Укол від алкоголізму в Києві

Подолати залежність від алкоголю можна за допомогою уколу в наркологічному центрі «Пальміра Плюс». Процедура проводиться шляхом ін'єкції у вену або область під лопаткою. Такий спосіб лікування є ефективним та безпечним методом кодування. Його головні переваги полягають у тому, що сама маніпуляція займає трохи часу, але при цьому є досить дієвою. Її можна повторювати кілька разів, що дозволить посилити ефект. Для зручності клієнтів кодування за допомогою уколу у вену або під лопатку можна проводити не лише у стаціонарі клініки, а й з виїздом додому.

Ціна від 3000 грн

Рейтинг: 5.0

093-500-90-85
Індивідуальний підхід до лікування залежності
Індивідуальний підхід до лікування залежності
100% гарантія анонімного лікування
100% гарантія анонімного лікування
Ефективність лікування понад 70%
Ефективність лікування понад 70%
Усі співробітники мають великий досвід роботи
Усі співробітники мають великий досвід роботи
Укол від алкоголізму

Багато людей, які страждають від алкоголізму, не починають лікування через брак достатньої кількості коштів. Кодування згубної звички за допомогою уколу можна зробити в сучасному наркологічному центрі «Пальміра Плюс». Клініка пропонує найнижчі розцінки на такі послуги у Києві та Київській області, що дає змогу звертатися до нас пацієнтам із різним фінансовим становищем.

Ознайомитися з актуальними розцінками на маніпуляцію можна зателефонувавши в кол-центр клініки. Вартість прораховується для кожного пацієнта окремо, оскільки до уваги береться його стан та стадія залежності. Крім того, на офіційному сайті центру доступний прайс-лист з діючими розцінками на весь спектр послуг.

Особливості процедури

Немає універсального алгоритму проведення процедури кодування від алкоголізму за допомогою уколу у вену або під лопатку. Справа в тому, що всі пацієнти, які звертаються до центру «Пальміра Плюс», проходять обстеження перед початком лікування. Після всіх аналізів і бесідою з лікарем визначається, яким чином препаратом буде проводитися маніпуляція і підбирається оптимальне дозування.

Для кодування використовуються різні лікарські препарати, але вони між собою дуже схожі, оскільки діючою речовиною в них виступає Дисульфірама. З його допомогою в людини виробляється непереносимість всім етиловим напоям. Дії кодування можуть зберігатися протягом декількох років. Якщо пацієнт після маніпуляції вживає хоча б трохи алкоголю, його здоров’я значно погіршується. З’являються такі симптоми, як:

втрата інтересу до тих речей, що раніше подобалися пацієнту;

 1. порушення роботи шлунково-кишкового тракту, у тому числі сильна нудота та блювання;
 2. поява тремору, а також судом у м’язах;
 3. втома та біль у тілі;
 4. проблеми зі сном;
 5. порушення емоційного стану;
 6. сильний головний біль;
 7. перепади тиску;
 8. у тяжких випадках можливе попадання в кому.

Головне завдання лікарів після проведення кодування переконати пацієнта, що вживати алкогольні напої вкрай небезпечно. Хворий має боятися робити це, адже саме страх дозволить йому перестати вживати спиртне та повернутися до нормального способу життя.

У яких ситуаціях можна вдатися до кодування за допомогою уколу у вену чи лопатку?

Скористатися даним типом лікування варто всім тим, хто зіткнувся зі згубною пристрастю до алкогольних напоїв. Звернутися за допомогою до фахівців слід якнайшвидше, адже саме це дозволить допомогти хворому і не запустити захворювання. Кодування за допомогою уколу у вену або під лопатку можна використовувати у таких випадках:

 1. пацієнт постійно п’є спиртні напої протягом тривалого часу, але не має жодних проблем з роботою нервової системи;
 2. хворий добровільно хоче розпочати лікування та розуміє, які наслідки можуть бути у разі вживання спиртовмісних напоїв після кодування;
 3. пацієнт вживає алкоголь рідко, але під час цього не може самостійно контролювати себе.

Лікування від алкоголізму у наркологічному центрі «Пальміра Плюс»

Кодування за допомогою уколу у вену чи під лопатку здійснюється кваліфікованими фахівцями клініки. Почати лікування можна тільки в тому випадку, якщо пацієнт за два дні до маніпуляції відмовився від вживання спиртного. У цей час організм хворого починає самостійно очищатися. Перед уколом із клієнтом проводиться розмова із залученням нарколога. Він докладно розповідає про особливості процедури. Пацієнту необхідно написати розписку, де він підтверджує, що ознайомлений з усіма негативними наслідками, які можуть виникнути у разі вживання алкоголю після кодування, і не матиме претензій до клініки.

Лікування залежності від етилових напоїв проводиться за допомогою різних медичних препаратів, зокрема використовується Еспераль, Торпедо та Аквалонг. Переконатися, що кодування працює, можна виконавши невелику провокацію. Для цього лікар дає пацієнтові понюхати спиртні напої або змочує шкіру невеликою кількістю спирту. Клініка «Пальміра Плюс» пропонує клієнтам з Києва та Київської області найдоступніші ціни на ефективне лікування від алкогольної залежності. Процедура може здійснювати як у стінах стаціонару клініки, так і з виїздом до будинку до клієнта у будь-який зручний час.

093 500 90 85

FAQ

Скільки коштує укол від алкоголізму?

При кодуванні від алкогольної залежності використовують ін'єкції в тому випадку, коли у пацієнта геть-чисто відсутня критика до власної поведінки або він довго перебуває в запої. Вартість та тривалість дії подано в таблиці.

Препарат 

Дія

Ціна

Виробник 

Укол від алкоголізму 'Еспераль'1-3 місяці

від 5500 грн

США

Укол від алкоголізму 'Еспераль'

6 місяців

від 6500 грн

США

Укол від алкоголізму 'Еспераль'

12 місяців

від 9900 грн

США

Комбіноване кодування від алкоголізму (Дісульфірам+Довженка)12 місяців

від 12800 грн

США

Укол 'Торпедо' у вену 6 місяців

від 5500 грн

Франція

В/М ін'єкція алко-блокатора «Дисульфірам»

6 місяців

від 6700 грн

США

Звертаючись до клініки, пам'ятайте, що до пацієнта в жодному разі не застосовуються протиправні насильницькі дії. Пацієнт повинен визнати наявність проблеми та захотіти її вирішити шляхом кодування. Для того, щоб допомогти залежному це зробити, можна вдатися до допомоги психотерапевта.

Як довго діє укол від алкоголізму?

Тривалої дії уколу в основному залежить від організму пацієнта. Потрібно брати до уваги тривалість вживання алкоголю та результати його впливу на організм. Також важливий вік пацієнта та маса тіла.

За статистикою Еспераль викликає огиду до спиртного приблизно 8-12 місяців, а ін'єкція 'Торпедо' терміном близько півроку. По закінченні цього терміну курс лікування можна повторити. При проходженні групових або індивідуальних сеансів з приводу алкогольної залежності у психотерапевта пацієнту важливо навчитися самостійно контролювати свою патологічну прихильність без допомоги медикаментів.

Що буде, якщо випити алкоголь після уколу від алкоголізму?

Існує практика, коли лікар пропонує залежному випити трохи алкоголю і потім спостерігає за реакцією організму. У випадку, якщо процедура пройшла вдало, хворий повинен відчути себе погано і відчути повну відразу до спиртних напоїв після кодування.

Якщо закодована людина почне вживати алкоголь, то її стан посилюватиметься наступною симптоматикою:

 • мігренозними головними болями;
 • порушенням роботи органів ШКТ;
 • порушенням свідомості;
 • почуттям паніки та страхом смерті.

Також хворі можуть відчувати підвищення артеріального тиску, диспепсичні розлади у вигляді нудоти та блювання. Організм залежного реагує на алкоголь як алерген. Залежний, який під впливом гіпнозу відчуватиме лише огиду. 

Порушення роботи серцево-судинної системи

Якщо під час обстеження у пацієнта діагностували проблеми із серцем або будь-які інші хвороби серцевого м'яза чи судин, то після проведення процедури ймовірність загострення наявної патології зростає в рази.

В більшій мірі це стосується осіб з:

 • гіпертонічною хворобою;
 • порушеннями серцевого ритму (тахікардія);
 • стенокардією.

Якщо під час обстеження у залежного було виявлено один із перелічених вище станів, то виконувати процедуру категорично заборонено.

 Подальше вживання спиртних напоїв з великою ймовірністю може спровокувати інфаркт, порушення мозкового поводження з комою або, в крайньому випадку, з летальним кінцем.

Порушення роботи дихальної системи

Особи, які мають в анамнезі бронхіальну астму наражають свій організм на великий ризик, якщо після процедури вирішуються вжити спиртне. Це може спровокувати сильніші напади нав'язливого кашлю, задишку і, згодом, зупинку дихання.

Алергія

Вдаючись до медикаментозного способу лікування алкогольної залежності у разі подальшого вживання спиртного, може виникнути сильна алергічна реакція у вигляді:

 • набряки;
 • почервоніння та свербіж шкірних покривів;
 • шкірних висипів.

Якщо пацієнт, незважаючи на заборону лікаря, все ж таки вжив спиртне, то необхідно встановити контроль за його самопочуттям, моніторити життєві показники та стан і в разі потреби вжити заходів щодо якнайшвидшого проведення детоксикації. 

Найперше, потрібно викликати бригаду швидкої допомоги, потім до її приїзду важливо забезпечити постраждалому подачу свіжого повітря. Рекомендовано штучно викликати блювання та дати сорбенти.

Важливим є й те, що якщо у людини з патологічною прихильністю до спиртного немає бажання лікуватись, то в примусовому порядку це зробити не вийде. Це пов'язано з тим, що людина, яка не має сили волі і достатньої мотивації, незабаром зірветься, що негативно позначиться не тільки на її самопочутті, а й на самопочутті оточуючих. 

Якщо у залежного виникає непереборне бажання випити, то слід терміново звернутися на повторну консультацію до нарколога.

Доктор зможе вжити необхідних заходів у вигляді додаткової процедури кодування, також поспілкується із залежним про необачність його рішень.

Як поводиться людина після уколу від алкоголізму?

Щоб процедура кодування мала успішний результат, необхідно проводити її поетапно: провести необхідний обсяг обстежень та попередню підготовку, суть якої полягає у утриманні від вживання алкогольних напоїв на певний термін.

Якщо не провести діагностику стану хворого, не виявити наявність хронічних захворювань та протипоказань, то це може закінчитися не лише зривом, а й посиленням стану здоров'я після проведення кодування.

Тому, дуже важливо з усією серйозністю підходити до вибору клініки та фахівця, який проводитиме процедуру. Професіонали відповідально підходять до кодування, виключають додаткові ризики та можливі небажані ефекти, яких побоюються пацієнти та їхні близькі.

Після процедури не виключено змін психіки у вигляді депресивних епізодів і не тільки. Окрім змін з боку психіки, очікується виникнення наступних симптомів:

 • непритомні стани;
 • зниження сексуального потягу та потенції;
 • головний біль;
 • диспепсія у вигляді нудоти та блювання;
 • судомний синдром;
 • зміна характеру захворювання;
 • тремтіння кінцівок;
 • пришвидшене серцебиття;
 • порушення серцевого ритму.

У більшості випадків подібну симптоматику викликає медикаментозне кодування і саме тоді, коли проводиться не одноразова процедура, а ціла низка наступних. Однак, ці прояви виникають далеко не у всіх пацієнтів. Все залежить від стану організму залежного. 

Якщо симптоматика не проходить, слід звернутися до лікаря, щоб він призначив препарати для її купірування.

Після кодування організму знадобиться час звикнути до тверезого життя. Через це, після процедури і виникають психічні зміни. Це через те, що людський організм утилізує залишки етанолу, тому протягом деякого часу спостерігається нестабільна робота психіки. У переважній більшості випадків симптоматика йде через 2-3 тижні.

Залежний піддається множинним внутрішнім метаморфозам, починає інакше дивитися на життя, в нього змінюється світогляд, життєві цілі і поведінка.
Відео

Усі послуги лікування алкоголізму:

 1. Бінарне кодування від алкоголізму (подвійний блок)
 2. Еспераль
 3. Кодування алкогольної залежності за методом Довженка
 4. Кодування лазером від алкоголізму в Києві
 5. Підшивка від алкоголю в Києві
 6. Вшивання ампул від алкогольної залежності в Києві
 7. Кодування від алкоголізму в Києві
 8. Вшивання торпеди від алкоголізму Плюси та мінуси, протипоказання
 9. Ефективне кодування за допомогою гелю Еспераль в Києві
 10. Укол від алкоголізму в Києві, ціна уколу від алкоголю
 11. Лікування білої гарячки у стаціонарі
 12. Приватний витверезник у Києві Пальміра Плюс
 13. Жіночий алкоголізм
 14. Лікування алкоголізму в Києві
 15. Нарколог з виїздом до дому в Києві
 16. Прокапатися на дому
 17. Прокапатися в стаціонарі
 18. Допомога при алкоголізмі
 19. Реабілітаційний центр для алкоголіків
 20. Виведення із запою на дому в Києві та Київській області
 21. Виведення із запою в Києві, стаціонарЧитайте також статті про лікування алкоголізму:

Ціни

ПослугаЦіна
Консультація спеціаліста нарколога1000 грн
Консультація терапевта (первинна)1000 грн
Консультація психолога (первинна)1000 грн
Соціально-психологічний супровід. відвідування клініки 1 р. або 2 р\нед,
- робота з психологом або групова робота
- при необхідності відвідування лікаря
- відвідування триває 2-3 години
- експрес тестування для нарко 1 р\нед

1 раз\тиждень 6 000 грн

2 рази\тиждень 12 000 грн

3 рази\тиждень 18 000 грн

Ін'єкція Тетлонг 2503000 грн
Кодування за методом Довженка6800 грн
Підшивка імплантація Дисульфірам9600грн
Підшивка імплантація Еспераль9900грн
Кодування Потрійний блок7000 грн
Вшивання Налтрексону7900 грн
Пакет послуг амбулаторного лікування 'Нормалізація' Аналізи: цукор, ацетон
-Обстеження: кардіограма, тиск, сатурація.
-Медикаментозне лікування: крапельниця, уколи, таблетки
10400 грн
Плазмаферез1450грн
Виїзд до будинку для виведення із запоювід 4000 грн
Виїзд на будинок для госпіталізації до клінікивід 3500 грн
Пакет послуг амбулаторного лікування 'Нормалізація'
- Аналізи: цукор, ацетон, ацетон.
- Обстеження: кардіограма, тиск, сатурація.
- Медикаментозне лікування: крапельниця, уколи, таблетки
3 000 грн

Пакет послуг амбулаторного лікування 'Потрійний Детокс'

- Аналізи: цукор, ацетон

- Щоденний тиск, сатурація

- Медикаментозне лікування: крапельниця уколи, таблетки

- Препарати із собою

- Психолог

8000 грн (2600 грн/д)

Пакет послуг стаціонарного лікування 'Алко-стоп очищення10діб'
- Аналізи: цукор, ацетон
- Щоденне обстеження: кардіограма, тиск, сатурація
- Медикаментозне лікування: озон-детокс №5, крапельниці, уколи
- Апаратна терапія: НЛОК №5
- Фізіотерапевтичні процедури: електросон. електрофорез за призначенням
- Психолог

палата VIP 88 000грн (6300 грн\д)

палата СТАНДАРТ 59 800 (2800 грн\д)

палата ЛЮКС 84 000 грн (4000 грн\д)

Пакет послуг стаціонарного лікування 'Алко-стоп очищення14діб'
- Аналізи: цукор, ацетон
- Щоденне обстеження: кардіограма, тиск, сатурація
- Медикаментозне лікування: озон-детокс №7< br/> - Апаратна терапія: НЛОК №7
- Фізіотерапевтичні процедури: електросон. електрофорез за призначенням
- Психолог

палата СТАНДАРТ 42 000 (3000 грн\д

палата ЛЮКС 63 000 грн (4500 грн\д)

палата VIP 132 300грн (6300 грн\д)

Пакет послуг стаціонарного лікування 'Алко-стоп інтенсивний очищення 21доби'
- Аналізи: цукор, ацетон
- Щоденне обстеження: кардіограма, тиск, сатурація
- Медикаментозне лікування: озон-детокс № 7
- Апаратна терапія: НЛОК №7
- Фізіотерапевтичні процедури: електросон. електрофорез за призначенням
- Психолог

палата СТАНДАРТ 59 800 (2800 грн\д)

палата ЛЮКС 84 000 грн (4000 грн\д)

палата VIP 132 300грн (6300 грн\д)

 Первинна консультація 1000 грн
Лікування алкозалежності (амбулаторне) від 2800 грн.
Лікування алкозалежності (2-місна палата)від 4000 грн
Лікування алкозалежності (VIP-номер)від 6500 грн.
Виведення із запою вдомавід 3800 грн
Гіпносуггестивна терапія + мед. підтримка

від 7000 грн.

Відгуки

Анна М...

Хотіла б подякувати клініці за допомогу моїй сестрі. Ми вже не знали, що робити. Пропадала талановита та розумна дівчина. Переживши нелегке розставання, вона звикла до алкоголю. Нічого не могли зробити з алкогольною залежністю.

Звернулися до вас, нам порекомендували метод Довженко. Типу він безпечний для організму і дає хороші результати. Сестра після довгих умовлянь погодилася.

Поки що все чудово. Вона знайшла роботу і збирається побачити з хлопцем. Про алкоголь більше не думає. Залежність пройшла. Думає зайнятися спортом та мене підтягнути.
Ще раз дякую

Вікторія Р...

Хочу сказати спасибі за те, що врятували мого чоловіка від алкогольної залежності. Він раніше часто вживав ще до знайомства зі мною. Коли ми з донькою переїхали до нього, пообіцяв, що більше не питиме. Але все одно іноді йшов у запій.

Ледве не втратив роботу. Але проблему алкоголізму визнавати не хотів. Після довгих умовлянь таки пішли до клініки. Лікар одразу зрозуміла, що й до чого. Дуже досвідчена жінка виявилася. Порадила вшивання імпланта Есперал, бо це швидко та надійно. Ми погодились на процедуру. І чоловік пити перестав. Більше на алкоголь не дивиться. Ще раз дякую.

Дмитро Р...

Хочу подякувати клініці та персоналу за допомогу у вирішенні проблеми. Не міг розлучитися зі шкідливою звичкою пити спиртне.

Кілька разів втрачав роботу через те, що йшов у запій. Дівчина після довгих стосунків покинула, не хотіла собі такого життя. Якось уранці я вирішив, що так жити не можна і звернувся до вашої клініки. Мені запропонували внутрішньовенно ввести ліки "Еспераль-гель". Процедура не болісна, майже без наслідків, тільки температура трохи піднялася, це швидко минулося. Лікування допомогло, більше пити не хочеться. З'явилася якась огида до запаху спирту. Життя налагоджується.

Михайло В...

Дякую, що допомогли врятувати батька. Пив запоями, не просихаючи. Вічно з сусідами лаявся, шумів. Мама в такі періоди ходила хвора та втомлена. Ледве вмовили піти до фахівців. Нам запропонували кодування за методом Довженка. Ми сумнівалися, але довірилися фахівцям. І допомогло! Тато вже давно про чарку не згадує. Знову дачею захопився, там лазню доробляє, хоч давно закинув ідею. Навіть помолодшав трохи. Мама не натішиться, ходить квітуча. Із сусідами ми помирилися. Все налагодилось.

Звернулися до вас, нам порекомендували метод Довженко. Типу він безпечний для організму і дає хороші результати. Сестра після довгих умовлянь погодилася.

Артур М...

Жахливо бачити друга дитинства, який скочується в алкоголіки. Це мерзенна залежність, від якої взагалі, здається, немає порятунку. Але я привів його до вашої клініки, нам запропонували введення ліків дисульфірам. Невеликий безболісний укол та залежність пропаде.

Треба тільки стежити, щоб у ліках, наприклад, чи продуктах не було спирту. Стас погодився зробити укол і знову став собою. Забув про дівчину, через яку, власне, почав пити. Знову на велетні ганяє, працює, дівчат на побачення кличе. Я дивлячись на нього і сам узагалі пити перестав. Дякую, що допомогли врятувати друга.

Юрій К...

Ніколи б не подумав, що моя дружина, красуня і розумниця, пристраститься до алкоголю. Ніхто нічого не міг вдіяти. Вона закинула себе, перестала розвиватись. Сім'я для неї втратила сенс. Я звинувачував себе, а потім вирішив відвести її до лікарні. За порадою лікаря зважилися на вшивання імпланту есперал. Я не зовсім розумію, як він працює, але дружина перестала пити. Велике дякую лікарю. Без вашої допомоги моя сім'я розвалилася б на частини. Без дружини сім'ї не було б. Тепер у нас все добре, алкогольна залежність залишилася позаду, як кошмарний сон. Усіх благословень вам.