Лікування залежності від ЛСД в Києві

Методи лікування залежності від ЛСД від досвідчених фахівців у приватній клініці Пальміра Плюс. Як подолати психологічну та емоційну залежність і повернутися до здорового способу життя

Ціна від 4000 грн

Рейтинг: 4.7

093-500-90-85
Індивідуальний підхід до лікування залежності
Індивідуальний підхід до лікування залежності
100% гарантія анонімного лікування
100% гарантія анонімного лікування
Ефективність лікування понад 70%
Ефективність лікування понад 70%
Усі співробітники мають великий досвід роботи
Усі співробітники мають великий досвід роботи
Лікування залежності від ЛСД

Такий наркотичний засіб як ЛСД з’явився в Україні дуже давно ще з 90-х. Наркотик став дуже популярним серед молоді, оскільки від нього не виникає фізичної залежності, але проявляється психічна прив’язка до нього. Якщо людина почала вживати, а потім різко кинула, то без чергової дози вона почуватиметься дуже погано. Їй усе здаватиметься нецікавим, бо зникне відчуття ейфорії. У багатьох країнах і в Україні зокрема цей препарат є забороненим.

ЛСД є потужною галюциногенною речовиною, яка може спричиняти різноманітні зміни у сприйнятті, мисленні та почуттях. Ця речовина, як і більшість галюциногенів, зазвичай не викликає фізичної залежності, як, наприклад, наркотики класу опіоїдів або сильні стимулятори.

Однак можлива психологічна залежність від ЛСД, яка проявляється у формі бажання або необхідності повторного вживання речовини для досягнення певних емоційних або психологічних станів. У людей, які вживають ЛСД регулярно, може розвинутися толерантність до речовини, що потребує збільшення дози для досягнення того самого ефекту.

Використання цієї речовини занадто часто або у великих дозах рано чи пізно стає проблемою. Найчастіше це призводить до негативних наслідків для здоров’я і благополуччя людини, а також до можливих проблем із роботою, стосунками в сім’ї.

Тим, хто відчуває проблеми з вживанням ЛСД або будь-якої іншої речовини, важливо якомога раніше звернутися по допомогу до фахівців клініки “Пальміра Плюс”. Терапія і підтримка допоможуть у подоланні залежності та відновленні здорового способу життя.

Форми випуску ЛСД

Цей препарат зазвичай доступний у вигляді паперових квадратиків, які називаються “листками”, “таблетками” або “ штампами”. Ці квадратики часто мають різноманітні зображення або дизайни. Вони містять мікроскопічні дози ЛСД, зазвичай вимірювані в мікрограмах.

У деяких випадках цей наркотик може бути доступний у вигляді рідини, що наноситься на папір, цукрові кубики, або навіть гелевих драже. Ще один варіант - це випуск наркотику в маленьких пляшечках з піпеткою для імітації лікарських препаратів.

Ці форми випуску можуть різнитися залежно від регіону та вподобань продавців. Однак, незалежно від форми, ЛСД зазвичай приймають шляхом вживання під язиком або проковтування, де він абсорбується через слизові оболонки рота або шлунка і потрапляє в кров.

Симптоми пристрасті до ЛСД

Розпізнати людину, яка вживає ЛСД, може бути складно, оскільки ефекти цієї речовини варіюються залежно від дози, індивідуальних особливостей і навколишнього оточення.

Варто відразу сказати про те, що вживання ЛСД чинить миттєвий вплив на організм, а ефект зберігається кілька годин. Дуже часто такі препарати поширюються в клубах, де відпочиває і веселиться молодь. Тому ейфорія може тривати навіть після гулянь. До найбільш явних симптомів вживання ЛСД можна віднести:

 • Дуже повільна реакція зіниць на світло. Як правило, вони розширені.
 • Знижений апетит.
 • Мова дуже незв’язна, важко розібрати слова.
 • Можуть спостерігатися слухові та зорові галюцинації.
 • Підвищується пітливість.

Також є кілька ознак, на які можна звернути увагу, а саме:

 1. Психічні ознаки. До них належать незвична або ексцентрична поведінка. Також різкі зміни настрою, підвищена чутливість до звуків, світла або дотику, яскраві галюцинації або змінене сприйняття реальності.
 2. Фізичні ознаки. Це можуть бути розширення зіниць, швидке або незвичайне дихання, підвищене серцебиття і потовиділення.
 3. Соціальні та поведінкові ознаки. Наркозалежному властиві ізоляція від оточення або непередбачувана поведінка. Залежний намагається спілкуватися про незвичайні або незрозумілі речі. Неадекватні реакції на звичайні події або стимули.
 4. Фізичні форми препарату. В особистих речах залежного можна виявити листки, пігулки, кубики або рідину в пляшечці.

Важливо пам’ятати, що багато з цих ознак можуть бути також пов’язані з іншими проблемами або станами, тому діагностика завжди має бути здійснена кваліфікованим фахівцем. Якщо у вас є підозри на вживання ЛСД або будь-якого іншого наркотику, важливо звернутися по допомогу в клініку “Пальміра Плюс”.

Які побічні ефекти може спричинити ЛСД?

Побічні ефекти від такого наркотику можуть з’явитися вже після першого вживання. Речовини впливають безпосередньо на психіку. Залежний перебуває в прикордонному стані між реальністю та ілюзією. Знаходження в такому стані може підштовхнути людину на вчинення необдуманих вчинків. Наркозалежний може заподіяти шкоду собі, а також іншим.

Головною небезпекою цього наркотику є те, що він справляє непоправний вплив на психіку. Тому якщо ваш знайомий або близька людина вживає ЛСД, то вам необхідно терміново звертатися по допомогу до наркологів. Вони зможуть її реабілітувати, інакше все може закінчитися летальним результатом.

Передозування ЛСД

Передозування цією речовиною, хоча й виникає рідко, але, тим не менш, має жахливі наслідки. Ось деякі його прояви:

 1. Сильні галюцинації.
 2. Панічні атаки і тривога.
 3. Фізичні симптоми у вигляді підвищеного серцебиття, прискореного дихання, розширення зіниць, втрати апетиту, сухості в роті, запаморочення і втрати координації.
 4. Психічні та емоційні симптоми, наприклад, глибокі психологічні дезорієнтації, втрата реальності, відчуття відокремленості від власного тіла або особистості та нереальності навколишнього світу.
 5. Підвищений ризик заподіяння шкоди собі або іншим, а також травми внаслідок неадекватної поведінки під впливом сильних галюцинацій і тривоги.

Якщо ви підозрюєте передозування ЛСД, терміново зверніться по медичну допомогу. Пацієнт може бути направлений у клініку Пальміра Плюс для спостереження і надання необхідної допомоги, оскільки спеціальної протиотрути для ЛСД не існує. Лікування проводиться для полегшення симптомів і стабілізацію стану.

Куди звернутися по допомогу?

За перших ознак вживання ЛСД необхідно зв’язатися з фахівцями клініки “Пальміра Плюс”. Людина, залежна від наркотиків, не здатна адекватно оцінити свій стан, тому не варто розраховувати на те, що вона прийде до лікаря сама. Хоча лікування залежності від ЛСД не можна назвати простим, наші фахівці забезпечують індивідуальний підхід до кожного пацієнта і підбирають грамотну схему подолання цієї проблеми.

Як проводиться лікування від пристрасті до ЛСД

Ось кілька основних підходів до лікування ЛСД у нашій клініці:

 1. Психотерапія. Вона дуже важлива в процесі лікування залежності. Цей метод допомагає пацієнтам зрозуміти свої мотивації для вживання ЛСД, розвинути стратегії управління стресом і впоратися з сильними бажанням повернутися до наркотику.
 2. Медикаментозне лікування. На сьогодні не існує прямих медикаментозних методів лікування залежності від ЛСД. Однак іноді можуть призначатися ліки для управління супутніми психічними розладами, такими як депресія або тривожні стани, які посилюються завдяки ЛСД.
 3. Підтримка та реабілітація. Участь у групових та індивідуальних терапевтичних сесіях і програми підтримки відіграють важливу роль у процесі відновлення від залежності.
 4. Підтримка здорового способу життя. Важливо заохочувати це, включно з фізичною активністю, здоровим харчуванням і підтриманням рівних стосунків з оточенням.
 5. Освіта та інформування. Знання про шкоду вживання ЛСД і наслідки залежності можуть допомогти людям зрозуміти ризики і мотивувати їх на зміни у своїй поведінці.

У клініці “Пальміра Плюс” лікування залежності від ЛСД ґрунтується на індивідуальному підході, враховуючи унікальні потреби й особливості кожного пацієнта. Важливо звернутися по допомогу до кваліфікованих фахівців якомога швидше, щоб розробити оптимальний план лікування.

Джерела:

 1. ЛСД — Вікипедія
 2. Лізергід (ЛСД) - Стратегія УНЗ ООН щодо синтетичних наркотиків

093 500 90 85

Відео

Усі послуги лікування наркоманії:

 1. Лікування залежності ЛСД
 2. Лікування кодеїнової залежності
 3. Ефективне лікування залежності від насваю
 4. Лікування снюсової залежності
 5. Лікування мефедронової залежності
 6. Лікування Токсикоманія
 7. Лікування анашевої залежності
 8. Лікування бутиратової залежності
 9. Лікування коаксиловох залежності
 10. Лікування дезоморфінової залежності
 11. Залежність від лірики – лікування в стаціонарі
 12. Лікування морфінової залежності
 13. Лікування риталінової залжежності
 14. Лікування залежність від солі
 15. Лікування метадонової залежності
 16. Реабілітаційний центр для наркозалежних у Києві
 17. Терміново зняти ломку наркозалежного
 18. Лікування при амфетамінової залежності
 19. Лікування залежності від героїну
 20. Лікування залежності від кокаїну
 21. Лікування наркотичної залежності від марихуаниЧитайте також статті про лікування наркоманії:

Ціни

ПослугаЦіна
Консультація спеціаліста нарколога1100 грн
Консультація терапевта (первинна)1100 грн
Консультація психолога (первинна)1100 грн
Інтервенціявід 1700 грн
УБОД ультрашвидка опіоїдна детоксикаціявід 38000 грн
Лікування наркоманіївід 2900 грн
Виклик нарколога додому3500 грн
Виведення із запоювід 4000 грн
Зняття ламаннявід 4200 грн
Соціально-психологічний супровід. відвідування клініки 1 р/тиж. або 2 р./тиж.
- робота з психологом або групова робота
- при необхідності відвідування лікаря
- відвідування триває 2-3 години
- експрес тестування для нарко 1 р./тиж.

1 раз\тиждень 6 000грн

2 раз\тиждень 12 000 грн

3 раз\тиждень 18 000 грн

Пакет послуг амбулаторного лікування 'Детокс клін 1'
- Аналізи : цукор, ацетон
- Обстеження: кардіограма, тиск, сатурація
- Медикаментозне лiкування: крапельниця, уколи , таблетки
3 000 грн
Пакет послуг амбулаторного лікування 'Детокс клін 3'
- Аналізи : цукор, ацетон
- Щоденне, тиск, сатурація
- Медикаментозне лiкування: крапельниця уколи, таблетки
- Препарати з собою
- Психолог
8000 грн (2600 грн/д)
Пакет послуг стаціонарного лікування 'Очищення 10діб'
- Аналізи :цукор, ацетон
- Щоденне обстеження : кардіограма, тиск, сатурація
- Медикаментозне лiкування: озон-детокс №5 , крапельниці, уколи
- Апаратна терапія: НЛОК №5
- Фізіотерапевтичні процедури: електросон . електрофорез по призначенню
- Психолог

палата СТАНДАРТ 30 000 (3000 грн\д)

палата ЛЮКС 50 000 грн (5000 грн\д)

палата VIP 70 000грн (7000 грн\д)

Пакет послуг стаціонарного лікування 'Очищення 14діб'
- Аналізи : цукор, ацетон
- Щоденне обстеження : кардіограма,тиск,сатурація
- Медикаментозне лiкування : озон-детокс №7
- Апаратна терапія: НЛОК №7
- Фізіотерапевтичні процедури: електросон . електрофорез по призначенню
- Психолог

палата СТАНДАРТ 42 000 (3000 грн\д)

палата ЛЮКС 63 000 грн (4500 грн\д)

палата VIP 88 000грн (6300 грн\д)

Пакет послуг стаціонарного лікування 'Інтенсив 21доба'
- Аналізи : цукор, ацетон
- Щоденне обстеження : кардіограма, тиск, сатурація
- Медикаментозне лiкування : озон-детокс №7
- Апаратна терапія: НЛОК №7
- Фізіотерапевтичні процедури: електросон . електрофорез по призначенню
- Психолог

палата СТАНДАРТ 59 800грн (2800 грн\д)

палата ЛЮКС 84 000 грн (4000 грн\д

палата VIP 132 300грн (6300 грн\д)

Стаціонарне лікування наркоманіївід 3600грн.
Амбулаторне лікування наркоманіївід 2900грн.

Відгуки

Каріна Л...

В клініку я потрапила через лсд залежність. Лікарі провели обстеження та призначили лікування. Все почалося з того моменту, коли я влаштувалась працювати офіціанткою в нічний клуб. Спочатку здавалось, що в цьому немає нічого страшного, мені було по кайфу. Але згодом я зрозуміла, що ще трішки і я загублю себе. Я вирішила не гаяти часу і звернулась за допомогою до спеціалістів. Оскільки з фінансами в мене було все ок, я почала обирати заклад, який має гарну репутацію. Я зателефонувала на гарячу лінію клініки і записалась на консультацію.

Я була задоволена лікуванням, тому прийняла рішення залишитись ще на реабілітацію. Зараз я себе не впізнаю. Моє життя повністю змінилось. Я влаштувалась на роботу по спеціальності, коло моїх друзів змінилось, налагодились відносини з рідними.

Ірина М...

Дуже задоволена клінікою, безмежно вдячна всім лікарям. Здавалося, що мені вже не зможе допомогти ніхто. Двічі я кидала лікування та зривалась, поки не потрапила сюди випадково просто побачивши в інтернеті рекламу клініки. Індивідуальна терапія, професійна робота психологів та гарна робота лікарів – витягли мене з того світу.