Приватна психіатрична клініка у Києві

За лікуванням від Києва ви завжди можете обратиться в центр "Пальміра Плюс". Наші фахівці вже понад 15 років успішно допомагають людям вилікуватися від психічних захворювань, наркоманії, алкоголізму і лудоманії (саме так по-науковому називається патологічне захоплення азартними іграми) на різних стадіях.

Ціна від 1600 грн

Рейтинг: 4.7

093-500-90-85
Індивідуальний підхід до лікування залежності
Індивідуальний підхід до лікування залежності
100% гарантія анонімного лікування
100% гарантія анонімного лікування
Ефективність лікування понад 70%
Ефективність лікування понад 70%
Усі співробітники мають великий досвід роботи
Усі співробітники мають великий досвід роботи
Приватна психіатрична клініка

Основна проблема захворювань психічного типу у тому, що можуть включати безліч різноманітних ознак. Це може бути проста і часто зустрічається безсоння або нетипові для більшості хвороб симптоми, наприклад, поява галюцинацій. Деякі з ознак хворий помічає за собою самостійно, інші помітні тільки оточуючим. Найбільш поширеними симптомами психічних розладів є:

 • почуття тривоги;
 • втрата інтересу;
 • відсутність апетиту;
 • поява думок про самогубство;
 • підвищена збудливість;
 • різкі перепади настрою;
 • почуття нав’язливого страху;
 • галюцинації (слухові чи зорові);
 • підвищена агресивність;
 • роздратованість.

Людина, яка страждає на психічні розлади, найчастіше має кілька симптомів. Хвороба значно ускладнюється тим, що дуже часто пацієнт не усвідомлює, що він хворий і потребує допомоги. Це з появою найскладнішого з ознак – анозогнозии, тобто втрати можливості критично мислити.

Коли варто звернутися по допомогу до лікаря?

Як приклад можна розглянути одну з найпоширеніших ознак – безсоння. Коли труднощі зі сном виникають чи кілька разів – це нормально. Але якщо такий стан триває протягом кількох тижнів і з’являються додаткові проблеми, наприклад, пригнічений емоційний стан, почуття тривоги та страху, варто звернутися за допомогою до лікаря.

Ще один привід відвідати клініку – це якщо рідні чи близькі починають помічати неадекватну поведінку. У такому разі їм необхідно якнайшвидше переконати хворого піти до лікаря. Варто зазначити, що дуже часто при першому відвідуванні клініки лікар запропонує найбільш слушні варіанти вирішення проблеми. Якщо пацієнту буде потрібно лікування за допомогою застосування медикаментів, найкращим варіантом буде поміщення його на деякий час у стаціонар. Це дозволить психіатрам забезпечити цілодобове спостереження.

Віддати перевагу стаціонарному лікуванню варто і з тієї причини, що лікарі зможуть контролювати стан хворого та його реакцію на різні типи ліків. За потреби психіатри зможуть скоригувати лікування, що дозволить покращити загальний результат. В умовах стаціонару введення медикаментів можна проводити шляхом введення препарату внутрішньовенно або внутрішньом’язово. Але якщо великий з якихось причин не може лікуватися в стаціонарі, лікар зможе призначити йому лікування для проведення в домашніх умовах.

За деяких психічних розладів лікар може наполягати на лікуванні у стінах клініки, але варто розуміти, що згідно із законодавством України лікування, як і госпіталізація, не проводяться примусово. Це може статися в тому випадку, якщо фахівці не бачить можливості допомогти хворому за умови амбулаторного лікування або вважає такий тип лікування небезпечним для нього.

У разі такої ситуації лікар може лише надати список рекомендацій хворому, а також виписати направлення на лікування у стінах клініки. При цьому він може не виписувати лікування, оскільки не захоче брати відповідальність за життя пацієнта. Хворому потрібно самостійно вирішити собі, як саме він планує здійснювати лікування. При деяких психічних розладах може знадобитися екстрена допомога. У такому разі необхідно викликати бригаду швидкої допомоги. Це може бути державна служба або приватна (може доставити пацієнта до приватної клініки).

Основні методи лікування психічних розладів

Лікування захворювань психіки може проводитись у домашніх умовах або під цілодобовим наглядом фахівців у стінах лікарні. Який саме спосіб лікування буде кращим, підбирається лікарем, виходячи з типу хвороби, її стадії та тяжкості перебігу. Лікування здійснюється декількома способами, а саме:

 • За допомогою препаратів. Ліки дозволяють нормалізувати кровообіг у мозку, а також усунути безліч ознак недуги. Також з їхньою допомогою вдається повністю усунути інтоксикацію.
 • Психотерапія. Є однією з найважливіших частин лікування. З її допомогою вдається повністю усунути невпевненість у собі, а також позбавити хворого страху, почуття тривожності.
 • Терапія Це можуть бути індивідуальні чи групові заняття. У деяких випадках доречно приходити на сеанси разом із близькими. Терапія дозволяє позбавитися травм, які не дозволяють жити нормальним життям.
 • Фізіотерапія. З її допомогою можна відновити емоційний та фізичний стан хворого, оскільки вона має заспокійливий ефект. Пацієнтам призначається комплексний масаж, спеціальні ванни на основі трав, ЛФК.
 • Трудотерапія. Повернуть пацієнту інтерес до життя за допомогою навчання. Йдеться про набуття нових навичок або більш поглибленого вивчення його професії.

Психофармакотерапія: що це?

Призначення медикаментів при психічних розладах суворо контролюється лікарем. Ліки підбираються виходячи з особливостей перебігу захворювань, а також орієнтуючись на стан пацієнта. Психофармакотерапія включає призначення таких типів препаратів, як:

 1. Антидепресанти. Їх можна умовно поділити на дві категорії – заспокійливий ефект і стимулюючий. За допомогою антидепресантів можна повністю усунути почуття тривоги та страху, а також вилікувати депресію. Вони позитивно впливають на концентрацію уваги, а також дозволяють хворому легко справлятися з пригніченим емоційним станом.
 2. Транквілізатори. Правильний прийом цих препаратів дозволить покращити настрій, а також позбутися безсоння та неконтрольованого почуття паніки. Вони позитивно впливають роботи судин.
 3. Нейролептики. Призначаються у разі захворювань, що впливають обмінні мозкові процеси. Правильний прийом нейролептиків дозволяє позбавитися галюцинацій, знизити агресію.
 4. Стабілізатори. Є основними ліками для лікування біполярного розладу, а також депресії. Основна речовина більшості препаратів такого типу – це солі літію.

Нейролептики: особливості та типи

Це низка медичних препаратів, що відрізняються своєю сферою застосування. Їхнє головне завдання полягає в тому, щоб нормалізувати мислення хворого. Це дозволяє позбавити пацієнта галюцинацій та ознак божевілля. Нейролептики бувають двох типів:

 1. Типові. Процес синтезування препаратів цієї групи було виконано багато років тому. Вони є ефективними в наш час, оскільки дозволяють усунути безліч симптомів психічних захворювань, але є безпечними для здоров’я людини. Також типові нейролептики використовуються як підтримуючі препарати під час лікування психіатрії. Деякі ліки випускаються в ін’єкціях, що дозволяє застосовувати їх у вигляді крапельниць або уколів. Такий метод лікування є результативнішим у порівнянні з прийомом препаратів у таблетковій формі.
 2. Антипові. Процес синтезування був виконаний відносно недавно, тому ліки цієї категорії менш вивченими. Вони мають широке поширення, але через м’який вплив на організм частіше використовуються як підтримуючі препарати. Випускаються здебільшого у таблетковій формі, але іноді можуть зустрічатися в ін’єкціях.

Нейролептики здатні надавати два ефекти на пацієнта – заспокійливий (седативний) та лікувальний (інцизивний). У першому випадку препарат дозволить заспокоїти хворого, зняти тривожність, а в другому позбавитися симптомів психічного захворювання.

Варто зазначити, що нейролептик – це медикамент широкого спектра дії. Його можуть призначати у випадку виявлення проблем психічного характеру. Він успішно використовується при лікуванні хвороб кишково-шлункового тракту, а також призначається як снодійне.

Антиконвульсанти

Спочатку ці ліки використовувалися для лікування хворих, які страждають на епілепсію, оскільки вони дозволяли ефективно усувати напади. У процесі вивчення лікарями було зазначено, що антиконвульсанти позитивно впливають на нервову систему та дозволяють її стабілізувати. При правильному прийомі препарати усувають або знижують різкі перепади настрою.

Крім лікування серйозних захворювань, наприклад, шизофренії або біполярного розладу, медикаменти цієї групи використовуються як підтримуюча терапія. Можуть призначатися для лікування менш серйозних хвороб, оскільки є безпечними і досить ефективними.

Транквілізатори

Приписуються лікарями для зняття тривожності, а також як заспокійливі препарати. Можуть мати ефект різної сили. Транквілізатори застосовуються короткими курсами або одноразово (у випадках, коли потрібно максимально швидко зняти напад при психічному перезбудженні або при нападі під час епілепсії). При частому використанні викликають звикання.

Амбулаторне лікування: особливості

Альтернативою стаціонарного лікування є амбулаторне. Воно проходить у домашніх умовах, де пацієнт почувається спокійніше і спокійніше. Необхідність такого лікування визначається лікарем після першого відвідин. У деяких випадках може знадобитися проходження додаткових аналізів та обстежень. Лікар призначає медикаменти виходячи з симптомів і стану хворого. Так як пацієнт не перебуває під постійним контролем фахівців, підбираються м’якіші та щадні препарати, які не викликають небезпечних побічних ефектів.

У процесі лікування хворому потрібно буде періодично відвідувати свого лікаря. Це необхідне контролю стану здоров’я, і навіть оцінки ефективності лікування. Частота таких візитів визначається індивідуально, але найчастіше становить до 2 разів на тиждень. Амбулаторне лікування має безліч переваг - це те, що людина можна продовжувати жити звичайним життям, наприклад, ходити на роботу, проводити час зі своїми близькими, при цьому їй буде надано грамотне і ефективне лікування.

Лікування психічних захворювань у клініці «Пальміра Плюс»

Донедавна допомогти хворим з такими захворюваннями могли лише державні клініки. Але наразі ситуація кардинально змінилася і право на лікування отримали й приватні лікарні. Центр «Пальміра» є одним із найкращих на території Києва та Київської області. Щороку тисячам пацієнтів із різних куточків України тут допомагають упоратися з психологічними недугами різного типу. Завдяки наявності сучасного обладнання пацієнти лікарні зможуть зробити низку необхідних обстежень, що дозволяє діагностувати захворювання. Йдеться про проведення:

 • магнітно-резонансної томографії;
 • реоенцефалографії;
 • ультразвукового дослідження судин мозку;
 • ехоенцефалографії;
 • аналізів імунологічного та біохімічного типів.
 • електроенцефалографії.

У лікарні «Пальміра Плюс» працюють одні з провідних фахівців, що дозволяє нам гарантувати швидке встановлення діагнозу та призначення ефективного лікування. Для тих, хто перебуватиме у стінах центру, ми пропонуємо комфортні умови, що дозволить пацієнтам почуватися не гірше, ніж удома. Крім того, за бажанням клієнтів лікування може проводитись повністю анонімно.

093 500 90 85

FAQ

Коли варто звернутися по допомогу до лікаря?

Звертатися за допомогою до фахівця після виявлення кількох симптомів зі списку не варто. Справа в тому, що проблеми зі сном, коливання настрою, а також періодична поява почуття тривоги притаманні безлічі людей у світі і це не означає, що вони мають психічні захворювання. Якщо ознаки хвороби з'являються рідко і легко проходять через якийсь час немає приводу для занепокоєння. Допомога лікаря потрібна, коли симптоми мають регулярний характер і починають ставати на заваді для нормального життя.

Що таке психофармакотерапія?

Призначення медикаментів при психічних розладах суворо контролюється лікарем.  Психофармакотерапія включає призначення таких типів препаратів, як:

 1. Антидепресанти. 
 2. Транквілізатори. 
 3. Нейролептики. 
 4. Стабілізатори.

Навіщо потрібна психотерапія?

Під час лікування психічних захворювань, крім прийому медикаментів, важливу роль у лікуванні відводиться психотерапії. З її допомогою хворому вдається повністю позбавитися багатьох захворювань. Психотерапія може проводитися індивідуально або ж у групі за участю лікаря психотерапевта. Під час сеансів дуже важливо, щоб лікар встановив контакт із пацієнтом. Це вдається завдяки проведенню розмов, а також використанню різних методик, наприклад, гіпнозу.

Психотерапія вимагає часу, тому не варто очікувати на позитивний результат після одного або пари сеансів. Бажаний ефект досягається наполегливою роботою хворого. Найбільш складний період лікування – це початок. Більшість пацієнтів не вірять у ефективність психотерапії, що ускладнює і так досить складний процес.

Під час сеансів психотерапевт дозволить зрозуміти хворому, що саме з ним відбувається і як можна допомогти собі впоратися із цією проблемою. При серйозних психічних захворюваннях терапія призначається в комплексі з медичними препаратами і після зняття основних симптомів хвороби.

Відео

Ціни

УслугаЦена
Консультація спеціаліста невролога1150 грн
Консультація терапевта (первинна)1150 грн
Консультація спеціаліста психіатра1150 грн
Сеанси сімейної психотерапії1150 грн/година
Індивідуальна робота з профільним психологом920 грн/45хв
Робота психолога із родичами960 грн/година
Стаціонарне лікуваннявід 3400 грн (сутки)
Стаціонарне лікування (VIP)7000 грн (сутки)
Стаціонар 2-х місна палатавід 3500 грн/добу до 7200 грн/добу
Стаціонар одномісна палатаід 4000 грн/доба до 8600 грн/доба
Амбулаторне лікування2850 грн
Сеанс психотерапії1400грн
Зняття ЕКГ240 грн
Виїзд консультація психіатра вдома3650грн
Виїзд госпіталізація додому3550грн
Соціально-психологічний супровід:
- відвідування клініки 1 р./тиж. або 2 р/тиж
- робота з психологом або групова робота
- при необхідності відвідування лікаря
- відвідування триває 2-3 години експрес тестування для нарко 1 р/тиж

1 раз/тиждень 6 000 грн

2 раз/тиждень 12 000 грн

3 раз/тиждень 18 000 грн

Пакет амбулаторних послуг 'Спокійний день'
- Аналізи: цукор, ацетон
- Обстеження: кардіограма, тиск, сатурація
- Медикаментозне лiкування: крапельниця, уколи ,таблетки
3 000 грн
Пакет амбулаторних послуг 'Потрійний антистрес'
- Аналізи: цукор, ацетон
- Щоденне, тиск, сатурація
- Медикаментозне лiкування: крапельниця уколи,таблетки
- Препарати з собою
- Психолог
8000 грн (2600 грн/д)
Пакет стаціонарних послуг 'Стабілізація 10діб'
- Аналізи: цукор, ацетон
- Щоденне обстеження: кардіограма, тиск, сатурація
- Медикаментозне лiкування: озон-детокс №5, крапельниці, уколи
- Апаратна терапія: НЛОК №5
- Фізіотерапевтичні процедури: електросон, електрофорез по призначенню
- Психолог

палата СТАНДАРТ 30 000 (3000 грн\д)

палата ЛЮКС 50 000 грн (5000 грн\д)

палата VIP 70 000грн (7000 грн\д)

Пакет стаціонарних послуг 'Стабілізація 14 діб'
- Аналізи: цукор, ацетон
- Щоденне обстеження : кардіограма,тиск, сатурація
- Медикаментозне лiкування : озон-детокс №7
- Апаратна терапія: НЛОК №7
- Фізіотерапевтичні процедури: електросон, електрофорез по призначенню
- Психолог

палата СТАНДАРТ 42 000 (3000 грн\д)

палата ЛЮКС 63 000 грн (4500 грн\д)

палата VIP 88 000грн (6300 грн\д)

Пакет стаціонарних послуг 'Інтенсив 21доба'
- Аналізи : цукор, ацетон
- Щоденне обстеження : кардіограма, тиск, сатурація
- Медикаментозне лiкування : озон-детокс №7
- Апаратна терапія: НЛОК №7
- Фізіотерапевтичні процедури: електросон. електрофорез по призначенню
- Психолог

палата СТАНДАРТ 59 800 (2800 грн\д)

палата ЛЮКС 84 000 грн (4000 грн\д)

ппалата VIP 132 300грн (6300 грн\д)

Комплексне лікування психічних розладів (лікування, проживання, харчування)від 18 500 грн
Лікування психічних розладів вдень (Київ)3 000 грн
Лікування психічних розладів уночі (Київ)5500 грн
Лікування психічних розладів на дому (у Києві)3 400 грн
Лікування психічних розладів амбулаторно3 100 грн
Лікування психічних розладів у стаціонарі3 600 грн
Лікування ПТСРвід 3 000 грн
Лікування біполярного розладувід 3 000 грн
Лікування шизофреніївід 3 000 грн
Лікування панічних атаквід 3 000 грн
Комплексне лікування депресіївід 3 000 грн
Лікування депресії у денному стаціонарівід 3 000 грн
Лікування депресії середньої тяжкостівід 3 000 грн
Лікування депресивного неврозувід 3 000 грн
Лікування різних видів когнітивних розладіввід 3 000 грн
Лікування астеніївід 3 000 грн
Комплексне лікування деменціївід 3 000 грн
Лікування енурезувід 3 000 грн
Лікування епілепсіївід 3 000 грн
Лікування неврозіввід 3 000 грн
Проведення патопсихолгічного дослідження2 200 грн

Відгуки

Наталка К...

“Біполярний розлад” мені здавався страшною вигадкою психологів. Ну скаче в людини настрій, що такого? Не можна ж бути постійно милим, усміхненим або зосередженим. Поки не зіткнулася особисто.

Мій син завжди добре навчався, був зібраним та активним хлопчиком. Тому я не одразу звернула увагу на його посилене домосидство та спалахи агресії. Потім з'явилася апатія. Настрій почав змінюватись різко, прямо на очах. Він закинув навчання. Міг нахамити і відразу мало не почати плакати. Замикався у кімнаті.

Як добре, що я звернулася до вашої клініки. Ви так легко порозумілися з хлопчиком, підібрали препарати я досі дивуюся. Нам до повного одужання ще далеко, але я бачу, що син знову захопився навчанням. Велике дякую за допомогу.

Оля М...

Добридень. Хочу подякувати за допомогу у лікуванні.

Коли у мене почались порушення сну, я не надавала цьому особливого значення. Якщо особливо тяжко було, пила снодійне допомагало. Тимчасово. Потім мене перестало цікавити, що відбувається довкола. Така м'яка байдужість до всього. Я пов'язувала це з перевтомою на роботі. Адже працювала консультантом з техніки багато років і постійно спілкувалася з людьми. Потім втратила роботу, замкнулася вдома та взагалі перестала контактувати з людьми. Нікого не пускала у життя. А там і карантин розпочався. Я абияк освоїла віддалену роботу і працювала, щоб було на що жити. Але коли моя працездатність знизилася, я зрозуміла, що зі мною біда.

Звернутися до вас порадила знайома. Вони з чоловіком пройшли схожу проблему у минулому та були задоволені результатом лікування. Не скажу, що мені сподобалася терапія, але я змушувала себе ходити, слухати та говорити. Пити препарати було гидко, особливо ватяне відчуття після. Але тепер, коли я знову активна та з гарною роботою, я розумію, наскільки це було потрібно. Дякую за допомогу, гарного дня.