Психо-корекційні заняття за амбулаторною програмою

Амбулаторну програму психокорекційних занять. Наші особливості та цілі спрямовані на те, щоб допомогти вам чи вашій близькій людині відновитися після психологічних проблем.

Ціна від 2000 грн

Рейтинг: 4.7

093-500-90-85
Індивідуальний підхід до лікування залежності
Індивідуальний підхід до лікування залежності
100% гарантія анонімного лікування
100% гарантія анонімного лікування
Ефективність лікування понад 70%
Ефективність лікування понад 70%
Усі співробітники мають великий досвід роботи
Усі співробітники мають великий досвід роботи

Особливості проведення психокорекції з клієнтом в амбулаторних умовах

Цей варіант корекційної роботи не передбачає ізоляцію від оточення, сім’ї або роботи. Крім того, амбулаторне лікування дає можливість жити звичайним життям. Наприклад, здобувати освіту, працювати у звичному ритмі, проводити дозвілля в колі сім’ї.

Співпраця з професіоналами дає змогу клієнту, який проходить програму, освоювати нові знання та вдосконалювати свої навички.

Ці навички, загалом, необхідні для успішного проходження курсу адаптації в суспільстві та підтримки тверезого способу життя.

Після проходження курсу реабілітації в стаціонарі чоловіки і жінки з хімічною та іншими залежностями можуть пройти соціальну адаптацію. Як правило, вона проводиться в амбулаторних умовах. Крім того, під час психокорекції впливають на когнітивну, мотиваційну та емоційно-вольову особистісні сфери.

Завдання і цілі, які переслідує психокорекційна робота:

 • створення умов для підтримки мотивації жити тверезим способом життя. Це необхідно протягом усього періоду психокорекції. Для досягнення цієї мети важливо надавати клієнту постійну підтримку з боку фахівців. Крім того, необхідно використовувати різні методи і техніки роботи з клієнтом, щоб ефективно досягати бажаного результату;

 • допомога з адаптацією в соціумі;

 • вироблення навичок та їхнє зміцнення, які спрямовані на підтримання тверезого способу життя. Одними з важливих навичок, які розвиваються під час психокорекції, є: самовладання, контроль особистих переживань і регулювання емоцій. Крім того, клієнтам допомагають розвивати навички комунікації та вчать будувати здорові взаємини з оточуючими людьми;

 • крім розвитку соціальних навичок, також відбувається набуття здатності до самоаналізу;

 • також розвивається вміння нести відповідальність за вчинені дії;

 • підтримка у формуванні стресостійкості. Здебільшого, яка включає дихальні практики і поліпшення самопочуття;

 • допомога в аналізі ситуацій, які провокували зриви з подальшим рецидивом;

 • надання допомоги в нормалізації звичних взаємин всередині сім’ї.

Як реалізується психокорекційна робота в амбулаторних умовах?

 • Клієнт добровільно погоджується на участь в програмі адаптації до соціуму;
 • Далі клієнт добровільно погоджується на дотримання правил сімейного договору;
 • Так само родичі клієнта добровільно погоджуються на те, що їм буде надана психологічна допомога.

До основних методик лікувального процесу належать:

 • Діагностика, яка включає в себе психологічні тести, арт-терапію, а також моніторинг емоційного спектра, для якого застосовуються метафоричні асоціативні карти;
 • Психокорекційна технологія з когнітивним, екзистенціальним, гештальт-терапевтичним, системно-сімейним а також психодраматичним підходами;
 • Творчо-терапевтична технологія з використанням навичок малювання, живопису, ручного ліплення або терапії казками.

Яких результатів слід очікувати від психо-корекційної роботи?

 • Клієнт отримує всебічну психологічну та моральну підтримку, яка допоможе впоратися з труднощами на першому етапі адаптації в соціумі;

 • Клієнт набуває навички самоаналізу;

 • Клієнт вчиться керувати своїм емоційним станом і долати життєві труднощі;

 • Психологічна корекція руйнівних поведінкових моделей;

 • Налагодження спілкування з сім’єю, що позитивно впливає на швидкість лікування.

093 500 90 85

Відео

Відгуки

Наталка К...

“Біполярний розлад” мені здавався страшною вигадкою психологів. Ну скаче в людини настрій, що такого? Не можна ж бути постійно милим, усміхненим або зосередженим. Поки не зіткнулася особисто.

Мій син завжди добре навчався, був зібраним та активним хлопчиком. Тому я не одразу звернула увагу на його посилене домосидство та спалахи агресії. Потім з'явилася апатія. Настрій почав змінюватись різко, прямо на очах. Він закинув навчання. Міг нахамити і відразу мало не почати плакати. Замикався у кімнаті.

Як добре, що я звернулася до вашої клініки. Ви так легко порозумілися з хлопчиком, підібрали препарати я досі дивуюся. Нам до повного одужання ще далеко, але я бачу, що син знову захопився навчанням. Велике дякую за допомогу.

Оля М...

Добридень. Хочу подякувати за допомогу у лікуванні.

Коли у мене почались порушення сну, я не надавала цьому особливого значення. Якщо особливо тяжко було, пила снодійне допомагало. Тимчасово. Потім мене перестало цікавити, що відбувається довкола. Така м'яка байдужість до всього. Я пов'язувала це з перевтомою на роботі. Адже працювала консультантом з техніки багато років і постійно спілкувалася з людьми. Потім втратила роботу, замкнулася вдома та взагалі перестала контактувати з людьми. Нікого не пускала у життя. А там і карантин розпочався. Я абияк освоїла віддалену роботу і працювала, щоб було на що жити. Але коли моя працездатність знизилася, я зрозуміла, що зі мною біда.

Звернутися до вас порадила знайома. Вони з чоловіком пройшли схожу проблему у минулому та були задоволені результатом лікування. Не скажу, що мені сподобалася терапія, але я змушувала себе ходити, слухати та говорити. Пити препарати було гидко, особливо ватяне відчуття після. Але тепер, коли я знову активна та з гарною роботою, я розумію, наскільки це було потрібно. Дякую за допомогу, гарного дня.