Адаптація залежних у соціумі

Другий етап реабілітації наркозалежних та алкозалежних - це ресоціалізація та соціальна адаптація. Навчання професії та працевлаштування

Ціна від 4300 грн

Рейтинг: 4.9

093-500-90-85
Індивідуальний підхід до лікування залежності
Індивідуальний підхід до лікування залежності
100% гарантія анонімного лікування
100% гарантія анонімного лікування
Ефективність лікування понад 70%
Ефективність лікування понад 70%
Усі співробітники мають великий досвід роботи
Усі співробітники мають великий досвід роботи

На жаль, після проходження реабілітаційної програми, оточуючі ставляться з недовірою до ексзалежного. Оскільки вважають, що не можна змінитися за такий короткий період часу. Суспільство не горить бажанням приймати людину у своє коло. Навпаки, ставить її в непросте становище, в результаті чого людина зіштовхується з безліччю складнощів.

Необхідно знову вчитися жити в соціумі, ухвалювати зважені рішення і працювати над відновленням втраченої довіри. Однак найактуальніше і найпоширеніше запитання на сьогодні: “Як повернути колишні взаємини з оточуючими”? Це стосується не тільки налагодження стосунків усередині сім’ї або в колі друзів, а й пошуку роботи, побудови моральних принципів і пошуку нових життєвих орієнтирів загалом. Без сумніву це мотивує залежного та налаштовує на позитивну хвилю. Безумовно, не буде зайвою і висококваліфікована допомога тямущих лікарів.

Клініка Пальміра Плюс має спеціальний напрямок іменований “Ресоціалізація”, яким керує Євгенія Копнова. Це висококласний фахівець, яка надає неоціненну допомогу і підтримку залежним, які стали на шлях виправлення. Завдяки їй люди знаходять віру в себе і власні сили, вчаться нового, освоюють незнайомі професії, головним чином, починають життя з чистого аркуша.

Також у ресоціалізації беруть активну участь психологи, правознавці, наставники, психотерапевти, профорієнтологи, які надають непосильну допомогу в життєвій ситуації, що склалася.

Клініка співпрацює з безліччю державних організацій, які так чи інакше надають робочі місця колишнім залежним. Якщо на думку фахівця пацієнт уже готовий до впровадження в соціум, йому надають відповідне робоче місце. Безумовно, це велика перевага, оскільки залежного захищають від непростого етапу у вигляді пошуку роботи. Пацієнт швидко починає адаптуватися в соціальному середовищі.

Постійний партнер нашого реабілітаційного центру - “Центр зайнятості населення”. Він надає можливість пройти навчання, підібрати підходящу професію, навчитися грамотно складати резюме, проконсультуватися з фахівцями з питань, що цікавлять. Зокрема щорічно проходить такий захід як “Ярмарок вакансій”. Де можна шляхом проходження співбесіди знайти підходящу для себе роботу.

Які переваги ресоціалізації?

 1. Можливість саморозвиватися, завдяки відвідуванню численних тренінгів, семінарів та інших заходів для особистісного зростання. Зрештою, навчитися виходити із зони комфорту.
 2. Згодом обзавестися новим колом спілкування.

 3. Крім цього відновлення втрачених родинних і дружніх зв’язків.

 4. Можливість здобути освіту, підвищити кваліфікацію, влаштуватися на роботу.

 5. Зрештою, навчитися усвідомлювати наявність як зовнішніх, так і внутрішніх небезпек. Уникати виникнення рецидивів.

 6. Можливість жити повноцінним життям і забезпечувати себе самостійно.

 7. Можливість створити власну програму, яка стане своєрідним життєвим путівником після закінчення ресоціалізації.

 8. Розвиток усіх життєвих сфер, зокрема й духовної, знаходження свого “Я”, вирощування себе як особистості.

 9. У результаті, можливість набуття корисних навичок поведінки з оточенням, профілактична робота над собою з метою попередження можливих зривів.

 10. Завдяки проведеній роботі над помилками можна кардинально змінити погляди на життя загалом. Пройти шлях до становлення зрілою особистістю, яка має власні морально-етичні принципи.

Ресоціалізація, неодмінно, попереджає саморуйнування, допомагає сформувати чіткі установки на відмову від отримання задоволення сумнівними способами.

У разі, якщо у вас виникли складнощі у взаєминах з оточуючими після закінчення реабілітації, то вам слід пройти курс із ресоціалізації. Завдяки йому ви зможете жити нормальним життям і навчитеся попереджати можливі стресові ситуації.

Умови проживання

Для тих, хто проходить програму ресоціалізації, виділяється спеціальний котедж, який розташований у міській парковій зоні. Красива природа, велика кількість свіжого повітря і сприятлива обстановка загалом добре позначаються на адаптивному процесі. У цьому центрі учасники живуть по 3-4 людини в кімнаті, також з ними постійно перебуває куратор. Люди, які проходять реабілітаційний етап, живуть окремо, оскільки цей центр відкритого типу призначений лише для ресоціалізації.

Котедж повністю обладнаний меблями, є душ, туалет, усі необхідні девайси та постійний доступ до інтернету. Головним чином, повністю підходить для нормального, комфортного життя.

Порядок в будинку підтримують виключно учасники, прибирання здійснюється щодня. Програма ресоціалізації передбачає не тільки дотримання БПСД. Також включає в себе волонтерство і всебічно активне пізнання соціуму шляхом відвідування кінотеатрів, театрів, оздоровчих санаторіїв тощо.

Часто влаштовуються екскурсійні поїздки, туристичні походи, а також різні акції та заходи. Вони проводяться за ініціативою центру, а також організаціями, які активно співпрацюють із ним. Багато уваги приділяється фізичному стану здоров’я учасників. Головним чином, є вилазки до тренажерної зали та басейну.

Усі напрямки ресоціалізації мають певну програму, з якою ви зможете ознайомитися нижче. Завдяки цьому можна підібрати той напрямок, який підійде вам за всіма критеріями.

Спорт

Спорт CrossFit Футбол

До завдань цієї програми належать:

 • вироблення мотивації та бажання вести здоровий, а головне, тверезий спосіб життя;
 • підтримка в соціальній адаптації;
 • тренування витримки і самовладання;
 • навчання взаємовиручки, а також набуття вміння працювати в команді.

1. Футбол

У програму входить:

 • навчання тренерству;
 • прийняття участі в змаганнях різного рівня, як аматорських, так і професійних;
 • проведення дозвілля на футбольних матчах.

Важливими умовами цього напряму є:

 • хороша фізична підготовка та бажання її вдосконалити в цілому;
 • вживання здорової їжі.

Здебільшого, заняття спортом проводяться кілька разів на тиждень.

2. CrossFit

Ця програма складається з:

 • оздоровчого комплексу процедур, спрямованих на підвищення стійкості організму;
 • оволодіння вольовими якостями, які загартовуються силовими тренуваннями;
 • спортивних занять у спеціально обладнаних залах актуального зразка;
 • підбору щоденного раціону;
 • занять із кваліфікованими наставниками;
 • навчання за профілем;
 • участь у змаганнях, як аматорських, так і професійних.

3. Муай - тай

До програми цього напряму входять:

 • заняття в передовому клубі бойових мистецтв у м. Київ “Панчер”;
 • заняття під керівництвом багаторазового чемпіона України з тайського боксу;
 • участь в різних змаганнях (міських/обласних);
 • унікальний підхід до тренувань, а також до підбору продуктів харчування;
 • заняття з професійним наставником;
 • індивідуальні заняття;
 • менторство;
 • прийняття участі в змаганнях різних рівнів підготовки від аматорського до професійного.

093 500 90 85

Відео