Доступні ціни на кодування для клієнтів з Києва

Високотехнологічна клініка «Пальміра Плюс» пропонує для своїх клієнтів найоптимальніші варіанти боротьби проти залежності від алкоголізму. Одним із передових способів є кодування за методикою Довженка. Усі співробітники, які працюють у наркологічному центрі, мають величезний досвід роботи, що дозволяє нам гарантувати для своїх пацієнтів безпечне лікування без подальших негативних наслідків для емоційного та фізичного здоров'я.

Коли залежність від спиртовмісних напоїв буде усунута, лікарі почнуть працювати над усуненням усіх захворювань, які були викликані пристрастю до алкоголю. Робота печінки, нирок та серця буде повністю відновлена та нормалізована. Крім того, буде проведено окрему роботу для усунення проблем з емоційним фоном хворого. Це дозволить йому позбутися тривожних думок, а також зняти нервову напругу. Все це є етапами процедури кодування методом Довженка, яку можна прирівняти до гіпнозу. Головне завдання даного типу лікування – це викликати у пацієнта небажання більше вживати спиртні напої та повернути його до здорового життя.

Безкоштовна консультація
Ми передзвонимо вам протягом 15 хвилин
Дякуємо за заявку!
Ми зв'яжемося з вами протягом 10 хвилин
Індивідуальний підхід до лікування залежності
Індивідуальний підхід до лікування залежності
100% гарантія анонімного лікування
100% гарантія анонімного лікування
Эффективнoсть лечения бoлее 70%
Эффективнoсть лечения бoлее 70%
Ефективність лікування понад 70%
Ефективність лікування понад 70%

Який ефект дає кодування

Закодована людина при порушенні заборони на вживання спиртного відчуває такі неприємні симптоми:

 • нудить;
 • знадобиться;
 • відчувається загальна слабкість;
 • підвищується температура тіла;
 • збивається серцевий ритм;
 • утруднюється дихання;
 • трапляються судоми і т.д.

Перелічені ефекти від медикаментозних препаратів, що застосовуються при кодуванні від алкоголізму, розвиваються швидко. Тривалість дії залежить від дозування, форми та способу введення засобу. Але результат єдиний: у пацієнта виробляється стійкий негативний рефлекс на випивку. Таким чином, людина перестає вживати алкогольні напої, прагнучи уникнути перелічених негативних наслідків.

Умови кодування від алкоголізму в наркологічному центрі Пальміра

Кодувати від пияцтва можна на термін від 6 місяців до 5 років. Наша клініка приймає пацієнтів будь-якої статі і віку - чоловіків і жінок, молодих і літніх - важливо тільки, щоб людина сама погодилася пройти процедуру і три доби до неї не вживав спиртного. Можливо анонімне звернення до клініки.

Ми пропонуємо:

 • доступну вартість кодування від алкоголізму;
 • ефективне лікування на будь-якій стадії захворювання;
 • уважне ставлення до кожного пацієнта зі сторони медперсоналу;
 • можливість недорогого закодуватися не тільки в стаціонарі, але і в домашніх умовах (при умові, що ви проживаєте в Нижчегородской области).

Щоб дізнатися ціну кодування від алкоголізму вдома і вартість кодування в стаціонарних умовах, зателефонуйте нам по телефону 093 500 90 85 або напишіть на e-mail або в соцмережах

Лікування алкоголізму за допомогою кодування проводиться у клініці «Пальміра» – одному з найефективніших і найпопулярніших центрів, що спеціалізуються на роботі з усунення залежностей різних типів. Послуги для клієнтів надаються за умови приміщення в стаціонарі, а також з можливістю виїзду додому. Однією з найстрашніших, що стрімко розвиваються і найчастіше є залежність від алкоголю. Вона завдає величезних збитків здоров'ю, а також впливає на емоційний стан людини.

Для того щоб повністю позбавитися пристрасті до напоїв, що містять спирт, необхідно проходити безліч процедур, перебуваючи постійно в лікарні під наглядом медичного персоналу. На це піде досить багато часу, тому можна скористатися альтернативним способом лікування. Йдеться про анонімне кодування, головною особливістю якого є низька ціна та швидке виконання. Для того, щоб позбавити клієнта від алкогольної залежності у такий спосіб, можуть використовуватися як спеціалізовані медикаменти, так і психотерапевтичні методи.

Як формуються ціни на послуги клініки «Пальміра»?

Найчастішим питанням від наших клієнтів щодо анонімного кодування є інформація про вартість процедури. Наша клініка пропонує найбільш доступні ціни на весь спектр наших послуг, включаючи альтернативний метод лікування від алкогольної залежності. Це дозволяє нам працювати з багатьма, незважаючи на їхнє фінансове становище.

Розрахувати актуальну ціну на послугу можна лише після звернення до центру, оскільки вона прораховується для кожного індивідуально. Є кілька факторів, що впливають на кінцеву вартість, а саме:

 • стадія захворювання;
 • фізичний стан;
 • метод лікування.

З чого потрібно розпочати?

 1. Зв'язатися з нами. Ми надаємо першу консультацію абсолютно безкоштовно. На ній ви зможете дізнатися докладніше про вартість послуги, детально розповівши про свою проблему.
 2. Відвідати клініку (або викликати лікаря додому). Для відвідування стаціонару ви можете забронювати зручний час для прийому або замовити виклик фахівця додому.
 3. Первинна допомога. Лікар зможе поставити пацієнтові крапельницю, склад якої буде визначено, виходячи з первинного стану пацієнта.
 4. Обстеження та лікування. Після проведення детального обслуговування буде складено план лікування, а також встановлено попередній діагноз.
 5. Консультація із психіатром-наркологом. Це дозволяє позбавити клієнта можливих рецидивів у майбутньому.

Для кожного клієнта буде складено індивідуальну програму лікування. Крім позбавлення від алкогольної залежності дуже важливо подбати про емоційний та фізичний стан пацієнта. У процесі лікування лікарі приділятимуть час на роботу з адаптації клієнта до звичного життя після терапії та його взаємодії з оточуючими. Тільки в такому випадку можна з упевненістю сказати, що лікування буде успішним, оскільки, крім усунення залежності на даний момент, вкрай важливо виключити можливість появи рецидивів надалі.

Яким буде кінцевий результат?

 • покращення загального фізичного стану протягом 60-ти хвилин;
 • стабілізація нервової системи;
 • повне протверезіння з подальшою можливістю повернутися до нормального життя;
 • відновлення правильної роботи печінки та серця;
 • докладні рекомендації щодо подальшого лікування.

Кодування від алкогольної залежності у Києві: у яких випадках це необхідно?

Є низка факторів, за яких варто негайно звернутися за кваліфікованою допомогою, щоб розпочати лікування від алкогольної залежності. Йдеться про такі моменти, як:

 • наявність у хворого регулярних, тривалих запоїв, вийти з яких самостійно не може;
 • рідкісні прийоми алкогольних напоїв, але у великих кількостях.

У другому випадку хворий не може самостійно контролювати кількість випетого алкоголю. При цьому вчасно його вживання пацієнт не впорається з собою. У такому разі він може бути небезпечним не тільки для самого себе, але й для інших людей, які його оточують. Люди, які страждають від залежності, не можуть самостійно припинити вживання спиртних напоїв. При цьому самі страждають від поганого фізичного самопочуття.

Чи існують протипоказання до кодування?

На жаль, такий спосіб лікування від алкогольної залежності підійде не для кожного. Річ у тім, що є кілька протипоказань, у яких проводити процедуру суворо заборонено. До них належить:

 • цукровий діабет будь-якого типу;
 • захворювання, пов'язані з роботою статевої та сечовидільної систем;
 • відхилення психологічного характеру;
 • гепатит;
 • захворювання серця, у тому числі ішемічна хвороба та гіпертонія;
 • цироз печінки;
 • епілепсія та судомні напади;
 • вагітність та період лактації.

Перед початком лікування проводиться обстеження кожного пацієнта. Рішення призначення кодування приймається індивідуально, залежно від особливостей хворого. Вкрай важливо, щоб перед початком процедури пацієнт утримався від спиртних напоїв мінімум за два дні до проведення маніпуляції.

Які препарати використовуються для лікування в клініці «Пальміра» в Києві?

Під час лікування алкогольної залежності лікарі самостійно обирають препарати, за допомогою яких здійснюватиметься терапія. Усі ліки, що існують на ринку, мають спільну активну речовину – Дисульфірам. Саме з його допомогою у пацієнтів виробляється гостра непереносимість всіх напоїв, що містять спирт у складі. Якщо після вживання препарату в організм потрапить алкоголь, відбувається негайна реакція. Це може бути сильна нудота, головний біль, запаморочення та інші симптоми. Ліки випускаються у таблетках, краплях, ін'єкціях для уколів, а також ампулах для підшивки.

Кодування за допомогою психотерапії

Даний спосіб лікування залежності передбачає повну відмову від використання медикаментів. Позбавити пацієнта пристрасті до спиртних напоїв можна за допомогою формування у нього негативної реакції на алкоголь. У процесі роботи з пацієнтом лікар вказує на всі переваги здорового способу життя та при цьому демонструє негативні сторони залежності. Ефект лікування може бути на кілька років, а в деяких випадках на довгі роки без подальших рецидивів. Лікування за допомогою психотерапії є безпечним та ефективним.

Кодування від алкогольної залежності: наскільки тривалий ефект?

Жоден лікар, на жаль, не зможе назвати точний термін, протягом якого пацієнт не повертатиметься до вживання алкоголю. Це залежить від багатьох факторів, у тому числі бажання самого клієнта та стадії залежності. Якщо говорити про середню статистику, то результат зберігається від шести місяців до кількох років. У деяких випадках пацієнти ніколи не починають вживати спиртні напої. При необхідності процедуру можна повторювати, наприклад, за умови повторних рецидивів.

У наші дні наркологи забезпечують медикаментозну допомогу не тільки в стаціонері, а й за місцем проживання.

Термінова наркологічна служба забезпечує все необхідне для проведення кодування вдома. З цією метою наші співробітники можуть прибути за вказаною в заявці адресою та забезпечувати недорогу та анонімно зовсім ніжні заходи.

Для цього потрібно всього лише звернутися до центру реабілітації. Завдання фахівця - підготувати пацієнта до медикаментозної кодування від алкоголізму, і тільки потім приступати безпосередньо до неї.

Як кодують у домашніх умовах?

Закодуватися від пияцтва за місцем проживання в Києві - найбільш простий і найменш витратний шлях повністю припинити запої. Це можна зробити, не залишаючи своєї квартири. Тим не менш, професіонали рекомендують до цього обстежуватися в клініці, щоб уникнути можливих ускладнень.

За відсутності такої можливості фахівець може прибути на адресу пацієнта. Це ефективний спосіб позбутися запою або похмілля і запобігти подальше вживання спиртного.

Закодуватися від алкоголізму за місцем проживання - це зручна послуга, яку якісно, оперативно і повністю безпечно нададуть досвідчені наркологи «Наркологічного центру №1».

При цьому цю допомогу ми надаємо нашим клієнтам в режимі 24/7, тому ви можете зателефонувати нам, коли забажаєте, в тому числі в неробочі дні.

Кодування за місцем проживання

Чи можливе якісне кодування залежної від алкоголю людини в його власному будинку? В інтернеті щодня з'являється чимало запитів на цю тему від близьких хворих. Нерідко можна зустріти поради скористатися народними способами та рецептами нетрадиційної медицини. Але такий шлях небезпечний, давайте розберемося чому.

Помилкова впевненість у винятковій користі та ефективності лікувальних трав, тому що вони несуть і побічні ефекти. Якщо ви не професійний медик і не знаєте особливостей організму хворого, то спроби зцілити його власними силами можуть завдати йому серйозної шкоди. Такий підхід загрожує найнепередбачуванішими наслідками: можуть загостритися хронічні хвороби, проявитися алергічні реакції, а різке позбавлення п'ючого спиртного може обернутися абстинентним синдромом і алког. Самостійно вилікувати алкоголізм практично неможливо. І тільки досвідчені професіонали здатні допомогти в таку непросту справу.

Антиалкогольна терапія є комплексним підходом, коли досягти результату неможливо винятково за допомогою трав і таблеток, особливо у відсутності професійного наркологічного.

Чи допустимо кодувати без згоди хворого?

У більшості випадків кодують за місцем проживання, коли пацієнт заперечує наявність у себе залежності і проти приміщення себе в стаціонар. У цьому випадку ви можете заздалегідь звернутися в наш центр і проконсультуватися з досвідченим професіоналом, який порадить, як вчинити в подібних обставинах. Наприклад, нерідко застосовується метод інтервенції. За адресою проживання хворого прибуває мотиваційна група. вона переконує алкозависимого, застосовуючи роками відпрацьовані психологічні методики, пролікуватися в домашніх умовах. Як правило, хворий погоджується.

Добровільна участь у реабілітації - це потужна запорука успіху та усунення ризику невдачі.

Способи домашнього кодування алкогольної залежності

У стаційних умовах фахівці мають повним арсеналом метод впливу на хворобу, включаючи найбільш сучасні технічні рішення. Але що стосується домашнього кодування - те найчастішим способом сьогодні є медикаментозна терапія від алкоголю, заснована на широкому асортименті різних сучасних препаратів, що вводяться внутрішньовенно.

Механізм дії препаратів

Найчастіше сучасні наркологи застосовують препарати, що містять дисульфірам. Дана речовина провокує відвернення до алкоголю і скорочує бажання вживати його фізично та психологічно. воно міститься в таких засобах, як:

 • Торпедо
 • Еспераль;
 • МСТ;
 • ЗВТ;
 • Аквілонг;
 • Алгомінал і т.д.

Як діє дисульфіри?

Його ефект заснований на блокуванні ферментів печінки, що розщеплюють алкоголь. Як наслідок, в організмі накопичуються ацетальальдегіди. Дані з'єднання токсичні для людини і викликають негативне стан, порівнянне з похмільним: паморочиться в голові, підвищується тиск, підштовхує, тремтять руки і т.д.

Як діє налтрексон?

Слід зазначити, що дисульфірам входить зовсім не в кожен препарат для кодування. Зокрема, популярний засіб Вівітрол має у своєму складі в якості основного ефектору налтрексон. Останній є антагоністом опіоїдних рецепторів і забезпечує блокування відділів мозку, відповідальних за почуття задоволення від спиртного. Як наслідок прийняв після вівітролу алкоголь людина не відчуває ейфорію, а відразу занурюється в похмільний стан. Це нейтралізує подальше прагнення приймати алкоголь, оскільки замість насолоди він завдає виключно неприємності.

Куди звернутися, щоб закодуватися в Києві вдома?

За наявності причин або відсутності бажання пройти комплексне кодування в стаціонарних умовах в клініці, можна отримати кодування за доступною вартістю, звернувшись до професіоналів «Наркологічного». Ми приймаємо звернення цілодобово за вказаним на сайті телефону.

Фахівець прибуде за вказаною вами адресою, щоб закодувати пацієнта, на умовах повної анонімності в будь-який час доби. Термін, на який можна закодуватися від алкоголю в домашніх умовах, становить від року до п'яти років.

Як відбувається кодування за місцем проживання?

Кодування уколом (ін'єкцією) здійснюється за місцем проживання пацієнта звичайним способом. Але перед ін'єкцією важливо виконати всі необхідні умови, щоб досягти найкращого результату і не завдати при цьому шкоди здоров'ю. Кодування за допомогою медикаментів - сучасний і дієвий спосіб боротьби з алкоголізмом.

Стадії кодування за місцем проживання

Кодування від алкогольної залежності в домашніх умовах здійснюється поетапно. Тут можна виділити ряд необхідних заходів:

Пацієнт повинен дати згоду на кодування;

 • Його оглядає лікар;
 • Встановлюється наявність або відсутність протипоказань;
 • Пацієнта мотивують відмовитися від алкоголю, психологічно підтримують;
 • від нього потрібно деякий час утримуватися від спиртного;
 • Виробляється детоксикація (пацієнта виводять із запою);
 • Пацієнта кодують у домашніх умовах;
 • здійснюється провокаційна проба.

До застосування медикаментів лікар повідомляє кодованого по телефону, що тому не можна приймати спиртне кілька днів, щоб очистити організм. Але якщо пацієнт вже в запої, то йому важко контролювати себе і виконати цю вимогу. У цьому випадку також допоможуть наші фахівці, які мають чималий практичний досвід виведення із запою перед кодуванням. Організм пацієнта очищають на умовах анонімності і в будь-який час доби, використовуючи крапельницю.

Після того як пацієнт погодився, а лікар закінчив його оглядати і вибрав метод кодування, починається безпосередньо її процедура. Вивести людину з напою і закодувати в домашніх умовах ви можете протягом доби, причому за дуже помірну ціну.

Навіщо потрібна провокаційна проба?

Провокаційна проба потрібна, щоб зафіксувати результативність кодування пацієнта за місцем проживання. здійснюється вона так: пацієнт отримує кілька крапель спиртового розчину, на що реагує кодуючий препарат. Характерні симптоми при цьому: пацієнта нудить, іноді рве, виникає розлад шлунка, падає загальний тонус, пацієнт почувається погано і починає боятися ще раз пробувати спиртне, і цей механізм надалі діє підсвідомо. Тим самим людина позбавляється від своєї згубної слабкості. З цієї причини професіонали не рекомендують пропускати настільки важливу процедуру, як провокація після кодування.

Коли домашнє кодування протипоказано?

Має значення стадія алкогольної залежності. Виділяють 3 подібні стадії. І якщо на 1 і 2 стадіях можна закодуватися в домашніх умовах, то 3 стадія (хронічний алкоголізм) виліковується виключно в клініці, центрі реабілітації, де пацієнт отримує спеціалізоване лікування. І тільки таким шляхом він зуміє відновити здоров'я та запобігти подальшому падінню в запій.

Переваги та недоліки домашнього кодування

Надання такого роду допомоги в домашніх умовах відноситься до категорії невідкладних медичних заходів.

Плюси кодування такі:

 1. Воно оперативне.
 2. Процедура проводиться протягом 60 хв.
 3. Поліпшення відзначається через 20 хв.
 4. Результат гарантовано.
 5. Спосіб високоефективний.
 6. Коштує недорогого.
 7. Надається досвідченими професіоналами.
 8. Ця послуга ліцензована.
 9. Застосовуються препарати високої якості.
 10. Результат стійкий і збережеться надовго.

Чи є мінуси?

Практично кожна медична процедура не позбавлена специфічних недоліків, у тому числі й кодування. Першочерговий його мінус - пацієнта важко обстежити перед процедурою, що несе деякий ризик. Тому фахівець зобов'язаний якомога детальніше вивчити пацієнта, встановити найменші деталі, що стосуються його проблеми.

Анонімність – значний плюс

Послуга кодування в домашніх умовах від алкогольної залежності надається співробітниками «Наркологічного центру №1» на умовах повної анонімності пацієнта. Це має велике значення як для нього самого, так і його родичів і колег, тому інформація про виклик лікарів вдома не надає державним наглядовим органам у сфері наркології. Фахівці прибувають за вказаною адресою в машині без медичного маркування, вони не носять характерну форму медичних працівників та інші характерні аксесуари.

Розцінки на домашнє кодування в Києві

Вартість процедури, що проводиться в домашніх умовах, істотно відрізняється в різних медустановах Новгородської області. Наші співробітники впевнені, що кодувати в домашніх умовах необхідно за найдоступнішою ціною. З цієї причини наш центр здійснює цю процедуру за найнижчою ціною, яка доступна для сім'ї будь-якого достатку.

Середній рівень вартості - 3000-6000 грн. Ціна залежить від стадії захворювання.

Смотрите также об кодировании

093 500 90 85

Відгуки

5/5 Анна М...

Хотіла б подякувати клініці за допомогу моїй сестрі. Ми вже не знали, що робити. Пропадала талановита та розумна дівчина. Переживши нелегке розставання, вона звикла до алкоголю. Нічого не могли зробити з алкогольною залежністю.

Звернулися до вас, нам порекомендували метод Довженко. Типу він безпечний для організму і дає хороші результати. Сестра після довгих умовлянь погодилася.

Поки що все чудово. Вона знайшла роботу і збирається побачити з хлопцем. Про алкоголь більше не думає. Залежність пройшла. Думає зайнятися спортом та мене підтягнути.
Ще раз дякую

5/5 Вікторія Р...

Хочу сказати спасибі за те, що врятували мого чоловіка від алкогольної залежності. Він раніше часто вживав ще до знайомства зі мною. Коли ми з донькою переїхали до нього, пообіцяв, що більше не питиме. Але все одно іноді йшов у запій.

Ледве не втратив роботу. Але проблему алкоголізму визнавати не хотів. Після довгих умовлянь таки пішли до клініки. Лікар одразу зрозуміла, що й до чого. Дуже досвідчена жінка виявилася. Порадила вшивання імпланта Есперал, бо це швидко та надійно. Ми погодились на процедуру. І чоловік пити перестав. Більше на алкоголь не дивиться. Ще раз дякую.

5/5 Дмитро Р...

Хочу подякувати клініці та персоналу за допомогу у вирішенні проблеми. Не міг розлучитися зі шкідливою звичкою пити спиртне.

Кілька разів втрачав роботу через те, що йшов у запій. Дівчина після довгих стосунків покинула, не хотіла собі такого життя. Якось уранці я вирішив, що так жити не можна і звернувся до вашої клініки. Мені запропонували внутрішньовенно ввести ліки "Еспераль-гель". Процедура не болісна, майже без наслідків, тільки температура трохи піднялася, це швидко минулося. Лікування допомогло, більше пити не хочеться. З'явилася якась огида до запаху спирту. Життя налагоджується.

5/5 Мизайло В...

Дякую, що допомогли врятувати батька. Пив запоями, не просихаючи. Вічно з сусідами лаявся, шумів. Мама в такі періоди ходила хвора та втомлена. Ледве вмовили піти до фахівців. Нам запропонували кодування за методом Довженка. Ми сумнівалися, але довірилися фахівцям. І допомогло! Тато вже давно про чарку не згадує. Знову дачею захопився, там лазню доробляє, хоч давно закинув ідею. Навіть помолодшав трохи. Мама не натішиться, ходить квітуча. Із сусідами ми помирилися. Все налагодилось.

Звернулися до вас, нам порекомендували метод Довженко. Типу він безпечний для організму і дає хороші результати. Сестра після довгих умовлянь погодилася.

5/5 Артур М...

Жахливо бачити друга дитинства, який скочується в алкоголіки. Це мерзенна залежність, від якої взагалі, здається, немає порятунку. Але я привів його до вашої клініки, нам запропонували введення ліків дисульфірам. Невеликий безболісний укол та залежність пропаде.

Треба тільки стежити, щоб у ліках, наприклад, чи продуктах не було спирту. Стас погодився зробити укол і знову став собою. Забув про дівчину, через яку, власне, почав пити. Знову на велетні ганяє, працює, дівчат на побачення кличе. Я дивлячись на нього і сам узагалі пити перестав. Дякую, що допомогли врятувати друга.

5/5 Юрій К...

Ніколи б не подумав, що моя дружина, красуня і розумниця, пристраститься до алкоголю. Ніхто нічого не міг вдіяти. Вона закинула себе, перестала розвиватись. Сім'я для неї втратила сенс. Я звинувачував себе, а потім вирішив відвести її до лікарні. За порадою лікаря зважилися на вшивання імпланту есперал. Я не зовсім розумію, як він працює, але дружина перестала пити. Велике дякую лікарю. Без вашої допомоги моя сім'я розвалилася б на частини. Без дружини сім'ї не було б. Тепер у нас все добре, алкогольна залежність залишилася позаду, як кошмарний сон. Усіх благословень вам.

Сторінку перевірив:
Попандопуло Павло Миколайович
Лікар нарколог, психіатр
Оцініть статтю
5/5
5.0