Лікування залежності від марихуани в Києві

Марихуана або «травка» є одним із найпоширеніших типів наркотичної речовини. Марихуана має попит серед підлітків, оскільки є доступною. Багато хто вважає, що її вживання не завдає жодної шкоди людському організму. Але насправді її часте застосування серйозно впливає на багато систем організму, у тому числі нервову.

Позбутися залежності до цієї речовини самостійно вкрай складно та небезпечно, тому краще звернутися за допомогою до професійних лікарів. Лікування від наркотичної залежності пропонує один із найпопулярніших центрів «Пальміра Плюс». Лікарі клініки допомогли вже тисячам пацієнтів позбутися пристрасті до марихуани. Звернувшись до центру, ви можете розраховувати на

 • професійний підхід;
 • низька вартість послуг;
 • цілодобову підтримку; високу результативність лікування.
Безкоштовна консультація
Ми передзвонимо вам протягом 15 хвилин
Дякуємо за заявку!
Ми зв'яжемося з вами протягом 10 хвилин
Индивидуальный пoдхoд к лечению зависимoсти
100% гарантия анoнимнoгo лечения
Эффективнoсть лечения бoлее 70%
Все сoтрудники имеют бoльшoй oпыт рабoты

Звикнути до наркотичної речовини дуже просто, і цей процес відбувається на психологічному рівні досить швидко. Але відмовитися від вживання препарату набагато складніше, адже організм починає відчувати потребу до марихуани, відбувається так звана «ломка». Найбільш поширеними є такі реакції організму на наркотик, як:

 1. поява надмірної агресії;
 2. проблеми зі сном;
 3. зниження апетиту;
 4. порушення розумових процесів;
 5. поява дратівливості;
 6. почуття слабкості, апатія;
 7. погіршення пам'яті.

Визначити чи вживала людина марихуану нескладно, адже є кілька симптомів, що часто зустрічаються, у тому числі почервоніння очей, виникнення сухості в роті, різке збільшення апетиту, підвищене серцебиття. З появою залежності від наркотичної речовини варто негайно звернутися за медичною допомогою.

Особливості лікування

Лікування будь-якої наркотичної залежності потребує багато часу, оскільки необхідно не тільки зняти симптоми інтоксикації організму, але й допомогти хворому повернутись до нормального життя. Саме тому однією з найважливіших його складових є реабілітація, в процесі якої психіатри допомагатимуть пацієнтові налагодити стосунки з друзями та близькими, змінити коло свого спілкування, повернутися до роботи. Звернувшись до клініки «Пальміра Плюс», можна розраховувати на:

 • доступні ціни;
 • анонімне лікування;
 • комфортні умови у стаціонарі;
 • цілодобову підтримку;
 • висококваліфікований персонал.

Клініка «Пальміра Плюс» працює у Києві вже багато років. За цей час лікарі центру змогли допомогти десяткам пацієнтів позбутися наркотичної залежності та повернутися до нормального життя. Під час лікування буде розроблено індивідуальну програму, враховуючи особливості пацієнта, його самопочуття, результати аналізів.

093 500 90 85

Усі послуги лікування наркоманії:

 1. Лікування мефедронової залежності у Києві - "Пальміра Плюс"
 2. Метадон - Наркозалежність
 3. Реабілітаційний центр для наркозалежних у Києві - Пальміра Плюс
 4. Професійна допомога наркозалежним Швидке зняття ломки в Києві
 5. Лікування залежності від героїну в наркологічному центрі "Пальміра Плюс"
 6. Лікування залежності від кокаїну в Києві | Клиника "Пальміра Плюс"
 7. Лікування залежності від ЛСД в Києві | Клиника "Пальміра Плюс"
 8. Ефективне лікування наркотичної залежності від марихуани в Києві | "Пальміра плюс"Читайте також статті про лікування наркоманії:

 1. Наркоман боїться всього, а страх - двигун насильства.
 2. Що робити, якщо ваша дитина вживає наркотики | Клініка "Пальміра Плюс"
 3. Як очистити організм від наркотиків удома?
 4. Як визначити наявність в організмі токсинів? | Клініка "Пальміра Плюс"
 5. Які наслідки вживання амфетаміну через ніс. Клініка Пальміра Плюс
 6. Топ-7 порад для рідних від колишніх наркоманів, щоб подолати залежність

Відгуки

5/5 Оксана М...

Хочу поділитися враженнями і просто виговоритись.

Дякую велику клініку, яка допомогла мені повернути доньку. Наркотики – найкошмарніше, що створила людина. Ця гидота вбиває повільно і порятунок знайти важко. Моя дівчинка, така розумна та талановита, потрапила під вплив свого колишнього хлопця. Він запропонував їй спробувати трохи кайфу та підсадив її на наркотичну залежність. Цей тип знищив стосунки зі своєю сім'єю і мало не зруйнував наші, які ми будували від народження дочки. Ми завжди мали щирі стосунки, тож моя дівчинка поділилася зі мною своєю проблемою.

Ми одразу звернулися до вашої клініки. Пройшли очищення організму, терапію та психологів. Як ви радили, змінили місце проживання та назавжди забули про колишнього хлопця. Правда, я дуже хвилююся, щоб він не знайшов мою дівчинку і знову не почав підбивати її на вживання. Адже після лікування дочка так тяжко відновлюється. Ще раз дякую за допомогу.

5/5 Віктор М...

Дякую, що повернули мене до життя. Тільки після лікування я зрозумів, у якому болоті жив. Наркотики – це не про кайф. Це про смерть. До вживання я був непоганим художником, а потім щось пішло не так. Наркотики не допомагають фантазії, вони її убивають. Я викинув усі полотна, які писав за часів залежності, там суцільний жах. Зараз після лікування я пишу зовсім інше, світле. Хочу одного разу зробити виставку.

Тяжко було звернутися до клініки за лікуванням. Все здавалося, що все саме пройде, і я зможу позбутись залежності. Навіть коли дівчина пішла і сестра перестала спілкуватися, я думав, що все налагодиться. Тепер я розумію, як це було безнадійно. Особливо ці спалахи агресії.

Обов'язково візьму участь у ваших групах підтримки, розповім, як складно, але важливо наважитися на лікування залежності. Дякую.

Страницу проверил:
Попандопуло Павел Николаевич
Врач наркoлoг, психиатр
Оцените страницу:
4, 4/5
4. 4