Виведення із запою дома в Києві

Запій характеризується постійним вживанням напоїв, що містять спирт протягом мінімум чотирьох днів. Людина, яка зіткнулася з такою проблемою, страждає не лише через зміну звичного способу життя, а й через погане самопочуття. З огляду на постійного знаходження алкоголю у крові починається повна інтоксикація, що зумовлює погіршення роботи всього організму. У разі виникнення запою допомогти пацієнту можна не тільки в стінах центру, а й у домашніх умовах. Лікарі клініки «Пальміра Плюс» виїжджають до клієнтів додому протягом години.

067-118-77-59
Безкоштовна консультація
Ми передзвонимо вам протягом 15 хвилин
Дякуємо за заявку!
Ми зв'яжемося з вами протягом 10 хвилин
Індивідуальний підхід до лікування залежності
Індивідуальний підхід до лікування залежності
100% гарантія анонімного лікування
100% гарантія анонімного лікування
Эффективнoсть лечения бoлее 70%
Эффективнoсть лечения бoлее 70%
Ефективність лікування понад 70%
Ефективність лікування понад 70%
Виведення із запою вдома

Займатися лікуванням самостійно або з допомогою народної медицини в такому разі вкрай небезпечно. Застосування медикаментів без огляду нарколога може справити результат на початку, але згодом призвести до серйозних порушень роботи організму. Якщо людина вживає алкоголь протягом тривалого часу, необхідно негайно звернутися за допомогою до наркологів.

Фахівці клініки "Пальміра Плюс" зможуть виїхати додому до пацієнта протягом 5-10 хвилин після надходження виклику. При зверненні до клініки потрібно лише вказати точне місцезнаходження клієнта, а також детально описати обставини. Існує кілька ситуацій, у разі яких виклик бригади потрібно робити в терміновому порядку, а саме:

 • вживання алкоголю триває від 4-5 днів і більше без зупинки або було випито занадто велику кількість спиртного один раз, що призвело до повної втрати контролю;
 • хворий не вважає, що має проблеми і тому відмовлятися відвідувати лікаря в стінах клініки самостійно;
 • спостерігаються проблеми із психоемоційним станом, наприклад, з'являється надмірна агресивність, симптоми психозу.

Існують обставини, коли провидіння виведення із запою в домашніх умовах не є необхідним або просто неможливим. У таких ситуаціях бригада лікарів клініки «Пальміра Плюс» може доставити пацієнта терміново до лікарні, де йому буде надано необхідне лікування та цілодобове спостереження за станом здоров'я після обстеження та вивчення картини хвороби.

067 118 77 59

Питання відповідь | Виведення із запою в домашніх умовах:

Чи можна викликати лікаря нарколога додому?

У випадках, коли ситуація вийшла з-під контролю, виклик фахівця додому це необхідний захід. 

Ця послуга доступна цілодобово і дає можливість надати першу допомогу при виникненні таких станів як:

 • запій;
 • абстинентний синдром при наркотичній залежності;
 • похмілля;
 • передозування наркотичними речовинами або алкогольними напоями;
 • алкогольний делірій або біла гарячка.

Часто більшість залежних не бажають проходити курс реабілітації. Своє рішення вони обґрунтовують страхом бути засудженими суспільством або ж переймаються розголошенням свого стану здоров'я. Наша клініка надає таку послугу як консультація фахівця вдома, а також гарантує повну анонімність.

Лікар приїжджає на виклик у цивільному одязі, тому не викликає жодних підозр і гарантує конфіденційність. З собою лікар приносить спеціальну сумку з усіма необхідними препаратами та пристроями. Після закінчення консультації лікар надає родичам пацієнта належну документацію і дає рекомендації щодо подальшого лікування.

Консультація вдома не відрізнятиметься від консультації у лікарні. Лікар також оглядає пацієнта, надає необхідний обсяг медичної допомоги, але у більш комфортній для хворого обстановці. Якщо ситуація цього вимагає, лікар може запропонувати пацієнтові пройти курс лікування в умовах стаціонару. Рішення з питання про бажання чи небажання подальшого лікування хворий приймає сам.

Скільки коштує виклик нарколога додому?

Якщо викликати додому спеціаліста з приватної клініки, то він приїде протягом години та виконає необхідний обсяг маніпуляцій. Оплату можна здійснити як готівковим, так і безготівковим способом. Сам виклик окремо не оплачується, оскільки його вартість уже включена до кінцевої суми. У Києві виїзд та лікування стартує від 4 тисяч гривень. У випадку, якщо ви знаходитесь за містом ціна буде більшою – від 5 тисяч гривень.

Наша клініка має внутрішню службу контролю за якістю наданих послуг. Також на сайті можна ознайомитися з відгуками та коментарями пацієнтів та їхніх родичів, які користувалися послугами нашої клініки.

Коли потрібно викликати нарколога додому?

Першочергова причина потребує такого заходу — отруєння алкоголем або сильна інтоксикація, що виникла внаслідок тривалого запою. У таких випадках досвідчені фахівці надають невідкладну медичну допомогу, що складається з багатьох поетапних заходів. Якщо ж стан хворого критичний, то надання допомоги в умовах будинку недостатньо і вимагає термінової госпіталізації з подальшою терапією в стінах медичного закладу.

Окрім очищення організму від токсинів, лікар проводить профілактичні бесіди із залежним, які полягають в усвідомленні та прийнятті наявної проблеми та розгляді питання про подальше комплексне лікування з повною відмовою від алкоголю чи наркотиків у майбутньому. Також пропонується психологічна підтримка для родичів пацієнта, який страждає залежністю. Родичі можуть спілкуватися в телефонному режимі з хворим протягом усього періоду, поки той перебуватиме в клініці.

На якій підставі можна викликати лікаря нарколога додому?

Щоб отримати медичну допомогу в домашніх умовах, потрібно зателефонувати за номером телефону, який розміщений на сайті клініки. Через кілька хвилин після заповнення заявки вам зателефонує лікар клініки для того, щоб отримати певну інформацію про хворого. Наприклад, стать пацієнта, вік, наявність супутніх захворювань, тривалість запою, наявність алергій на медикаменти. Приблизно через 40 хвилин після дзвінка фахівець прибуде до вас додому. 

Чому в Києві краще скористатися послугами саме нашого фахівця?

Відповідь на це питання дуже проста:

 • ми ведемо ліцензовану діяльність;
 • працюємо 24/7 у вихідні та святкові дні;
 • гарантуємо повну конфіденційність;
 • знаходимо індивідуальний підхід до лікування кожного пацієнта;
 • надаємо послуги за прийнятними цінами.

Для того, щоб детальніше ознайомитися з програмами, умовами та методами лікування, зверніться за консультацією до наших фахівців!

Що робить нарколог вдома?

Вдома лікарі нашої клініки можуть надати наступний перелік послуг:

 1. Очищення організму від токсинів (детоксикація) — видалення із кровоносного русла продуктів розпаду алкоголю. Дана процедура полягає в постановці кількох крапельниць з розчинами та прийом медикаментів, які мають симптоматичну дію. 
 2. Кодування (медикаментозна чи психотерапевтична). Перша полягає шляхом вживлення спеціальної капсули або у введенні певних ін'єкцій внутрішньовенно, а друга ґрунтується на проведенні терапії за авторськими методиками.
 3. Лікування алкогольної залежності за допомогою медикаментів. 
 4. Психотерапевтичні процедури спрямовані на викорінення згубної звички.
 5. Підтримуюче та профілактичне лікування, яке запобігає виникненню зривів після курсу основного курсу лікування. 

При виклику на будинок фахівець має всі необхідні інструменти та препарати, які допоможуть у наданні не тільки якісної, а й невідкладної допомоги. 

На прийом лікар приїжджає з усім необхідним, а саме:

 •  сучасний електрокардіограф;
 • кардіомонітор, який дозволяє контролювати важливі життєві функції пацієнтам під час проведення лікування;
 • ефективні медикаменти здатні усунути абстинентний синдром.

Виклик кваліфікованого нарколога додому — це один із найефективніших методів виведення залежної людини із запійного стану. Також такий спосіб дозволяє за короткий проміжок часу поставити пацієнта на ноги і змусить подивитися на життя під 'тверезим' кутом!

Усі послуги лікування алкоголізму:

 1. Лікування білої гарячки у стаціонарі
 2. Бінарне кодування від алкоголізму (подвійний блок)
 3. Кодування алкогольної залежності за методом Довженка
 4. Кодування лазером від алкоголізму в Києві
 5. Підшивка від алкоголю в Києві
 6. Вшивання ампул від алкогольної залежності в Києві
 7. Кодування від алкоголізму в Києві
 8. Лікування алкоголізму в Києві
 9. Комплексне лікування залежностей різного типу в Києві
 10. Нарколог з виїздом до дому в Києві
 11. Реабілітаційний центр для алкоголіків
 12. Ефективне кодування за допомогою гелю Еспераль в Києві
 13. Укол від алкоголізму в Києві, ціна уколу від алкоголю
 14. Виведення із запою на дому в Києві та Київській області
 15. Виведення із запою в Києві, стаціонарЧитайте також статті про лікування алкоголізму:

Виведення із запою вдома ціна

Послуга Ціна 2022р
Консультація лікаря нарколога750 грн
Амбулаторне лікування2700 грн
Лікування в стаціонарівід 3000 грн (доба)
Кодування від алкоголю (6 місяців)6800 грн
Кодування від алкоголю (рік)8000 грн
Підшивка від алкоголю13000 грн
Виведення із запою на домувід 4000 грн
Імплантація (підшивка) капсули Еспераль10 000 грн

Відгуки про виведення із запою вдома

Андрей Л 4/5

Якось мій батько сильно запив. Спостерігаючи за його станом я не на жарт злякався, тому вирішив звернутися за кваліфікованою допомогою та викликав лікаря – нарколога додому. Деякі помилково вважають, що ця послуга дуже дорога, проте, як виявилося, ціна була досить прийнятна. Фахівець оперативно приїхав до нас додому з усім необхідним приладдям, а саме ЕКГ апаратом, крапельницею та медикаментами. Лікар надав необхідний обсяг допомоги та запропонував подальший курс лікування порадив продовжити в умовах стаціонару. Мій батько давно має проблеми із серцево-судинною системою, вживати алкоголь йому категорично протипоказано, проте через неможливість контролювати свою патологічну прихильність він постійно ризикує своїм здоров'ям. Після візиту лікаря мій батько почав почуватися набагато краще.

Іван Г. 5/5

Був у запої протягом кількох днів. Вечірка тривала всі вихідні, а в понеділок вранці мій стан був просто огидним. Жахливий головний біль, млявість, відсутність бажання і сил на щось. На роботі в такому стані точно робити нічого, плюс, якщо дізнаються про запої можуть і звільнити. Я вирішив якнайшвидше привести себе в порядок. Мені пощастило, що я живу у передмісті Києва, тож вирішив скористатися послугами фахівця вдома. Лікар приїхав досить швидко, перш ніж приступити до маніпуляцій, уточнив про наявність хронічних захворювань, про тривалість зловживання спиртним, виміряв артеріальний тиск, а також послухав серце. Лише після цього призначив лікування. До речі, наступного дня мій стан був набагато кращим, може злегка паморочилося в голові і нудило. Перш за все, лікар попередив мене, що процедура з очищення крові може викликати якусь неприємну симптоматику у вигляді головного болю і нудоти. Дуже вдячний фахівцю за надану допомогу, адже він покращив не лише моє фізичне самопочуття, а й морально підтримав. Також візит лікаря дав мені зрозуміти, що у мене серйозні проблеми з алкоголем, тому я вирішив для себе якнайшвидше почати працювати з психотерапевтом та пройти комплексний курс лікування від алкоголізму.

Дивіться всі відгуки Виведення із запою вдома