Виведення із запою в Києві, стаціонар

Впоратися з таким захворюванням як алкоголізм без залучення кваліфікованих лікарів дуже складно. Навіть при позитивному перебігу лікування немає жодних гарантій, що хвороба не почне проявляється з часом, оскільки на думку багатьох лікарів її можна прирівняти до наркоманії. Допомогти людині позбутися залежності від спиртних напоїв можуть лікарі клініка «Пальміра Плюс». Найкращі наркологи та психологи зможуть підібрати найбільш оптимальне лікування, що дозволить хворому максимально швидко вийти зі стану запою та повернутися до колишнього життя.

Ціна від 3500 грн

Рейтинг: 5.0

093-500-90-85
Індивідуальний підхід до лікування залежності
Індивідуальний підхід до лікування залежності
100% гарантія анонімного лікування
100% гарантія анонімного лікування
Ефективність лікування понад 70%
Ефективність лікування понад 70%
Усі співробітники мають великий досвід роботи
Усі співробітники мають великий досвід роботи
Виведення із запою

Звернутися за допомогою до лікарів варто в тих ситуаціях, коли людина вживає спиртовмісні напої протягом декількох днів без перерви або якщо вона одного разу випила занадто велику дозу алкоголю, що призвело до часткової або повної втрати контролю. Під час самостійного лікування найчастіше хворий просто перестає вживати спирт, що може призвести до виникнення алкогольного делірію (білої гарячки). У пацієнта виникають галюцинації, з’являється надмірна агресивність. Хворий небезпечний як самого себе, так тих, хто його оточує. Не допустити цієї ситуації можна за допомогою звернення до наркологів.

В яких ситуаціях потрібне оперативне лікування та виведення із запою?

Відвідати клініку потрібно у деяких ситуаціях, а саме:

 1. людина постійно вживає спиртні напої і навіть не усвідомлює, що вона хвора;
 2. після прийому етилу спостерігається поява абстинентного синдрому (ситуації, коли вихід із похмілля супроводжується вживанням нової дози алкоголю);
 3. під час вживання спиртовмісних напоїв людина втрачає контроль над собою (поведінка стає неадекватною, агресивною, може виникати загроза для життя як для самого хворого, так і оточуючих);
 4. вживання спирту стає звичайним ділом.

У випадку наявності хоча б однієї з перерахованих вище симптомів необхідно негайно звернутися за допомогою до лікарів. Це свідчить про те, що захворювання вже починає прогресувати та впоратися з ним самостійно практично неможливо. Надалі хвороба почне відображатися на здоров’ю як фізичному, так і психологічному.

Алкоголізм підбирається непомітно. Це хвороба, яка не розрізняє чоловіків та жінок. Алкоголізму начхати на віросповідання, колір шкіри, ставлення до політики.

Спочатку людина вживає небагато. Потім збільшує дози, більше п’є в компанії. Дозволяє собі випити вдома самотужки. І непомітно скочується у залежність.

Що таке запій?

Людина кілька днів п’є алкоголь, особливо міцна. Не просихає, як то кажуть. У організмі відбувається сильна інтоксикація. Це і є класичний запій.

Характерні ознаки запійного стану:

 • судоми – особливо у кінцівках;
 • болючі відчуття - пильну увагу варто приділити печінці, серцю;
 • біль голови, мігрень;
 • тремор - руки, що трясуться.

якщо у запійної людини забрати пляшку, вона виявляє агресію; розмовах заперечує залежність і стверджує, що будь-якої миті покине починає бачити галюцинації.

Це все ознаки класичної білої гарячки та запою. Потрібно терміново викликати лікаря, прокопувати пацієнта та розпочинати лікування.

Слід пам’ятати, що людина в такому стані здатна завдати шкоди собі та оточуючим. Вийти із запою можна і потрібно. Наші фахівці допомогли багатьом залежним пацієнтам подолати руйнівний стан. І тому існує кілька етапів лікування.

Етап перший - Детоксикації

Починати лікування запою потрібно з очищення організму.

Лікар-нарколог приїжджає додому, оцінює обстановку та прокопує пацієнта. У крапельниці містяться вітамінні розчини з калієм, магнієм, полівітамінами чи сорбентами. Для буйних використовуються седативні речовини.

Важливо, щоб пацієнт заспокоївся і захотів позбутися залежності. Насильницьке лікування не принесе користі.

Наші фахівці використовують різні методики навіювання, які формують бажання кинути пити.

Етап другий – Стабілізація

Незабаром у людини виявляться всі принади похмільного синдрому:

 • головний біль
 • ломота в м’язах і суглобах
 • нудота, навіть блювання
 • безсоння
 • депресія

Важливо не допустити “звичного лікування” чаркою алкоголю.

Лікар контролює цей процес. Призначає препарати, які б стабілізації загального стану. Застосовує фізіопроцедури, заняття спортом.

“У здоровому тілі - здоровий дух”, це прискорить лікування.

Етап третій – Відновлення

Виправити фізичне здоров’я відносно не складно.

Набагато важче розібратися із психологічними проблемами. Знайти тригери, які викликають бажання пити. Це можуть бути неприємності на роботі, незадоволення, конфлікти з навколишнім світом.

Повне відновлення неможливе без роботи з психологами та психотерапевтами. Наші психіатри-наркологи підберуть ефективний метод на людини. А заразом закодують, щоб максимально убезпечити пацієнта від зриву.

Бережіть себе.

Запій – небезпечний стан організму, що виникає в результаті тривалого вживання великої кількості спиртних напоїв. При виникненні такої ситуації необхідно правильно виконати виведення з запою, звернувшись в спеціалізовану клініку.

Причини і ознаки запою

Згубна залежність від спиртного часто починається з того, що людина вживає алкоголь для зняття стресу або піддаючись впливу оточуючих. Запій може бути короткочасним або тривалим, а самостійно вийти з цього стану майже неможливо. Про необхідність професійного виведення з запою свідчать такі ознаки:

 • безперервне вживання великих порцій алкоголю;
 • дезорієнтація;
 • втрата апетиту, блювота і головний біль;
 • задишка і прискорене серцебиття;
 • гнів, агресія;
 • неконтрольоване бажання прийняти велику дозу спиртного;
 • марення і галюцинації.

Особливості процедури виведення з запою

Запої характеризуються різною тривалістю, тому кожен вивід із запою виконується індивідуально. Вивід із запою в Києві може здійснюватися на дому або в стаціонарі, але вимагає постійного спостереження фахівця зі спеціалізованого центру.

Виведення із запою в клініці здійснюється цілодобово і анонімно і складається з декількох послідовних етапів.

Первинна діагностика

Перед тим, як виконувати виведення із запою, необхідно оцінити загальний стан організму пацієнта і визначити стадію алкогольної залежності. Детальну інформацію про проблему можна отримати від самого алкозалежної або від його близьких.

Для визначення ступеня інтоксикації організму проводять комплексне обстеження. Воно допомагає виявити хронічні захворювання і полегшує вибір ліків для подальшого медикаментозного виведення з алкогольного сп’яніння.

Крапельниця для очищення організму

Наступний етап виведення з запою – детоксикація організму. При вживанні великих доз спиртного в тілі людини накопичуються токсини. Щоб очистити організм і поліпшити фізіологічний стан пацієнта, застосовується крапельниця.

Склад препаратів для внутрішньовенного введення визначається лікарем в індивідуальному порядку з урахуванням отриманих результатів медичного обстеження. Крапельниця допомагає запобігти зневоднення, забезпечує організм необхідними вітамінами та поживними речовинами, дозволяє коригувати водно-електролітний склад крові.

Тривалість детоксикації організму залежить від віку і стану здоров’я пацієнта. Зазвичай цей етап виведення з запою займає від 1 до 14 днів.

Медикаментозне виведення із запою

Висновок із запою супроводжується прийомом ліків. Вони допомагають поліпшити фізіологічний стан людини і вилікувати хвороби, які з’явилися в результаті зловживання спиртним.

Медикаментозне виведення з запою включає в себе прийом таких ліків:

 • вітаміни для поліпшення самопочуття;
 • розчин глюкози – покращує діяльність головного мозку;
 • снодійні препарати – допомагають нормалізувати режим сну;
 • заспокійливі, антидепресанти – знижують прояви роздратування і агресії;
 • сечогінні засоби – прискорюють виведення токсинів, знижують артеріальний тиск;
 • антиоксиданти – зміцнюють серцевий м’яз, забезпечуючи її нормальну діяльність;
 • гепатопротектори – відновлюють уражені алкоголем клітини печінки.

Всі ліки приймаються під контролем фахівця, який визначає дозування кожного засобу і тривалість курсу лікування.

Психологічна реабілітація

Важливим етапом виведення з запою є подолання психологічної залежності від спиртного. Для цього пацієнт проходить курс спеціальної реабілітації вдома або відвідує групові заняття з психологом в стаціонарі. В результаті такої терапії виконується аналіз причин виникнення залежності, формуються правильні моделі поведінки і нормалізується психічний стан людини.

У важких випадках застосовується кодування. Процедуру виконують фахівці наркологічного центру, формуючи у людини відразу до спиртного на підсвідомому рівні. Висновок із запою і кодування здійснюються анонімно.

Висновок із запою в Києві: куди звернутися?

Успішно впоратися з проблемою можуть фахівці центру «Пальміра Плюс». Пацієнти в стаціонарі цілодобово перебувають під наглядом лікаря, а лікування може виконуватися анонімно. Ціна виведення з запою і кодування розраховується індивідуально для кожного випадку.

Ключові переваги клініки:

 • багаторічний досвід роботи;
 • індивідуальний підхід;
 • виведення з запою будь-якої тяжкості;
 • комфортні умови для пацієнтів стаціонару;
 • психологічна допомога близьким.

093 500 90 85

FAQ

Як можна вивести із запою в домашніх умовах?

Шляхом прийому активованого вугілля — 1 таблетк на 10 кг або інші адсорбуючих препаратів.

Надмірне вживання рідини. Можна використовувати чай з лимоном без цукру, морс, розсіл огірків. Кислота яка міститься в напоях полегшить алкогольне отруєння і нейтралізує яд із організму залежного. 

Ацетилсаліцилова кислота. Її не можна вживати дуже часто і не всім пацієнтам. Вона допоможе впоратися з головним болем та полегшить похмілля.

З негативних ефектів аспірину: ураження слизової оболонки шлунка, тому прийом препарату абсолютно заборонено людям із виразковою хворобою шлунка.

Як поступово вийти із запою?

Щоб позбутись похмілля, необхідно зменшити дозу спирту, навіть можна розвести етанол з водою.

Чим вивести людину із запою?

У випадку запою прийнято спочатку назначати

У разі запою прийнято призначати сорбенти на кшталт активованого вугілля чи ентеросгелю. Для відновлення нервово-психічного стану необхідно приймати препарат глицин. 

Розчинна ацетилсаліцилова кислота ефективно заспокоює головний біль. Прийом серцевих крапель на кшталт Корвалолу, Валокордину та інших препаратів з подібним механізмом дії. Їх приймають по 20-25 крапель на склянку води. Режим дозування цих засобів – сукупність алкоголю та фенобарбіталу приймають кілька разів на добу, якщо бажання вживати спиртне посилюється. Порошковий препарат Регідрон допоможе відновити водно-сольовий баланс, попередить зневоднення, тонізує та усуває головний біль.

Що дають при виведенні із запою?

Інші ліки також можуть використовуватися для стабілізації стану пацієнтів або для підтримуючої терапії (наприклад, протисудомні засоби, нейролептики, бета-блокатори та альфа-адреноміметики). Пацієнтам із зневодненням та виснаженням можна давати рідини або певні вітаміни.

Чим небезпечний тижневий запій?

Пацієнти можуть відчути біль у серці, аритмію та підвищення артеріального тиску, а надалі можливий інфаркт міокарда чи інсульт. Також загострюються хронічні захворювання, особливо страждає печінка та нирки.

Що придбати в аптеці для виходу із запою?

В аптеці можуть запропонувати такі препарати як: Медіхронал, Алка-Зельтцер, Пропротен. Ці препарати допоможуть вивести токсини та запобігти повторним зривам.

Як довго людина може перебувати у запої?

У середньому запій може тривати від 3-10 днів. Однак у деяких випадках запої тривали місяцями.

Як швидко вивести алкоголь із організму після запою?

Рекомендується прийняти прохолодний душ. У такий спосіб ви покращите кровотік і прискорите процес виведення токсичних речовин.

В чому небезпека тижневого запою

Нудота з подальшим блюванням, порушення функції шлунково-кишкового тракту через виражену інтоксикацію. Часто загострюються хронічні захворювання ШКТ (відкриття виразок з наступною шлунково-кишковою кровотечею).

Панкреатит. Після довготривалого запою підшлункова залоза найчастіше запалюється і при не наданні відповідної медичної допомоги відбувається її некроз, що згодом може призвести до смерті.

Набряклість. Через уповільнення обміну речовин, через нирки виводиться більшість мінералів, які є вкрай важливими для коректного функціонування серцево-судинної системи. І для того, щоб компенсувати втрати, організму доводиться затримувати рідину, яка створює навантаження на головний мозок, серце та нирки.

У людей, які систематично перебувають у запоях, порушується адекватне функціонування імунної системи, вона не виробляє достатньої кількості захисних антитіл. В результаті пацієнт піддається виникненню регулярних інфекційних захворювань. Також алкозалежні зазвичай переносять застуду з ускладненнями. Поранення та дрібні подряпини погано гояться, часто запалюються і залишають шрами.

Негативний вплив спиртного позначається і на зовнішньому вигляді, шкірі та якості волосся. Починається передчасне старіння організму з появою зморшок, пігментних плям, мішків під очима. Залежні не дотримуються елементарної особистої гігієни і найчастіше виглядають не доглянуто.

Захворювання гепатобіліарної системи. Систематичні запої підвищують ризик виникнення алкогольного ураження паренхіми печінки з подальшим розвитком цирозу, що виникає у 90% випадків.

Чому людина пʼє і не може зупинитись?

За рахунок формування фізичної залежності, алкоголік не в силах зупитинись. Якщо він все таки спробує це зробити то піддається абсентивному синдрому, який характеризується такими побічними діями як судоми, дратівливість, головний біль, нудота та іншими симптомами. Покращити стан можна тільки черговою порцією алкоголя і це відбувається щоденно. Одна тільки сила волі в такому випадку безсильна, а тим більше при тривалому запої.

Абстинентний синдром також може стати причиною алкогольного делірію або білої гарячки - це стан підвищеної нервової збудливості, при якому людина стає небезпечною не тільки для себе, але і для оточуючих.

Скільки днів “прокапуються” алкоголіки?

Тривалість лікування - це область компетентності лікаря і тільки він може зробити правильну оцінку стану алкоголіка, наполягати на необхідності його госпіталізації і призначити курс відновлення.

Як привести організм у норму після тривалого запою?

Підхід має бути комплексним, якщо ви розраховуєте на хороший результат:

 • очистіть організм;
 • зробіть зміни у своєму раціоні;
 • за допомогою спеціальних препаратів заберіть деякі симптоми;
 • перегляньте свої життєві звички, щоб мінімізувати шанси повернення до колишнього способу життя.

Як протверезіти, коли погано?

Пийте молоко. Воно допоможе печінці пришвидшити процес “травлення” алкоголю.

Янтарна кислота, яка є основним складником “алко-зілля“, призводить до зниження інтоксикації та сприяє швидкому протверезінню. 

Прийом жирної та солоної їжі після вживання алкоголю строго заборонено, через те що вона збільшує навантаження на організм.

Знизити рівень сп'яніння можна за допомогою великої ударної дози фруктози, вона міститься в апельсинах, полуниці, винограді та інших фруктах. ЇЇ велика кількість міститься також у меді. В такому випадку не запивайте мед великою кількістю води, або іншої рідини.Фруктоза сприяє пришвидшенню процесу виводу шкідливих речовин розпаду алкоголю із організму

Чому не спиться після запою?

Постійне безсоння - це яскравий симптом запою. Етанол здатний Постоянная бессонница — это явный симптом запоя. Этанол способен надавати збуджуючу дію на центральну нервову систему. Через недосипання можливе виникнення галюцинацій та порушення пам'яті, а також підвищення збудливості та нестабільність психоемоційного стану. Щоб організм повністю відновився, фаза повільного сну повинна переходити у швидку від 3 до 4 разів за ніч. Якщо людина перебуває у запої тривалий час, це чергування порушується і пацієнт страждає від короткого і уривчастого сну.

Як полегшити стан після тривалого запою?

 • випивати велику кількість води;
 • ретельний контроль за артеріальним тиском і при необхідності приймати гіпотензивні препарати, які призначаються лікарем;
 • прийняти препарати, що містять вітаміни та мінерали;
 • сон має тривати від 8 до 9 годин;
 • ходити і дихати свіжим повітрям, зайнятися легкою фізичною діяльністю.

Як очистити організм від алкоголю за один день?

 • прийміть сорбент;
 • пийте багато рідини;
 • на порожній шлунок слід випити вівсяного відвару або з'їсти якнайбільше продуктів, у яких міститься клітковина;
 • подихайте свіжим повітрям і зробіть собі контрастний душ;
 • виконайте кілька простих фізичних вправ (якщо самопочуття дозволяє це).

Як вивести людину із запою без її відома?

В основі лікування використовують препарати з активною речовиною, що діє, — дисульфірамом. Препарат додають у різні напої і дають без відома хворому, щоб викликати огиду до згубної звички. Важливо, що такі препарати призначає лікар, оскільки вони мають багато побічних ефектів. Самостійне призначення препаратів є неприпустимим!

Що капають при тривалому запої?

Найчастіше призначають такі препарати, як гептрал, панангін, мексидол, есенціал. Лікування комплексне та призначається за індивідуальними потребами пацієнта. До основних груп препаратів відносять препарати для підтримки печінки, заспокійливі, протиблювотні, серцеві препарати, вітаміни.

Куди можна здати людину в запої?

Якщо у людини алкогольна залежність, вона це усвідомлює і згоден на лікування, то її можна відправити до державного наркологічного диспансеру за місцем проживання або до центру реабілітації для алко та наркозалежних.

Відео

Усі послуги лікування алкоголізму:

 1. Бінарне кодування від алкоголізму (подвійний блок)
 2. Еспераль
 3. Кодування алкогольної залежності за методом Довженка
 4. Кодування лазером від алкоголізму в Києві
 5. Підшивка від алкоголю в Києві
 6. Вшивання ампул від алкогольної залежності в Києві
 7. Кодування від алкоголізму в Києві
 8. Вшивання торпеди від алкоголізму Плюси та мінуси, протипоказання
 9. Ефективне кодування за допомогою гелю Еспераль в Києві
 10. Укол від алкоголізму в Києві, ціна уколу від алкоголю
 11. Лікування білої гарячки у стаціонарі
 12. Приватний витверезник у Києві Пальміра Плюс
 13. Жіночий алкоголізм
 14. Лікування алкоголізму в Києві
 15. Нарколог з виїздом до дому в Києві
 16. Прокапатися на дому
 17. Прокапатися в стаціонарі
 18. Допомога при алкоголізмі
 19. Реабілітаційний центр для алкоголіків
 20. Виведення із запою на дому в Києві та Київській області
 21. Виведення із запою в Києві, стаціонарЧитайте також статті про лікування алкоголізму:

Ціни

ПослугаЦіна
Консультація спеціаліста нарколога1000 грн
Консультація терапевта (первинна)1000 грн
Консультація психолога (первинна)1000 грн
Соціально-психологічний супровід. відвідування клініки 1 р. або 2 р\нед,
- робота з психологом або групова робота
- при необхідності відвідування лікаря
- відвідування триває 2-3 години
- експрес тестування для нарко 1 р\нед

1 раз\тиждень 6 000 грн

2 рази\тиждень 12 000 грн

3 рази\тиждень 18 000 грн

Ін'єкція Тетлонг 2503000 грн
Кодування за методом Довженка6800 грн
Підшивка імплантація Дисульфірам9600грн
Підшивка імплантація Еспераль9900грн
Кодування Потрійний блок7000 грн
Вшивання Налтрексону7900 грн
Пакет послуг амбулаторного лікування 'Нормалізація' Аналізи: цукор, ацетон
-Обстеження: кардіограма, тиск, сатурація.
-Медикаментозне лікування: крапельниця, уколи, таблетки
10400 грн
Плазмаферез1450грн
Виїзд до будинку для виведення із запоювід 4000 грн
Виїзд на будинок для госпіталізації до клінікивід 3500 грн
Пакет послуг амбулаторного лікування 'Нормалізація'
- Аналізи: цукор, ацетон, ацетон.
- Обстеження: кардіограма, тиск, сатурація.
- Медикаментозне лікування: крапельниця, уколи, таблетки
3 000 грн

Пакет послуг амбулаторного лікування 'Потрійний Детокс'

- Аналізи: цукор, ацетон

- Щоденний тиск, сатурація

- Медикаментозне лікування: крапельниця уколи, таблетки

- Препарати із собою

- Психолог

8000 грн (2600 грн/д)

Пакет послуг стаціонарного лікування 'Алко-стоп очищення10діб'
- Аналізи: цукор, ацетон
- Щоденне обстеження: кардіограма, тиск, сатурація
- Медикаментозне лікування: озон-детокс №5, крапельниці, уколи
- Апаратна терапія: НЛОК №5
- Фізіотерапевтичні процедури: електросон. електрофорез за призначенням
- Психолог

палата VIP 88 000грн (6300 грн\д)

палата СТАНДАРТ 59 800 (2800 грн\д)

палата ЛЮКС 84 000 грн (4000 грн\д)

Пакет послуг стаціонарного лікування 'Алко-стоп очищення14діб'
- Аналізи: цукор, ацетон
- Щоденне обстеження: кардіограма, тиск, сатурація
- Медикаментозне лікування: озон-детокс №7< br/> - Апаратна терапія: НЛОК №7
- Фізіотерапевтичні процедури: електросон. електрофорез за призначенням
- Психолог

палата СТАНДАРТ 42 000 (3000 грн\д

палата ЛЮКС 63 000 грн (4500 грн\д)

палата VIP 132 300грн (6300 грн\д)

Пакет послуг стаціонарного лікування 'Алко-стоп інтенсивний очищення 21доби'
- Аналізи: цукор, ацетон
- Щоденне обстеження: кардіограма, тиск, сатурація
- Медикаментозне лікування: озон-детокс № 7
- Апаратна терапія: НЛОК №7
- Фізіотерапевтичні процедури: електросон. електрофорез за призначенням
- Психолог

палата СТАНДАРТ 59 800 (2800 грн\д)

палата ЛЮКС 84 000 грн (4000 грн\д)

палата VIP 132 300грн (6300 грн\д)

 Первинна консультація 1000 грн
Лікування алкозалежності (амбулаторне) від 2800 грн.
Лікування алкозалежності (2-місна палата)від 4000 грн
Лікування алкозалежності (VIP-номер)від 6500 грн.
Виведення із запою вдомавід 3800 грн
Гіпносуггестивна терапія + мед. підтримка

від 7000 грн.

Відгуки

Анна М...

Хотіла б подякувати клініці за допомогу моїй сестрі. Ми вже не знали, що робити. Пропадала талановита та розумна дівчина. Переживши нелегке розставання, вона звикла до алкоголю. Нічого не могли зробити з алкогольною залежністю.

Звернулися до вас, нам порекомендували метод Довженко. Типу він безпечний для організму і дає хороші результати. Сестра після довгих умовлянь погодилася.

Поки що все чудово. Вона знайшла роботу і збирається побачити з хлопцем. Про алкоголь більше не думає. Залежність пройшла. Думає зайнятися спортом та мене підтягнути.
Ще раз дякую

Вікторія Р...

Хочу сказати спасибі за те, що врятували мого чоловіка від алкогольної залежності. Він раніше часто вживав ще до знайомства зі мною. Коли ми з донькою переїхали до нього, пообіцяв, що більше не питиме. Але все одно іноді йшов у запій.

Ледве не втратив роботу. Але проблему алкоголізму визнавати не хотів. Після довгих умовлянь таки пішли до клініки. Лікар одразу зрозуміла, що й до чого. Дуже досвідчена жінка виявилася. Порадила вшивання імпланта Есперал, бо це швидко та надійно. Ми погодились на процедуру. І чоловік пити перестав. Більше на алкоголь не дивиться. Ще раз дякую.

Дмитро Р...

Хочу подякувати клініці та персоналу за допомогу у вирішенні проблеми. Не міг розлучитися зі шкідливою звичкою пити спиртне.

Кілька разів втрачав роботу через те, що йшов у запій. Дівчина після довгих стосунків покинула, не хотіла собі такого життя. Якось уранці я вирішив, що так жити не можна і звернувся до вашої клініки. Мені запропонували внутрішньовенно ввести ліки "Еспераль-гель". Процедура не болісна, майже без наслідків, тільки температура трохи піднялася, це швидко минулося. Лікування допомогло, більше пити не хочеться. З'явилася якась огида до запаху спирту. Життя налагоджується.

Михайло В...

Дякую, що допомогли врятувати батька. Пив запоями, не просихаючи. Вічно з сусідами лаявся, шумів. Мама в такі періоди ходила хвора та втомлена. Ледве вмовили піти до фахівців. Нам запропонували кодування за методом Довженка. Ми сумнівалися, але довірилися фахівцям. І допомогло! Тато вже давно про чарку не згадує. Знову дачею захопився, там лазню доробляє, хоч давно закинув ідею. Навіть помолодшав трохи. Мама не натішиться, ходить квітуча. Із сусідами ми помирилися. Все налагодилось.

Звернулися до вас, нам порекомендували метод Довженко. Типу він безпечний для організму і дає хороші результати. Сестра після довгих умовлянь погодилася.

Артур М...

Жахливо бачити друга дитинства, який скочується в алкоголіки. Це мерзенна залежність, від якої взагалі, здається, немає порятунку. Але я привів його до вашої клініки, нам запропонували введення ліків дисульфірам. Невеликий безболісний укол та залежність пропаде.

Треба тільки стежити, щоб у ліках, наприклад, чи продуктах не було спирту. Стас погодився зробити укол і знову став собою. Забув про дівчину, через яку, власне, почав пити. Знову на велетні ганяє, працює, дівчат на побачення кличе. Я дивлячись на нього і сам узагалі пити перестав. Дякую, що допомогли врятувати друга.

Юрій К...

Ніколи б не подумав, що моя дружина, красуня і розумниця, пристраститься до алкоголю. Ніхто нічого не міг вдіяти. Вона закинула себе, перестала розвиватись. Сім'я для неї втратила сенс. Я звинувачував себе, а потім вирішив відвести її до лікарні. За порадою лікаря зважилися на вшивання імпланту есперал. Я не зовсім розумію, як він працює, але дружина перестала пити. Велике дякую лікарю. Без вашої допомоги моя сім'я розвалилася б на частини. Без дружини сім'ї не було б. Тепер у нас все добре, алкогольна залежність залишилася позаду, як кошмарний сон. Усіх благословень вам.