Бінарне кодування від алкоголізму (подвійний блок) в Києві

Існує безліч випадків, коли алкоголік має дуже сильну патологічну прив‘язаність до спиртного, що навіть кодування не дає бажаного результату. Навіть якщо таке трапилося, то це не привід здаватися.

067-118-77-59
Безкоштовна консультація
Ми передзвонимо вам протягом 15 хвилин
Дякуємо за заявку!
Ми зв'яжемося з вами протягом 10 хвилин
Індивідуальний підхід до лікування залежності
Індивідуальний підхід до лікування залежності
100% гарантія анонімного лікування
100% гарантія анонімного лікування
Эффективнoсть лечения бoлее 70%
Эффективнoсть лечения бoлее 70%
Ефективність лікування понад 70%
Ефективність лікування понад 70%
Бінарне кодування від алкоголізму

Залежність від алкоголю негативно впливає не лише на здоров‘я, але і на саму людина як на особистість. Існує безліч випадків, коли алкоголік має дуже сильну патологічну прив‘язаність до спиртного, що навіть кодування не дає бажаного результату. Навіть якщо таке трапилося, то це не привід здаватися. Адже існує інший спосіб кодування — бінарний. Дану процедуру можна пройти у місті Київ, в медичному центрі «Пальміра Плюс».

Бінарне кодування від алкогольної залежності: що це за процедура?

Бінарне кодування від алкогольної залежності це маніпуляція, що комбінує в собі декілька різновидностей кодування: психотерапевтичне та медикаментозне. Процедура проводиться за участі лікаря нарколога і гіпнолога або психотерапевта. Завдяки поєднанню декількох методик досягається стійкий результат і довготривала ремісія.

Методика «Подвійний блок» здійснюється наступним чином:

 • Хворому вводять спеціальний медичний препарат з діючою речовиною дисульфірамом. Підбір препарата здійснюється виключно наркологом і з урахуванням всіх індивідуальних особливостей організму залежного. Речовина накопичується у тканинах організму, тому якщо після кодування хворий скуштує алкоголь навіть у малій кількості, то виникне швидке отруєння. Така реакція пов‘язана з тим, що речовина дисульфірам блокує печінкові ферменти, які відповідають за розщеплення етилового спирту. Тому, коли всередину людського організму потрапляє алкоголь, то він через свою неможливість розщеплюватися стає отруйним. Залежний повністю усвідомлює як відбувається процедура кодування та якими можуть бути наслідки при недотриманні рекомендацій лікаря.
 • Психотерапія направлена на ліквідацію саме психологічної залежності від спиртного. Найрозповсюдженішим і найбільш дієвим методом є гіпноз або метод Довженка, що направлений на вироблення у залежного огиди до спиртного.

Процедура здійснюються в умовах стаціонару та перед її проведенням хворий обов’язково має відмовитися від алкоголю на 10 днів або пройти дезінтоксикаційний курс в медичному центрі. Також хворому може бути необхідне додаткове лікування у випадку, якщо через довготривале вживання алкоголю стан внутрішніх органів зазнав значних змін.

Які показання для проведення даної процедури?

Показань безліч. Насамперед, проведення процедури бінарного кодування потребують люди хворі на алкоголізм в легкій або середній формі важкості. Коли констатована пізня стадія алкогольної залежності з деградацією особистості дану процедуру не застосовують.

Бажання залежного теж гарантує успіх даної процедури, позитивний настрій і впевненість в довготривалій ремісії. Бінарне кодування є найбільш ефективним та дієвим серед усіх сучасних методик. Ще одним показанням до застосування даної методики є відсутність результату від попередніх спроб кодування, тобто якщо після тої чи іншої процедури залежний знову почав пити. Саме в таких випадках бінарне кодування буде максимально ефективним.

Повторне застосування подвійної методики подовжує тривалість ефекту лікування. Люди, які у лікуванні алкогольної залежності використовували хімічне або психотерапевтичне кодування, в більшості випадків продовжують процедуру саме бінарним кодуванням.

Протипоказання

Що стосується протипоказань, то їх безліч, незважаючи на те, що процедура є досить ефективною. В першу чергу це:

 • наявність хронічних захворювань органів і систем (наприклад, печінки, нирок, серцево-судинної системи);
 • “свіжий” інфаркт міокарда або інсульт;
 • психічні розлади такі як шизофренія, епілепсія чи неврозоподібні стани;
 • вагітність;
 • онкологічні захворювання.

Якщо є хоч один з перерахованих протипоказів, то процедура не проводиться, через те, що не можна спрогнозувати шкоду, яку вона може завдати людському організму. Ні в якому разі не можна вводити лікаря в оману і приховувати наявність протипоказань. Адже з урахуванням всіх ризиків спеціаліст зможе підібрати іншу, не менш ефективну методику, яка допоможе у боротьбі з алкогольною залежністю.

Кодування «подвійний блок»: у чому суть методики?

Даний метод кодування полягає у гіпнотичній дії на залежного, а також у введенні медичних засобів, які викликають відразу до алкогольних напоїв. Завдяки гіпнозу пацієнт перестає відчувати тягу до спиртного. Але для більш стійкого ефекту від психотерапевтичного впливу необхідно вводити медичні препарати. Цей спосіб є досить дієвим і гарантує стійкий ефект протягом 3-5 років. За цей час залежна людина встигає адаптуватися до тверезого способу життя. Всі медичні засоби, які застосовуються для виконання процедури мають однаковий механізм дії — ліквідують патологічну тягу до алкоголю. Їх не можна використовувати для монотерапії, оскільки в такому випадку ефективність буде обмежуватися строком впливу дисульфіраму.

Які існують варіанти подвійного кодування?

Найбільш популярними і дієвими є наступні комбінації:

 1. Протиалкогольний препарат вводиться внутрішньом’язово методом «двох крапок». Один укол в сідничний м‘яз, а інший в підлопаткову ділянку. Частіше за все в такому методі мають місце різні лікарські засоби, які посилюють дію один одного.
 2. Ін‘єкція в м‘язову тканину і одночасне внутрішньовенне введення лікарського засобу. Ця методика дає можливість пролонгувати період кодування.
 3. Внутрішньовенне введення кодуючого медикаменту і внутрішньошкірна підшивка речовини. Цей варіант є найбільш дієвим і надійним, здатний забезпечити довготривалий ефект.
 4. Підшивка або внутрішньовенне введення з психотерапевтичними методами (гіпнотична дія, метод Довженка). Завдяки такому поєднанню методик задіюються різні механізми протиалкогольної дії, що дає можливість розширити терапевтичний спектр.

В яких випадках варто застосовувати процедуру подвійного блоку?

 1. Коли залежна людина хоче повторно закодуватися але на більш довгий срок. Це можливо лише в тому випадку, якщо попередня процедура кодування була дотримана до кінця і за цей період не було зривів.
 2. Для осіб, які зірвалися в попередню процедуру кодування. В такому випадку необхідні більш сильнодіючі способи.
 3. Пацієнти з клінічними зривами в анамнезі, на яких протиалкогольні препарати не подіяли в необхідній мірі. Якщо пацієнт достатньо мотивований, то вводяться більш сильні ліки в поєднанні з психотерапією.
 4. Якщо пацієнт першочергово налаштований на довготривалий ефект від проведеного лікування.

067 118 77 59

Часті питання про бінарне кодування:

У чому особливості методики подвійного кодування?

Дана маніпуляція виконується за один прийом. Для прикладу — 2 уколи з певним проміжком у часі або покроково. У випадку, якщо в планах було поєднання психотерапії і внутрішньошкірної підшивки, то необхідно зробити перерву. На першому етапі здійснюється мікрооперація з вшиванням медичного препарату, а вже після періоду загоєння і зняття шовного матеріалу виконується кодування за Довженком.

Для кого найбільш підходить Подвійний блок?

В першу чергу, звичайно, особам з хронічною залежністю від алкоголю. Також дана процедура кодування допоможе особам, які не здатні контролювати свою патологічну тягу до алкоголю.

Усі послуги лікування алкоголізму:

 1. Лікування білої гарячки у стаціонарі
 2. Бінарне кодування від алкоголізму (подвійний блок)
 3. Кодування алкогольної залежності за методом Довженка
 4. Кодування лазером від алкоголізму в Києві
 5. Підшивка від алкоголю в Києві
 6. Вшивання ампул від алкогольної залежності в Києві
 7. Кодування від алкоголізму в Києві
 8. Лікування алкоголізму в Києві
 9. Комплексне лікування залежностей різного типу в Києві
 10. Нарколог з виїздом до дому в Києві
 11. Реабілітаційний центр для алкоголіків
 12. Ефективне кодування за допомогою гелю Еспераль в Києві
 13. Укол від алкоголізму в Києві, ціна уколу від алкоголю
 14. Виведення із запою на дому в Києві та Київській області
 15. Виведення із запою в Києві, стаціонарЧитайте також статті про лікування алкоголізму:

Бінарне Кодування Від Алкоголізму Ціна

Послуга Ціна 2022р
Консультація лікаря нарколога750 грн
Амбулаторне лікування2700 грн
Лікування в стаціонарівід 3000 грн (доба)
Кодування від алкоголю (6 місяців)6800 грн
Кодування від алкоголю (рік)8000 грн
Підшивка від алкоголю13000 грн
Виведення із запою на домувід 4000 грн
Імплантація (підшивка) капсули Еспераль10 000 грн

Відгуки

5/5 Анна М...

Хотіла б подякувати клініці за допомогу моїй сестрі. Ми вже не знали, що робити. Пропадала талановита та розумна дівчина. Переживши нелегке розставання, вона звикла до алкоголю. Нічого не могли зробити з алкогольною залежністю.

Звернулися до вас, нам порекомендували метод Довженко. Типу він безпечний для організму і дає хороші результати. Сестра після довгих умовлянь погодилася.

Поки що все чудово. Вона знайшла роботу і збирається побачити з хлопцем. Про алкоголь більше не думає. Залежність пройшла. Думає зайнятися спортом та мене підтягнути.
Ще раз дякую

5/5 Вікторія Р...

Хочу сказати спасибі за те, що врятували мого чоловіка від алкогольної залежності. Він раніше часто вживав ще до знайомства зі мною. Коли ми з донькою переїхали до нього, пообіцяв, що більше не питиме. Але все одно іноді йшов у запій.

Ледве не втратив роботу. Але проблему алкоголізму визнавати не хотів. Після довгих умовлянь таки пішли до клініки. Лікар одразу зрозуміла, що й до чого. Дуже досвідчена жінка виявилася. Порадила вшивання імпланта Есперал, бо це швидко та надійно. Ми погодились на процедуру. І чоловік пити перестав. Більше на алкоголь не дивиться. Ще раз дякую.

5/5 Дмитро Р...

Хочу подякувати клініці та персоналу за допомогу у вирішенні проблеми. Не міг розлучитися зі шкідливою звичкою пити спиртне.

Кілька разів втрачав роботу через те, що йшов у запій. Дівчина після довгих стосунків покинула, не хотіла собі такого життя. Якось уранці я вирішив, що так жити не можна і звернувся до вашої клініки. Мені запропонували внутрішньовенно ввести ліки "Еспераль-гель". Процедура не болісна, майже без наслідків, тільки температура трохи піднялася, це швидко минулося. Лікування допомогло, більше пити не хочеться. З'явилася якась огида до запаху спирту. Життя налагоджується.

5/5 Мизайло В...

Дякую, що допомогли врятувати батька. Пив запоями, не просихаючи. Вічно з сусідами лаявся, шумів. Мама в такі періоди ходила хвора та втомлена. Ледве вмовили піти до фахівців. Нам запропонували кодування за методом Довженка. Ми сумнівалися, але довірилися фахівцям. І допомогло! Тато вже давно про чарку не згадує. Знову дачею захопився, там лазню доробляє, хоч давно закинув ідею. Навіть помолодшав трохи. Мама не натішиться, ходить квітуча. Із сусідами ми помирилися. Все налагодилось.

Звернулися до вас, нам порекомендували метод Довженко. Типу він безпечний для організму і дає хороші результати. Сестра після довгих умовлянь погодилася.

5/5 Артур М...

Жахливо бачити друга дитинства, який скочується в алкоголіки. Це мерзенна залежність, від якої взагалі, здається, немає порятунку. Але я привів його до вашої клініки, нам запропонували введення ліків дисульфірам. Невеликий безболісний укол та залежність пропаде.

Треба тільки стежити, щоб у ліках, наприклад, чи продуктах не було спирту. Стас погодився зробити укол і знову став собою. Забув про дівчину, через яку, власне, почав пити. Знову на велетні ганяє, працює, дівчат на побачення кличе. Я дивлячись на нього і сам узагалі пити перестав. Дякую, що допомогли врятувати друга.

5/5 Юрій К...

Ніколи б не подумав, що моя дружина, красуня і розумниця, пристраститься до алкоголю. Ніхто нічого не міг вдіяти. Вона закинула себе, перестала розвиватись. Сім'я для неї втратила сенс. Я звинувачував себе, а потім вирішив відвести її до лікарні. За порадою лікаря зважилися на вшивання імпланту есперал. Я не зовсім розумію, як він працює, але дружина перестала пити. Велике дякую лікарю. Без вашої допомоги моя сім'я розвалилася б на частини. Без дружини сім'ї не було б. Тепер у нас все добре, алкогольна залежність залишилася позаду, як кошмарний сон. Усіх благословень вам.