Зняття ломки в Києві

При виникненні стану ломки у людей, які вживають важкі наркотичні препарати, надати допомогу можуть тільки професійні лікарі. Самолікування загрожує серйозними наслідками, у тому числі значними ушкодженнями внутрішніх органів або летальним наслідком.

067-118-77-59
Безкоштовна консультація
Ми передзвонимо вам протягом 15 хвилин
Дякуємо за заявку!
Ми зв'яжемося з вами протягом 10 хвилин
Індивідуальний підхід до лікування залежності
Індивідуальний підхід до лікування залежності
100% гарантія анонімного лікування
100% гарантія анонімного лікування
Ефективність лікування понад 70%
Ефективність лікування понад 70%
Усі співробітники мають більший досвід роботи
Усі співробітники мають більший досвід роботи
Зняття ломки

Швидкість відновлення організму від наслідків вживання наркотику залежить від типу препарату і тривалості його прийому. Лікарі мають позитивний досвід лікування залежно від різних видів наркотиків, у тому числі:

 1. героїну;
 2. кислоти;
 3. амфетаміну;
 4. кокаїну;
 5. солі;
 6. опіуму;
 7. спайсу;
 8. кодеїну;
 9. марихуани.

Стан ломки або синдром абстиненції виникає внаслідок того, що залежний різко припиняє вживати наркотики або значно знижує дозу препарату. Зняття симптомів цього стану є лікуванням від наркоманії, лише одним із перших етапів. Якщо не пройти весь курс реабілітації, хворий знову повернеться до наркотиків і ломка відбуватиметься знову і знову.


Одна з основних проблем людей, які зіткнулися з наркозалежністю, це те, що їм вкрай складно визнати, що вони хворі та потребують допомоги. Багато хто бояться відвідати лікаря і почати лікування з багатьох причин. Позбутися проблеми самостійно практично неможливо, адже після кожного прийому наркотику звикання лише посилюється і організму завдається серйозної шкоди.

Як впоратися із ламкою?

Абстинентний синдром особливо сильно відчувається у тих, хто приймав тяжкі види наркотиків – героїн, метадон, опіати. При прийомі слабших препаратів, наприклад психостимуляторів або таблеток, що містять кодеїн, симптоми ломки можуть бути значно слабшими і не такими болючими. Тяжкість стан хворого залежить і від того, як довго він страждає від залежності, оскільки це безпосередньо пов'язано з тим, наскільки організм звик до препарату.

Особливості самолікування при ламанні

Заниматься лечением самостоятельно при возникновении синдрома абстиненции крайне опасно, но некоторые больные прибегают к таким методам. В первом случае наркозависимый пытается переключиться с употребления наркотиков на спиртосодержащие напитки. В такой ситуации может последовать абсолютно непредсказуемая реакция организма. Это может вызвать сильную агрессию или же больной впадет в депрессию. Кроме того, резкий переход может отразиться на работе печени и почек, что приводит к необратимым последствиям. Данный метод является опасным, и врачи крайне не рекомендуют его применять.

Второй наиболее распространенный способ побороть ломку – это начать употреблять более легкие наркотики, например, таблетки с кодеином. Эффективность методики очень низкая, поскольку другие препараты также содержат наркотические вещества, а значит, организм не может отвыкнуть от них. Чаще всего через непродолжительное время больной замечает, что ломка никуда не исчезла и вновь возвращается к тяжелым наркотикам.

Почему стоит обратиться к врачам?

Незнання механізму синдрому абстиненції призводить до того, що замість зняти симптоми і почати лікування від залежності хворий ще більше навантажує організм, який і так суттєво постраждав від постійного вживання наркотику. Найбільш правильним рішенням у цій ситуації – це звернутися до наркологів, які добре знайомі з особливостями захворювання. Клініка «Пальміра Плюс» готова запропонувати:

 • команду фахівців високого рівня, які мають необхідні знання та досвід;
 • можливе зняття ломки з виїздом бригади додому;
 • повна анонімність під час лікування;
 • комфортні умови у стаціонарі;
 • здійснення лікування дозволеними Міністерством охорони здоров'я препаратами.

Під час виклику бригади додому в Києві лікарі-наркологи виїжджають на місце протягом 5-10 хвилин після отримання дзвінка. По приїзду вони оцінять стан хворого і, виходячи з клінічної картини, підберуть найбільш підходящі препарати, за допомогою яких можна зняти болючі відчуття і подолати ломку. Після цього лікарі розкажуть про подальші кроки лікування та реабілітації.

067 118 77 59

Зняття ломки Ціна

Послуга Ціна 2022р
Консультація лікаря нарколога750 грн
Амбулаторне лікування2800 грн
Лікування в стаціонарівід 3400 грн (доба)
Лікування в стаціонарі(VIP)від 5000 грн (доба)
Кодування від опіоїдів (рік)10000 грн

Відгуки

5/5 Оксана М...

Хочу поділитися враженнями і просто виговоритись.

Дякую велику клініку, яка допомогла мені повернути доньку. Наркотики – найкошмарніше, що створила людина. Ця гидота вбиває повільно і порятунок знайти важко. Моя дівчинка, така розумна та талановита, потрапила під вплив свого колишнього хлопця. Він запропонував їй спробувати трохи кайфу та підсадив її на наркотичну залежність. Цей тип знищив стосунки зі своєю сім'єю і мало не зруйнував наші, які ми будували від народження дочки. Ми завжди мали щирі стосунки, тож моя дівчинка поділилася зі мною своєю проблемою.

Ми одразу звернулися до вашої клініки. Пройшли очищення організму, терапію та психологів. Як ви радили, змінили місце проживання та назавжди забули про колишнього хлопця. Правда, я дуже хвилююся, щоб він не знайшов мою дівчинку і знову не почав підбивати її на вживання. Адже після лікування дочка так тяжко відновлюється. Ще раз дякую за допомогу.

5/5 Віктор М...

Дякую, що повернули мене до життя. Тільки після лікування я зрозумів, у якому болоті жив. Наркотики – це не про кайф. Це про смерть. До вживання я був непоганим художником, а потім щось пішло не так. Наркотики не допомагають фантазії, вони її убивають. Я викинув усі полотна, які писав за часів залежності, там суцільний жах. Зараз після лікування я пишу зовсім інше, світле. Хочу одного разу зробити виставку.

Тяжко було звернутися до клініки за лікуванням. Все здавалося, що все саме пройде, і я зможу позбутись залежності. Навіть коли дівчина пішла і сестра перестала спілкуватися, я думав, що все налагодиться. Тепер я розумію, як це було безнадійно. Особливо ці спалахи агресії.

Обов'язково візьму участь у ваших групах підтримки, розповім, як складно, але важливо наважитися на лікування залежності. Дякую.