Підшивка від алкоголю в Києві

Позбутися залежності від алкоголю, можна за допомогою підшивки, що є одним з видів кодування. Проводиться за низькими цінами в наркологічному центрі «Пальміра Плюс» під наглядом професійних лікарів. Виходячи з даних пацієнтів, саме цей спосіб демонструє високий показник ефективності боротьби з алкогольною залежністю. Застосовувати його можна тільки в тому випадку, якщо пацієнт добровільно готовий лікуватись, оскільки перед процедурою потрібно не вживати спиртні напої протягом декількох днів.

067-118-77-59
Безкоштовна консультація
Ми передзвонимо вам протягом 15 хвилин
Дякуємо за заявку!
Ми зв'яжемося з вами протягом 10 хвилин
Індивідуальний підхід до лікування залежності
Індивідуальний підхід до лікування залежності
100% гарантія анонімного лікування
100% гарантія анонімного лікування
Эффективнoсть лечения бoлее 70%
Эффективнoсть лечения бoлее 70%
Ефективність лікування понад 70%
Ефективність лікування понад 70%
Підшивка від алкоголізму

Багато людей, які страждають від алкогольної залежності (а також їхні родичі) не поспішають розпочинати лікування недуги через те, що побоюються дорогої вартості такої процедури. Кодування за допомогою підшивки – ефективний метод боротьби з пристрастю до спиртних напоїв, при цьому він не є дорогим. Лікарі клініки «Пальміра Плюс» готові допомогти пацієнтам із різною стадією залежності, надаючи індивідуальний підхід до кожного. При цьому всі хворі можуть розраховувати на найбільш доступні ціни на цю послугу.

Назвати точні розцінки на підшивку від алкоголізму можна лише після обстеження, тому що на них впливає стан пацієнта та інші особливості.

Кодування за допомогою підшивки від алкогольної залежності: особливості

Клініка «Пальміра Плюс» спеціалізується на роботі з пацієнтами, які страждають від пристрасті до спиртовмісних напоїв. Це дає можливість персоналу гарантувати високу ефективність лікування, у тому числі за методикою кодування за допомогою підшивки.

Пацієнту впроваджують під шкіру ліки. Процедура проводиться у стаціонарі під місцевим наркозом та пильною увагою лікарів, оскільки препарат має бути введений у м'язову або жирову тканину. Проводити аналогічне лікування самостійно заборонено, оскільки це може призвести до серйозних наслідків, наприклад, зараження крові.

Підшивка від алкоголізму виконується із застосуванням таких ліків, як Еспераль або Торпедо. Ці препарати дуже схожі, тому що їх основною діючою речовиною є Дисульфірам. Саме він сприяє тому, що печінка людини перестає переробляти спирт, що міститься в алкоголі. Тому у разі вживання етилових напоїв після кодування, навіть у невеликій кількості, настає миттєва інтоксикація організму з подальшим погіршенням фізичного самопочуття.

Крім того, позбавити залежності можна за допомогою уколу, а також завдяки психологічній терапії, в процесі якої у пацієнта виробляється стійка ворожість до етилових напоїв і з'являється бажання розпочати нове тверезе життя.

Головні переваги підшивки від алкоголізму

Кодування від пристрасті до спиртних напоїв у Києві проводиться у наркологічному центрі «Пальміра Плюс». Клініка змогла вже допомогти десяткам пацієнтів завдяки використанню сучасних методик та медичних препаратів. Основні переваги підшивки від алкоголізму є такі, як:

 1. психологічна терапія та медичні препарати дозволяють повністю відбити бажання до вживання алкоголю на тривалий термін;
 2. після того, як ліки почнуть діяти, пацієнт зможе іншими очима подивитися на своє життя і не захоче повернутися до згубної звички;
 3. для проведення кодування не потрібно багато часу;
 4. процедуру можна повторювати кілька разів;
 5. правильно виконана підшивка від алкоголізму не завдає шкоди організму і цілком безпечною.

Кодування за допомогою підшивки за найнижчими цінами доступне в клініці «Пальміра Плюс». Пацієнти можуть бути впевнені у професіоналізмі персоналу центру, оскільки кожен лікар має величезний досвід роботи. Після процедури хворий перебуватиме під пильною увагою фахівців, які контролюватимуть його самопочуття.

067 118 77 59

Часті питання | Підшивка від алкоголю:

Скільки реально діє підшивка?

Для того щоб позбавитися згубної звички необхідно, в першу чергу, вибрати правильний метод лікування. Тому для якнайшвидшого вирішення проблеми важливо записатися на консультацію до лікаря-нарколога. 

Лікар запропонує варіант, який підійде саме вам, відповідно до віку, ваги, тривалості запою та супутніх захворювань. Варіанти бувають на 3, 6 та 12 місяців. Приклад наведено у таблиці.

Препарат

Дія

Імплантація (підшивка) капсули Еспераль

1-3 міс.

Імплантація (підшивка) капсули Еспераль

6 місяців.

Імплантація (підшивка) капсули Еспераль

12 міс.

Комбіноване кодування від алкоголізму («Дісульфірам» + Довженка)

12 міс.

Укол 'Торпедо' у вену

6 місяців.

Ін'єкція алко-блокатора «Дисульфірам»

6 місяців.

Не потрібно сподіватися на те, що проблема самоліквідується, такого не буває, важливо взяти себе в руки і зробити все, щоб почати лікування якнайшвидше.

Скільки коштує зашити людину від алкоголю?

Ціна буде залежати від обраного лікарем препарату, дозування ліків та тривалості ефекту. Детальну інформацію наведено нижче.

Препарат

Дія

Ціна

Виробник

Ін'єкція алко-блокатора «Дисульфірам»

1 рік

від 6 500 грн

США

Комбіноване кодування від алкоголізму («Дісульфірам» + Довженка)

6 місяців.

від 9 900 грн

США

Виведення із запою + імплантація алко-блокатора Дисульфірам

12 міс.

від 14 900 грн

США

В/М ін'єкція алко-блокатора «Дисульфірам» із провокацією

(1 рік)

від 7 700 грн

США

Блокатор «Налтрексон»

6 місяців.

від 5 400 грн.

США

Імплантація (підшивка) капсули Еспераль

1-3 міс.

від 9 900 грн.

США

Імплантація (підшивка) капсули Еспераль

6 місяців.

від 9 900 грн.

США

Імплантація (підшивка) капсули Еспераль

12 міс.

від 9 900 грн.

США

Зверніть увагу, що особам старше 60 років, вагітним та людям із цукровим діабетом проведення процедури категорично заборонено. Також це стосується і людей, які мають проблеми з гепатобіліарною та серцево-судинною системами.

Ви можете звернутися за номером телефону вказаному на сайті нашої клініки та уточнити всі деталі.

Як відбувається процедура підшивки від алкоголізму?

Підготовка до процедури нетрудомістка, потрібно лише відмовитися від вживання спиртного на 5-7 діб. Крім цього, потрібно налаштуватися психологічно і пройти курс очищення організму від токсинів.

Підшивка відбувається в кілька етапів:

 • Психологічна підготовка пацієнта 

Пацієнт розмовляє з лікарем, який пояснює йому, як відбуватиметься процедура підшивки, про можливі наслідки. Після обговорення всіх пунктів залежний повинен самостійно дати письмову згоду на процедуру, що проводиться. Якщо пацієнт психічно нестабільний, то підшивка не проводиться.

 • Підготовка до процедури 

Пацієнт не менше 5 діб не приймає спиртні напої. Для проведення підшивки від алкогольної залежності застосовуються медичні інструменти та препарати. Також завжди під рукою лікар має спеціальні засоби для надання екстреної допомоги.

 • Проведення підшивки

В умовах нашої клініки підшивка виконується під місцевою анестезією в умовах абсолютної асептики. Лікар робить надріз, найчастіше, на сідниці та вживлюється препарат під шкіру за допомогою спеціального інструменту — троакара. Після чого накладаються шви та пов'язку з антисептиком. 

Дозування препарату, який вживається при підшивці, залежить від тривалості результату після процедури. Якщо таке втручання проводиться вперше, підшивку впроваджують на 1 рік. При повторному введенні – на 3-5 років.

Переваги та недоліки 

Перевагою даного методу лікування алкогольної залежності — тривалий ефект, а також те, що не слід застосовувати додаткові медичні препарати. Сама процедура триває не довше 1 години.

Єдиним недоліком є те, що сама по собі підшивка не лікує алкоголізм. Вона скоріше викликає якийсь страх від можливих наслідків у хворого, якщо він вживає спиртне. Тому після проведення процедури хворому необхідно надати належну психологічну підтримку.

У чому різниця між кодуванням та підшивкою?

Кодування — це один із методів впливу на людський організм, саме на підсвідомість і психіку. Цілями методу є викликати відразу до спиртного, мотивувати залежного на тверезий спосіб життя, а також блокування рецепторів, які при прийомі алкоголю викликають почуття задоволення.

Існує кілька варіантів кодування: апаратне, коли на людський мозок впливає лазерний промінь або точковий електричний розряд. Кодування гіпнозом, коли хворого занурюють у транс та намагаються на рівні підсвідомості викликати огиду до спиртного та бажання вести здоровий спосіб життя. Кодування за допомогою медичних препаратів, які вводяться людині з метою знищення алкоголю або викликають негативну симптоматику подібну до харчового отруєння. Ще один варіант кодування — підшивка. Головна відмінність підшивки від кодування — термін дії. 

При використанні цих методів в організм вводиться діюча речовина тривалої дії, яка називається дисульфірамом. Цей препарат змінює процес розпаду алкоголю в людському організмі, тобто, якщо одночасно застосовувати спиртне та дисульфірам можна отримати серйозну інтоксикацію. 

Під час проведення процедури у стаціонарі пацієнту дається провокаційна доза алкоголю, щоб він міг самостійно оцінити згубний вплив спиртного на організм. Підшивка викликає відразу до алкоголю на рівніорганізму, аж до того, що навіть запах алкоголю буде неприємним. Ін'єкційний метод має термін дії півроку, оскільки речовина має властивість швидко виводиться із кровотоку. Підшивка діє близько 3-х років і препарат у цьому випадку імплантується в підшкірну жирову клітковину, завдяки чому виведення з організму відбувається значно повільніше.

Вибираючи метод кодування для лікування алкогольної залежності, важливо враховувати те, що організм кожної людини індивідуальний, що підхід буде різним і багато в чому залежатиме від різних факторів. Важливо поєднувати кодування або підшивку з психотерапією, оскільки це дасть змогу досягти більш тривалого результату. Якщо у вас виникли будь-які питання, звертайтесь за телефоном, вказаним на нашому сайті, ми з радістю на них відповімо. 

Усі послуги лікування алкоголізму:

 1. Лікування білої гарячки у стаціонарі
 2. Бінарне кодування від алкоголізму (подвійний блок)
 3. Кодування алкогольної залежності за методом Довженка
 4. Кодування лазером від алкоголізму в Києві
 5. Підшивка від алкоголю в Києві
 6. Вшивання ампул від алкогольної залежності в Києві
 7. Кодування від алкоголізму в Києві
 8. Лікування алкоголізму в Києві
 9. Комплексне лікування залежностей різного типу в Києві
 10. Нарколог з виїздом до дому в Києві
 11. Реабілітаційний центр для алкоголіків
 12. Ефективне кодування за допомогою гелю Еспераль в Києві
 13. Укол від алкоголізму в Києві, ціна уколу від алкоголю
 14. Виведення із запою на дому в Києві та Київській області
 15. Виведення із запою в Києві, стаціонарЧитайте також статті про лікування алкоголізму:

Підшивка від алкоголю ціна

Послуга Ціна 2022р
Консультація лікаря нарколога750 грн
Амбулаторне лікування2700 грн
Лікування в стаціонарівід 3000 грн (доба)
Кодування від алкоголю (6 місяців)6800 грн
Кодування від алкоголю (рік)8000 грн
Підшивка від алкоголю13000 грн
Виведення із запою на домувід 4000 грн
Імплантація (підшивка) капсули Еспераль10 000 грн

Відгуки підшивка від алкоголізму

Євгенія Л. 4/5

Доброго часу доби, я Євгенія, мені 32 роки і я з міста Чернігів. У моєму житті алкоголь залишив досить гіркий слід, позбавив сім'ї, довіри друзів та близьких людей, а також «подарував» гепатит С. Звернутися У клініку було моїм самостійним рішенням. На консультації лікар-нарколог сказав, що найкращим методом у моїй ситуації буде підшивка, оскільки вона найбільше підходить для мене. Боятись процедури не варто, вона не болюча, може трохи неприємна. Ще кілька днів після процедури мене нудило і паморочилося в голові, проте це швидко минуло. На даний момент мій стан кращий ніж будь-коли, мені не хочеться спиртного, я повністю насолоджуюся життям і впевнена, що попрощалася зі своєю залежністю назавжди.

Лариса Г. 4/5

Хочу поділитися історією, яка сталася з моєю сестрою. В автокатастрофі загинув її син і вона не впоравшись з депресією і сильно запила. Згодом залежність стала все виразнішою, супроводжувалася постійними запоями. Мені було боляче на неї дивитися, тому я шукала вихід із ситуації і звернутися за допомогою до вашого центру.

За кілька місяців лікування моя сестра почала змінюватися на очах. Вона знайшла нове хобі, стала більш комунікабельною, навчилася жити та радіти кожному дню без спиртного. Не можу не висловити свою подяку медичному персоналу, професіоналам своєї справи, які буквально витягли її з цієї небезпечної 'трясини'. Лікар порадив зробити підшивку. Ми погодилися і залишилися задоволені, оскільки цей метод допоміг упоратися з алкогольною залежністю.

Дивіться всі відгуки Підшивка від алкоголізму