Лікування залежності від героїну в Києві

Про існування наркотичного препарату героїн знає практично кожен. Це пов'язано з тим, що саме його найчастіше вживають західні та місцеві знаменитості. Багато популярних акторів, співаків та артистів страждають від героїнозалежності. І незважаючи на те, що вони активно намагаються позбутися пристрасті до наркотику, героїн став одним із найпопулярніших препаратів такого роду.

067-118-77-59
Безкоштовна консультація
Ми передзвонимо вам протягом 15 хвилин
Дякуємо за заявку!
Ми зв'яжемося з вами протягом 10 хвилин
Індивідуальний підхід до лікування залежності
Індивідуальний підхід до лікування залежності
100% гарантія анонімного лікування
100% гарантія анонімного лікування
Ефективність лікування понад 70%
Ефективність лікування понад 70%
Усі співробітники мають більший досвід роботи
Усі співробітники мають більший досвід роботи
Лікування героїнозалежності

Звернутися до центру можуть усі, хто зіткнувся із залежністю від героїну. Лікування буде надано професійними наркологами, які мають тривалий досвід роботи. Умовно його можна поділити на основні чотири етапи, а саме:

  1. Створення плану лікування. Він буде розроблений, ґрунтуючись на результатах повного обстеження пацієнта із залученням провідних фахівців.
  2. Боротьба із симптомами. За допомогою сучасних та сертифікованих препаратів лікарі клініки зможуть повністю зняти симптоми як екзогенної, так і ендогенної інтоксикації. За потреби може бути надана екстрена допомога.
  3. Проходження реабілітації. Крім медикаментозного лікування, вкрай важлива і психологічна реабілітація. Методики підбиратимуться виходячи зі стану хворого. Вони будуть спрямовані на нормалізацію емоційного стану залежного.
  4. Супровід після лікування. Усунути появу рецидиву можна за допомогою підтримуючої терапії. За її допомогою пацієнту вдасться повернутися до нормального життя. У деяких ситуаціях може знадобитися терапія сімейного типу, в процесі якої залучатиметься не тільки сам хворий, а й його рідні чи друзі.

Чому варто звернутися до центру «Пальміра Плюс»?

Протягом 15 років наша клініка працює з клієнтами, які страждають від різних видів залежності, у тому числі від героїну. Наші фахівці змогли допомогти безлічі хворих, що зіткнулися з цим типом недуги і повернути їх до нормального, повноцінного життя. Ми пропонуємо:

  • Команду професійних спеціалістів. Багато лікарів нашого центру мають міжнародні дипломи та щорічно проходять підвищення кваліфікації.
  • Повністю анонімне лікування. Ми не розголошуємо жодної інформації про своїх клієнтів третім особам.
  • Сучасні методики. У процесі лікування ми використовуватимемо лише препарати, затверджені Міністерством охорони здоров'я.

Звернувшись до нашого центру, лікування буде спрямоване не лише на відновлення наслідків залежності на фізіологічному рівні, а й на реабілітацію психоемоційного здоров'я. Це дозволить нашим клієнтам відновити особисте життя, знайти хорошу роботу, що стає чудовим мотиватором більше не повертатися до наркотиків.

067 118 77 59

Лікування залежності від героїну Ціна

Послуга Ціна 2022р
Консультація лікаря нарколога750 грн
Амбулаторне лікування2800 грн
Лікування в стаціонарівід 3400 грн (доба)
Лікування в стаціонарі(VIP)від 5000 грн (доба)
Кодування від опіоїдів (рік)10000 грн

Відгуки

5/5 Оксана М...

Хочу поділитися враженнями і просто виговоритись.

Дякую велику клініку, яка допомогла мені повернути доньку. Наркотики – найкошмарніше, що створила людина. Ця гидота вбиває повільно і порятунок знайти важко. Моя дівчинка, така розумна та талановита, потрапила під вплив свого колишнього хлопця. Він запропонував їй спробувати трохи кайфу та підсадив її на наркотичну залежність. Цей тип знищив стосунки зі своєю сім'єю і мало не зруйнував наші, які ми будували від народження дочки. Ми завжди мали щирі стосунки, тож моя дівчинка поділилася зі мною своєю проблемою.

Ми одразу звернулися до вашої клініки. Пройшли очищення організму, терапію та психологів. Як ви радили, змінили місце проживання та назавжди забули про колишнього хлопця. Правда, я дуже хвилююся, щоб він не знайшов мою дівчинку і знову не почав підбивати її на вживання. Адже після лікування дочка так тяжко відновлюється. Ще раз дякую за допомогу.

5/5 Віктор М...

Дякую, що повернули мене до життя. Тільки після лікування я зрозумів, у якому болоті жив. Наркотики – це не про кайф. Це про смерть. До вживання я був непоганим художником, а потім щось пішло не так. Наркотики не допомагають фантазії, вони її убивають. Я викинув усі полотна, які писав за часів залежності, там суцільний жах. Зараз після лікування я пишу зовсім інше, світле. Хочу одного разу зробити виставку.

Тяжко було звернутися до клініки за лікуванням. Все здавалося, що все саме пройде, і я зможу позбутись залежності. Навіть коли дівчина пішла і сестра перестала спілкуватися, я думав, що все налагодиться. Тепер я розумію, як це було безнадійно. Особливо ці спалахи агресії.

Обов'язково візьму участь у ваших групах підтримки, розповім, як складно, але важливо наважитися на лікування залежності. Дякую.