Підшивка від алкоголю в Києві

Позбутися залежності від алкоголю, можна за допомогою підшивки, що є одним з видів кодування. Проводиться за низькими цінами в наркологічному центрі «Пальміра Плюс» під наглядом професійних лікарів. Виходячи з даних пацієнтів, саме цей спосіб демонструє високий показник ефективності боротьби з алкогольною залежністю. Застосовувати його можна тільки в тому випадку, якщо пацієнт добровільно готовий лікуватись, оскільки перед процедурою потрібно не вживати спиртні напої протягом декількох днів.

Ціна від 9600 грн

Рейтинг: 5.0

093-500-90-85
Індивідуальний підхід до лікування залежності
Індивідуальний підхід до лікування залежності
100% гарантія анонімного лікування
100% гарантія анонімного лікування
Ефективність лікування понад 70%
Ефективність лікування понад 70%
Усі співробітники мають великий досвід роботи
Усі співробітники мають великий досвід роботи
Підшивка від алкоголізму

Багато людей, які страждають від алкогольної залежності (а також їхні родичі) не поспішають розпочинати лікування недуги через те, що побоюються дорогої вартості такої процедури. Кодування за допомогою підшивки – ефективний метод боротьби з пристрастю до спиртних напоїв, при цьому він не є дорогим. Лікарі клініки «Пальміра Плюс» готові допомогти пацієнтам із різною стадією залежності, надаючи індивідуальний підхід до кожного. При цьому всі хворі можуть розраховувати на найбільш доступні ціни на цю послугу.

Назвати точні розцінки на підшивку від алкоголізму можна лише після обстеження, тому що на них впливає стан пацієнта та інші особливості.

Кодування за допомогою підшивки від алкогольної залежності: особливості

Клініка «Пальміра Плюс» спеціалізується на роботі з пацієнтами, які страждають від пристрасті до спиртовмісних напоїв. Це дає можливість персоналу гарантувати високу ефективність лікування, у тому числі за методикою кодування за допомогою підшивки.

Пацієнту впроваджують під шкіру ліки. Процедура проводиться у стаціонарі під місцевим наркозом та пильною увагою лікарів, оскільки препарат має бути введений у м’язову або жирову тканину. Проводити аналогічне лікування самостійно заборонено, оскільки це може призвести до серйозних наслідків, наприклад, зараження крові.

Підшивка від алкоголізму виконується із застосуванням таких ліків, як Еспераль або Торпедо. Ці препарати дуже схожі, тому що їх основною діючою речовиною є Дисульфірам. Саме він сприяє тому, що печінка людини перестає переробляти спирт, що міститься в алкоголі. Тому у разі вживання етилових напоїв після кодування, навіть у невеликій кількості, настає миттєва інтоксикація організму з подальшим погіршенням фізичного самопочуття.

Крім того, позбавити залежності можна за допомогою уколу, а також завдяки психологічній терапії, в процесі якої у пацієнта виробляється стійка ворожість до етилових напоїв і з’являється бажання розпочати нове тверезе життя.

Головні переваги підшивки від алкоголізму

Кодування від пристрасті до спиртних напоїв у Києві проводиться у наркологічному центрі «Пальміра Плюс». Клініка змогла вже допомогти десяткам пацієнтів завдяки використанню сучасних методик та медичних препаратів. Основні переваги підшивки від алкоголізму є такі, як:

 1. психологічна терапія та медичні препарати дозволяють повністю відбити бажання до вживання алкоголю на тривалий термін;
 2. після того, як ліки почнуть діяти, пацієнт зможе іншими очима подивитися на своє життя і не захоче повернутися до згубної звички;
 3. для проведення кодування не потрібно багато часу;
 4. процедуру можна повторювати кілька разів;
 5. правильно виконана підшивка від алкоголізму не завдає шкоди організму і цілком безпечною.

Кодування за допомогою підшивки за найнижчими цінами доступне в клініці «Пальміра Плюс». Пацієнти можуть бути впевнені у професіоналізмі персоналу центру, оскільки кожен лікар має величезний досвід роботи. Після процедури хворий перебуватиме під пильною увагою фахівців, які контролюватимуть його самопочуття.

093 500 90 85

FAQ

Скільки реально діє підшивка?

Для того щоб позбавитися згубної звички необхідно, в першу чергу, вибрати правильний метод лікування. Тому для якнайшвидшого вирішення проблеми важливо записатися на консультацію до лікаря-нарколога. 

Лікар запропонує варіант, який підійде саме вам, відповідно до віку, ваги, тривалості запою та супутніх захворювань. Варіанти бувають на 3, 6 та 12 місяців. Приклад наведено у таблиці.

Препарат

Дія

Імплантація (підшивка) капсули Еспераль

1-3 міс.

Імплантація (підшивка) капсули Еспераль

6 місяців.

Імплантація (підшивка) капсули Еспераль

12 міс.

Комбіноване кодування від алкоголізму («Дісульфірам» + Довженка)

12 міс.

Укол 'Торпедо' у вену

6 місяців.

Ін'єкція алко-блокатора «Дисульфірам»

6 місяців.

Не потрібно сподіватися на те, що проблема самоліквідується, такого не буває, важливо взяти себе в руки і зробити все, щоб почати лікування якнайшвидше.

Скільки коштує зашити людину від алкоголю?

Ціна буде залежати від обраного лікарем препарату, дозування ліків та тривалості ефекту. Детальну інформацію наведено нижче.

Препарат

Дія

Ціна

Виробник

Ін'єкція алко-блокатора «Дисульфірам»

1 рік

від 6 500 грн

США

Комбіноване кодування від алкоголізму («Дісульфірам» + Довженка)

6 місяців.

від 9 900 грн

США

Виведення із запою + імплантація алко-блокатора Дисульфірам

12 міс.

від 14 900 грн

США

В/М ін'єкція алко-блокатора «Дисульфірам» із провокацією

(1 рік)

від 7 700 грн

США

Блокатор «Налтрексон»

6 місяців.

від 5 400 грн.

США

Імплантація (підшивка) капсули Еспераль

1-3 міс.

від 9 900 грн.

США

Імплантація (підшивка) капсули Еспераль

6 місяців.

від 9 900 грн.

США

Імплантація (підшивка) капсули Еспераль

12 міс.

від 9 900 грн.

США

Зверніть увагу, що особам старше 60 років, вагітним та людям із цукровим діабетом проведення процедури категорично заборонено. Також це стосується і людей, які мають проблеми з гепатобіліарною та серцево-судинною системами.

Ви можете звернутися за номером телефону вказаному на сайті нашої клініки та уточнити всі деталі.

Як відбувається процедура підшивки від алкоголізму?

Підготовка до процедури нетрудомістка, потрібно лише відмовитися від вживання спиртного на 5-7 діб. Крім цього, потрібно налаштуватися психологічно і пройти курс очищення організму від токсинів.

Підшивка відбувається в кілька етапів:

 • Психологічна підготовка пацієнта 

Пацієнт розмовляє з лікарем, який пояснює йому, як відбуватиметься процедура підшивки, про можливі наслідки. Після обговорення всіх пунктів залежний повинен самостійно дати письмову згоду на процедуру, що проводиться. Якщо пацієнт психічно нестабільний, то підшивка не проводиться.

 • Підготовка до процедури 

Пацієнт не менше 5 діб не приймає спиртні напої. Для проведення підшивки від алкогольної залежності застосовуються медичні інструменти та препарати. Також завжди під рукою лікар має спеціальні засоби для надання екстреної допомоги.

 • Проведення підшивки

В умовах нашої клініки підшивка виконується під місцевою анестезією в умовах абсолютної асептики. Лікар робить надріз, найчастіше, на сідниці та вживлюється препарат під шкіру за допомогою спеціального інструменту — троакара. Після чого накладаються шви та пов'язку з антисептиком. 

Дозування препарату, який вживається при підшивці, залежить від тривалості результату після процедури. Якщо таке втручання проводиться вперше, підшивку впроваджують на 1 рік. При повторному введенні – на 3-5 років.

Переваги та недоліки 

Перевагою даного методу лікування алкогольної залежності — тривалий ефект, а також те, що не слід застосовувати додаткові медичні препарати. Сама процедура триває не довше 1 години.

Єдиним недоліком є те, що сама по собі підшивка не лікує алкоголізм. Вона скоріше викликає якийсь страх від можливих наслідків у хворого, якщо він вживає спиртне. Тому після проведення процедури хворому необхідно надати належну психологічну підтримку.

У чому різниця між кодуванням та підшивкою?

Кодування — це один із методів впливу на людський організм, саме на підсвідомість і психіку. Цілями методу є викликати відразу до спиртного, мотивувати залежного на тверезий спосіб життя, а також блокування рецепторів, які при прийомі алкоголю викликають почуття задоволення.

Існує кілька варіантів кодування: апаратне, коли на людський мозок впливає лазерний промінь або точковий електричний розряд. Кодування гіпнозом, коли хворого занурюють у транс та намагаються на рівні підсвідомості викликати огиду до спиртного та бажання вести здоровий спосіб життя. Кодування за допомогою медичних препаратів, які вводяться людині з метою знищення алкоголю або викликають негативну симптоматику подібну до харчового отруєння. Ще один варіант кодування — підшивка. Головна відмінність підшивки від кодування — термін дії. 

При використанні цих методів в організм вводиться діюча речовина тривалої дії, яка називається дисульфірамом. Цей препарат змінює процес розпаду алкоголю в людському організмі, тобто, якщо одночасно застосовувати спиртне та дисульфірам можна отримати серйозну інтоксикацію. 

Під час проведення процедури у стаціонарі пацієнту дається провокаційна доза алкоголю, щоб він міг самостійно оцінити згубний вплив спиртного на організм. Підшивка викликає відразу до алкоголю на рівніорганізму, аж до того, що навіть запах алкоголю буде неприємним. Ін'єкційний метод має термін дії півроку, оскільки речовина має властивість швидко виводиться із кровотоку. Підшивка діє близько 3-х років і препарат у цьому випадку імплантується в підшкірну жирову клітковину, завдяки чому виведення з організму відбувається значно повільніше.

Вибираючи метод кодування для лікування алкогольної залежності, важливо враховувати те, що організм кожної людини індивідуальний, що підхід буде різним і багато в чому залежатиме від різних факторів. Важливо поєднувати кодування або підшивку з психотерапією, оскільки це дасть змогу досягти більш тривалого результату. Якщо у вас виникли будь-які питання, звертайтесь за телефоном, вказаним на нашому сайті, ми з радістю на них відповімо. 

Відео

Усі послуги лікування алкоголізму:

 1. Бінарне кодування від алкоголізму (подвійний блок)
 2. Еспераль
 3. Кодування алкогольної залежності за методом Довженка
 4. Кодування лазером від алкоголізму в Києві
 5. Підшивка від алкоголю в Києві
 6. Вшивання ампул від алкогольної залежності в Києві
 7. Кодування від алкоголізму в Києві
 8. Вшивання торпеди від алкоголізму Плюси та мінуси, протипоказання
 9. Ефективне кодування за допомогою гелю Еспераль в Києві
 10. Укол від алкоголізму в Києві, ціна уколу від алкоголю
 11. Лікування білої гарячки у стаціонарі
 12. Приватний витверезник у Києві Пальміра Плюс
 13. Жіночий алкоголізм
 14. Лікування алкоголізму в Києві
 15. Нарколог з виїздом до дому в Києві
 16. Прокапатися на дому
 17. Прокапатися в стаціонарі
 18. Допомога при алкоголізмі
 19. Реабілітаційний центр для алкоголіків
 20. Виведення із запою на дому в Києві та Київській області
 21. Виведення із запою в Києві, стаціонарЧитайте також статті про лікування алкоголізму:

Ціни

ПослугаЦіна
Консультація спеціаліста нарколога1000 грн
Консультація терапевта (первинна)1000 грн
Консультація психолога (первинна)1000 грн
Соціально-психологічний супровід. відвідування клініки 1 р. або 2 р\нед,
- робота з психологом або групова робота
- при необхідності відвідування лікаря
- відвідування триває 2-3 години
- експрес тестування для нарко 1 р\нед

1 раз\тиждень 6 000 грн

2 рази\тиждень 12 000 грн

3 рази\тиждень 18 000 грн

Ін'єкція Тетлонг 2503000 грн
Кодування за методом Довженка6800 грн
Підшивка імплантація Дисульфірам9600грн
Підшивка імплантація Еспераль9900грн
Кодування Потрійний блок7000 грн
Вшивання Налтрексону7900 грн
Пакет послуг амбулаторного лікування 'Нормалізація' Аналізи: цукор, ацетон
-Обстеження: кардіограма, тиск, сатурація.
-Медикаментозне лікування: крапельниця, уколи, таблетки
10400 грн
Плазмаферез1450грн
Виїзд до будинку для виведення із запоювід 4000 грн
Виїзд на будинок для госпіталізації до клінікивід 3500 грн
Пакет послуг амбулаторного лікування 'Нормалізація'
- Аналізи: цукор, ацетон, ацетон.
- Обстеження: кардіограма, тиск, сатурація.
- Медикаментозне лікування: крапельниця, уколи, таблетки
3 000 грн

Пакет послуг амбулаторного лікування 'Потрійний Детокс'

- Аналізи: цукор, ацетон

- Щоденний тиск, сатурація

- Медикаментозне лікування: крапельниця уколи, таблетки

- Препарати із собою

- Психолог

8000 грн (2600 грн/д)

Пакет послуг стаціонарного лікування 'Алко-стоп очищення10діб'
- Аналізи: цукор, ацетон
- Щоденне обстеження: кардіограма, тиск, сатурація
- Медикаментозне лікування: озон-детокс №5, крапельниці, уколи
- Апаратна терапія: НЛОК №5
- Фізіотерапевтичні процедури: електросон. електрофорез за призначенням
- Психолог

палата VIP 88 000грн (6300 грн\д)

палата СТАНДАРТ 59 800 (2800 грн\д)

палата ЛЮКС 84 000 грн (4000 грн\д)

Пакет послуг стаціонарного лікування 'Алко-стоп очищення14діб'
- Аналізи: цукор, ацетон
- Щоденне обстеження: кардіограма, тиск, сатурація
- Медикаментозне лікування: озон-детокс №7< br/> - Апаратна терапія: НЛОК №7
- Фізіотерапевтичні процедури: електросон. електрофорез за призначенням
- Психолог

палата СТАНДАРТ 42 000 (3000 грн\д

палата ЛЮКС 63 000 грн (4500 грн\д)

палата VIP 132 300грн (6300 грн\д)

Пакет послуг стаціонарного лікування 'Алко-стоп інтенсивний очищення 21доби'
- Аналізи: цукор, ацетон
- Щоденне обстеження: кардіограма, тиск, сатурація
- Медикаментозне лікування: озон-детокс № 7
- Апаратна терапія: НЛОК №7
- Фізіотерапевтичні процедури: електросон. електрофорез за призначенням
- Психолог

палата СТАНДАРТ 59 800 (2800 грн\д)

палата ЛЮКС 84 000 грн (4000 грн\д)

палата VIP 132 300грн (6300 грн\д)

 Первинна консультація 1000 грн
Лікування алкозалежності (амбулаторне) від 2800 грн.
Лікування алкозалежності (2-місна палата)від 4000 грн
Лікування алкозалежності (VIP-номер)від 6500 грн.
Виведення із запою вдомавід 3800 грн
Гіпносуггестивна терапія + мед. підтримка

від 7000 грн.