Кодування за допомогою лазера від алкогольної залежності у Києві

Щоб позбутися алкогольної залежності у Києві та Київській області варто звернутися до одного з найуспішніших центрів «Пальміру». Тут працюють професійні фахівці, які мають багаторічний досвід роботи. Лазерне кодування – це один із передових способів лікування, у процесі якого відбувається блокування алкогольних рецепторів за допомогою застосування спеціалізованого обладнання.

067-118-77-59
Безкоштовна консультація
Ми передзвонимо вам протягом 15 хвилин
Дякуємо за заявку!
Ми зв'яжемося з вами протягом 10 хвилин
Індивідуальний підхід до лікування залежності
Індивідуальний підхід до лікування залежності
100% гарантія анонімного лікування
100% гарантія анонімного лікування
Эффективнoсть лечения бoлее 70%
Эффективнoсть лечения бoлее 70%
Ефективність лікування понад 70%
Ефективність лікування понад 70%
Лазерне кодування від алкогольної залежності

Лазерне кодування від алкогольної залежності проводиться у центрі «Пальміра Плюс». Ця послуга доступна для пацієнтів із Києва та Київської області. Її головною особливістю і те, що у процесі лікування відбувається вплив деякі рецептори, що у мозку людини. Саме вони відповідальні за приємні відчуття, які людина отримує в процесі вживання напоїв, що містять у складі спирт. Після лікування пацієнт повністю втрачає бажання повертатися до вживання алкогольних напоїв, оскільки не отримує від цього процесу жодних приємних емоцій.

Лазерне кодування складається з кількох етапів, кожен із яких є важливим. Пропускати їх не можна, оскільки в такому разі не буде досягнуто бажаного результату. Виходячи з рекомендацій лікарів, а також орієнтуючись на досвід наших старих пацієнтів, краще проводити лікування, перебуваючи в стаціонарі. Це дозволить хворому бути постійно під наглядом фахівців, які у разі потреби завжди готові надати допомогу.

Лазерне кодування у клініці «Пальміра Плюс»: для кого підійде?

Дана методика боротьби із залежністю від алкоголізму підійде для тих пацієнтів, які не можуть через своє фізичне здоров'я приймати ліки. Йдеться про хворих, які мають серйозні захворювання нирок, а також страждають від алергії (коли існує непереносимість до будь-якого компонента, що входить до складу таблеток від алкоголізму).

Лазерне кодування унікальне тим, що після початку лікування в нашому центрі «Пальміра Плюс» організм починає повністю очищатися самостійно від усіх тих токсинів, які в ньому були накопичені до цього. Це позитивно впливає на роботу всіх органів людини, зокрема печінки та серця.

Які протипоказання до лазерного кодування?

Незважаючи на доступну вартість процедури, перед початком лікування варто знати, що існує кілька протипоказань до лікування даним методом. Йдеться про наявність таких проблем, як:

 • цукровий діабет будь-якого типу;
 • наявність розладів психічного характеру;
 • онкологія;
 • низька згортання крові;
 • гіпертонія (тільки тяжкі випадки з гіпертонічною кризою);
 • енцефаліт, а також набряк головного мозку або абсцес.

Перед початком лікування у наркологічному центрі «Пальміру» кожен пацієнт обов'язково проходить обстеження. Тільки після отримання результатів та за відсутності протипоказань може бути призначене лазерне кодування.

Кодування лазером: як відбувається?

Одне з основних правил, яке потрібно виконати всім пацієнтам, це утриматися від споживання алкогольних напоїв мінімум за 48 годин до початку лікування. Після цього хворий відвідує наркологічний центр «Пальміра Плюс», де йому буде проведено огляд, призначено обстеження та складено план лікування. Виходячи із стану хворого, стадії залежності та отриманих результатів лікарями буде встановлено кількість необхідних для проведення сеансів.

За статистикою, щоб отримати результат і повністю позбавитися бажання вживати напої, що містять спирт, необхідно пройти від 5 до 7 сеансів. Тривалість кожного становить 20 хвилин. Під час сеансу виконується лазерне опромінення всіх активних біологічних ділянок організму. Вкрай важливо не пропускати сеанси, оскільки це може негативно вплинути на кінцевий результат. Ще одним не менш дієвим способом подолати залежність від алкоголю є кодування за методикою Довженка.

Які наші основні переваги?

Всі клієнти, які бажають звернутися за допомогою до наркологічного центру «Пальміра Плюс», можуть розраховувати на низку переваг. Йдеться про такі моменти, як:

стабілізація обмінних процесів усередині організму;

 • збагачення крові киснем;
 • відновлення та поліпшення імунної системи та роботи всього організму в цілому;
 • відновлення емоційного стану пацієнта;
 • висока результативність лікування;
 • повне виведення отрути та токсинів з організму.

Звернувшись до наркологічного центру «Пальміра Плюс», за допомогою лазерного кодування можна позбутися алкогольної залежності на тривалий час, а в деяких випадках назавжди. Для своїх клієнтів із Києва та Київської області ми пропонуємо доступні ціни на весь спектр послуг.

067 118 77 59

Усі послуги лікування алкоголізму:

 1. Лікування білої гарячки у стаціонарі
 2. Бінарне кодування від алкоголізму (подвійний блок)
 3. Кодування алкогольної залежності за методом Довженка
 4. Кодування лазером від алкоголізму в Києві
 5. Підшивка від алкоголю в Києві
 6. Вшивання ампул від алкогольної залежності в Києві
 7. Кодування від алкоголізму в Києві
 8. Лікування алкоголізму в Києві
 9. Комплексне лікування залежностей різного типу в Києві
 10. Нарколог з виїздом до дому в Києві
 11. Реабілітаційний центр для алкоголіків
 12. Ефективне кодування за допомогою гелю Еспераль в Києві
 13. Укол від алкоголізму в Києві, ціна уколу від алкоголю
 14. Виведення із запою на дому в Києві та Київській області
 15. Виведення із запою в Києві, стаціонарЧитайте також статті про лікування алкоголізму:

Кодування лазером від алкоголю ціна

Послуга Ціна 2022р
Консультація лікаря нарколога750 грн
Амбулаторне лікування2700 грн
Лікування в стаціонарівід 3000 грн (доба)
Кодування від алкоголю (6 місяців)6800 грн
Кодування від алкоголю (рік)8000 грн
Підшивка від алкоголю13000 грн
Виведення із запою на домувід 4000 грн
Імплантація (підшивка) капсули Еспераль10 000 грн

Відгуки

5/5 Анна М...

Хотіла б подякувати клініці за допомогу моїй сестрі. Ми вже не знали, що робити. Пропадала талановита та розумна дівчина. Переживши нелегке розставання, вона звикла до алкоголю. Нічого не могли зробити з алкогольною залежністю.

Звернулися до вас, нам порекомендували метод Довженко. Типу він безпечний для організму і дає хороші результати. Сестра після довгих умовлянь погодилася.

Поки що все чудово. Вона знайшла роботу і збирається побачити з хлопцем. Про алкоголь більше не думає. Залежність пройшла. Думає зайнятися спортом та мене підтягнути.
Ще раз дякую

5/5 Вікторія Р...

Хочу сказати спасибі за те, що врятували мого чоловіка від алкогольної залежності. Він раніше часто вживав ще до знайомства зі мною. Коли ми з донькою переїхали до нього, пообіцяв, що більше не питиме. Але все одно іноді йшов у запій.

Ледве не втратив роботу. Але проблему алкоголізму визнавати не хотів. Після довгих умовлянь таки пішли до клініки. Лікар одразу зрозуміла, що й до чого. Дуже досвідчена жінка виявилася. Порадила вшивання імпланта Есперал, бо це швидко та надійно. Ми погодились на процедуру. І чоловік пити перестав. Більше на алкоголь не дивиться. Ще раз дякую.

5/5 Дмитро Р...

Хочу подякувати клініці та персоналу за допомогу у вирішенні проблеми. Не міг розлучитися зі шкідливою звичкою пити спиртне.

Кілька разів втрачав роботу через те, що йшов у запій. Дівчина після довгих стосунків покинула, не хотіла собі такого життя. Якось уранці я вирішив, що так жити не можна і звернувся до вашої клініки. Мені запропонували внутрішньовенно ввести ліки "Еспераль-гель". Процедура не болісна, майже без наслідків, тільки температура трохи піднялася, це швидко минулося. Лікування допомогло, більше пити не хочеться. З'явилася якась огида до запаху спирту. Життя налагоджується.

5/5 Мизайло В...

Дякую, що допомогли врятувати батька. Пив запоями, не просихаючи. Вічно з сусідами лаявся, шумів. Мама в такі періоди ходила хвора та втомлена. Ледве вмовили піти до фахівців. Нам запропонували кодування за методом Довженка. Ми сумнівалися, але довірилися фахівцям. І допомогло! Тато вже давно про чарку не згадує. Знову дачею захопився, там лазню доробляє, хоч давно закинув ідею. Навіть помолодшав трохи. Мама не натішиться, ходить квітуча. Із сусідами ми помирилися. Все налагодилось.

Звернулися до вас, нам порекомендували метод Довженко. Типу він безпечний для організму і дає хороші результати. Сестра після довгих умовлянь погодилася.

5/5 Артур М...

Жахливо бачити друга дитинства, який скочується в алкоголіки. Це мерзенна залежність, від якої взагалі, здається, немає порятунку. Але я привів його до вашої клініки, нам запропонували введення ліків дисульфірам. Невеликий безболісний укол та залежність пропаде.

Треба тільки стежити, щоб у ліках, наприклад, чи продуктах не було спирту. Стас погодився зробити укол і знову став собою. Забув про дівчину, через яку, власне, почав пити. Знову на велетні ганяє, працює, дівчат на побачення кличе. Я дивлячись на нього і сам узагалі пити перестав. Дякую, що допомогли врятувати друга.

5/5 Юрій К...

Ніколи б не подумав, що моя дружина, красуня і розумниця, пристраститься до алкоголю. Ніхто нічого не міг вдіяти. Вона закинула себе, перестала розвиватись. Сім'я для неї втратила сенс. Я звинувачував себе, а потім вирішив відвести її до лікарні. За порадою лікаря зважилися на вшивання імпланту есперал. Я не зовсім розумію, як він працює, але дружина перестала пити. Велике дякую лікарю. Без вашої допомоги моя сім'я розвалилася б на частини. Без дружини сім'ї не було б. Тепер у нас все добре, алкогольна залежність залишилася позаду, як кошмарний сон. Усіх благословень вам.