Лікування залежності від марихуани в Києві

Марихуана або «травка» є одним із найпоширеніших типів наркотичної речовини. Марихуана має попит серед підлітків, оскільки є доступною. Багато хто вважає, що її вживання не завдає жодної шкоди людському організму. Але насправді її часте застосування серйозно впливає на багато систем організму, у тому числі нервову.

067-118-77-59
Безкоштовна консультація
Ми передзвонимо вам протягом 15 хвилин
Дякуємо за заявку!
Ми зв'яжемося з вами протягом 10 хвилин
Індивідуальний підхід до лікування залежності
Індивідуальний підхід до лікування залежності
100% гарантія анонімного лікування
100% гарантія анонімного лікування
Ефективність лікування понад 70%
Ефективність лікування понад 70%
Усі співробітники мають більший досвід роботи
Усі співробітники мають більший досвід роботи
Лікування залежності від марихуани

Звикнути до наркотичної речовини дуже просто, і цей процес відбувається на психологічному рівні досить швидко. Але відмовитися від вживання препарату набагато складніше, адже організм починає відчувати потребу до марихуани, відбувається так звана «ломка». Найбільш поширеними є такі реакції організму на наркотик, як:

 1. поява надмірної агресії;
 2. проблеми зі сном;
 3. зниження апетиту;
 4. порушення розумових процесів;
 5. поява дратівливості;
 6. почуття слабкості, апатія;
 7. погіршення пам'яті.

Визначити чи вживала людина марихуану нескладно, адже є кілька симптомів, що часто зустрічаються, у тому числі почервоніння очей, виникнення сухості в роті, різке збільшення апетиту, підвищене серцебиття. З появою залежності від наркотичної речовини варто негайно звернутися за медичною допомогою.

Особливості лікування

Лікування будь-якої наркотичної залежності потребує багато часу, оскільки необхідно не тільки зняти симптоми інтоксикації організму, але й допомогти хворому повернутись до нормального життя. Саме тому однією з найважливіших його складових є реабілітація, в процесі якої психіатри допомагатимуть пацієнтові налагодити стосунки з друзями та близькими, змінити коло свого спілкування, повернутися до роботи. Звернувшись до клініки «Пальміра Плюс», можна розраховувати на:

 • доступні ціни;
 • анонімне лікування;
 • комфортні умови у стаціонарі;
 • цілодобову підтримку;
 • висококваліфікований персонал.

Клініка «Пальміра Плюс» працює у Києві вже багато років. За цей час лікарі центру змогли допомогти десяткам пацієнтів позбутися наркотичної залежності та повернутися до нормального життя. Під час лікування буде розроблено індивідуальну програму, враховуючи особливості пацієнта, його самопочуття, результати аналізів.

067 118 77 59

Лікування залежності від марихуани Ціна

Послуга Ціна 2022р
Консультація лікаря нарколога750 грн
Амбулаторне лікування2800 грн
Лікування в стаціонарівід 3400 грн (доба)
Лікування в стаціонарі(VIP)від 5000 грн (доба)
Кодування від опіоїдів (рік)10000 грн

Відгуки

5/5 Оксана М...

Хочу поділитися враженнями і просто виговоритись.

Дякую велику клініку, яка допомогла мені повернути доньку. Наркотики – найкошмарніше, що створила людина. Ця гидота вбиває повільно і порятунок знайти важко. Моя дівчинка, така розумна та талановита, потрапила під вплив свого колишнього хлопця. Він запропонував їй спробувати трохи кайфу та підсадив її на наркотичну залежність. Цей тип знищив стосунки зі своєю сім'єю і мало не зруйнував наші, які ми будували від народження дочки. Ми завжди мали щирі стосунки, тож моя дівчинка поділилася зі мною своєю проблемою.

Ми одразу звернулися до вашої клініки. Пройшли очищення організму, терапію та психологів. Як ви радили, змінили місце проживання та назавжди забули про колишнього хлопця. Правда, я дуже хвилююся, щоб він не знайшов мою дівчинку і знову не почав підбивати її на вживання. Адже після лікування дочка так тяжко відновлюється. Ще раз дякую за допомогу.

5/5 Віктор М...

Дякую, що повернули мене до життя. Тільки після лікування я зрозумів, у якому болоті жив. Наркотики – це не про кайф. Це про смерть. До вживання я був непоганим художником, а потім щось пішло не так. Наркотики не допомагають фантазії, вони її убивають. Я викинув усі полотна, які писав за часів залежності, там суцільний жах. Зараз після лікування я пишу зовсім інше, світле. Хочу одного разу зробити виставку.

Тяжко було звернутися до клініки за лікуванням. Все здавалося, що все саме пройде, і я зможу позбутись залежності. Навіть коли дівчина пішла і сестра перестала спілкуватися, я думав, що все налагодиться. Тепер я розумію, як це було безнадійно. Особливо ці спалахи агресії.

Обов'язково візьму участь у ваших групах підтримки, розповім, як складно, але важливо наважитися на лікування залежності. Дякую.