Лікування алкоголізму в Києві

Один із провідних центрів Києва «Пальміра Плюс» проводить ефективне лікування залежності від спиртних напоїв. Основні переваги клініки – великий спектр методик та процедур, низькі ціни та повністю конфіденційне лікування. Всі співробітники центру мають спеціалізовану освіту, а також мають великий досвід роботи з пацієнтами, які страждають від алкоголізму. Повернути хворих до нормального, тверезого життя вдається за допомогою використання сучасних сертифікованих методик та медичних препаратів.

067-118-77-59
Безкоштовна консультація
Ми передзвонимо вам протягом 15 хвилин
Дякуємо за заявку!
Ми зв'яжемося з вами протягом 10 хвилин
Індивідуальний підхід до лікування залежності
Індивідуальний підхід до лікування залежності
100% гарантія анонімного лікування
100% гарантія анонімного лікування
Эффективнoсть лечения бoлее 70%
Эффективнoсть лечения бoлее 70%
Ефективність лікування понад 70%
Ефективність лікування понад 70%
Лікування залежності від алкоголю

Позбутися згубної пристрасті до етанолу можна, звернувшись до клініки «Пальміра Плюс». Лікування буде здійснюватись за авторською методикою, яка вже встигла добре зарекомендувати себе серед пацієнтів із цим типом недуги. Лікарі-наркологи центру обіцяють високий результат лікування, оскільки крім відновлення організму та поверненню його до нормального стану приділятимуть і увагу емоційному тлі пацієнта. Кожен клієнт, що страждає від алкогольної залежності, може розраховувати на індивідуальний підхід.

Постійне вживання спиртних напоїв призводить до порушень роботи багатьох органів та систем, у тому числі:

 • серця;
 •  печінки;
 • легких;
 • нервової системи.

Окрім цього, алкоголіки страждають і від психологічних розладів, оскільки етанол через кров розноситься по всьому організму, зокрема й потрапляє у головний мозок. При постійному вживанні алкоголю людина починає деградувати. Тривалість життя алкоголіків значно нижча, ніж у людей, які ведуть здоровий образ життя. Лікування від недуги потрібно починати відразу, як тільки з'явилася проблема. На початковій стадії впоратися із залежністю значно простіше і швидше, ніж, якщо вона переросла в хронічну форму.

Алкоголізм – це серйозне захворювання, на яке страждає великий відсоток населення нашої країни. Під час вживання спиртовмісних напоїв людина перестає нормально жити, оскільки втрачає інтерес до всього, стає агресивною, найчастіше позбавляється роботи та звичного оточення. Життя змінюється на гірший бік, але, крім цього, страждає і здоров'я.

Як відбувається лікування?

Щоб повністю позбавитися алкогольної залежності, необхідно пройти повний курс реабілітації. При перериванні курсу людина може знову повернутися до згубної звички Лікування здійснюється тривалий період часу, але перший результат можна побачити вже протягом тижня. Перед тим, як розпочинати процедури та приймати препарати, кожен пацієнт має пройти обстеження. Це необхідно для того, щоб лікарі могли розуміти, наскільки постраждав організм хворого. Крім того, за наявності деяких захворювань неможливо використовувати низку методик. Коли результати обстежень та аналізів готові, лікар-нарколог складе план лікування.

Клініка лікування алкоголізму в Києав – Пальміра Плюс

На другому етапі необхідно повністю очистити організм від отрут і токсинів, що скупчилися. Це тривалий та складний процес, адже саме під час нього пацієнт може відчувати фізичний дискомфорт. Для зниження абстинентного синдрому можна використовувати медичні препарати та процедури.

Заповідальний етап лікування – це реабілітація. Це можуть бути заняття індивідуально з психологом або ж у групі. Під час лікування лікар пояснюватиме пацієнтові, як важливо повернутися до тверезого життя і чому не варто більше вживати спиртні напої. Також він допоможе хворому соціалізуватися, щоб той міг повернутися до нормального суспільство і не відчувати проблем з оточуючими.

Патологічна залежність від алкоголю є небезпечним захворюванням. Людина відчуває гостру необхідність в систематичному вживанні спиртного, завдаючи непоправної шкоди своєму здоров’ю. Але лікування від алкоголізму можливо – для цього потрібно звернутися до фахівців клініки в Києві. Яким має бути ефективне лікування алкоголізму, щоб людина назавжди позбулася залежності? Які фахівці в Україні можуть лікувати алкоголізм? І чи правда те, що лікування алкоголізму в Києві можна пройти анонімно?

Залежність від спиртного: симптоми

Лікування алкоголізму повинно виконуватися професійно. Згубна залежність від алкоголю часто пов’язана з психологічним станом і оточенням людини. Про наявність залежності і необхідності професійного лікування від алкоголізму свідчить ряд ознак:

Лечение алкоголизма фото

 • відсутність почуття міри при вживанні алкоголю;
 • постійне бажання приймати спиртні напої;
 • поява емоційного роздратування, злості, агресії;
 • збільшення дози вживання алкогольних напоїв;
 • неможливість згадати події, що трапилися під час сп’яніння;
 • відсутність характерною блювотній реакції при випивання великої порції алкоголю;
 • запійний алкоголізм.

Часто людина заперечує наявність залежності від спиртного або соромиться зізнатися в цьому. В цьому випадку виконується анонімне або примусове лікування від алкоголізму. Правильна терапія забезпечує якісне лікування алкогольної залежності, тому отримала багато позитивних відгуків. А пройти ефективне лікування алкоголізму анонімно можна, звернувшись до найкращих лікарів в Україні, що мають великий досвід роботи.

Лікування алкоголізму в Україні: куди звернутися?

В Україні можна анонімно лікувати алкоголізм у спеціалізованій клініці. Фахівці установи виконують професійне лікування алкогольної залежності на будь-якій стадії, а також медикаментозне лікування алкоголізму. Якщо залежний добре піддається навіюванню, то можна лікувати алкоголізм гіпнозом. Процедура проводиться досвідченим лікарем анонімно і може доповнювати медикаментозне лікування алкоголізму. Завдяки системному підходу лікування алкоголізму відрізняється високою ефективністю та отримало багато хороших відгуків.

«Пальміра Плюс» здійснює якісне та результативне лікування алкоголізму в Києві. Зняття залежності і лікування алкоголізму виконується в стаціонарі під наглядом фахівців. Центр лікування також пропонує анонімне і примусове лікування алкоголізму із застосуванням гіпнозу. Розрахунок вартості лікування від алкоголізму проводиться з урахуванням індивідуальних особливостей алкозалежної.

У будівлі лікарні облаштовано затишні приміщення, обладнані всім необхідним для комфортного лікування алкоголізму. Це дозволяє захистити алкозалежної від стресу і несприятливої ​​соціального середовища, сприяє швидкому лікуванню від алкоголізму і зменшення залежності. Лікування хронічної залежності від спиртного в Україні є за прийнятною ціною.

Лікування алкогольної залежності: особливості

Обираючи заклад, в якому залежний буде проходити лікування алкогольної залежності, потрібно надавати перевагу клініці з хорошими відгуками. Не менш важливо, щоб курс терапії в Україні можна було пройти анонімно. А повноцінне медикаментозне лікування алкоголізму можуть виконати тільки лікарі, які мають великий досвід роботи та високу кваліфікацію.

У «Міжнародній антинаркотичної Асоціації» лікування алкогольної залежності носить комплексний характер. Таке лікування алкоголізму направлено на досягнення певних цілей, впливаючи на фізіологічне і психологічний стан пацієнта. Стаціонарне лікування згубної залежності в Україні виконується послідовно, з урахуванням стадії патологічної залежності, індивідуальних особливостей пацієнта. Тривалість лікування алкоголізму визначається індивідуально.

Діагностика і медикаментозне лікування алкоголізму

Сучасне лікування патологічної залежності завжди починається з обов’язкового попереднього обстеження. Початкова діагностика дозволяє оцінити загальний стан організму, встановити стадію залежності від спиртного. За результатами обстеження призначається відповідне лікування від алкоголізму і від пияцтва.

Щоб лікування алкоголізму в Києві допомогло поліпшити самопочуття людини, лікар також повинен виявити збої в роботі організму, що виникли в результаті зловживання спиртним. Тривалий прийом алкогольних напоїв часто провокує розвиток різних патологій, тому лікування алкогольної залежності має бути спрямоване на усунення супутніх хвороб внутрішніх органів. Курс терапії проходить анонімно та передбачає використання новітніх лікарських препаратів.

Після проведення діагностики починають медикаментозне лікування алкоголізму. Воно має на увазі вживання препаратів, які допомагають усунути алкогольну інтоксикацію організму. Таке ефективне лікування вимагає суворого спостереження лікаря-нарколога. Лікування алкоголізму за такою методикою сприяє поліпшенню самопочуття алкозалежної і нормалізації фізіологічного стану організму.

Психологічна допомога при алкоголізмі

Наступним етапом позбавлення від алкоголізму в клініці «Пальміра Плюс» є психологічне лікування від пияцтва. Для цього необхідно проаналізувати всі фактори, під впливом яких людина йде в запій. Лікування згубної залежності може виконуватися із застосуванням групової терапії або гіпнозу. Щоб людина не відчувала психологічного дискомфорту, лікування алкоголізму проходить анонімно. Комплексну роботу з підсвідомістю залежного виконує досвідчений психолог.

Психологічна допомога при алкоголізмі спрямована на досягнення таких цілей:

 • прийняття факту наявності залежності і необхідності лікування від алкоголізму;
 • усвідомлення причин появи згубної залежності;
 • аналіз помилкових моделей поведінки, що сприяють розвитку залежності;
 • лікування алкоголізму шляхом зменшення психологічної тяги до спиртного;
 • формування навичок здорового способу життя.

У запущених випадках запойного алкоголізму застосовується професійний гіпноз. Цей метод лікування алкоголізму дозволяє вселити людині огиду до спиртного на підсвідомому рівні, знижуючи залежність від алкоголю.

Соціальна адаптація

Лікування алкоголізму і зняття залежності від спиртного завершується роботою над соціалізацією алкозалежного. Після успішного завершення стаціонарного лікування осіб знову потрапляє в звичну для себе середовище існування і може не встояти перед спокусою вживання спиртного. Тому лікування алкоголізму закріплюють сеансами підтримуючої психотерапії.

На заняттях з психологом лікування від алкоголізму і боротьба зі згубною залежністю відбуваються на підсвідомому рівні. На цьому етапі лікування алкоголізму пацієнт вчиться справлятися зі стресовими ситуаціями, не впадаючи в залежність від алкоголю, що дозволяє сформувати навички тверезого способу життя. Для успішного лікування алкогольної залежності акцентується увага на корисних способах проведення дозвілля. Багато заняття в Києві проводяться в груповому форматі, що робить лікування алкоголізму більш результативним, полегшує соціальну адаптацію людини і сприяє формуванню тверезого оточення.

Психологічна підтримка близьких

Важливим фактором, що впливає на ефективне лікування згубної залежності від спиртного, є взаємодія алкозалежної з родичами і найближчим оточенням. Іноді неправильну поведінку близьких здатне зробити лікування алкоголізму неефективним, викликаючи повторне виникнення залежності. Групові заняття і семінари по встановленню нормальних взаємин з рідними дозволяють вирішити цю проблему, роблячи лікування хронічного алкоголізму більш ефективним.

Ефективне лікування алкогольної залежності включає в себе кілька послідовних етапів. Комплексне лікування алкоголізму дозволить відновити повноцінний спосіб життя, ставши повноправним членом суспільства. Звернувшись до фахівців клініки в Києві, можна пройти професійне лікування алкогольної залежності і швидко позбутися від проблеми.

Анонімно почати лікування алкоголізму в спеціалізованій установі легко. Для отримання докладної консультації про особливості терапії достатньо відвідати клініку особисто або замовити зворотний дзвінок фахівця.

067 118 77 59

Часті питання | Лікування алкоголізму:

Скільки коштує лікування алкоголізму в Києві?

З прайсом послуг клініки можна ознайомитись на сайті:

 1. Консультація нарколога — 750 грн.
 2. Лікування в амбулаторних умовах — 2700 грн.
 3. Лікування в умовах стаціонару — від 3000 грн. на добу.
 4. Кодування від алкогольної залежності на рік — 8000 грн.
 5. Підшивка від алкоголізму — 13000 грн.
 6. Надання послуг вдома (виведення із запійного стану) — від 4000 грн.
 7. Вживлення капсули Еспераль.

Перш ніж приступити до процедур і почати приймати медикаменти пацієнт повинен пройти повне медичне обстеження. Це потрібно для того, щоб оцінити вихідний стан організму пацієнта. У разі виявлення хронічних захворювань необхідно обдумано підійти до вибору подальшої методики лікування.

Коли всі етапи обстеження пройдені, можна розпочинати курс реабілітації.

Яке найефективніше лікування від алкоголізму?

Методики лікування алкогольної залежності постійно оновлюються. Незважаючи на це 'чарівної пігулки', яка здатна позбавити алкоголізму моментально немає. Інноваційні лікувальні практики лише посилюють ефект своїх попередників.

Якісно вилікувати алкогольну залежність можна в умовах реабілітаційного центру. За допомогою фахівців пацієнт відновлює психічне та фізичне здоров'я, а також отримує моральну підтримку.

Сучасне лікування алкогольної залежності складається із симбіозу психотерапевтичної та медикаментозних методик. Процес реабілітації у запущених випадках має затяжний перебіг. Щоб уникнути рецидивів, залежний повинен пройти кілька курсів лікування, і навіть продовжити моніторинг стану опісля. Це необхідно для того, щоб пацієнт навчився контролювати власні позиви у вихідні, свята та інші 'небезпечні' періоди.

Трьохетапне лікування алкогольної залежності:

 • очищення організму від токсинів;
 • лікування організму від наслідків вживання алкоголю;
 • реабілітація. 

Всі етапи можуть супроводжуватися прийомом медикаментів, однак останній етап обов'язково передбачає надання психологічної підтримки. Все це необхідно для того, щоб досягти стійкої ремісії у майбутньому. До психологічних методів, які мають наукову доведеність, належать:

 • КБТ (когнітивно-біхевіоральна терапія);
 • спільноти анонімних алкоголіків;
 • психологічні інтервенції, що включають мотиваційне інтерв'ювання.

Щодо медикаментозного лікування, на сьогоднішній день широко поширене застосування дисульфіраму, який здатний викликати негативні реакції на алкоголь.

Що зробити, щоб викликати огиду до алкоголю?

Майте на увазі, що народні методики лікування від залежності можуть завдати значної шкоди людському організму. У жодному разі не слідуйте порадам з інтернету, а також не використовуйте нетрадиційні способи лікування. Досягти повного лікування можна лише у випадках, коли залежний усвідомлює наявність проблеми і готовий з нею боротися.

Викликати огиду до спиртного можна звернувшись до клініки 'Пальміра Плюс'. Вам буде надано професійну допомогу нарколога, психолога та багатьох інших фахівців, які працюють з хімічною залежністю.

У жодному разі не кажіть близькій людині, що він алкоголік, оскільки це медичний діагноз, який може встановити чи спростувати лише лікар-нарколог.

Не намагайтеся самостійно змусити залежного відмовитись від спиртного, тому що ці спроби не увінчаються успіхом.

Не акцентуйте увагу інших членів сім'ї на 'витівках' хворого. Залежні дуже уразливі і можуть швидко втратити рівновагу. Вони вважають подібні висловлювання образливими, тому можуть відплатити черговим запійним станом. Принцип полягає в тому, що якщо його вважають поганим, то він має право поводитися погано. 

Як допомогти людині кинути пити?

Під час розмови з залежним важливо зберігати спокій, особливо якщо це ваш близький родич. Адже якщо ви стривожені, агресивні, байдужі, то від вас допомоги буде мало і проблему вирішити не вдасться. Також рекомендується родичам берегти своє психічне здоров'я та рівновагу. Навчіться контролювати власні емоції та ситуацію в цілому. 

Люди, які страждають залежністю, не бачать у спиртному погрози. Вони не консультуються у фахівців та не звертають увагу на прохання близьких. У 100% випадків слізні переконання не діють на опонента. Однак ефективний метод все-таки є — необхідно мотивувати залежного пройти курс лікування. Щоб отримати позитивну відповідь, діяти необхідно спільно всією сім'єю. Вичитувати чи звинувачувати залежного не варто, треба обговорити все у спокійній обстановці і підвести людину до того, що вона потребує допомоги.

Що робити, якщо чоловік п'є кожен день?

Головне завдання — мотивувати людину звернутися до фахівця. Багато хто побоюється за своє здоров'я, тому якщо вигідно акцентувати увагу того, хто п'є на стійкому погіршенні його самопочуття, а саме на проблемах із серцем, сном, на погіршенні зовнішнього вигляду, то можна досягти потрібного ефекту.

Ваше завдання підштовхнути людину на вирішення нагальних захворювань, а не на самому алкоголізмі. Налаштуйте його на налагодження проблем зі здоров'ям під наглядом фахівця. Можна використовувати консультацію фахівця як метод вирішення внутрішньосімейних негараздів, таким чином перебуваючи разом у кабінеті лікаря ви не тільки вирішуватимете одну проблему, але й налагоджуватимете міжособистісні стосунки. До речі, на першу консультацію ви можете сходити самостійно, описати ситуацію фахівцеві та вислухати його рекомендації щодо подальшого плану дій.

Як викликати огиду до алкоголю?

Щоб досягти бажаного результату, родичі залежного часто намагаються самостійно підбирати медикаменти та варити відвари. Всі ці маніпуляції спрямовані на появу відрази до спиртного. З кожним вживанням алкоголю залежний відчуватиме неприємні відчуття. Трапляються випадки, коли маніпуляції із засобами провертають за спиною у хворого, підмішуючи в їжу чи напої. Це робити категорично заборонено, оскільки подібні дії можуть негативно позначитися на здоров'ї людини і навіть мати смертельний результат. 

Дуже важливо розпочинати курс лікування під наглядом кваліфікованого лікаря, який знайде індивідуальний підхід і допоможе позбутися залежності безпечно та правильно.

Усі послуги лікування алкоголізму:

 1. Лікування білої гарячки у стаціонарі
 2. Бінарне кодування від алкоголізму (подвійний блок)
 3. Кодування алкогольної залежності за методом Довженка
 4. Кодування лазером від алкоголізму в Києві
 5. Підшивка від алкоголю в Києві
 6. Вшивання ампул від алкогольної залежності в Києві
 7. Кодування від алкоголізму в Києві
 8. Лікування алкоголізму в Києві
 9. Комплексне лікування залежностей різного типу в Києві
 10. Нарколог з виїздом до дому в Києві
 11. Реабілітаційний центр для алкоголіків
 12. Ефективне кодування за допомогою гелю Еспераль в Києві
 13. Укол від алкоголізму в Києві, ціна уколу від алкоголю
 14. Виведення із запою на дому в Києві та Київській області
 15. Виведення із запою в Києві, стаціонарЧитайте також статті про лікування алкоголізму:

Лікування алкоголізму ціна

Послуга Ціна 2022р
Консультація лікаря нарколога750 грн
Амбулаторне лікування2700 грн
Лікування в стаціонарівід 3000 грн (доба)
Кодування від алкоголю (6 місяців)6800 грн
Кодування від алкоголю (рік)8000 грн
Підшивка від алкоголю13000 грн
Виведення із запою на домувід 4000 грн
Імплантація (підшивка) капсули Еспераль10 000 грн

Відгуки про лікування алкоголізму

Андрій Л 4/5

Один час мій батько сильно запив. Спостерігаючи за його станом я не на жарт злякався, тому вирішив звернутися за кваліфікованою допомогою і викликав лікаря-нарколога додому. Деякі помилково вважають, що ця послуга дуже дорога, проте як виявилося ціна була досить прийнятна.Фахівець оперативно приїхав до нас додому з усім необхідним приладдям, а саме ЕКГ апаратом, крапельницею та медикаментами.Доктор надав необхідний обсяг допомоги та запропонував подальший курс лікування порадив продовжити в умовах стаціонару.Мій батько давно має проблеми із серцево-судинною системою , вживати алкоголь йому категорично протипоказано, проте через неможливість контролювати свою патологічну прихильність він постійно ризикує своїм здоров'ям. Після візиту лікаря мій батько став почуватися набагато краще.

Іван Г. 4/5

Був у запої протягом декількох днів. Вечірка тривала всі вихідні, а в понеділок вранці мій стан був просто огидним. Жахливий головний біль, млявість, відсутність бажання і сил на що-небудь. На роботі в такому стані точно робити нічого, плюс, якщо дізнаються про запої можуть і звільнити.Я вирішив якнайшвидше привести себе в порядок.Мені пощастило, що я живу в передмісті Києва, тому вирішив скористатися послугами фахівця вдома.Доктор приїхав досить швидко, перш ніж приступити до маніпуляцій уточнив про наявність хронічних захворювань, про тривалість зловживання спиртним, зробив вимірювання артеріального тиску, а також послухав серце.Лише після всього цього призначив лікування.До речі, наступного дня мій стан був набагато кращим, може злегка паморочилося в голові і нудило.Перш за все, лікар попередив мене, що процедура з очищення крові може викликати якусь неприємну симптоматику у вигляді головного болю і нудоти. азанную допомогу, адже він поліпшив як моє фізичне самопочуття, а й підтримав морально. Також візит лікаря дав мені зрозуміти що у мене серйозні проблеми з алкоголем, тому я вирішив для себе якнайшвидше почати працювати з психотерапевтом або ж пройти комплексний курс лікування від алкоголізму.

Дивіться всі відгуки Лікування залежності від алкоголю