Кодування за допомогою вшивання гелю Еспераль у Києві

Пристрасть до алкоголю – серйозне захворювання, яке потребує оперативного лікування. Наркологічний центр «Пальміра Плюс» пропонує велику кількість видів кодування, кожен з яких дозволяє вилікувати залежність від спиртних напоїв за короткий термін. Вшивання гелю Еспераль проводиться висококваліфікованими лікарями клініки. Пацієнт перебуває під пильним наглядом персоналу, а сама процедура виконується із залученням наркологів та психологів. Лікування алкоголізму відбувається за допомогою препаратів, до складу яких входить дисульфірам. Саме ця речовина викликає у хворих повну непереносимість етилових напоїв.

067-118-77-59
Безкоштовна консультація
Ми передзвонимо вам протягом 15 хвилин
Дякуємо за заявку!
Ми зв'яжемося з вами протягом 10 хвилин
Індивідуальний підхід до лікування залежності
Індивідуальний підхід до лікування залежності
100% гарантія анонімного лікування
100% гарантія анонімного лікування
Эффективнoсть лечения бoлее 70%
Эффективнoсть лечения бoлее 70%
Ефективність лікування понад 70%
Ефективність лікування понад 70%
Кодування за допомогою Еспераль Кодування за допомогою вшивання гелю Еспераль у Києві

Здійснювати процедуру можна лише під контролем кваліфікованих спеціалістів, які обізнані щодо особливостей проведення маніпуляції. Виконувати вшивання капсули еспераль самостійно не можна, оскільки це небезпечно. Після введення ліків організм починає самостійно виробляти ферменти алкогольдегідрогеназу, що призводить до таких змін в організмі:

 • вживання спиртного навіть у невеликих дозах призводить до сильної інтоксикації;
 • сильно погіршується фізичний стан при попаданні етилу в організм;
 • виникає гостре почуття похмілля;
 • утворюється негативне ставлення до спиртних напоїв.

Розмова з наркологом допомагає пацієнтові усвідомити, яка шкода завдає алкоголізму організму. Лікар докладно розповідає хворому про плюси здорового способу життя, а також допомагає емоційно настроїти пацієнта до тверезості. Кодування у Києві та Київській області за допомогою вшивання капсули Еспераль відбувається у центрі «Пальміра Плюс. Клініка готова запропонувати для клієнтів найнижчі ціни та індивідуальний підхід до кожного.

Як відбувається процедура?

Лікування алкоголізму відбувається лише за допомогою перевірених та ефективних методик. Кодування дозволяє повністю відбити бажання вживати спиртні напої у пацієнтів на тривалий період. При цьому маніпуляція є бюджетною, що дає можливість використовувати її клієнтам з різними фінансовими можливостями. У клініці «Пальміра Плюс» вшивання капсули Еспераль здійснюється декількома способами, а саме за допомогою:

 1. Пігулок. Лікар зробить невеликий надріз під лопаткою або ребрами та помістить ліки під м'язову тканину.
 2. Гелю. Поміщається в ту ж ділянку шляхом надрізу шкіри, але за рахунок повільного розчинення ефект від кодування є більш тривалим.

В обох випадках процедура проводиться під місцевим наркозом, тому пацієнт не відчуватиме жодного фізичного болю. Ефект від кодування за допомогою вшивання капсули Еспераль триває від 1 до 5 років. У разі виникнення рецидиву маніпуляцію можна повторювати кілька разів. У клініці «Пальміра Плюс» позбавитися залежності можна конфіденційно. Отримати детальну інформацію про способи кодування та актуальні розцінки можна, зателефонувавши на гарячу лінію центру.

067 118 77 59

Усі послуги лікування алкоголізму:

 1. Лікування білої гарячки у стаціонарі
 2. Бінарне кодування від алкоголізму (подвійний блок)
 3. Кодування алкогольної залежності за методом Довженка
 4. Кодування лазером від алкоголізму в Києві
 5. Підшивка від алкоголю в Києві
 6. Вшивання ампул від алкогольної залежності в Києві
 7. Кодування від алкоголізму в Києві
 8. Лікування алкоголізму в Києві
 9. Комплексне лікування залежностей різного типу в Києві
 10. Нарколог з виїздом до дому в Києві
 11. Реабілітаційний центр для алкоголіків
 12. Ефективне кодування за допомогою гелю Еспераль в Києві
 13. Укол від алкоголізму в Києві, ціна уколу від алкоголю
 14. Виведення із запою на дому в Києві та Київській області
 15. Виведення із запою в Києві, стаціонарЧитайте також статті про лікування алкоголізму:

Кодування Еспераль ціна

Послуга Ціна 2022р
Консультація лікаря нарколога750 грн
Амбулаторне лікування2700 грн
Лікування в стаціонарівід 3000 грн (доба)
Кодування від алкоголю (6 місяців)6800 грн
Кодування від алкоголю (рік)8000 грн
Підшивка від алкоголю13000 грн
Виведення із запою на домувід 4000 грн
Імплантація (підшивка) капсули Еспераль10 000 грн

Відгуки

5/5 Анна М...

Хотіла б подякувати клініці за допомогу моїй сестрі. Ми вже не знали, що робити. Пропадала талановита та розумна дівчина. Переживши нелегке розставання, вона звикла до алкоголю. Нічого не могли зробити з алкогольною залежністю.

Звернулися до вас, нам порекомендували метод Довженко. Типу він безпечний для організму і дає хороші результати. Сестра після довгих умовлянь погодилася.

Поки що все чудово. Вона знайшла роботу і збирається побачити з хлопцем. Про алкоголь більше не думає. Залежність пройшла. Думає зайнятися спортом та мене підтягнути.
Ще раз дякую

5/5 Вікторія Р...

Хочу сказати спасибі за те, що врятували мого чоловіка від алкогольної залежності. Він раніше часто вживав ще до знайомства зі мною. Коли ми з донькою переїхали до нього, пообіцяв, що більше не питиме. Але все одно іноді йшов у запій.

Ледве не втратив роботу. Але проблему алкоголізму визнавати не хотів. Після довгих умовлянь таки пішли до клініки. Лікар одразу зрозуміла, що й до чого. Дуже досвідчена жінка виявилася. Порадила вшивання імпланта Есперал, бо це швидко та надійно. Ми погодились на процедуру. І чоловік пити перестав. Більше на алкоголь не дивиться. Ще раз дякую.

5/5 Дмитро Р...

Хочу подякувати клініці та персоналу за допомогу у вирішенні проблеми. Не міг розлучитися зі шкідливою звичкою пити спиртне.

Кілька разів втрачав роботу через те, що йшов у запій. Дівчина після довгих стосунків покинула, не хотіла собі такого життя. Якось уранці я вирішив, що так жити не можна і звернувся до вашої клініки. Мені запропонували внутрішньовенно ввести ліки "Еспераль-гель". Процедура не болісна, майже без наслідків, тільки температура трохи піднялася, це швидко минулося. Лікування допомогло, більше пити не хочеться. З'явилася якась огида до запаху спирту. Життя налагоджується.

5/5 Мизайло В...

Дякую, що допомогли врятувати батька. Пив запоями, не просихаючи. Вічно з сусідами лаявся, шумів. Мама в такі періоди ходила хвора та втомлена. Ледве вмовили піти до фахівців. Нам запропонували кодування за методом Довженка. Ми сумнівалися, але довірилися фахівцям. І допомогло! Тато вже давно про чарку не згадує. Знову дачею захопився, там лазню доробляє, хоч давно закинув ідею. Навіть помолодшав трохи. Мама не натішиться, ходить квітуча. Із сусідами ми помирилися. Все налагодилось.

Звернулися до вас, нам порекомендували метод Довженко. Типу він безпечний для організму і дає хороші результати. Сестра після довгих умовлянь погодилася.

5/5 Артур М...

Жахливо бачити друга дитинства, який скочується в алкоголіки. Це мерзенна залежність, від якої взагалі, здається, немає порятунку. Але я привів його до вашої клініки, нам запропонували введення ліків дисульфірам. Невеликий безболісний укол та залежність пропаде.

Треба тільки стежити, щоб у ліках, наприклад, чи продуктах не було спирту. Стас погодився зробити укол і знову став собою. Забув про дівчину, через яку, власне, почав пити. Знову на велетні ганяє, працює, дівчат на побачення кличе. Я дивлячись на нього і сам узагалі пити перестав. Дякую, що допомогли врятувати друга.

5/5 Юрій К...

Ніколи б не подумав, що моя дружина, красуня і розумниця, пристраститься до алкоголю. Ніхто нічого не міг вдіяти. Вона закинула себе, перестала розвиватись. Сім'я для неї втратила сенс. Я звинувачував себе, а потім вирішив відвести її до лікарні. За порадою лікаря зважилися на вшивання імпланту есперал. Я не зовсім розумію, як він працює, але дружина перестала пити. Велике дякую лікарю. Без вашої допомоги моя сім'я розвалилася б на частини. Без дружини сім'ї не було б. Тепер у нас все добре, алкогольна залежність залишилася позаду, як кошмарний сон. Усіх благословень вам.