи.

Окрім цього, алкоголіки страждають і від психологічних розладів, оскільки етанол через кров розноситься по всьому організму, зокрема й потрапляє у головний мозок. При постійному вживанні алкоголю людина починає деградувати. Тривалість життя алкоголіків значно нижча, ніж у людей, які ведуть здоровий образ життя. Лікування від недуги потрібно починати відразу, як тільки з'явилася проблема. На початковій стадії впоратися із залежністю значно простіше і швидше, ніж, якщо вона переросла в хронічну форму.

Алкоголізм – це серйозне захворювання, на яке страждає великий відсоток населення нашої країни. Під час вживання спиртовмісних напоїв людина перестає нормально жити, оскільки втрачає інтерес до всього, стає агресивною, найчастіше позбавляється роботи та звичного оточення. Життя змінюється на гірший бік, але, крім цього, страждає і здоров'я.

Як відбувається лікування?

Щоб повністю позбавитися алкогольної залежності, необхідно пройти повний курс реабілітації. При перериванні курсу людина може знову повернутися до згубної звички Лікування здійснюється тривалий період часу, але перший результат можна побачити вже протягом тижня. Перед тим, як розпочинати процедури та приймати препарати, кожен пацієнт має пройти обстеження. Це необхідно для того, щоб лікарі могли розуміти, наскільки постраждав організм хворого. Крім того, за наявності деяких захворювань неможливо використовувати низку методик. Коли результати обстежень та аналізів готові, лікар-нарколог складе план лікування.

Клініка лікування алкоголізму в Києав – Пальміра Плюс

На другому етапі необхідно повністю очистити організм від отрут і токсинів, що скупчилися. Це тривалий та складний процес, адже саме під час нього пацієнт може відчувати фізичний дискомфорт. Для зниження абстинентного синдрому можна використовувати медичні препарати та процедури.

Заповідальний етап лікування – це реабілітація. Це можуть бути заняття індивідуально з психологом або ж у групі. Під час лікування лікар пояснюватиме пацієнтові, як важливо повернутися до тверезого життя і чому не варто більше вживати спиртні напої. Також він допоможе хворому соціалізуватися, щоб той міг повернутися до нормального суспільство і не відчувати проблем з оточуючими.

093 500 90 85

Часті питання | Лікування алкоголізму:

Скільки коштує лікування алкоголізму в Києві?

З прайсом послуг клініки можна ознайомитись на сайті:

 1. Консультація нарколога — 750 грн.
 2. Лікування в амбулаторних умовах — 2700 грн.
 3. Лікування в умовах стаціонару — від 3000 грн. на добу.
 4. Кодування від алкогольної залежності на рік — 8000 грн.
 5. Підшивка від алкоголізму — 13000 грн.
 6. Надання послуг вдома (виведення із запійного стану) — від 4000 грн.
 7. Вживлення капсули Еспераль.

Перш ніж приступити до процедур і почати приймати медикаменти пацієнт повинен пройти повне медичне обстеження. Це потрібно для того, щоб оцінити вихідний стан організму пацієнта. У разі виявлення хронічних захворювань необхідно обдумано підійти до вибору подальшої методики лікування.

Коли всі етапи обстеження пройдені, можна розпочинати курс реабілітації.

Яке найефективніше лікування від алкоголізму?

Методики лікування алкогольної залежності постійно оновлюються. Незважаючи на це 'чарівної пігулки', яка здатна позбавити алкоголізму моментально немає. Інноваційні лікувальні практики лише посилюють ефект своїх попередників.

Якісно вилікувати алкогольну залежність можна в умовах реабілітаційного центру. За допомогою фахівців пацієнт відновлює психічне та фізичне здоров'я, а також отримує моральну підтримку.

Сучасне лікування алкогольної залежності складається із симбіозу психотерапевтичної та медикаментозних методик. Процес реабілітації у запущених випадках має затяжний перебіг. Щоб уникнути рецидивів, залежний повинен пройти кілька курсів лікування, і навіть продовжити моніторинг стану опісля. Це необхідно для того, щоб пацієнт навчився контролювати власні позиви у вихідні, свята та інші 'небезпечні' періоди.

Трьохетапне лікування алкогольної залежності:

 • очищення організму від токсинів;
 • лікування організму від наслідків вживання алкоголю;
 • реабілітація. 

Всі етапи можуть супроводжуватися прийомом медикаментів, однак останній етап обов'язково передбачає надання психологічної підтримки. Все це необхідно для того, щоб досягти стійкої ремісії у майбутньому. До психологічних методів, які мають наукову доведеність, належать:

 • КБТ (когнітивно-біхевіоральна терапія);
 • спільноти анонімних алкоголіків;
 • психологічні інтервенції, що включають мотиваційне інтерв'ювання.

Щодо медикаментозного лікування, на сьогоднішній день широко поширене застосування дисульфіраму, який здатний викликати негативні реакції на алкоголь.

Що зробити, щоб викликати огиду до алкоголю?

Майте на увазі, що народні методики лікування від залежності можуть завдати значної шкоди людському організму. У жодному разі не слідуйте порадам з інтернету, а також не використовуйте нетрадиційні способи лікування. Досягти повного лікування можна лише у випадках, коли залежний усвідомлює наявність проблеми і готовий з нею боротися.

Викликати огиду до спиртного можна звернувшись до клініки 'Пальміра Плюс'. Вам буде надано професійну допомогу нарколога, психолога та багатьох інших фахівців, які працюють з хімічною залежністю.

У жодному разі не кажіть близькій людині, що він алкоголік, оскільки це медичний діагноз, який може встановити чи спростувати лише лікар-нарколог.

Не намагайтеся самостійно змусити залежного відмовитись від спиртного, тому що ці спроби не увінчаються успіхом.

Не акцентуйте увагу інших членів сім'ї на 'витівках' хворого. Залежні дуже уразливі і можуть швидко втратити рівновагу. Вони вважають подібні висловлювання образливими, тому можуть відплатити черговим запійним станом. Принцип полягає в тому, що якщо його вважають поганим, то він має право поводитися погано. 

Як допомогти людині кинути пити?

Під час розмови з залежним важливо зберігати спокій, особливо якщо це ваш близький родич. Адже якщо ви стривожені, агресивні, байдужі, то від вас допомоги буде мало і проблему вирішити не вдасться. Також рекомендується родичам берегти своє психічне здоров'я та рівновагу. Навчіться контролювати власні емоції та ситуацію в цілому. 

Люди, які страждають залежністю, не бачать у спиртному погрози. Вони не консультуються у фахівців та не звертають увагу на прохання близьких. У 100% випадків слізні переконання не діють на опонента. Однак ефективний метод все-таки є — необхідно мотивувати залежного пройти курс лікування. Щоб отримати позитивну відповідь, діяти необхідно спільно всією сім'єю. Вичитувати чи звинувачувати залежного не варто, треба обговорити все у спокійній обстановці і підвести людину до того, що вона потребує допомоги.

Що робити, якщо чоловік п'є кожен день?

Головне завдання — мотивувати людину звернутися до фахівця. Багато хто побоюється за своє здоров'я, тому якщо вигідно акцентувати увагу того, хто п'є на стійкому погіршенні його самопочуття, а саме на проблемах із серцем, сном, на погіршенні зовнішнього вигляду, то можна досягти потрібного ефекту.

Ваше завдання підштовхнути людину на вирішення нагальних захворювань, а не на самому алкоголізмі. Налаштуйте його на налагодження проблем зі здоров'ям під наглядом фахівця. Можна використовувати консультацію фахівця як метод вирішення внутрішньосімейних негараздів, таким чином перебуваючи разом у кабінеті лікаря ви не тільки вирішуватимете одну проблему, але й налагоджуватимете міжособистісні стосунки. До речі, на першу консультацію ви можете сходити самостійно, описати ситуацію фахівцеві та вислухати його рекомендації щодо подальшого плану дій.

Як викликати огиду до алкоголю?

Щоб досягти бажаного результату, родичі залежного часто намагаються самостійно підбирати медикаменти та варити відвари. Всі ці маніпуляції спрямовані на появу відрази до спиртного. З кожним вживанням алкоголю залежний відчуватиме неприємні відчуття. Трапляються випадки, коли маніпуляції із засобами провертають за спиною у хворого, підмішуючи в їжу чи напої. Це робити категорично заборонено, оскільки подібні дії можуть негативно позначитися на здоров'ї людини і навіть мати смертельний результат. 

Дуже важливо розпочинати курс лікування під наглядом кваліфікованого лікаря, який знайде індивідуальний підхід і допоможе позбутися залежності безпечно та правильно.

Усі послуги лікування алкоголізму:

 1. Лікування білої гарячки у стаціонарі
 2. Лікування алкоголізму в Києві
 3. Комплексне лікування залежностей різного типу у Києві
 4. Нарколог з виїздом до дому в Києві
 5. Реабілітаційний центр для алкоголіків
 6. Лікування алкогольної залежності за методом Довженка від 5 тисяч гривень у центрі «Пальміра Плюс»
 7. Ефективне кодування за допомогою гелю Еспераль в Києві
 8. Кодування лазером від алкоголізму в Києві
 9. Підшивка від алкоголю в Києві
 10. Укол від алкоголізму в Києві, ціна уколу від алкоголю
 11. Вшивання ампул від алкогольної залежності в Києві
 12. Кодування від алкоголізму в Києві
 13. Виведення із запою дома в Києві
 14. Виведення із запою в Києві, стаціонарЧитайте також статті про лікування алкоголізму:

 1. Алкогольна залежність – не порок, а хвороба, яку можна вилікувати медичними препаратами та кодуванням.
 2. Лікування алкоголізму лякає залежного. Чи є для цього привід?
 3. Чому може статися зрив кодування від наркотичної чи алкогольної залежності?
 4. Як відмовитись від вживання алкогольних напоїв самостійно
 5. Отруєння етиловим спиртом – проблема та наслідки
 6. Поговоримо про те, що таке кодування алкоголізму
 7. Як вивести людину із запою самостійно?
 8. Як самостійно перемогти запій?
 9. Негативний вплив наркотиків на організм

Ціни на лікування алкоголізму:

Послуга Ціна 2022р
Консультація лікаря нарколога750 грн
Амбулаторне лікування2700 грн
Лікування в стаціонарівід 3000 грн (доба)
Кодування від алкоголю (6 місяців)6800 грн
Кодування від алкоголю (рік)8000 грн
Підшивка від алкоголю13000 грн
Виведення із запою на домувід 4000 грн
Імплантація (підшивка) капсули Еспераль10 000 грн

Відгуки

5/5 Анна М...

Хотіла б подякувати клініці за допомогу моїй сестрі. Ми вже не знали, що робити. Пропадала талановита та розумна дівчина. Переживши нелегке розставання, вона звикла до алкоголю. Нічого не могли зробити з алкогольною залежністю.

Звернулися до вас, нам порекомендували метод Довженко. Типу він безпечний для організму і дає хороші результати. Сестра після довгих умовлянь погодилася.

Поки що все чудово. Вона знайшла роботу і збирається побачити з хлопцем. Про алкоголь більше не думає. Залежність пройшла. Думає зайнятися спортом та мене підтягнути.
Ще раз дякую

5/5 Вікторія Р...

Хочу сказати спасибі за те, що врятували мого чоловіка від алкогольної залежності. Він раніше часто вживав ще до знайомства зі мною. Коли ми з донькою переїхали до нього, пообіцяв, що більше не питиме. Але все одно іноді йшов у запій.

Ледве не втратив роботу. Але проблему алкоголізму визнавати не хотів. Після довгих умовлянь таки пішли до клініки. Лікар одразу зрозуміла, що й до чого. Дуже досвідчена жінка виявилася. Порадила вшивання імпланта Есперал, бо це швидко та надійно. Ми погодились на процедуру. І чоловік пити перестав. Більше на алкоголь не дивиться. Ще раз дякую.

5/5 Дмитро Р...

Хочу подякувати клініці та персоналу за допомогу у вирішенні проблеми. Не міг розлучитися зі шкідливою звичкою пити спиртне.

Кілька разів втрачав роботу через те, що йшов у запій. Дівчина після довгих стосунків покинула, не хотіла собі такого життя. Якось уранці я вирішив, що так жити не можна і звернувся до вашої клініки. Мені запропонували внутрішньовенно ввести ліки "Еспераль-гель". Процедура не болісна, майже без наслідків, тільки температура трохи піднялася, це швидко минулося. Лікування допомогло, більше пити не хочеться. З'явилася якась огида до запаху спирту. Життя налагоджується.

5/5 Мизайло В...

Дякую, що допомогли врятувати батька. Пив запоями, не просихаючи. Вічно з сусідами лаявся, шумів. Мама в такі періоди ходила хвора та втомлена. Ледве вмовили піти до фахівців. Нам запропонували кодування за методом Довженка. Ми сумнівалися, але довірилися фахівцям. І допомогло! Тато вже давно про чарку не згадує. Знову дачею захопився, там лазню доробляє, хоч давно закинув ідею. Навіть помолодшав трохи. Мама не натішиться, ходить квітуча. Із сусідами ми помирилися. Все налагодилось.

Звернулися до вас, нам порекомендували метод Довженко. Типу він безпечний для організму і дає хороші результати. Сестра після довгих умовлянь погодилася.

5/5 Артур М...

Жахливо бачити друга дитинства, який скочується в алкоголіки. Це мерзенна залежність, від якої взагалі, здається, немає порятунку. Але я привів його до вашої клініки, нам запропонували введення ліків дисульфірам. Невеликий безболісний укол та залежність пропаде.

Треба тільки стежити, щоб у ліках, наприклад, чи продуктах не було спирту. Стас погодився зробити укол і знову став собою. Забув про дівчину, через яку, власне, почав пити. Знову на велетні ганяє, працює, дівчат на побачення кличе. Я дивлячись на нього і сам узагалі пити перестав. Дякую, що допомогли врятувати друга.

5/5 Юрій К...

Ніколи б не подумав, що моя дружина, красуня і розумниця, пристраститься до алкоголю. Ніхто нічого не міг вдіяти. Вона закинула себе, перестала розвиватись. Сім'я для неї втратила сенс. Я звинувачував себе, а потім вирішив відвести її до лікарні. За порадою лікаря зважилися на вшивання імпланту есперал. Я не зовсім розумію, як він працює, але дружина перестала пити. Велике дякую лікарю. Без вашої допомоги моя сім'я розвалилася б на частини. Без дружини сім'ї не було б. Тепер у нас все добре, алкогольна залежність залишилася позаду, як кошмарний сон. Усіх благословень вам.