Найбільш доступна ціна на підшивку від алкоголізму у Києві

Позбутися залежності від алкоголю, можна за допомогою підшивки, що є одним з видів кодування. Проводиться за низькими цінами в наркологічному центрі «Пальміра Плюс» під наглядом професійних лікарів. Виходячи з даних пацієнтів, саме цей спосіб демонструє високий показник ефективності боротьби з алкогольною залежністю. Застосовувати його можна тільки в тому випадку, якщо пацієнт добровільно готовий лікуватись, оскільки перед процедурою потрібно не вживати спиртні напої протягом декількох днів.

Докладніше ознайомитися з процедурою, у тому числі дізнатися, які ліки будуть використовуватися при лікуванні, можна зателефонувавши в клініку «Пальміра Плюс». Всім клієнтам буде надана докладна інформація щодо маніпуляції, а також надані актуальні розцінки.

Безкоштовна консультація
Ми передзвонимо вам протягом 15 хвилин
Дякуємо за заявку!
Ми зв'яжемося з вами протягом 10 хвилин
Індивідуальний підхід до лікування залежності
Індивідуальний підхід до лікування залежності
100% гарантія анонімного лікування
100% гарантія анонімного лікування
Эффективнoсть лечения бoлее 70%
Эффективнoсть лечения бoлее 70%
Ефективність лікування понад 70%
Ефективність лікування понад 70%

Багато людей, які страждають від алкогольної залежності (а також їхні родичі) не поспішають розпочинати лікування недуги через те, що побоюються дорогої вартості такої процедури. Кодування за допомогою підшивки – ефективний метод боротьби з пристрастю до спиртних напоїв, при цьому він не є дорогим. Лікарі клініки « Пальміра Плюс» готові допомогти пацієнтам із різною стадією залежності, надаючи індивідуальний підхід до кожного. При цьому всі хворі можуть розраховувати на найбільш доступні ціни на цю послугу.

Назвати точні розцінки на підшивку від алкоголізму можна лише після обстеження, тому що на них впливає стан пацієнта та інші особливості.

Кодування за допомогою підшивки від алкогольної залежності: особливості

Клініка « Пальміра Плюс» спеціалізується на роботі з пацієнтами, які страждають від пристрасті до спиртовмісних напоїв. Це дає можливість персоналу гарантувати високу ефективність лікування, у тому числі за методикою кодування за допомогою підшивки.

Пацієнту впроваджують під шкіру ліки. Процедура проводиться у стаціонарі під місцевим наркозом та пильною увагою лікарів, оскільки препарат має бути введений у м'язову або жирову тканину. Проводити аналогічне лікування самостійно заборонено, оскільки це може призвести до серйозних наслідків, наприклад, зараження крові.

Підшивка від алкоголізму виконується із застосуванням таких ліків, як Еспераль або Торпедо. Ці препарати дуже схожі, тому що їх основною діючою речовиною є Дисульфірам. Саме він сприяє тому, що печінка людини перестає переробляти спирт, що міститься в алкоголі. Тому у разі вживання етилових напоїв після кодування, навіть у невеликій кількості, настає миттєва інтоксикація організму з подальшим погіршенням фізичного самопочуття.

Крім того, позбавити залежності можна за допомогою уколу, а також завдяки психологічній терапії, в процесі якої у пацієнта виробляється стійка ворожість до етилових напоїв і з'являється бажання розпочати нове тверезе життя.

Головні переваги підшивки від алкоголізму

Кодування від пристрасті до спиртних напоїв у Києві проводиться у наркологічному центрі « Пальміра Плюс». Клініка змогла вже допомогти десяткам пацієнтів завдяки використанню сучасних методик та медичних препаратів. Основні переваги підшивки від алкоголізму є такі, як:

  1. психологічна терапія та медичні препарати дозволяють повністю відбити бажання до вживання алкоголю на тривалий термін;
  2. після того, як ліки почнуть діяти, пацієнт зможе іншими очима подивитися на своє життя і не захоче повернутися до згубної звички;
  3. для проведення кодування не потрібно багато часу;
  4. процедуру можна повторювати кілька разів;
  5. правильно виконана підшивка від алкоголізму не завдає шкоди організму і цілком безпечною.

Кодування за допомогою підшивки за найнижчими цінами доступне в клініці « Пальміра Плюс». Пацієнти можуть бути впевнені у професіоналізмі персоналу центру, оскільки кожен лікар має величезний досвід роботи. Після процедури хворий перебуватиме під пильною увагою фахівців, які контролюватимуть його самопочуття.

093 500 90 85

Відгуки

5/5 Анна М...

Хотіла б подякувати клініці за допомогу моїй сестрі. Ми вже не знали, що робити. Пропадала талановита та розумна дівчина. Переживши нелегке розставання, вона звикла до алкоголю. Нічого не могли зробити з алкогольною залежністю.

Звернулися до вас, нам порекомендували метод Довженко. Типу він безпечний для організму і дає хороші результати. Сестра після довгих умовлянь погодилася.

Поки що все чудово. Вона знайшла роботу і збирається побачити з хлопцем. Про алкоголь більше не думає. Залежність пройшла. Думає зайнятися спортом та мене підтягнути.
Ще раз дякую

5/5 Вікторія Р...

Хочу сказати спасибі за те, що врятували мого чоловіка від алкогольної залежності. Він раніше часто вживав ще до знайомства зі мною. Коли ми з донькою переїхали до нього, пообіцяв, що більше не питиме. Але все одно іноді йшов у запій.

Ледве не втратив роботу. Але проблему алкоголізму визнавати не хотів. Після довгих умовлянь таки пішли до клініки. Лікар одразу зрозуміла, що й до чого. Дуже досвідчена жінка виявилася. Порадила вшивання імпланта Есперал, бо це швидко та надійно. Ми погодились на процедуру. І чоловік пити перестав. Більше на алкоголь не дивиться. Ще раз дякую.

5/5 Дмитро Р...

Хочу подякувати клініці та персоналу за допомогу у вирішенні проблеми. Не міг розлучитися зі шкідливою звичкою пити спиртне.

Кілька разів втрачав роботу через те, що йшов у запій. Дівчина після довгих стосунків покинула, не хотіла собі такого життя. Якось уранці я вирішив, що так жити не можна і звернувся до вашої клініки. Мені запропонували внутрішньовенно ввести ліки "Еспераль-гель". Процедура не болісна, майже без наслідків, тільки температура трохи піднялася, це швидко минулося. Лікування допомогло, більше пити не хочеться. З'явилася якась огида до запаху спирту. Життя налагоджується.

5/5 Мизайло В...

Дякую, що допомогли врятувати батька. Пив запоями, не просихаючи. Вічно з сусідами лаявся, шумів. Мама в такі періоди ходила хвора та втомлена. Ледве вмовили піти до фахівців. Нам запропонували кодування за методом Довженка. Ми сумнівалися, але довірилися фахівцям. І допомогло! Тато вже давно про чарку не згадує. Знову дачею захопився, там лазню доробляє, хоч давно закинув ідею. Навіть помолодшав трохи. Мама не натішиться, ходить квітуча. Із сусідами ми помирилися. Все налагодилось.

Звернулися до вас, нам порекомендували метод Довженко. Типу він безпечний для організму і дає хороші результати. Сестра після довгих умовлянь погодилася.

5/5 Артур М...

Жахливо бачити друга дитинства, який скочується в алкоголіки. Це мерзенна залежність, від якої взагалі, здається, немає порятунку. Але я привів його до вашої клініки, нам запропонували введення ліків дисульфірам. Невеликий безболісний укол та залежність пропаде.

Треба тільки стежити, щоб у ліках, наприклад, чи продуктах не було спирту. Стас погодився зробити укол і знову став собою. Забув про дівчину, через яку, власне, почав пити. Знову на велетні ганяє, працює, дівчат на побачення кличе. Я дивлячись на нього і сам узагалі пити перестав. Дякую, що допомогли врятувати друга.

5/5 Юрій К...

Ніколи б не подумав, що моя дружина, красуня і розумниця, пристраститься до алкоголю. Ніхто нічого не міг вдіяти. Вона закинула себе, перестала розвиватись. Сім'я для неї втратила сенс. Я звинувачував себе, а потім вирішив відвести її до лікарні. За порадою лікаря зважилися на вшивання імпланту есперал. Я не зовсім розумію, як він працює, але дружина перестала пити. Велике дякую лікарю. Без вашої допомоги моя сім'я розвалилася б на частини. Без дружини сім'ї не було б. Тепер у нас все добре, алкогольна залежність залишилася позаду, як кошмарний сон. Усіх благословень вам.

Сторінку перевірив:
Попандопуло Павло Миколайович
Лікар нарколог, психіатр
Оцініть статтю
5/5
5.0