Доступні ціни на кодування за методикою Довженка для клієнтів з Києва

Високотехнологічна клініка «Пальміра Плюс» пропонує для своїх клієнтів найоптимальніші варіанти боротьби проти залежності від алкоголізму. Одним із передових способів є кодування за методикою Довженка. Усі співробітники, які працюють у наркологічному центрі, мають величезний досвід роботи, що дозволяє нам гарантувати для своїх пацієнтів безпечне лікування без подальших негативних наслідків для емоційного та фізичного здоров'я.

093-500-90-85
Безкоштовна консультація
Ми передзвонимо вам протягом 15 хвилин
Дякуємо за заявку!
Ми зв'яжемося з вами протягом 10 хвилин
Індивідуальний підхід до лікування залежності
Індивідуальний підхід до лікування залежності
100% гарантія анонімного лікування
100% гарантія анонімного лікування
Эффективнoсть лечения бoлее 70%
Эффективнoсть лечения бoлее 70%
Ефективність лікування понад 70%
Ефективність лікування понад 70%

Лікування залежності від спиртових напоїв за методом Довженка здійснюється в клініці «Пальміра Плюс». Для пацієнтів з Києва та Київської області тут доступні найнижчі ціни на цю послугу, що дає можливість використовувати її хворим із різним фінансовим становищем. У разі рецидивів та повернення до згубної звички, кодування можна застосовувати ще раз, при цьому вартість за кожну наступну процедуру буде аналогічна першій. Кожен новий сеанс дозволить значно збільшувати період тверезості.

Звернутися по допомогу до наркологічного центру «Пальміра Плюс» необхідно за перших симптомів захворювання. У такому разі алкогольну залежність за методом Довженка буде виліковано значно швидше. Ми працюємо з кожним клієнтом індивідуально, але готові запропонувати найприйнятніші умови для всіх.

Кодування за методом Довженка: основні моменти

Головна особливість даного типу кодування полягає в тому, що пацієнту не потрібно вживати жодних ліків. Вилікувати пристрасть до алкоголю вдається за рахунок щільної роботи з лікарем, в процесі якої впливатиметься на рецептори головного мозку. Саме вони на емоційному рівні пробуджують бажання вживати спиртні напої.

Ця методика є дієвою для пацієнтів з різною стадією захворювання. У процесі лікування хворі розуміють, який завдається шкоди організму після прийому спиртних напоїв. Ця інформація змушує пацієнтів відмовитись від вживання алкоголю на тривалий період, а в деяких випадках назавжди. Під час кодування методом Довженка відбувається вплив на деякі рецептори, а саме:

 • слухові;
 • зорові;
 • тактильні;

Головне завдання лікаря при кодуванні – набути впливу на пацієнта, що і дає можливість надалі переконати його відмовитися від згубної звички та повернутися до нормального життя.

Як здійснюється кодування за методом Довженка?

Перше, що необхідно від пацієнта – це бажання добровільно розпочати лікування та усвідомити, що він хворий. Маніпуляцію можна проводити лише у тому випадку, якщо хворий повністю відмовився від вживання алкогольних напоїв за кілька днів до приходу до центру. У цей період організм починає боротися з отрутою та токсинами, які перебувають у крові та самостійно очищається.

Перед кодуванням лікарям слід провести повне обстеження пацієнтів. Більшість фахівців вважає, що під час цього вкрай важливо, щоб із хворим знаходилися поряд близькі для нього люди. Вони повинні підтримувати пацієнта і в разі потреби доглядати його. Лікар наводить детальну бесіду з пацієнтом та його рідними, під час якої він детально розповідає про негативні наслідки для організму у разі вживання алкоголю після кодування. На даному етапі хворий підписує розписку, що він ознайомлений із наслідками і не матиме претензій до клініки у разі вживання спиртних напоїв після процедури.

Кодування за методикою Довженка у клініці «Пальміра Плюс» проводиться за допомогою сучасного обладнання, розробленого на території Європейського Союзу. Пацієнт міститься в окрему кімнату, де лікарка вводить його в так званий транс. Саме під час цього йде пряма дія на рецептори, що відповідають за пристрасть до алкоголю. Після проведення маніпуляції хворий залишається на кілька днів у стаціонарі для того, щоб бути під наглядом лікарів.

Перевірка ефективності

Багато людей, які страждають залежністю від спиртовмісних напоїв, не ставляться до такого виду лікування серйозно. Саме тому часто хочуть самостійно перевірити, наскільки вона ефективна. Для цього після проведення кодування за методикою Довженка пацієнту можуть показувати ємність, яка містить алкоголь. Хворі можуть помацати пляшку, понюхати запах, а також у деяких випадках лікарі можуть протирати шкіру спиртом. Це призведе до появи різких негативних емоцій та огиди. У пацієнтів з'являється сильний головний біль та слабкість, нудота, блювання, запаморочення.

093 500 90 85

Усі послуги лікування алкоголізму:

 1. Лікування білої гарячки у стаціонарі
 2. Лікування алкоголізму в Києві
 3. Комплексне лікування залежностей різного типу у Києві
 4. Нарколог з виїздом до дому в Києві
 5. Реабілітаційний центр для алкоголіків
 6. Лікування алкогольної залежності за методом Довженка від 5 тисяч гривень у центрі «Пальміра Плюс»
 7. Ефективне кодування за допомогою гелю Еспераль в Києві
 8. Кодування лазером від алкоголізму в Києві
 9. Підшивка від алкоголю в Києві
 10. Укол від алкоголізму в Києві, ціна уколу від алкоголю
 11. Вшивання ампул від алкогольної залежності в Києві
 12. Кодування від алкоголізму в Києві
 13. Виведення із запою дома в Києві
 14. Виведення із запою в Києві, стаціонарЧитайте також статті про лікування алкоголізму:

 1. Алкогольна залежність – не порок, а хвороба, яку можна вилікувати медичними препаратами та кодуванням.
 2. Лікування алкоголізму лякає залежного. Чи є для цього привід?
 3. Чому може статися зрив кодування від наркотичної чи алкогольної залежності?
 4. Як відмовитись від вживання алкогольних напоїв самостійно
 5. Отруєння етиловим спиртом – проблема та наслідки
 6. Поговоримо про те, що таке кодування алкоголізму
 7. Як вивести людину із запою самостійно?
 8. Як самостійно перемогти запій?
 9. Негативний вплив наркотиків на організм

Ціни на лікування алкоголізму:

Послуга Ціна 2022р
Консультація лікаря нарколога750 грн
Амбулаторне лікування2700 грн
Лікування в стаціонарівід 3000 грн (доба)
Кодування від алкоголю (6 місяців)6800 грн
Кодування від алкоголю (рік)8000 грн
Підшивка від алкоголю13000 грн
Виведення із запою на домувід 4000 грн
Імплантація (підшивка) капсули Еспераль10 000 грн

Відгуки

5/5 Анна М...

Хотіла б подякувати клініці за допомогу моїй сестрі. Ми вже не знали, що робити. Пропадала талановита та розумна дівчина. Переживши нелегке розставання, вона звикла до алкоголю. Нічого не могли зробити з алкогольною залежністю.

Звернулися до вас, нам порекомендували метод Довженко. Типу він безпечний для організму і дає хороші результати. Сестра після довгих умовлянь погодилася.

Поки що все чудово. Вона знайшла роботу і збирається побачити з хлопцем. Про алкоголь більше не думає. Залежність пройшла. Думає зайнятися спортом та мене підтягнути.
Ще раз дякую

5/5 Вікторія Р...

Хочу сказати спасибі за те, що врятували мого чоловіка від алкогольної залежності. Він раніше часто вживав ще до знайомства зі мною. Коли ми з донькою переїхали до нього, пообіцяв, що більше не питиме. Але все одно іноді йшов у запій.

Ледве не втратив роботу. Але проблему алкоголізму визнавати не хотів. Після довгих умовлянь таки пішли до клініки. Лікар одразу зрозуміла, що й до чого. Дуже досвідчена жінка виявилася. Порадила вшивання імпланта Есперал, бо це швидко та надійно. Ми погодились на процедуру. І чоловік пити перестав. Більше на алкоголь не дивиться. Ще раз дякую.

5/5 Дмитро Р...

Хочу подякувати клініці та персоналу за допомогу у вирішенні проблеми. Не міг розлучитися зі шкідливою звичкою пити спиртне.

Кілька разів втрачав роботу через те, що йшов у запій. Дівчина після довгих стосунків покинула, не хотіла собі такого життя. Якось уранці я вирішив, що так жити не можна і звернувся до вашої клініки. Мені запропонували внутрішньовенно ввести ліки "Еспераль-гель". Процедура не болісна, майже без наслідків, тільки температура трохи піднялася, це швидко минулося. Лікування допомогло, більше пити не хочеться. З'явилася якась огида до запаху спирту. Життя налагоджується.

5/5 Мизайло В...

Дякую, що допомогли врятувати батька. Пив запоями, не просихаючи. Вічно з сусідами лаявся, шумів. Мама в такі періоди ходила хвора та втомлена. Ледве вмовили піти до фахівців. Нам запропонували кодування за методом Довженка. Ми сумнівалися, але довірилися фахівцям. І допомогло! Тато вже давно про чарку не згадує. Знову дачею захопився, там лазню доробляє, хоч давно закинув ідею. Навіть помолодшав трохи. Мама не натішиться, ходить квітуча. Із сусідами ми помирилися. Все налагодилось.

Звернулися до вас, нам порекомендували метод Довженко. Типу він безпечний для організму і дає хороші результати. Сестра після довгих умовлянь погодилася.

5/5 Артур М...

Жахливо бачити друга дитинства, який скочується в алкоголіки. Це мерзенна залежність, від якої взагалі, здається, немає порятунку. Але я привів його до вашої клініки, нам запропонували введення ліків дисульфірам. Невеликий безболісний укол та залежність пропаде.

Треба тільки стежити, щоб у ліках, наприклад, чи продуктах не було спирту. Стас погодився зробити укол і знову став собою. Забув про дівчину, через яку, власне, почав пити. Знову на велетні ганяє, працює, дівчат на побачення кличе. Я дивлячись на нього і сам узагалі пити перестав. Дякую, що допомогли врятувати друга.

5/5 Юрій К...

Ніколи б не подумав, що моя дружина, красуня і розумниця, пристраститься до алкоголю. Ніхто нічого не міг вдіяти. Вона закинула себе, перестала розвиватись. Сім'я для неї втратила сенс. Я звинувачував себе, а потім вирішив відвести її до лікарні. За порадою лікаря зважилися на вшивання імпланту есперал. Я не зовсім розумію, як він працює, але дружина перестала пити. Велике дякую лікарю. Без вашої допомоги моя сім'я розвалилася б на частини. Без дружини сім'ї не було б. Тепер у нас все добре, алкогольна залежність залишилася позаду, як кошмарний сон. Усіх благословень вам.