Виведення із запою - особливості захворювання та ефективність лікування

Впоратися з таким захворюванням як алкоголізм без залучення кваліфікованих лікарів дуже складно. Навіть при позитивному перебігу лікування немає жодних гарантій, що хвороба не почне проявляється з часом, оскільки на думку багатьох лікарів її можна прирівняти до наркоманії. Допомогти людині позбутися залежності від спиртних напоїв можуть лікарі клініка «Пальміра Плюс». Найкращі наркологи та психологи зможуть підібрати найбільш оптимальне лікування, що дозволить хворому максимально швидко вийти зі стану запою та повернутися до колишнього життя.

Звернутися за допомогою потрібно у тих ситуаціях, коли людина вживає алкогольні напої протягом 4-5 днів без зупинки. Такий стан називається запоєм і вийти з нього самостійно без залучення лікарів неможливо. Після надання першої необхідної допомоги персонал клініки «Пальмір Плюс» розробить протирецидивну терапію, що дозволить пацієнтові більше не стикатися з даним типом захворювання. Лікування виявляється не тільки в стінах центру, а й у домашніх умовах. Але варто зазначити, що залишитися вдома можна лише в тому випадку, якщо алкоголізм ще не переріс у другу стадію. В іншому випадку ми рекомендуємо пацієнтам проходити лікування в стаціонарі, оскільки в такому разі лікарі зможуть спостерігати за станом хворого цілодобово і при необхідності надати моментальну допомогу. Основні переваги центру "Пальміра Плюс" - це

Безкоштовна консультація
Ми передзвонимо вам протягом 15 хвилин
Дякуємо за заявку!
Ми зв'яжемося з вами протягом 10 хвилин
Індивідуальний підхід до лікування залежності
Індивідуальний підхід до лікування залежності
100% гарантія анонімного лікування
100% гарантія анонімного лікування
Эффективнoсть лечения бoлее 70%
Эффективнoсть лечения бoлее 70%
Ефективність лікування понад 70%
Ефективність лікування понад 70%

Звернутися за допомогою до лікарів варто в тих ситуаціях, коли людина вживає спиртовмісні напої протягом декількох днів без перерви або якщо вона одного разу випила занадто велику дозу алкоголю, що призвело до часткової або повної втрати контролю. Під час самостійного лікування найчастіше хворий просто перестає вживати спирт, що може призвести до виникнення алкогольного делірію (білої гарячки). У пацієнта виникають галюцинації, з'являється надмірна агресивність. Хворий небезпечний як самого себе, так тих, хто його оточує. Не допустити цієї ситуації можна за допомогою звернення до наркологів.

В яких ситуаціях потрібне оперативне лікування та виведення із запою?

Відвідати клініку потрібно у деяких ситуаціях, а саме:

 1. людина постійно вживає спиртні напої і навіть не усвідомлює, що вона хвора;
 2. після прийому етилу спостерігається поява абстинентного синдрому (ситуації, коли вихід із похмілля супроводжується вживанням нової дози алкоголю);
 3. під час вживання спиртовмісних напоїв людина втрачає контроль над собою (поведінка стає неадекватною, агресивною, може виникати загроза для життя як для самого хворого, так і оточуючих);
 4. вживання спирту стає звичайним ділом.

У випадку наявності хоча б однієї з перерахованих вище симптомів необхідно негайно звернутися за допомогою до лікарів. Це свідчить про те, що захворювання вже починає прогресувати та впоратися з ним самостійно практично неможливо. Надалі хвороба почне відображатися на здоров'ю як фізичному, так і психологічному.

093 500 90 85

Усі послуги лікування алкоголізму:

 1. Лікування алкоголізму в Києві | Клініка "Пальміра Плюс"
 2. Комплексне лікування залежностей різного типу у Києві
 3. Нарколог з виїздом до дому в Києві
 4. Реабілітаційний центр для алкоголіків - Пальміра Плюс
 5. Лікування алкогольної залежності за методом Довженка від 5 тисяч гривень у центрі «Пальміра Плюс»
 6. Ефективне кодування за допомогою вшивання гелю Еспераль у Києві від 9 тисяч гривень
 7. Кодування лазером від 5 тисяч гривень у наркологічному центрі «Пальміра Плюс»
 8. Підшивка від вживання алкоголю у центрі «Пальміру» від 9 тисяч гривень
 9. Позбавити алкогольної залежності за допомогою уколу за 7 тисяч гривень
 10. Кодування за допомогою вшивання ампул від 9 тисяч гривень у клініці «Пальміра Плюс»
 11. Кодування від алкоголізму в Києві ціна | Клініка "Пальміра Плюс"
 12. Ефективний виведення із запою в домашніх умовах
 13. Ефективна методика виведення із запою в КиєвіЧитайте також статті про лікування алкоголізму:

 1. Анонімне кодування алкоголізму – найкращий спосіб позбавитися руйнівної життя залежності.
 2. Алкогольна залежність – не порок, а хвороба, яку можна вилікувати медичними препаратами та кодуванням.
 3. Лікування алкоголізму лякає залежного. Чи є для цього привід?
 4. Чому може статися зрив кодування від наркотичної чи алкогольної залежності?
 5. Як надійно закодуватись від алкоголізму?
 6. Як відмовитись від вживання алкогольних напоїв самостійно
 7. Отруєння етиловим спиртом – проблема та наслідки. Клініка - "Пальмира плюс"
 8. Поговоримо про те, що таке кодування алкоголізму
 9. Як вивести людину із запою самостійно?
 10. Кодування від алкоголізму – це сучасний метод вирішення проблеми
 11. Як самостійно перемогти запій?

Ціни на лікування алкоголізму:

Послуга Ціна 2022р
Консультація лікаря нарколога750 грн
Амбулаторне лікування2700 грн
Лікування в стаціонарівід 3000 грн (доба)
Кодування від алкоголю (6 місяців)6800 грн
Кодування від алкоголю (рік)8000 грн
Підшивка від алкоголю13000 грн
Виведення із запою на домувід 4000 грн
Імплантація (підшивка) капсули Еспераль10 000 грн

Відгуки

5/5 Анна М...

Хотіла б подякувати клініці за допомогу моїй сестрі. Ми вже не знали, що робити. Пропадала талановита та розумна дівчина. Переживши нелегке розставання, вона звикла до алкоголю. Нічого не могли зробити з алкогольною залежністю.

Звернулися до вас, нам порекомендували метод Довженко. Типу він безпечний для організму і дає хороші результати. Сестра після довгих умовлянь погодилася.

Поки що все чудово. Вона знайшла роботу і збирається побачити з хлопцем. Про алкоголь більше не думає. Залежність пройшла. Думає зайнятися спортом та мене підтягнути.
Ще раз дякую

5/5 Вікторія Р...

Хочу сказати спасибі за те, що врятували мого чоловіка від алкогольної залежності. Він раніше часто вживав ще до знайомства зі мною. Коли ми з донькою переїхали до нього, пообіцяв, що більше не питиме. Але все одно іноді йшов у запій.

Ледве не втратив роботу. Але проблему алкоголізму визнавати не хотів. Після довгих умовлянь таки пішли до клініки. Лікар одразу зрозуміла, що й до чого. Дуже досвідчена жінка виявилася. Порадила вшивання імпланта Есперал, бо це швидко та надійно. Ми погодились на процедуру. І чоловік пити перестав. Більше на алкоголь не дивиться. Ще раз дякую.

5/5 Дмитро Р...

Хочу подякувати клініці та персоналу за допомогу у вирішенні проблеми. Не міг розлучитися зі шкідливою звичкою пити спиртне.

Кілька разів втрачав роботу через те, що йшов у запій. Дівчина після довгих стосунків покинула, не хотіла собі такого життя. Якось уранці я вирішив, що так жити не можна і звернувся до вашої клініки. Мені запропонували внутрішньовенно ввести ліки "Еспераль-гель". Процедура не болісна, майже без наслідків, тільки температура трохи піднялася, це швидко минулося. Лікування допомогло, більше пити не хочеться. З'явилася якась огида до запаху спирту. Життя налагоджується.

5/5 Мизайло В...

Дякую, що допомогли врятувати батька. Пив запоями, не просихаючи. Вічно з сусідами лаявся, шумів. Мама в такі періоди ходила хвора та втомлена. Ледве вмовили піти до фахівців. Нам запропонували кодування за методом Довженка. Ми сумнівалися, але довірилися фахівцям. І допомогло! Тато вже давно про чарку не згадує. Знову дачею захопився, там лазню доробляє, хоч давно закинув ідею. Навіть помолодшав трохи. Мама не натішиться, ходить квітуча. Із сусідами ми помирилися. Все налагодилось.

Звернулися до вас, нам порекомендували метод Довженко. Типу він безпечний для організму і дає хороші результати. Сестра після довгих умовлянь погодилася.

5/5 Артур М...

Жахливо бачити друга дитинства, який скочується в алкоголіки. Це мерзенна залежність, від якої взагалі, здається, немає порятунку. Але я привів його до вашої клініки, нам запропонували введення ліків дисульфірам. Невеликий безболісний укол та залежність пропаде.

Треба тільки стежити, щоб у ліках, наприклад, чи продуктах не було спирту. Стас погодився зробити укол і знову став собою. Забув про дівчину, через яку, власне, почав пити. Знову на велетні ганяє, працює, дівчат на побачення кличе. Я дивлячись на нього і сам узагалі пити перестав. Дякую, що допомогли врятувати друга.

5/5 Юрій К...

Ніколи б не подумав, що моя дружина, красуня і розумниця, пристраститься до алкоголю. Ніхто нічого не міг вдіяти. Вона закинула себе, перестала розвиватись. Сім'я для неї втратила сенс. Я звинувачував себе, а потім вирішив відвести її до лікарні. За порадою лікаря зважилися на вшивання імпланту есперал. Я не зовсім розумію, як він працює, але дружина перестала пити. Велике дякую лікарю. Без вашої допомоги моя сім'я розвалилася б на частини. Без дружини сім'ї не було б. Тепер у нас все добре, алкогольна залежність залишилася позаду, як кошмарний сон. Усіх благословень вам.

Сторінку перевірив:
Попандопуло Павло Миколайович
Лікар нарколог, психіатр
Оцініть статтю
5/5
5.0