Лікування метадонової залежності у Києві

067-118-77-59
Безкоштовна консультація
Ми передзвонимо вам протягом 15 хвилин
Дякуємо за заявку!
Ми зв'яжемося з вами протягом 10 хвилин
Індивідуальний підхід до лікування залежності
Індивідуальний підхід до лікування залежності
100% гарантія анонімного лікування
100% гарантія анонімного лікування
Ефективність лікування понад 70%
Ефективність лікування понад 70%
Усі співробітники мають більший досвід роботи
Усі співробітники мають більший досвід роботи

Метадон - це опіоїдний наркотик, який використовується при лікуванні наркоманії. Ця речовина діє як замінник наркотиків. Завдяки тому, що дія препарату більш тривала і менш ейфорична, пацієнтові легше вийти із залежності та повернутися до нормального життя.

Вплив метадону на людину

Метадон має хорошу знеболювальну та легку седативну дію. Для тих, хто приймає метадон вперше, його дія схожа на морфін. Протягом години після прийому препарату розвивається тривалий ефект, який може зберігатись до 72 годин.

Відомо, що метадон діє психіку, викликаючи у своїй почуття ейфорії, задоволення і душевного комфорту. Саме цього шукають залежні від наркотичних речовин.

Приймаючи у високих дозах, метадон має сильну седативну дію, пригнічуючи дихання та знижуючи частоту серцевих скорочень. Препарат провокує нудоту, підвищене потовиділення блювання.

Не можна одночасно приймати метадон та алкоголь наслідки можуть бути серйозними:

  • пригнічення дихання;

  • артеріальна гіпотензія;

  • може спричинити глибоку седацію або кому, посилюючи побічні ефекти метадону.

Симптоми абстиненції метадону розвиваються швидше, підвищується ризик галюцинацій, інших психічних розладів.

Передозування

Залежність від метадону виникає, коли людина починає змішувати метадон з іншими наркотиками або алкоголем (так званий підбір) або безконтрольно збільшує дози, що приймаються.

Ознаки передозування Метадоном включають наступне:

  1. Втрата свідомості (аж до коми).

  2. Звужені зіниці.

  3. Уповільнене, поверхневе дихання.

  4. Сповільнене серцебиття.

У тяжких випадках наслідки метадону (особливо якщо пацієнт має хронічні захворювання ендокринної, шлунково-кишкової та нервової системи) можуть призвести до смертельного результату.

Важливо!

Якщо у вас передозування, якнайшвидше зверніться за професійною допомогою!

Ломання від метадону

У середньому метадон ломка виникає через 2-3 дні після відміни.

Не чекайте на найкращий момент, зверніться до фахівця, який знає, як кинути метадон і повернути вас до кращого життя.

Процес виведення токсину з організму дуже болючий і виснажливий, тому має проходити під наглядом лікаря.

Фахівець у таких випадках поступово знижуватиме дозу метадону, щоб звести до мінімуму абстинентний синдром, а також дасть вам седативні та знеболювальні препарати.

067 118 77 59

Часті питання | Лікування метадонової залежності:

Який рівень метадону у крові?

При одноразовому вживанні повне виведення крові відбувається через два-три дні.

Як довго метадон зберігається у сечі?

При одноразовому вживанні потрібно 7-8 днів, щоб вивести залишки опіоїдів. При метадоновій залежності цей процес може тривати до 4 тижнів.

Як довго метадон залишається в організмі?

Період напіввиведення зазвичай становить близько 24 годин.

Як метадон вивести з організму?

  1. Форсований діурез; випийте 5-6 літрів води та прийміть петлевий діуретик (Лазікс, Фуросемід). Ця група діуретиків вимиває калій, тому необхідно додатково приймати препарати, що містять калій, наприклад, панангін.

  2. Кишкові адсорбенти. Продукти розпаду метадону частково виводяться з фекаліями, але використання Смекти або Ентеросгеля сприятиме зв'язуванню в кишечнику.

  3. Підвищена фізична активність різних видів фізичних вправ трохи прискорюють метаболізм і виведення.

Лікування метадонової залежності Ціна

Послуга Ціна 2022р
Консультація лікаря нарколога750 грн
Амбулаторне лікування2800 грн
Лікування в стаціонарівід 3400 грн (доба)
Лікування в стаціонарі(VIP)від 5000 грн (доба)
Кодування від опіоїдів (рік)10000 грн

Відгуки

5/5 Оксана М...

Хочу поділитися враженнями і просто виговоритись.

Дякую велику клініку, яка допомогла мені повернути доньку. Наркотики – найкошмарніше, що створила людина. Ця гидота вбиває повільно і порятунок знайти важко. Моя дівчинка, така розумна та талановита, потрапила під вплив свого колишнього хлопця. Він запропонував їй спробувати трохи кайфу та підсадив її на наркотичну залежність. Цей тип знищив стосунки зі своєю сім'єю і мало не зруйнував наші, які ми будували від народження дочки. Ми завжди мали щирі стосунки, тож моя дівчинка поділилася зі мною своєю проблемою.

Ми одразу звернулися до вашої клініки. Пройшли очищення організму, терапію та психологів. Як ви радили, змінили місце проживання та назавжди забули про колишнього хлопця. Правда, я дуже хвилююся, щоб він не знайшов мою дівчинку і знову не почав підбивати її на вживання. Адже після лікування дочка так тяжко відновлюється. Ще раз дякую за допомогу.

5/5 Віктор М...

Дякую, що повернули мене до життя. Тільки після лікування я зрозумів, у якому болоті жив. Наркотики – це не про кайф. Це про смерть. До вживання я був непоганим художником, а потім щось пішло не так. Наркотики не допомагають фантазії, вони її убивають. Я викинув усі полотна, які писав за часів залежності, там суцільний жах. Зараз після лікування я пишу зовсім інше, світле. Хочу одного разу зробити виставку.

Тяжко було звернутися до клініки за лікуванням. Все здавалося, що все саме пройде, і я зможу позбутись залежності. Навіть коли дівчина пішла і сестра перестала спілкуватися, я думав, що все налагодиться. Тепер я розумію, як це було безнадійно. Особливо ці спалахи агресії.

Обов'язково візьму участь у ваших групах підтримки, розповім, як складно, але важливо наважитися на лікування залежності. Дякую.