Кодування за методикою Довженка в Києві

Одним із передових способів є кодування за методикою Довженка. Усі співробітники, які працюють у наркологічному центрі, мають величезний досвід роботи, що дозволяє нам гарантувати для своїх пацієнтів безпечне лікування без подальших негативних наслідків для емоційного та фізичного здоров'я.

Ціна від 6800 грн

Рейтинг: 4.7

093-500-90-85
Індивідуальний підхід до лікування залежності
Індивідуальний підхід до лікування залежності
100% гарантія анонімного лікування
100% гарантія анонімного лікування
Ефективність лікування понад 70%
Ефективність лікування понад 70%
Усі співробітники мають великий досвід роботи
Усі співробітники мають великий досвід роботи
Кодування за методикою Довженка

Лікування залежності від спиртових напоїв за методом Довженка здійснюється в клініці «Пальміра Плюс». Для пацієнтів з Києва та Київської області тут доступні найнижчі ціни на цю послугу, що дає можливість використовувати її хворим із різним фінансовим становищем. У разі рецидивів та повернення до згубної звички, кодування можна застосовувати ще раз, при цьому вартість за кожну наступну процедуру буде аналогічна першій. Кожен новий сеанс дозволить значно збільшувати період тверезості.

Звернутися по допомогу до наркологічного центру «Пальміра Плюс» необхідно за перших симптомів захворювання. У такому разі алкогольну залежність за методом Довженка буде виліковано значно швидше. Ми працюємо з кожним клієнтом індивідуально, але готові запропонувати найприйнятніші умови для всіх.

Кодування за методом Довженка: основні моменти

Головна особливість даного типу кодування полягає в тому, що пацієнту не потрібно вживати жодних ліків. Вилікувати пристрасть до алкоголю вдається за рахунок щільної роботи з лікарем, в процесі якої впливатиметься на рецептори головного мозку. Саме вони на емоційному рівні пробуджують бажання вживати спиртні напої.

Ця методика є дієвою для пацієнтів з різною стадією захворювання. У процесі лікування хворі розуміють, який завдається шкоди організму після прийому спиртних напоїв. Ця інформація змушує пацієнтів відмовитись від вживання алкоголю на тривалий період, а в деяких випадках назавжди. Під час кодування методом Довженка відбувається вплив на деякі рецептори, а саме:

 • слухові;
 • зорові;
 • тактильні;

Головне завдання лікаря при кодуванні – набути впливу на пацієнта, що і дає можливість надалі переконати його відмовитися від згубної звички та повернутися до нормального життя.

Як здійснюється кодування за методом Довженка?

Перше, що необхідно від пацієнта – це бажання добровільно розпочати лікування та усвідомити, що він хворий. Маніпуляцію можна проводити лише у тому випадку, якщо хворий повністю відмовився від вживання алкогольних напоїв за кілька днів до приходу до центру. У цей період організм починає боротися з отрутою та токсинами, які перебувають у крові та самостійно очищається.

Перед кодуванням лікарям слід провести повне обстеження пацієнтів. Більшість фахівців вважає, що під час цього вкрай важливо, щоб із хворим знаходилися поряд близькі для нього люди. Вони повинні підтримувати пацієнта і в разі потреби доглядати його. Лікар наводить детальну бесіду з пацієнтом та його рідними, під час якої він детально розповідає про негативні наслідки для організму у разі вживання алкоголю після кодування. На даному етапі хворий підписує розписку, що він ознайомлений із наслідками і не матиме претензій до клініки у разі вживання спиртних напоїв після процедури.

Кодування за методикою Довженка у клініці «Пальміра Плюс» проводиться за допомогою сучасного обладнання, розробленого на території Європейського Союзу. Пацієнт міститься в окрему кімнату, де лікарка вводить його в так званий транс. Саме під час цього йде пряма дія на рецептори, що відповідають за пристрасть до алкоголю. Після проведення маніпуляції хворий залишається на кілька днів у стаціонарі для того, щоб бути під наглядом лікарів.

Перевірка ефективності

Багато людей, які страждають залежністю від спиртовмісних напоїв, не ставляться до такого виду лікування серйозно. Саме тому часто хочуть самостійно перевірити, наскільки вона ефективна. Для цього після проведення кодування за методикою Довженка пацієнту можуть показувати ємність, яка містить алкоголь. Хворі можуть помацати пляшку, понюхати запах, а також у деяких випадках лікарі можуть протирати шкіру спиртом. Це призведе до появи різких негативних емоцій та огиди. У пацієнтів з’являється сильний головний біль та слабкість, нудота, блювання, запаморочення.

093 500 90 85

FAQ

Що таке кодування за методом Довженка?

Метод Довженка — це один із методів лікування алкоголізму, заснований на психотерапевтичному підході та розроблений українським психіатром-наркологом Андрієм Довженком у 1985 році. 

Кодування за методом Довженка відрізняється від інших методів лікування алкоголізму тим, що воно не використовує медикаментозну терапію та не потребує лікарняного лікування. Пацієнт може продовжувати своє повсякденне життя та роботу під час лікування. Крім того, метод Довженка вважається більш щадним для пацієнта, оскільки не викликає сильних побічних ефектів, які можуть виникнути при медикаментозному лікуванні.

Важливо розуміти, що будь-яке лікування алкоголізму має бути комплексним і включати не тільки психотерапевтичні методи, а й медикаментозну терапію, соціальну підтримку та зміну способу життя.

На чому заснований метод Довженка?

Лікар пропонує пацієнтові смисловий код, метод, який допомагає позбутися потягу до алкоголю вже після першого сеансу лікування, часто на тривалий період часу. 

Доктор Довженко вважав, що пияцтво – це втрата волі людини. Щоб повернути цю волю, необхідно вимовити слово, що точно відповідає меті лікування. Він наголошував, що він може допомогти лише тим, хто дійсно хоче позбутися алкогольної залежності.

Пацієнта приводять у стан гіпнозу або трансу, в ході якого пацієнт переживає емоційний стрес, який дозволяє йому усвідомити причини свого алкоголізму та позбутися їх. Згідно з теорією Довженка, алкоголізм є результатом негативних емоцій та переживань, які людина не в змозі вирішити у звичайному стані. 

Під час терапії пацієнт переживає емоційний стрес, який дозволяє йому усвідомити та прийняти свої проблеми, а також знайти нові способи вирішення проблем без вживання алкоголю.

Як кодують від алкоголізму за методом Довженка?

Будь-яке лікування складається з кількох етапів. І кодування за методом Довженка не є винятком:

 • Підготовка до кодування

Вона починається в той момент, коли пацієнт вирішив відмовитися від спиртного. Перед тим, як пройти психотерапевтичне кодування від алкоголізму, пацієнт не п'є щонайменше 10 днів.

За цей час організм очищається від продуктів розпаду алкоголю, відновлюються мозкові функції, людина готова приймати інформацію.

 • Перша бесіда з наркологом

На цьому етапі виявляються причини пияцтва, і визначається готовність пацієнта до кодування. Лікар роз'яснює основні принципи та методи, готує пацієнта до кодування.

 • Проведення процедури

У кожному окремому випадку кодування відбувається по-різному. Тільки досвідчений лікар зможе підібрати точні слова, які допоможуть людині відмовитися від прийому алкоголю на підсвідомому рівні. Дуже багато в цій ситуації залежить від пацієнта, причин його захворювання та психологічного сприйняття.

Чи буває таке, щоб лікування алкоголізму класичним методом Довженка не допомогло?

Бує. Це відбувається в тих випадках, коли:

 • пацієнт прийшов кодуватися тільки тому, що його змусили – у нього самого немає бажання кидати пити;
 • алкоголік прийшов на процедуру напідпитку – його мозок загальмований і не приймає інформацію;
 • якщо алкоголізм перейшов у ті стадії, коли потрібно використовувати сильніші методи кодування, наприклад, медикаментозне;

Також згодом зрив можливий, якщо стався сильний стрес. Втрата близької людини, банкрутство бізнесу та інше.

Зазвичай для успішного проведення кодування з використанням методу Довженка необхідний лише один сеанс тривалістю від 1,5 до 4 годин. Проте, залежно від індивідуальних особливостей пацієнта, може знадобитися проведення повторних сеансів. У середньому, метод має високу ефективність — близько 92% пацієнтів, які пройшли кодування, не вживають алкоголю протягом 3-5 років та довше. Лише 8% із них можуть зіткнутися з рецидивом на етапі реабілітації. Ціна на проведення процедури індивідуальна, у середньому 5500 грн. Зверніться до нашої клініки та отримайте додаткову інформацію.

Відео

Усі послуги лікування алкоголізму:

 1. Бінарне кодування від алкоголізму (подвійний блок)
 2. Еспераль
 3. Кодування алкогольної залежності за методом Довженка
 4. Кодування лазером від алкоголізму в Києві
 5. Підшивка від алкоголю в Києві
 6. Вшивання ампул від алкогольної залежності в Києві
 7. Кодування від алкоголізму в Києві
 8. Вшивання торпеди від алкоголізму Плюси та мінуси, протипоказання
 9. Ефективне кодування за допомогою гелю Еспераль в Києві
 10. Укол від алкоголізму в Києві, ціна уколу від алкоголю
 11. Лікування білої гарячки у стаціонарі
 12. Приватний витверезник у Києві Пальміра Плюс
 13. Жіночий алкоголізм
 14. Лікування алкоголізму в Києві
 15. Нарколог з виїздом до дому в Києві
 16. Прокапатися на дому
 17. Прокапатися в стаціонарі
 18. Допомога при алкоголізмі
 19. Реабілітаційний центр для алкоголіків
 20. Виведення із запою на дому в Києві та Київській області
 21. Виведення із запою в Києві, стаціонарЧитайте також статті про лікування алкоголізму:

Ціни

ПослугаЦіна
Консультація спеціаліста нарколога1000 грн
Консультація терапевта (первинна)1000 грн
Консультація психолога (первинна)1000 грн
Соціально-психологічний супровід. відвідування клініки 1 р. або 2 р\нед,
- робота з психологом або групова робота
- при необхідності відвідування лікаря
- відвідування триває 2-3 години
- експрес тестування для нарко 1 р\нед

1 раз\тиждень 6 000 грн

2 рази\тиждень 12 000 грн

3 рази\тиждень 18 000 грн

Ін'єкція Тетлонг 2503000 грн
Кодування за методом Довженка6800 грн
Підшивка імплантація Дисульфірам9600грн
Підшивка імплантація Еспераль9900грн
Кодування Потрійний блок7000 грн
Вшивання Налтрексону7900 грн
Пакет послуг амбулаторного лікування 'Нормалізація' Аналізи: цукор, ацетон
-Обстеження: кардіограма, тиск, сатурація.
-Медикаментозне лікування: крапельниця, уколи, таблетки
10400 грн
Плазмаферез1450грн
Виїзд до будинку для виведення із запоювід 4000 грн
Виїзд на будинок для госпіталізації до клінікивід 3500 грн
Пакет послуг амбулаторного лікування 'Нормалізація'
- Аналізи: цукор, ацетон, ацетон.
- Обстеження: кардіограма, тиск, сатурація.
- Медикаментозне лікування: крапельниця, уколи, таблетки
3 000 грн

Пакет послуг амбулаторного лікування 'Потрійний Детокс'

- Аналізи: цукор, ацетон

- Щоденний тиск, сатурація

- Медикаментозне лікування: крапельниця уколи, таблетки

- Препарати із собою

- Психолог

8000 грн (2600 грн/д)

Пакет послуг стаціонарного лікування 'Алко-стоп очищення10діб'
- Аналізи: цукор, ацетон
- Щоденне обстеження: кардіограма, тиск, сатурація
- Медикаментозне лікування: озон-детокс №5, крапельниці, уколи
- Апаратна терапія: НЛОК №5
- Фізіотерапевтичні процедури: електросон. електрофорез за призначенням
- Психолог

палата VIP 88 000грн (6300 грн\д)

палата СТАНДАРТ 59 800 (2800 грн\д)

палата ЛЮКС 84 000 грн (4000 грн\д)

Пакет послуг стаціонарного лікування 'Алко-стоп очищення14діб'
- Аналізи: цукор, ацетон
- Щоденне обстеження: кардіограма, тиск, сатурація
- Медикаментозне лікування: озон-детокс №7< br/> - Апаратна терапія: НЛОК №7
- Фізіотерапевтичні процедури: електросон. електрофорез за призначенням
- Психолог

палата СТАНДАРТ 42 000 (3000 грн\д

палата ЛЮКС 63 000 грн (4500 грн\д)

палата VIP 132 300грн (6300 грн\д)

Пакет послуг стаціонарного лікування 'Алко-стоп інтенсивний очищення 21доби'
- Аналізи: цукор, ацетон
- Щоденне обстеження: кардіограма, тиск, сатурація
- Медикаментозне лікування: озон-детокс № 7
- Апаратна терапія: НЛОК №7
- Фізіотерапевтичні процедури: електросон. електрофорез за призначенням
- Психолог

палата СТАНДАРТ 59 800 (2800 грн\д)

палата ЛЮКС 84 000 грн (4000 грн\д)

палата VIP 132 300грн (6300 грн\д)

 Первинна консультація 1000 грн
Лікування алкозалежності (амбулаторне) від 2800 грн.
Лікування алкозалежності (2-місна палата)від 4000 грн
Лікування алкозалежності (VIP-номер)від 6500 грн.
Виведення із запою вдомавід 3800 грн
Гіпносуггестивна терапія + мед. підтримка

від 7000 грн.

Відгуки

Анна М...

Хотіла б подякувати клініці за допомогу моїй сестрі. Ми вже не знали, що робити. Пропадала талановита та розумна дівчина. Переживши нелегке розставання, вона звикла до алкоголю. Нічого не могли зробити з алкогольною залежністю.

Звернулися до вас, нам порекомендували метод Довженко. Типу він безпечний для організму і дає хороші результати. Сестра після довгих умовлянь погодилася.

Поки що все чудово. Вона знайшла роботу і збирається побачити з хлопцем. Про алкоголь більше не думає. Залежність пройшла. Думає зайнятися спортом та мене підтягнути.
Ще раз дякую

Вікторія Р...

Хочу сказати спасибі за те, що врятували мого чоловіка від алкогольної залежності. Він раніше часто вживав ще до знайомства зі мною. Коли ми з донькою переїхали до нього, пообіцяв, що більше не питиме. Але все одно іноді йшов у запій.

Ледве не втратив роботу. Але проблему алкоголізму визнавати не хотів. Після довгих умовлянь таки пішли до клініки. Лікар одразу зрозуміла, що й до чого. Дуже досвідчена жінка виявилася. Порадила вшивання імпланта Есперал, бо це швидко та надійно. Ми погодились на процедуру. І чоловік пити перестав. Більше на алкоголь не дивиться. Ще раз дякую.

Дмитро Р...

Хочу подякувати клініці та персоналу за допомогу у вирішенні проблеми. Не міг розлучитися зі шкідливою звичкою пити спиртне.

Кілька разів втрачав роботу через те, що йшов у запій. Дівчина після довгих стосунків покинула, не хотіла собі такого життя. Якось уранці я вирішив, що так жити не можна і звернувся до вашої клініки. Мені запропонували внутрішньовенно ввести ліки "Еспераль-гель". Процедура не болісна, майже без наслідків, тільки температура трохи піднялася, це швидко минулося. Лікування допомогло, більше пити не хочеться. З'явилася якась огида до запаху спирту. Життя налагоджується.

Михайло В...

Дякую, що допомогли врятувати батька. Пив запоями, не просихаючи. Вічно з сусідами лаявся, шумів. Мама в такі періоди ходила хвора та втомлена. Ледве вмовили піти до фахівців. Нам запропонували кодування за методом Довженка. Ми сумнівалися, але довірилися фахівцям. І допомогло! Тато вже давно про чарку не згадує. Знову дачею захопився, там лазню доробляє, хоч давно закинув ідею. Навіть помолодшав трохи. Мама не натішиться, ходить квітуча. Із сусідами ми помирилися. Все налагодилось.

Звернулися до вас, нам порекомендували метод Довженко. Типу він безпечний для організму і дає хороші результати. Сестра після довгих умовлянь погодилася.

Артур М...

Жахливо бачити друга дитинства, який скочується в алкоголіки. Це мерзенна залежність, від якої взагалі, здається, немає порятунку. Але я привів його до вашої клініки, нам запропонували введення ліків дисульфірам. Невеликий безболісний укол та залежність пропаде.

Треба тільки стежити, щоб у ліках, наприклад, чи продуктах не було спирту. Стас погодився зробити укол і знову став собою. Забув про дівчину, через яку, власне, почав пити. Знову на велетні ганяє, працює, дівчат на побачення кличе. Я дивлячись на нього і сам узагалі пити перестав. Дякую, що допомогли врятувати друга.

Юрій К...

Ніколи б не подумав, що моя дружина, красуня і розумниця, пристраститься до алкоголю. Ніхто нічого не міг вдіяти. Вона закинула себе, перестала розвиватись. Сім'я для неї втратила сенс. Я звинувачував себе, а потім вирішив відвести її до лікарні. За порадою лікаря зважилися на вшивання імпланту есперал. Я не зовсім розумію, як він працює, але дружина перестала пити. Велике дякую лікарю. Без вашої допомоги моя сім'я розвалилася б на частини. Без дружини сім'ї не було б. Тепер у нас все добре, алкогольна залежність залишилася позаду, як кошмарний сон. Усіх благословень вам.