Кодування від алкоголізму уколом у вену чи лопатку

Подолати залежність від алкоголю можна за допомогою уколу в наркологічному центрі «Пальміра Плюс». Процедура проводиться шляхом ін'єкції у вену або область під лопаткою. Такий спосіб лікування є ефективним та безпечним методом кодування. Його головні переваги полягають у тому, що сама маніпуляція займає трохи часу, але при цьому є досить дієвою. Її можна повторювати кілька разів, що дозволить посилити ефект. Для зручності клієнтів кодування за допомогою уколу у вену або під лопатку можна проводити не лише у стаціонарі клініки, а й з виїздом додому.

Звернутися до наркологічного центру «Пальміра Плюс» варто з кількох причин. По-перше, клініка дотримується всіх правил конфіденційності, а значить, лікування від алкогольної залежності проходитиме повністю анонімно. По-друге, перед тим, як проводити процедуру, фахівці клініки ретельно досліджують пацієнтів, щоб підібрати найбільш правильний медичний препарат і переконатися, що хворий не має протипоказань. І, по-третє, лікування здійснюватиметься під пильним наглядом кваліфікованих лікарів.

Безкоштовна консультація
Ми передзвонимо вам протягом 15 хвилин
Дякуємо за заявку!
Ми зв'яжемося з вами протягом 10 хвилин
Індивідуальний підхід до лікування залежності
Індивідуальний підхід до лікування залежності
100% гарантія анонімного лікування
100% гарантія анонімного лікування
Эффективнoсть лечения бoлее 70%
Эффективнoсть лечения бoлее 70%
Ефективність лікування понад 70%
Ефективність лікування понад 70%

Багато людей, які страждають від алкоголізму, не починають лікування через брак достатньої кількості коштів. Кодування згубної звички за допомогою уколу можна зробити в сучасному наркологічному центрі « Пальміра Плюс». Клініка пропонує найнижчі розцінки на такі послуги у Києві та Київській області, що дає змогу звертатися до нас пацієнтам із різним фінансовим становищем.

Ознайомитися з актуальними розцінками на маніпуляцію можна зателефонувавши в кол-центр клініки. Вартість прораховується для кожного пацієнта окремо, оскільки до уваги береться його стан та стадія залежності. Крім того, на офіційному сайті центру доступний прайс-лист з діючими розцінками на весь спектр послуг.

Особливості процедури

Немає універсального алгоритму проведення процедури кодування від алкоголізму за допомогою уколу у вену або під лопатку. Справа в тому, що всі пацієнти, які звертаються до центру « Пальміра Плюс», проходять обстеження перед початком лікування. Після всіх аналізів і бесідою з лікарем визначається, яким чином препаратом буде проводитися маніпуляція і підбирається оптимальне дозування.

Для кодування використовуються різні лікарські препарати, але вони між собою дуже схожі, оскільки діючою речовиною в них виступає Дисульфірама. З його допомогою в людини виробляється непереносимість всім етиловим напоям. Дії кодування можуть зберігатися протягом декількох років. Якщо пацієнт після маніпуляції вживає хоча б трохи алкоголю, його здоров'я значно погіршується. З'являються такі симптоми, як:

втрата інтересу до тих речей, що раніше подобалися пацієнту;

 1. порушення роботи шлунково-кишкового тракту, у тому числі сильна нудота та блювання;
 2. поява тремору, а також судом у м'язах;
 3. втома та біль у тілі;
 4. проблеми зі сном;
 5. порушення емоційного стану;
 6. сильний головний біль;
 7. перепади тиску;
 8. у тяжких випадках можливе попадання в кому.

Головне завдання лікарів після проведення кодування переконати пацієнта, що вживати алкогольні напої вкрай небезпечно. Хворий має боятися робити це, адже саме страх дозволить йому перестати вживати спиртне та повернутися до нормального способу життя.

У яких ситуаціях можна вдатися до кодування за допомогою уколу у вену чи лопатку?

Скористатися даним типом лікування варто всім тим, хто зіткнувся зі згубною пристрастю до алкогольних напоїв. Звернутися за допомогою до фахівців слід якнайшвидше, адже саме це дозволить допомогти хворому і не запустити захворювання. Кодування за допомогою уколу у вену або під лопатку можна використовувати у таких випадках:

 1. пацієнт постійно п'є спиртні напої протягом тривалого часу, але не має жодних проблем з роботою нервової системи;
 2. хворий добровільно хоче розпочати лікування та розуміє, які наслідки можуть бути у разі вживання спиртовмісних напоїв після кодування;
 3. пацієнт вживає алкоголь рідко, але під час цього не може самостійно контролювати себе.

Лікування від алкоголізму у наркологічному центрі « Пальміра Плюс»

Кодування за допомогою уколу у вену чи під лопатку здійснюється кваліфікованими фахівцями клініки. Почати лікування можна тільки в тому випадку, якщо пацієнт за два дні до маніпуляції відмовився від вживання спиртного. У цей час організм хворого починає самостійно очищатися. Перед уколом із клієнтом проводиться розмова із залученням нарколога. Він докладно розповідає про особливості процедури. Пацієнту необхідно написати розписку, де він підтверджує, що ознайомлений з усіма негативними наслідками, які можуть виникнути у разі вживання алкоголю після кодування, і не матиме претензій до клініки.

Лікування залежності від етилових напоїв проводиться за допомогою різних медичних препаратів, зокрема використовується Еспераль, Торпедо та Аквалонг. Переконатися, що кодування працює, можна виконавши невелику провокацію. Для цього лікар дає пацієнтові понюхати спиртні напої або змочує шкіру невеликою кількістю спирту. Клініка « Пальміра Плюс» пропонує клієнтам з Києва та Київської області найдоступніші ціни на ефективне лікування від алкогольної залежності. Процедура може здійснювати як у стінах стаціонару клініки, так і з виїздом до будинку до клієнта у будь-який зручний час.

093 500 90 85

Відгуки

5/5 Анна М...

Хотіла б подякувати клініці за допомогу моїй сестрі. Ми вже не знали, що робити. Пропадала талановита та розумна дівчина. Переживши нелегке розставання, вона звикла до алкоголю. Нічого не могли зробити з алкогольною залежністю.

Звернулися до вас, нам порекомендували метод Довженко. Типу він безпечний для організму і дає хороші результати. Сестра після довгих умовлянь погодилася.

Поки що все чудово. Вона знайшла роботу і збирається побачити з хлопцем. Про алкоголь більше не думає. Залежність пройшла. Думає зайнятися спортом та мене підтягнути.
Ще раз дякую

5/5 Вікторія Р...

Хочу сказати спасибі за те, що врятували мого чоловіка від алкогольної залежності. Він раніше часто вживав ще до знайомства зі мною. Коли ми з донькою переїхали до нього, пообіцяв, що більше не питиме. Але все одно іноді йшов у запій.

Ледве не втратив роботу. Але проблему алкоголізму визнавати не хотів. Після довгих умовлянь таки пішли до клініки. Лікар одразу зрозуміла, що й до чого. Дуже досвідчена жінка виявилася. Порадила вшивання імпланта Есперал, бо це швидко та надійно. Ми погодились на процедуру. І чоловік пити перестав. Більше на алкоголь не дивиться. Ще раз дякую.

5/5 Дмитро Р...

Хочу подякувати клініці та персоналу за допомогу у вирішенні проблеми. Не міг розлучитися зі шкідливою звичкою пити спиртне.

Кілька разів втрачав роботу через те, що йшов у запій. Дівчина після довгих стосунків покинула, не хотіла собі такого життя. Якось уранці я вирішив, що так жити не можна і звернувся до вашої клініки. Мені запропонували внутрішньовенно ввести ліки "Еспераль-гель". Процедура не болісна, майже без наслідків, тільки температура трохи піднялася, це швидко минулося. Лікування допомогло, більше пити не хочеться. З'явилася якась огида до запаху спирту. Життя налагоджується.

5/5 Мизайло В...

Дякую, що допомогли врятувати батька. Пив запоями, не просихаючи. Вічно з сусідами лаявся, шумів. Мама в такі періоди ходила хвора та втомлена. Ледве вмовили піти до фахівців. Нам запропонували кодування за методом Довженка. Ми сумнівалися, але довірилися фахівцям. І допомогло! Тато вже давно про чарку не згадує. Знову дачею захопився, там лазню доробляє, хоч давно закинув ідею. Навіть помолодшав трохи. Мама не натішиться, ходить квітуча. Із сусідами ми помирилися. Все налагодилось.

Звернулися до вас, нам порекомендували метод Довженко. Типу він безпечний для організму і дає хороші результати. Сестра після довгих умовлянь погодилася.

5/5 Артур М...

Жахливо бачити друга дитинства, який скочується в алкоголіки. Це мерзенна залежність, від якої взагалі, здається, немає порятунку. Але я привів його до вашої клініки, нам запропонували введення ліків дисульфірам. Невеликий безболісний укол та залежність пропаде.

Треба тільки стежити, щоб у ліках, наприклад, чи продуктах не було спирту. Стас погодився зробити укол і знову став собою. Забув про дівчину, через яку, власне, почав пити. Знову на велетні ганяє, працює, дівчат на побачення кличе. Я дивлячись на нього і сам узагалі пити перестав. Дякую, що допомогли врятувати друга.

5/5 Юрій К...

Ніколи б не подумав, що моя дружина, красуня і розумниця, пристраститься до алкоголю. Ніхто нічого не міг вдіяти. Вона закинула себе, перестала розвиватись. Сім'я для неї втратила сенс. Я звинувачував себе, а потім вирішив відвести її до лікарні. За порадою лікаря зважилися на вшивання імпланту есперал. Я не зовсім розумію, як він працює, але дружина перестала пити. Велике дякую лікарю. Без вашої допомоги моя сім'я розвалилася б на частини. Без дружини сім'ї не було б. Тепер у нас все добре, алкогольна залежність залишилася позаду, як кошмарний сон. Усіх благословень вам.

Сторінку перевірив:
Попандопуло Павло Миколайович
Лікар нарколог, психіатр
Оцініть статтю
5/5
5.0