Виведення із запою дома в Києві

Запій характеризується постійним вживанням напоїв, що містять спирт протягом мінімум чотирьох днів. Людина, яка зіткнулася з такою проблемою, страждає не лише через зміну звичного способу життя, а й через погане самопочуття. З огляду на постійного знаходження алкоголю у крові починається повна інтоксикація, що зумовлює погіршення роботи всього організму. У разі виникнення запою допомогти пацієнту можна не тільки в стінах центру, а й у домашніх умовах. Лікарі клініки «Пальміра Плюс» виїжджають до клієнтів додому протягом години.

При виникненні запою необхідно терміново звертатися за допомогою до лікарів. Інакше хворий може продовжувати пити далі, що загрожує виникненням серйозних проблем зі здоров'ям, а в гіршому випадку може призвести до смерті. Допомогти впоратися з алкогольним отруєнням можуть кваліфіковані наркологи, спираючись на стан пацієнта, тривалість вживання спиртових напоїв та інших факторів. Звернувшись до клініки «Пальміра Плюс», клієнти зможуть розраховувати на

093-500-90-85
Виведення із запою дома в Києві
Індивідуальний підхід до лікування залежності
100% гарантія анонімного лікування
Эффективнoсть лечения бoлее 70%
Ефективність лікування понад 70%
Виведення із запою вдома

Займатися лікуванням самостійно або з допомогою народної медицини в такому разі вкрай небезпечно. Застосування медикаментів без огляду нарколога може справити результат на початку, але згодом призвести до серйозних порушень роботи організму. Якщо людина вживає алкоголь протягом тривалого часу, необхідно негайно звернутися за допомогою до наркологів.

Фахівці клініки “Пальміра Плюс” зможуть виїхати додому до пацієнта протягом 5-10 хвилин після надходження виклику. При зверненні до клініки потрібно лише вказати точне місцезнаходження клієнта, а також детально описати обставини. Існує кілька ситуацій, у разі яких виклик бригади потрібно робити в терміновому порядку, а саме:

 • вживання алкоголю триває від 4-5 днів і більше без зупинки або було випито занадто велику кількість спиртного один раз, що призвело до повної втрати контролю;
 • хворий не вважає, що має проблеми і тому відмовлятися відвідувати лікаря в стінах клініки самостійно;
 • спостерігаються проблеми із психоемоційним станом, наприклад, з’являється надмірна агресивність, симптоми психозу.

Існують обставини, коли провидіння виведення із запою в домашніх умовах не є необхідним або просто неможливим. У таких ситуаціях бригада лікарів клініки «Пальміра Плюс» може доставити пацієнта терміново до лікарні, де йому буде надано необхідне лікування та цілодобове спостереження за станом здоров’я після обстеження та вивчення картини хвороби.

093 500 90 85

Питання відповідь | Виведення із запою в домашніх умовах:

Чи можна викликати лікаря нарколога додому?

У випадках, коли ситуація вийшла з-під контролю, виклик фахівця додому це необхідний захід. 

Ця послуга доступна цілодобово і дає можливість надати першу допомогу при виникненні таких станів як:

 • запій;
 • абстинентний синдром при наркотичній залежності;
 • похмілля;
 • передозування наркотичними речовинами або алкогольними напоями;
 • алкогольний делірій або біла гарячка.

Часто більшість залежних не бажають проходити курс реабілітації. Своє рішення вони обґрунтовують страхом бути засудженими суспільством або ж переймаються розголошенням свого стану здоров'я. Наша клініка надає таку послугу як консультація фахівця вдома, а також гарантує повну анонімність.

Лікар приїжджає на виклик у цивільному одязі, тому не викликає жодних підозр і гарантує конфіденційність. З собою лікар приносить спеціальну сумку з усіма необхідними препаратами та пристроями. Після закінчення консультації лікар надає родичам пацієнта належну документацію і дає рекомендації щодо подальшого лікування.

Консультація вдома не відрізнятиметься від консультації у лікарні. Лікар також оглядає пацієнта, надає необхідний обсяг медичної допомоги, але у більш комфортній для хворого обстановці. Якщо ситуація цього вимагає, лікар може запропонувати пацієнтові пройти курс лікування в умовах стаціонару. Рішення з питання про бажання чи небажання подальшого лікування хворий приймає сам.

Скільки коштує виклик нарколога додому?

Якщо викликати додому спеціаліста з приватної клініки, то він приїде протягом години та виконає необхідний обсяг маніпуляцій. Оплату можна здійснити як готівковим, так і безготівковим способом. Сам виклик окремо не оплачується, оскільки його вартість уже включена до кінцевої суми. У Києві виїзд та лікування стартує від 4 тисяч гривень. У випадку, якщо ви знаходитесь за містом ціна буде більшою – від 5 тисяч гривень.

Наша клініка має внутрішню службу контролю за якістю наданих послуг. Також на сайті можна ознайомитися з відгуками та коментарями пацієнтів та їхніх родичів, які користувалися послугами нашої клініки.

Коли потрібно викликати нарколога додому?

Першочергова причина потребує такого заходу — отруєння алкоголем або сильна інтоксикація, що виникла внаслідок тривалого запою. У таких випадках досвідчені фахівці надають невідкладну медичну допомогу, що складається з багатьох поетапних заходів. Якщо ж стан хворого критичний, то надання допомоги в умовах будинку недостатньо і вимагає термінової госпіталізації з подальшою терапією в стінах медичного закладу.

Окрім очищення організму від токсинів, лікар проводить профілактичні бесіди із залежним, які полягають в усвідомленні та прийнятті наявної проблеми та розгляді питання про подальше комплексне лікування з повною відмовою від алкоголю чи наркотиків у майбутньому. Також пропонується психологічна підтримка для родичів пацієнта, який страждає залежністю. Родичі можуть спілкуватися в телефонному режимі з хворим протягом усього періоду, поки той перебуватиме в клініці.

На якій підставі можна викликати лікаря нарколога додому?

Щоб отримати медичну допомогу в домашніх умовах, потрібно зателефонувати за номером телефону, який розміщений на сайті клініки. Через кілька хвилин після заповнення заявки вам зателефонує лікар клініки для того, щоб отримати певну інформацію про хворого. Наприклад, стать пацієнта, вік, наявність супутніх захворювань, тривалість запою, наявність алергій на медикаменти. Приблизно через 40 хвилин після дзвінка фахівець прибуде до вас додому. 

Чому в Києві краще скористатися послугами саме нашого фахівця?

Відповідь на це питання дуже проста:

 • ми ведемо ліцензовану діяльність;
 • працюємо 24/7 у вихідні та святкові дні;
 • гарантуємо повну конфіденційність;
 • знаходимо індивідуальний підхід до лікування кожного пацієнта;
 • надаємо послуги за прийнятними цінами.

Для того, щоб детальніше ознайомитися з програмами, умовами та методами лікування, зверніться за консультацією до наших фахівців!

Що робить нарколог вдома?

Вдома лікарі нашої клініки можуть надати наступний перелік послуг:

 1. Очищення організму від токсинів (детоксикація) — видалення із кровоносного русла продуктів розпаду алкоголю. Дана процедура полягає в постановці кількох крапельниць з розчинами та прийом медикаментів, які мають симптоматичну дію. 
 2. Кодування (медикаментозна чи психотерапевтична). Перша полягає шляхом вживлення спеціальної капсули або у введенні певних ін'єкцій внутрішньовенно, а друга ґрунтується на проведенні терапії за авторськими методиками.
 3. Лікування алкогольної залежності за допомогою медикаментів. 
 4. Психотерапевтичні процедури спрямовані на викорінення згубної звички.
 5. Підтримуюче та профілактичне лікування, яке запобігає виникненню зривів після курсу основного курсу лікування. 

При виклику на будинок фахівець має всі необхідні інструменти та препарати, які допоможуть у наданні не тільки якісної, а й невідкладної допомоги. 

На прийом лікар приїжджає з усім необхідним, а саме:

 •  сучасний електрокардіограф;
 • кардіомонітор, який дозволяє контролювати важливі життєві функції пацієнтам під час проведення лікування;
 • ефективні медикаменти здатні усунути абстинентний синдром.

Виклик кваліфікованого нарколога додому — це один із найефективніших методів виведення залежної людини із запійного стану. Також такий спосіб дозволяє за короткий проміжок часу поставити пацієнта на ноги і змусить подивитися на життя під 'тверезим' кутом!

Усі послуги лікування алкоголізму:

 1. Лікування білої гарячки у стаціонарі
 2. Бінарне кодування від алкоголізму (подвійний блок)
 3. Ефективний вихід із запою: приватний витверезник у Києві 'Пальміра Плюс'
 4. Еспераль
 5. Кодування алкогольної залежності за методом Довженка
 6. Кодування лазером від алкоголізму в Києві
 7. Підшивка від алкоголю в Києві
 8. Вшивання ампул від алкогольної залежності в Києві
 9. Кодування від алкоголізму в Києві
 10. Лікування алкоголізму в Києві
 11. Комплексне лікування залежностей різного типу в Києві
 12. Нарколог з виїздом до дому в Києві
 13. Реабілітаційний центр для алкоголіків
 14. Вшивання торпеди від алкоголізму Плюси та мінуси, протипоказання
 15. Ефективне кодування за допомогою гелю Еспераль в Києві
 16. Укол від алкоголізму в Києві, ціна уколу від алкоголю
 17. Виведення із запою на дому в Києві та Київській області
 18. Виведення із запою в Києві, стаціонарЧитайте також статті про лікування алкоголізму:

Виведення із запою вдома ціна

ПослугаЦіна
Консультація спеціаліста нарколога1000 грн
Консультація терапевта (первинна)1000 грн
Консультація психолога (первинна)1000 грн
Соціально-психологічний супровід. відвідування клініки 1 р. або 2 р\нед,
- робота з психологом або групова робота
- при необхідності відвідування лікаря
- відвідування триває 2-3 години
- експрес тестування для нарко 1 р\нед

1 раз\тиждень 6 000 грн

2 рази\тиждень 12 000 грн

3 рази\тиждень 18 000 грн

Ін'єкція Тетлонг 2503000 грн
Кодування за методом Довженка6800 грн
Підшивка імплантація Дисульфірам9600грн
Підшивка імплантація Еспераль9900грн
Кодування Потрійний блок7000 грн
Вшивання Налтрексону7900 грн
Пакет послуг амбулаторного лікування 'Нормалізація' Аналізи: цукор, ацетон
-Обстеження: кардіограма, тиск, сатурація.
-Медикаментозне лікування: крапельниця, уколи, таблетки
10400 грн
Плазмаферез1450грн
Виїзд до будинку для виведення із запоювід 4000 грн
Виїзд на будинок для госпіталізації до клінікивід 3500 грн
Пакет послуг амбулаторного лікування 'Нормалізація'
- Аналізи: цукор, ацетон, ацетон.
- Обстеження: кардіограма, тиск, сатурація.
- Медикаментозне лікування: крапельниця, уколи, таблетки
3 000 грн

Пакет послуг амбулаторного лікування 'Потрійний Детокс'

- Аналізи: цукор, ацетон

- Щоденний тиск, сатурація

- Медикаментозне лікування: крапельниця уколи, таблетки

- Препарати із собою

- Психолог

8000 грн (2600 грн/д)

Пакет послуг стаціонарного лікування 'Алко-стоп очищення10діб'
- Аналізи: цукор, ацетон
- Щоденне обстеження: кардіограма, тиск, сатурація
- Медикаментозне лікування: озон-детокс №5, крапельниці, уколи
- Апаратна терапія: НЛОК №5
- Фізіотерапевтичні процедури: електросон. електрофорез за призначенням
- Психолог

палата VIP 88 000грн (6300 грн\д)

палата СТАНДАРТ 59 800 (2800 грн\д)

палата ЛЮКС 84 000 грн (4000 грн\д)

Пакет послуг стаціонарного лікування 'Алко-стоп очищення14діб'
- Аналізи: цукор, ацетон
- Щоденне обстеження: кардіограма, тиск, сатурація
- Медикаментозне лікування: озон-детокс №7< br/> - Апаратна терапія: НЛОК №7
- Фізіотерапевтичні процедури: електросон. електрофорез за призначенням
- Психолог

палата СТАНДАРТ 42 000 (3000 грн\д

палата ЛЮКС 63 000 грн (4500 грн\д)

палата VIP 132 300грн (6300 грн\д)

Пакет послуг стаціонарного лікування 'Алко-стоп інтенсивний очищення 21доби'
- Аналізи: цукор, ацетон
- Щоденне обстеження: кардіограма, тиск, сатурація
- Медикаментозне лікування: озон-детокс № 7
- Апаратна терапія: НЛОК №7
- Фізіотерапевтичні процедури: електросон. електрофорез за призначенням
- Психолог

палата СТАНДАРТ 59 800 (2800 грн\д)

палата ЛЮКС 84 000 грн (4000 грн\д)

палата VIP 132 300грн (6300 грн\д)

 Первинна консультація 1000 грн
Лікування алкозалежності (амбулаторне) від 2800 грн.
Лікування алкозалежності (2-місна палата)від 4000 грн
Лікування алкозалежності (VIP-номер)від 6500 грн.
Виведення із запою вдомавід 3800 грн
Гіпносуггестивна терапія + мед. підтримка

від 7000 грн.

Відгуки про виведення із запою вдома

Андрей Л 4/5

Якось мій батько сильно запив. Спостерігаючи за його станом я не на жарт злякався, тому вирішив звернутися за кваліфікованою допомогою та викликав лікаря – нарколога додому. Деякі помилково вважають, що ця послуга дуже дорога, проте, як виявилося, ціна була досить прийнятна. Фахівець оперативно приїхав до нас додому з усім необхідним приладдям, а саме ЕКГ апаратом, крапельницею та медикаментами. Лікар надав необхідний обсяг допомоги та запропонував подальший курс лікування порадив продовжити в умовах стаціонару. Мій батько давно має проблеми із серцево-судинною системою, вживати алкоголь йому категорично протипоказано, проте через неможливість контролювати свою патологічну прихильність він постійно ризикує своїм здоров'ям. Після візиту лікаря мій батько почав почуватися набагато краще.

Іван Г. 5/5

Був у запої протягом кількох днів. Вечірка тривала всі вихідні, а в понеділок вранці мій стан був просто огидним. Жахливий головний біль, млявість, відсутність бажання і сил на щось. На роботі в такому стані точно робити нічого, плюс, якщо дізнаються про запої можуть і звільнити. Я вирішив якнайшвидше привести себе в порядок. Мені пощастило, що я живу у передмісті Києва, тож вирішив скористатися послугами фахівця вдома. Лікар приїхав досить швидко, перш ніж приступити до маніпуляцій, уточнив про наявність хронічних захворювань, про тривалість зловживання спиртним, виміряв артеріальний тиск, а також послухав серце. Лише після цього призначив лікування. До речі, наступного дня мій стан був набагато кращим, може злегка паморочилося в голові і нудило. Перш за все, лікар попередив мене, що процедура з очищення крові може викликати якусь неприємну симптоматику у вигляді головного болю і нудоти. Дуже вдячний фахівцю за надану допомогу, адже він покращив не лише моє фізичне самопочуття, а й морально підтримав. Також візит лікаря дав мені зрозуміти, що у мене серйозні проблеми з алкоголем, тому я вирішив для себе якнайшвидше почати працювати з психотерапевтом та пройти комплексний курс лікування від алкоголізму.

Дивіться всі відгуки Виведення із запою вдома