Як побороти залежність від Лірики: етапи лікування, переваги стаціонарного відновлення

Лікування залежності, спричиненої прийомом Лірики. Огляд, детоксикація, психологічна підтримка та соціальна адаптація - як лікарі допомагають подолати ломку та повернутися до здорового життя.

Ціна від 4000 грн

Рейтинг: 4.7

093-500-90-85
Індивідуальний підхід до лікування залежності
Індивідуальний підхід до лікування залежності
100% гарантія анонімного лікування
100% гарантія анонімного лікування
Ефективність лікування понад 70%
Ефективність лікування понад 70%
Усі співробітники мають великий досвід роботи
Усі співробітники мають великий досвід роботи
Лікування залежності від лірики

Лірика, Альгеріка, Габана, Неогабін, Прегабалін, Огранія - всі ці лікарські препарати мають у складі одну й ту саму діючу речовину, і в багатьох аптеках їх продають без рецепта лікаря. Їх призначають пацієнтам, які страждають на тривожні розлади, епілепсію, болі, пов’язані з ураженням нервової системи. На превеликий жаль, “умільці” використовують ці медикаменти з метою, дуже далекою від їх прямого призначення. Ці “умільці” є наркозалежними людьми. Великі дози Лірики здатні призвести до наркотичного сп’яніння і, відповідно, ейфорії.

Наркозалежні люди, які вживають наркотики опійної групи і періодично страждають від ломки, використовують Лірику, щоб позбутися неприємних симптомів цієї ломки. Таким методом вони намагаються вирішити одночасно кілька різних проблем: прибрати депресію, купірувати суглобовий і м’язовий біль, приглушити тривожність. Але за всієї удаваної ефективності цього препарату проблема ломки не тільки не вирішується, а тільки посилюється.

Як побороти залежність від Лірики?

Залежність від Лірики лікується в стаціонарному відділенні наркологічного центру “Пальміра Плюс”. Для цього застосовується комплекс заходів, що дають змогу виявити первинну причину залежності від Лірики, очистити організм від наслідків її вживання, позбавити пацієнта залежності на психологічному рівні, усунути ломку від Лірики. Весь процес подолання залежності від Лірики в умовах стаціонарного лікування в наркологічному центрі “Пальміра Плюс” відбувається в кілька етапів:

Лірика

 • Огляд і консультація фахівця з подальшою детоксикацією. Це перший крок на шляху реабілітації, який дозволяє прибрати ломку від Лірики та відновити нормальну діяльність основних функцій організму. Цей етап можна провести в домашніх умовах.
 • Психологічна допомога членам сім’ї наркозалежного пацієнта. Цей етап необхідний для розуміння тими, хто живе поруч із наркоманом, усіх ризиків вживання Лірики і надання ними моральної підтримки наркозалежному родичу.
 • Мотивація. Це дуже важливий етап лікування наркотичної залежності. У переважній більшості випадків ті, хто вживає Лірику, не визнають свою залежність від цього препарату. Кваліфіковані психологи нашого центру допоможуть переконати наркозалежного в тому, що йому необхідне лікування.
 • Реабілітація. Цей етап є основною частиною подолання наркотичної залежності. Спільна робота фахівців різних профілів спрямована на те, щоб позбавити наркозалежного від настирливих думок про необхідність вживання Лірики.
 • Соціальна адаптація. Це останній, завершальний етап лікування. Реабілітаційний центр “Пальміра Плюс” створений для того, щоб допомогти пацієнтам пристосуватися до життя без наркотичних речовин, надати їм психологічну допомогу і не допустити повернення до наркотиків після курсу лікування.

Після лікування фахівці супроводжують пацієнта, делікатно спостерігаючи за його поведінкою і станом, відзначаючи позитивні зміни в його житті, консультуючи за потреби і морально підтримуючи його і членів його сім’ї.

Ломка Лірика

Ломка внаслідок припинення прийому Лірики проявляється як порушення сну, пригніченість, безпричинна зміна настрою, відсутність інтересу до життя, больові відчуття. Позбутися ломки можливо за допомогою фахівця - лікаря-нарколога.

Для цього не обов’язково відвідувати клініку, ми пропонуємо послугу виклик лікаря додому і провести очищення організму від токсинів або УБОД у комфортних для пацієнта умовах. У результаті цих процедур у пацієнта зникають болі у всьому тілі, нормалізується режим сну. З метою поліпшення загального стану наркозалежного пацієнта лікар підбирає медикаменти для подальшого лікування.
Проблема ломки абсолютно не терпить зволікань, тому необхідну допомогу в домашніх умовах лікар-нарколог надає в режимі 24/7.

Чи можна припинити ломку від Лірики самостійно

У більшості випадків спроби зняти ломку від Лірики самостійно, без залучення лікаря-нарколога тільки погіршують ситуацію. Займатися самолікуванням у будь-якому разі дуже небезпечно, а в ситуації з наркозалежними людьми тим паче. Іноді наркомани вирішують замінити Лірику на інший вид наркотику або перейти на спиртні напої, але це не вирішить проблему, а лише завдає серйозної шкоди їхньому і без того слабкому здоров’ю. Єдино правильний спосіб припинити ломку від Лірики - це своєчасне звернення за медичною допомогою до кваліфікованих фахівців.

Основне завдання лікаря-нарколога полягає в тому, щоб якомога швидше вивести з організму пацієнта шкідливі речовини. Процес детоксикації можна провести як у стаціонарі, так і в домашніх умовах. Бажано все ж таки проводити цю процедуру в стаціонарі, оскільки в цьому разі забезпечується цілодобовий контроль за станом пацієнта, консультації лікаря-нарколога, психолога, психотерапевта.

Переваги перебування в стаціонарі

Порівняно з домашнім лікуванням усунення залежності від Лірики в умовах стаціонару має незаперечну перевагу. Вона полягає в тому, що наркоман не залишається зі своєю проблемою один на один. За ним цілодобово спостерігають фахівці наркологічного центру “Пальміра Плюс”. У домашніх же умовах ймовірність зриву при спробі покінчити з прийомом Лірики становить 99,9%, тому що наркозалежна людина не може самостійно подолати ломку від наркотику.

В умовах стаціонару пацієнт гарантовано отримає:

 • спілкування з лікарем-наркологом у вигляді консультації;
 • лікування медичними препаратами;
 • діагностику та лікування інфекційних захворювань, властивих тим, хто вживає наркотичні речовини;
 • проживання в затишних умовах;
 • харчування, розроблене з урахуванням усіх вимог;
 • всебічне обстеження за станом здоров’я пацієнта весь період лікування;
 • індивідуальний підхід до кожного пацієнта;
 • анонімність;
 • взаємодія з психологом і психотерапевтом;
 • перебування на свіжому повітрі під контролем фахівців;
 • сучасні методи лікування залежності;
 • післяреабілітаційну підтримку лікарів.

Як перестати вживати Лірику в домашніх умовах

Зробити це в домашніх умовах вкрай складно, оскільки наркозалежну людину постійно переслідують спогади про ейфорію, яку вона відчувала після приймання препарату, вона постійно думає про наркотик і відчуває потяг до нього. До того ж старі приятелі можуть запропонувати дозу, а це неминуче призведе до зриву. Так що покінчити з Лірикою в домашніх умовах самостійно практично неможливо.

Впоратися з ломкою від Лірики в домашніх умовах допоможе кваліфікований лікар-нарколог, який може приїхати і надати першу необхідну допомогу. Після припинення ломки і проведення детоксикації пацієнту необхідно провести комплексне лікування, яке допоможе подолати тягу і припинити прийом аптечних наркотиків.

Єдино правильний вихід

Побороти залежність від Лірики і назавжди забути про цю проблему можна за допомогою спеціального курсу реабілітації в київському наркоцентрі “Пальміра Плюс”. Ми гарантуємо комплексний підхід до лікування залежності від наркотичних речовин, консультацію фахівців на умовах нерозголошення даних про пацієнта, виїзд лікаря-нарколога в цілодобовому режимі додому по Києву та області, відмову від бажання приймати Лірику надалі.

Подолання залежності можливе, але при перших підозрах на зриви і спроби повторного вживання Лірики необхідно без зволікань звернутися за допомогою, і фахівці наркологічного центру “Пальміра Плюс” завжди відгукнуться на ваше звернення!

Література

1. [Лірика: інструкція, аналоги, як приймати - все про препаратCompendium](https://compendium.com.ua/info/169504/lirika/)

2. Прегабалін - Вікіпедія

3. Теорія і практика застосування прегабаліну: погляд невролога, психіатра і клінічного фармаколога

093 500 90 85

Відео

Усі послуги лікування наркоманії:

 1. Бупренорфінова програма - Наркозалежність
 2. Чистка крові в Києві
 3. Що таке наркотик ЛСД?
 4. Лікування наркоманії в Києві
 5. Лікування залежності від насваю в Києві
 6. Лікування залежності від снюса в Києві
 7. Лікування залежності від мефедрону в Києві
 8. Лікування токсикоманії в Києві
 9. Лікування залежності від анаші в Києві
 10. Лікування залежності від бутирату в Києві
 11. Лікування залежності від коаксилу в Києві
 12. Лікування залежності від дезоморфіну (крокодила) в Києві
 13. Лікування залежності від лірики в Києві
 14. Лікування залежності від морфіну в Києві
 15. Лікування залжежності від Риталіну в Києві
 16. Лікування сольової наркоманії в Києві
 17. Що таке мефедрон?
 18. Лікування метадонової залежності в Києві
 19. Плазмаферез
 20. Реабілітаційний центр для наркозалежних у Києві
 21. Зняття ломки в Києві
 22. Тілесно – орієнтована терапія – Наркозалежність
 23. Лікування залежності від Амфетаміну в Києві
 24. Лікування залежності від героїну в Києві
 25. Лікування залежності від кокаїну в Києві
 26. Лікування залежності ЛСД
 27. Ефективне лікування наркотичної залежності від марихуани в КиєвіЧитайте також статті про лікування наркоманії:

Ціни

ПослугаЦіна
Консультація спеціаліста нарколога1100 грн
Консультація терапевта (первинна)1100 грн
Консультація психолога (первинна)1100 грн
Інтервенціявід 1700 грн
УБОД ультрашвидка опіоїдна детоксикаціявід 38000 грн
Лікування наркоманіївід 2900 грн
Виклик нарколога додому3500 грн
Виведення із запоювід 4000 грн
Зняття ламаннявід 4200 грн
Соціально-психологічний супровід. відвідування клініки 1 р/тиж. або 2 р./тиж.
- робота з психологом або групова робота
- при необхідності відвідування лікаря
- відвідування триває 2-3 години
- експрес тестування для нарко 1 р./тиж.

1 раз\тиждень 6 000грн

2 раз\тиждень 12 000 грн

3 раз\тиждень 18 000 грн

Пакет послуг амбулаторного лікування 'Детокс клін 1'
- Аналізи : цукор, ацетон
- Обстеження: кардіограма, тиск, сатурація
- Медикаментозне лiкування: крапельниця, уколи , таблетки
3 000 грн
Пакет послуг амбулаторного лікування 'Детокс клін 3'
- Аналізи : цукор, ацетон
- Щоденне, тиск, сатурація
- Медикаментозне лiкування: крапельниця уколи, таблетки
- Препарати з собою
- Психолог
8000 грн (2600 грн/д)
Пакет послуг стаціонарного лікування 'Очищення 10діб'
- Аналізи :цукор, ацетон
- Щоденне обстеження : кардіограма, тиск, сатурація
- Медикаментозне лiкування: озон-детокс №5 , крапельниці, уколи
- Апаратна терапія: НЛОК №5
- Фізіотерапевтичні процедури: електросон . електрофорез по призначенню
- Психолог

палата СТАНДАРТ 30 000 (3000 грн\д)

палата ЛЮКС 50 000 грн (5000 грн\д)

палата VIP 70 000грн (7000 грн\д)

Пакет послуг стаціонарного лікування 'Очищення 14діб'
- Аналізи : цукор, ацетон
- Щоденне обстеження : кардіограма,тиск,сатурація
- Медикаментозне лiкування : озон-детокс №7
- Апаратна терапія: НЛОК №7
- Фізіотерапевтичні процедури: електросон . електрофорез по призначенню
- Психолог

палата СТАНДАРТ 42 000 (3000 грн\д)

палата ЛЮКС 63 000 грн (4500 грн\д)

палата VIP 88 000грн (6300 грн\д)

Пакет послуг стаціонарного лікування 'Інтенсив 21доба'
- Аналізи : цукор, ацетон
- Щоденне обстеження : кардіограма, тиск, сатурація
- Медикаментозне лiкування : озон-детокс №7
- Апаратна терапія: НЛОК №7
- Фізіотерапевтичні процедури: електросон . електрофорез по призначенню
- Психолог

палата СТАНДАРТ 59 800грн (2800 грн\д)

палата ЛЮКС 84 000 грн (4000 грн\д

палата VIP 132 300грн (6300 грн\д)

Стаціонарне лікування наркоманіївід 3600грн.
Амбулаторне лікування наркоманіївід 2900грн.

Відгуки

Оксана М...

Хочу поділитися враженнями і просто виговоритись.

Дякую велике вашій клініці, яка допомогла мені повернути доньку. Наркотики – найкошмарніше, що створила людина. Ця гидота вбиває повільно і порятунок знайти важко. Моя дівчинка, така розумна та талановита, потрапила під вплив свого колишнього молодого чоловіка. Він запропонував їй спробувати трохи кайфу та підсадив її на наркотичну залежність. Він зіпсував стосунки зі своєю сім'єю і мало не зруйнував наші, які ми будували від народження дочки. Ми завжди були на довірі, тож моя дівчинка поділилася зі мною проблемою.

Ми одразу звернулися до вашої клініки. Пройшли очищення організму, терапію та психологів. Як ви радили, змінили місце проживання та назавжди забули про колишнього хлопця. Правда, я дуже хвилююся, щоб він не знайшов мою дівчинку і знову не почав підбивати її на вживання. Адже після лікування дівчинка так тяжко відновлюється. Ще раз дякую за допомогу.

Віктор М...

Дякую, що повернули мене до життя. Тільки після лікування я зрозумів, у якому мороці жив. Наркотики – це не про кайф. Це про смерть. До вживання я був непоганий художник, а потім щось пішло не так. Наркотики не допомагають фантазії, вони її гроблять. Я викинув усі полотна, які писав за часів залежності, там суцільний жах. Зараз після лікування я пишу зовсім інше, світле. Хочу якось зробити виставку.

Тяжко було звернутися до клініки за лікуванням. Все здавалося, що воно саме пройде, і я зможу покинути. Навіть коли дівчина пішла і сестра перестала спілкуватися, я думав, що все налагодиться. Тепер я розумію, як це було безнадійно. Особливо ці спалахи агресії.

Обов'язково візьму участь у ваших групах підтримки, розповім, як складно, але важливо зважитися на лікування залежності. Дякую.