Виведення із запою лікарями на дому в Києві

Запій характеризується постійним вживанням напоїв, що містять спирт протягом мінімум чотирьох днів. Людина, яка зіткнулася з такою проблемою, страждає не лише через зміну звичного способу життя, а й через погане самопочуття. З огляду на постійного знаходження алкоголю у крові починається повна інтоксикація, що зумовлює погіршення роботи всього організму. У разі виникнення запою допомогти пацієнту можна не тільки в стінах центру, а й у домашніх умовах. Лікарі клініки «Пальміра Плюс» виїжджають до клієнтів додому протягом години.

При виникненні запою необхідно терміново звертатися за допомогою до лікарів. Інакше хворий може продовжувати пити далі, що загрожує виникненням серйозних проблем зі здоров'ям, а в гіршому випадку може призвести до смерті. Допомогти впоратися з алкогольним отруєнням можуть кваліфіковані наркологи, спираючись на стан пацієнта, тривалість вживання спиртових напоїв та інших факторів. Звернувшись до клініки «Пальміра Плюс», клієнти зможуть розраховувати на

Безкоштовна консультація
Ми передзвонимо вам протягом 15 хвилин
Дякуємо за заявку!
Ми зв'яжемося з вами протягом 10 хвилин
Індивідуальний підхід до лікування залежності
Індивідуальний підхід до лікування залежності
100% гарантія анонімного лікування
100% гарантія анонімного лікування
Эффективнoсть лечения бoлее 70%
Эффективнoсть лечения бoлее 70%
Ефективність лікування понад 70%
Ефективність лікування понад 70%

Займатися лікуванням самостійно або з допомогою народної медицини в такому разі вкрай небезпечно. Застосування медикаментів без огляду нарколога може справити результат на початку, але згодом призвести до серйозних порушень роботи організму. Якщо людина вживає алкоголь протягом тривалого часу, необхідно негайно звернутися за допомогою до наркологів.

Фахівці клініки "Пальміра Плюс" зможуть виїхати додому до пацієнта протягом 5-10 хвилин після надходження виклику. При зверненні до клініки потрібно лише вказати точне місцезнаходження клієнта, а також детально описати обставини. Існує кілька ситуацій, у разі яких виклик бригади потрібно робити в терміновому порядку, а саме:

 • вживання алкоголю триває від 4-5 днів і більше без зупинки або було випито занадто велику кількість спиртного один раз, що призвело до повної втрати контролю;
 • хворий не вважає, що має проблеми і тому відмовлятися відвідувати лікаря в стінах клініки самостійно;
 • спостерігаються проблеми із психоемоційним станом, наприклад, з'являється надмірна агресивність, симптоми психозу.

Існують обставини, коли провидіння виведення із запою в домашніх умовах не є необхідним або просто неможливим. У таких ситуаціях бригада лікарів клініки «Пальміра Плюс» може доставити пацієнта терміново до лікарні, де йому буде надано необхідне лікування та цілодобове спостереження за станом здоров'я після обстеження та вивчення картини хвороби.

093 500 90 85

Усі послуги лікування алкоголізму:

 1. Лікування алкоголізму в Києві | Клініка "Пальміра Плюс"
 2. Комплексне лікування залежностей різного типу у Києві
 3. Нарколог з виїздом до дому в Києві
 4. Реабілітаційний центр для алкоголіків - Пальміра Плюс
 5. Лікування алкогольної залежності за методом Довженка від 5 тисяч гривень у центрі «Пальміра Плюс»
 6. Ефективне кодування за допомогою вшивання гелю Еспераль у Києві від 9 тисяч гривень
 7. Кодування лазером від 5 тисяч гривень у наркологічному центрі «Пальміра Плюс»
 8. Підшивка від вживання алкоголю у центрі «Пальміру» від 9 тисяч гривень
 9. Позбавити алкогольної залежності за допомогою уколу за 7 тисяч гривень
 10. Кодування за допомогою вшивання ампул від 9 тисяч гривень у клініці «Пальміра Плюс»
 11. Кодування від алкоголізму в Києві ціна | Клініка "Пальміра Плюс"
 12. Ефективний виведення із запою в домашніх умовах
 13. Ефективна методика виведення із запою в КиєвіЧитайте також статті про лікування алкоголізму:

 1. Анонімне кодування алкоголізму – найкращий спосіб позбавитися руйнівної життя залежності.
 2. Алкогольна залежність – не порок, а хвороба, яку можна вилікувати медичними препаратами та кодуванням.
 3. Лікування алкоголізму лякає залежного. Чи є для цього привід?
 4. Чому може статися зрив кодування від наркотичної чи алкогольної залежності?
 5. Як надійно закодуватись від алкоголізму?
 6. Як відмовитись від вживання алкогольних напоїв самостійно
 7. Отруєння етиловим спиртом – проблема та наслідки. Клініка - "Пальмира плюс"
 8. Поговоримо про те, що таке кодування алкоголізму
 9. Як вивести людину із запою самостійно?
 10. Кодування від алкоголізму – це сучасний метод вирішення проблеми
 11. Як самостійно перемогти запій?

Ціни на лікування алкоголізму:

Послуга Ціна 2022р
Консультація лікаря нарколога750 грн
Амбулаторне лікування2700 грн
Лікування в стаціонарівід 3000 грн (доба)
Кодування від алкоголю (6 місяців)6800 грн
Кодування від алкоголю (рік)8000 грн
Підшивка від алкоголю13000 грн
Виведення із запою на домувід 4000 грн
Імплантація (підшивка) капсули Еспераль10 000 грн

Відгуки

5/5 Анна М...

Хотіла б подякувати клініці за допомогу моїй сестрі. Ми вже не знали, що робити. Пропадала талановита та розумна дівчина. Переживши нелегке розставання, вона звикла до алкоголю. Нічого не могли зробити з алкогольною залежністю.

Звернулися до вас, нам порекомендували метод Довженко. Типу він безпечний для організму і дає хороші результати. Сестра після довгих умовлянь погодилася.

Поки що все чудово. Вона знайшла роботу і збирається побачити з хлопцем. Про алкоголь більше не думає. Залежність пройшла. Думає зайнятися спортом та мене підтягнути.
Ще раз дякую

5/5 Вікторія Р...

Хочу сказати спасибі за те, що врятували мого чоловіка від алкогольної залежності. Він раніше часто вживав ще до знайомства зі мною. Коли ми з донькою переїхали до нього, пообіцяв, що більше не питиме. Але все одно іноді йшов у запій.

Ледве не втратив роботу. Але проблему алкоголізму визнавати не хотів. Після довгих умовлянь таки пішли до клініки. Лікар одразу зрозуміла, що й до чого. Дуже досвідчена жінка виявилася. Порадила вшивання імпланта Есперал, бо це швидко та надійно. Ми погодились на процедуру. І чоловік пити перестав. Більше на алкоголь не дивиться. Ще раз дякую.

5/5 Дмитро Р...

Хочу подякувати клініці та персоналу за допомогу у вирішенні проблеми. Не міг розлучитися зі шкідливою звичкою пити спиртне.

Кілька разів втрачав роботу через те, що йшов у запій. Дівчина після довгих стосунків покинула, не хотіла собі такого життя. Якось уранці я вирішив, що так жити не можна і звернувся до вашої клініки. Мені запропонували внутрішньовенно ввести ліки "Еспераль-гель". Процедура не болісна, майже без наслідків, тільки температура трохи піднялася, це швидко минулося. Лікування допомогло, більше пити не хочеться. З'явилася якась огида до запаху спирту. Життя налагоджується.

5/5 Мизайло В...

Дякую, що допомогли врятувати батька. Пив запоями, не просихаючи. Вічно з сусідами лаявся, шумів. Мама в такі періоди ходила хвора та втомлена. Ледве вмовили піти до фахівців. Нам запропонували кодування за методом Довженка. Ми сумнівалися, але довірилися фахівцям. І допомогло! Тато вже давно про чарку не згадує. Знову дачею захопився, там лазню доробляє, хоч давно закинув ідею. Навіть помолодшав трохи. Мама не натішиться, ходить квітуча. Із сусідами ми помирилися. Все налагодилось.

Звернулися до вас, нам порекомендували метод Довженко. Типу він безпечний для організму і дає хороші результати. Сестра після довгих умовлянь погодилася.

5/5 Артур М...

Жахливо бачити друга дитинства, який скочується в алкоголіки. Це мерзенна залежність, від якої взагалі, здається, немає порятунку. Але я привів його до вашої клініки, нам запропонували введення ліків дисульфірам. Невеликий безболісний укол та залежність пропаде.

Треба тільки стежити, щоб у ліках, наприклад, чи продуктах не було спирту. Стас погодився зробити укол і знову став собою. Забув про дівчину, через яку, власне, почав пити. Знову на велетні ганяє, працює, дівчат на побачення кличе. Я дивлячись на нього і сам узагалі пити перестав. Дякую, що допомогли врятувати друга.

5/5 Юрій К...

Ніколи б не подумав, що моя дружина, красуня і розумниця, пристраститься до алкоголю. Ніхто нічого не міг вдіяти. Вона закинула себе, перестала розвиватись. Сім'я для неї втратила сенс. Я звинувачував себе, а потім вирішив відвести її до лікарні. За порадою лікаря зважилися на вшивання імпланту есперал. Я не зовсім розумію, як він працює, але дружина перестала пити. Велике дякую лікарю. Без вашої допомоги моя сім'я розвалилася б на частини. Без дружини сім'ї не було б. Тепер у нас все добре, алкогольна залежність залишилася позаду, як кошмарний сон. Усіх благословень вам.

Сторінку перевірив:
Попандопуло Павло Миколайович
Лікар нарколог, психіатр
Оцініть статтю
5/5
5.0