Лікування залежності від кокаїну в Києві

Кокаїн є поширеним наркотиком, при вживанні якого завдається серйозної шкоди як фізичному, так і психологічному здоров'ю хворого. Впоратися з недугою без залучення професійних лікарів не тільки важко, а й небезпечно, оскільки серйозний вплив препарату на життєво важливі органи людини.

067-118-77-59
Безкоштовна консультація
Ми передзвонимо вам протягом 15 хвилин
Дякуємо за заявку!
Ми зв'яжемося з вами протягом 10 хвилин
Індивідуальний підхід до лікування залежності
Індивідуальний підхід до лікування залежності
100% гарантія анонімного лікування
100% гарантія анонімного лікування
Ефективність лікування понад 70%
Ефективність лікування понад 70%
Усі співробітники мають більший досвід роботи
Усі співробітники мають більший досвід роботи
Лікування залежності від кокаїну

Лікування без залучення кваліфікованих лікарів може бути небезпечним для хворого. Справа в тому, що речовина Cocainum, яку одержують шляхом переробки одного з видів рослини тропічного типу, впливає на роботу центральної нервової системи. Кокаїн використовують як засіб, що надає знеболюючий ефект, але тільки строго під контролем лікарів та в обмежених кількостях. Звернувшись до центру «Пальміра Плюс», пацієнту буде надано:

  1. Безпечне лікування. Всі препарати та методики, що використовуються, дозволені Міністерством охорони здоров'я.
  2. Повний контроль. Хворий перебуватиме під наглядом лікарів протягом 24 годин на добу.
  3. Подальша підтримка. Після успішного лікування клієнти клініки продовжують проходити реабілітацію, що дозволяє їм повернутися до нормального життя та уникнути рецидивів.

Як визначити, чи вживає людина наркотики?

Є кілька основних ознак, що вказують на наявність залежності даного типу (при цьому йдеться не тільки про препарат кокаїн):

  • проблеми у роботі травного тракту;
  • відсутність апетиту;
  • розширені зіниці очей;
  • постійно піднесений настрій;
  • висока фізична активність за недостатнього рівня сну;
  • підвищена температура.

Люди, які вживають наркотичні препарати тривалий період (у тому числі і кокаїн), стають дуже дратівливими. Впоратися з цією проблемою їм допомагає алкоголь. У разі відсутності лікування хворий стикається з порушенням роботи головного мозку та серця внаслідок отруєння токсинами. Може статися розшарування аорти, а іноді виникають спазми церебральних судин.

Ефективне лікування кокаїнової залежності

У центрі «Пальміра Плюс» зможуть надати допомогу пацієнтам, які страждають від пристрасті до наркотиків. Лікування відбувається під контролем лікарів в умовах стаціонару. Для того, щоб забезпечити комфортне проведення часу, ми створили максимально домашню атмосферу всередині клініки. Клієнти можуть розслабитися в басейні або сауні, пограти в настільний теніс або подивитися улюблені фільми.


Ми розробляємо індивідуальний графік лікування для кожного з огляду на стан хворого, ступінь залежності, а також результати діагностики та аналізів. Після завершення основного курсу ми пропонуємо постреабілітаційну підтримку, що дозволяє запобігти рецидивам. Лікування в центрі "Пальмір Плюс" проходить повністю анонімно.

067 118 77 59

Лікування залежності від кокаїну Ціна

Послуга Ціна 2022р
Консультація лікаря нарколога750 грн
Амбулаторне лікування2800 грн
Лікування в стаціонарівід 3400 грн (доба)
Лікування в стаціонарі(VIP)від 5000 грн (доба)
Кодування від опіоїдів (рік)10000 грн

Відгуки

5/5 Оксана М...

Хочу поділитися враженнями і просто виговоритись.

Дякую велику клініку, яка допомогла мені повернути доньку. Наркотики – найкошмарніше, що створила людина. Ця гидота вбиває повільно і порятунок знайти важко. Моя дівчинка, така розумна та талановита, потрапила під вплив свого колишнього хлопця. Він запропонував їй спробувати трохи кайфу та підсадив її на наркотичну залежність. Цей тип знищив стосунки зі своєю сім'єю і мало не зруйнував наші, які ми будували від народження дочки. Ми завжди мали щирі стосунки, тож моя дівчинка поділилася зі мною своєю проблемою.

Ми одразу звернулися до вашої клініки. Пройшли очищення організму, терапію та психологів. Як ви радили, змінили місце проживання та назавжди забули про колишнього хлопця. Правда, я дуже хвилююся, щоб він не знайшов мою дівчинку і знову не почав підбивати її на вживання. Адже після лікування дочка так тяжко відновлюється. Ще раз дякую за допомогу.

5/5 Віктор М...

Дякую, що повернули мене до життя. Тільки після лікування я зрозумів, у якому болоті жив. Наркотики – це не про кайф. Це про смерть. До вживання я був непоганим художником, а потім щось пішло не так. Наркотики не допомагають фантазії, вони її убивають. Я викинув усі полотна, які писав за часів залежності, там суцільний жах. Зараз після лікування я пишу зовсім інше, світле. Хочу одного разу зробити виставку.

Тяжко було звернутися до клініки за лікуванням. Все здавалося, що все саме пройде, і я зможу позбутись залежності. Навіть коли дівчина пішла і сестра перестала спілкуватися, я думав, що все налагодиться. Тепер я розумію, як це було безнадійно. Особливо ці спалахи агресії.

Обов'язково візьму участь у ваших групах підтримки, розповім, як складно, але важливо наважитися на лікування залежності. Дякую.