Про наркологічну клініку Пальміра Плюс - Наркологічний центр

Лікування наркоманії та алкоголізму в наркологічному центрі Пальміра Плюс у Києві

093-500-90-85
Приватна клініка лікування алкоголізму

Клініка - "Пальміра Плюс"

Наркологічна клініка "Пальміра Плюс" у Києві понад 5 років успішно працює в галузі лікування наркоманії, алкоголізму, ігрової та інших залежностей.

Приватна наркологічна клініка "Пальміра Плюс" складається з двох основних структурних підрозділів, які забезпечують повний цикл лікування залежностей - це наркологічний центр та реабілітаційний центр.

Наркологічний центр - забезпечує первинний етап лікування хімічних залежностей (алкоголізм, наркоманія) і передбачає медичне забезпечення очищення організму (детоксикації) вдома або в стаціонері, необхідне для подальшого лікування.

Реабілітаційний центр - забезпечує другий етап лікування залежностей - психосоціальну реабілітацію залежної людини. Цей етап передбачає проживання пацієнта в стаціонарі закритого типу з комфортабельними умовами проживання за програмою одужання. У цю програму входять заходи спрямовані на розвиток основних життєвих сфер людини:

  • Здоров'я (спорт, здорове харчування, режим, гігієна)
  • Психологічне здоров'я (терапевтичні групи, робота з психологом, самоаналіз, дисципліна)
  • відносини (соціальний розвиток, спілкування в групі, залагодження конфліктів)
  • Духовно-моральний розвиток (чесність, допомогу іншим, відповідальність)

Подробнішу інформацію ви можете отримати по телефону:  093 500 90 85  або заповнивши форму нижче. Здоров'я вам та вашим близьким!