Ксенонотерапія в Києві

Ксенонотерапія - безпечна та інноваційна процедура, що використовує ксенон для лікування різних станів. Проводиться в приватній клініці під наглядом медичного персоналу. Перед початком процедури лікар проводить попередню консультацію з пацієнтом, щоб обговорити його медичну історію, симптоми та мету лікування.

Ціна від 1200 грн

Рейтинг: 4.6

093-500-90-85
Індивідуальний підхід до лікування залежності
Індивідуальний підхід до лікування залежності
100% гарантія анонімного лікування
100% гарантія анонімного лікування
Ефективність лікування понад 70%
Ефективність лікування понад 70%
Усі співробітники мають великий досвід роботи
Усі співробітники мають великий досвід роботи

Ксенонотерапія — це один з методів, що застосовуються в терапії різноманітних хвороб. Суть цього методу полягає у використанні газоподібної речовини ксенону як засобу проведення інгаляцій. У ролі лікувальної речовини виступає нещодавно, проте в галузі медицини практично блискавично набув популярності.

Перш ніж переходити до основної інформації про процедуру, слід розібратися в тому, що таке ксенон? Насамперед це важкий благородний газ, що складається з одного атома, що не має смаку, запаху та кольору. Він не токсичний для людини і здатний елімінуватися з організму в найкоротший термін. Однак це не заважає йому надавати безліч позитивних ефектів щодо захворювань. Ця речовина має здатність протистояти певним хворобам та покращувати стан здоров’я. Завдяки його властивостям може бути використаний в медичній практиці для лікування та профілактики різних недуг. Також ксенон є однією із складових повітря. Цей газ не розпадається всередині організму та елімінується у первозданному вигляді.

Наша клініка, яка знаходиться в Києві, має сучасну апаратуру та фахівців лише високого зразка з багатим багажем знань та досвідом роботи з цим газом.

Коли ксенотерапію почали використовувати у медичній галузі?

Коли її почали використовувати у медичній галузі? Ксенонотерапію почали застосовувати ближче до другої половини 20-го століття. Німецький вчений у галузі фізіології Бернд Ліхт спільно з командою своїх помічників став першовідкривачем у галузі медицини і вперше використав газ для втамування болю під час операцій. Таким чином відбулося відкриття ксенону як анестетика.

Пізніше цей спосіб почали використовувати й інших медичних галузях. Його використовували для лікування пацієнтів з інсультами, захворюваннями судин, різними запаленнями, неврологічними патологіями, а також у багатьох інших випадках. У ході розвитку науки та технологій терапія ксеноном ставала все більш удосконаленою та результативною.

За допомогою сучасних методів можна використати ксенон для інгаляцій. Інгаляції проводять за допомогою спеціального інгалятора. Інгалятор забезпечує безпечне та достатнє постачання речовини.

Ксенотерапія активно розвивається і на сьогоднішній день. Зараз проводиться безліч досліджень, метою яких є визначення інших напрямів для застосування ксенону та його вплив на людський організм.

У чому користь ксенону?

Цей газ має унікальні властивості. Ксенон має розслаблюючу, снодійну, седативну, анестетичну та гіпнотичну дії. Крім того, ксенон практично не має небажаних ефектів. Ксенон абсолютно безпечний для дітей та вагітних. Він не відкладається в органах та тканинах, і не є токсичним. Тому при використанні ксенону людський ризик не наражається на негативний вплив. Крім того, ксенон не викликає залежності.

До всього вищесказаного:

 1. Ксенон є першокласним нейропротектором, прискорює метаболізм усередині нейронів, стабілізує дію на клітинну стінку, сприяє підвищенню функціональності клітин головного мозку.
 2. Перешкоджає виробленню стресових гормонів, тим самим чинячи захисну дію на організм.
 3. Має хороші регенеративні здібності, тому дуже ефективний щодо хронічних запальних процесів, а також при порушенні цілісності шкірних покривів.
 4. Нормалізує струм крові у тканинах та органах.
 5. Має імуномодулюючу дію.
 6. Збільшує приплив крові до серцевих судин.
 7. Також одним із основних методів застосування ксенону є інгаляційний. При надходженні газу таким шляхом ефект від процедури проявляється дуже швидко і зберігається протягом доби. Для багатьох представників галузі медицини ксенон є унікальним засобом.

Сфера застосування ксенону

Ксенон широко застосовують у галузі психіатрії, оскільки має яскраво виражений седативний ефект. Він також має протистресові властивості. Крім того ксенон здатний усунути надмірну тривожність. Відомо, що ксенон є одним із компонентів комплексного лікування. Він швидко та ефективно усуває психози.

Він також результативний щодо панічних нападів. Досить непогано ксенон показав себе у боротьбі з хронічною втомою. Важливо, що результат зберігається надовго. Також ксенон дуже результативний у лікуванні залежностей (алкогольної, наркотичної), саме психологічного компонента прихильності. З його допомогою нормалізується емоційний стан хворого. Як наслідок зменшується вираженість абстиненції. Це відбувається в основному завдяки потужній знеболювальній дії. Ксенон показав свою ефективність у сфері фізичної реабілітації.

Як відомо, він має яскраво виражений протизапальний ефект. Він також пришвидшує регенеративні процеси. Це особливо важливо для якнайшвидшого відновлення після спортивної травми на етапі реабілітації. У сфері кардіології ксенон застосовують через його здатність розширювати серцеві судини. Це відбувається завдяки тому, що ксенон покращує приплив крові до серця.

Має добрий протиаритмічний ефект. В галузі неврології ксенон завдяки своїй нейропротекторній дії сприяє швидкому відновленню пацієнтів з різними захворюваннями. Наприклад, які перенесли інсульти або мають в анамнезі невралгії, корінцевий синдром або різноманітних нейропатії. Сприяє відновленню режиму сну у осіб, які страждають на безсоння. Ефективно купірує мігренозні напади.

В області хірургії ксенон застосовується найбільш широко як знеболювальна та анестетична речовина. Також метод часто використовується у дитячій стоматології при незначних маніпуляціях. При тривалих оперативних втручаннях пацієнтам віком від 60 років процедура також показує позитивний результат.

Ксенон не має небажаних ефектів. Доведено, що він є абсолютно безпечним. Крім того, його можна застосовувати навіть вагітним і дітям. Також дозволяється застосовувати особам із тяжкими серцево-судинними патологіями в анамнезі. Більше того, ксенон часто застосовувати при нирковій або печінковій недостатності, коли безліч інших ліків заборонені даним групам осіб.

Кому рекомендовано проведення ксенонотерапії?

Метод особливо ефективний:

 • офісним працівникам, оскільки дана категорія людей часто перебуває у стресових ситуаціях та недостатньо часу приділяють активному способу життя;

 • спортсменам, через те, що їх організм схильний до досить інтенсивних фізичних навантажень. Також ксенон відновлює м’язовий тонус у міжтренувальний період;

 • особам, які переносять часті перельоти;

 • людям, які страждають на мігренозні головні болі;

 • у передопераційному та післяопераційному періодах.

Ксенонотерапія — безпечна маніпуляція, проте краще як і будь-які інші маніпуляції проводити її під наглядом медичного персоналу. Перед проведенням слід обов’язково проконсультуватися з лікарем.

Лікар зможе визначити точку застосування та розрахувати дозу.

Це необхідно, оскільки організм кожної людини індивідуальний.

Як проводять ксенонотерапію?

Приблизно за 3-4 години до проведення маніпуляції краще не їсти і за одну годину не вживати рідину

Процедуру проводить висококваліфікований фахівець у спокійній атмосфері, оскільки комфорт пацієнта це запорука успіху. Перед маніпуляцією в нашій клініці в Києві лікар обов’язково проводить ознайомчу бесіду, розповідає пацієнту про специфіку та ефекти ксенонотерапії, які будуть досягнуті після сеансу. Через спеціальний апарат інгаляційним шляхом подається ксеноново-киснева суміш. Звісно, співвідношення речовин у суміші визначається лікарем виходячи з особливостей вашого організму.

Під час процедури пацієнт має досить приємні відчуття, його м’язи розслаблюються, настрій покращується, а душевний стан стабілізується. Відразу після ксенонотерапії пацієнт почувається легко, відчуває емоційне піднесення, підвищується працездатність, думки стають яснішими.

В середньому тривалість сеансу коливається від 40 хвилин до години. Перш ніж приступити до виконання процедури, лікар обов’язково відповість на всі питання, які цікавлять пацієнта. Ксенонові інгаляції дарують умиротворення, спокій, позитивні емоції, а також повний комфорт як фізичний, так і душевний. Ефект після процедури зберігається приблизно кілька діб. Якщо потрібно продовжити ефект, то для цього може знадобитися від 3 до 5 сеансів.

Які позитивні ефекти має ксенонотерапія?

Ця процедура користується величезною популярністю. Більшість пацієнтів після ксенонотерапії залишають позитивні відгуки. На думку пацієнтів, до сприятливих ефектів після процедури можна віднести:

 • зниження інтенсивності болючих відчуттів при хронічних захворюваннях;
 • поліпшення якості сну в осіб, які страждають на безсоння;
 • зниження тривожності та почуття пригніченості при депресивних епізодах, а також виразності панічних атак;
 • зменшення інтенсивності мігренозних нападів;
 • зниження рівня страху перед майбутніми медичними маніпуляціями;
 • звільнення від синдрому хронічної втоми;
 • заповнення життєвих сил та енергії;
 • при інгаляції ксенону підвищується рівень ендорфінів у крові, що прискорює процес загоєння ран і купує запальні процеси всередині організму;
 • ксенон – інертний газ і не має жодного відношення до допінгу, проте доведено, що він підвищує рівень витривалості у спортсменів, якщо провести інгаляцію безпосередньо перед змаганнями.

Ксенонотерапія як лікувальний метод існує не так довго, проте вже за такий нетривалий термін зміг виявити результативність щодо різних захворювань. Найбільш потужний та дієвий ефект ксенону проявляється у лікуванні залежності як наркотичної так і алкогольної.

Які показання для лікування ксеноном?

Ксенонотерапія рекомендована при наступних станах:

 • при синдромі відміни у алкоголіків та наркоманів;

 • при депресивних епізодах, тривожних розладах та панічних атаках;

 • при хворобі Альцгеймера та дисциркуляторної енцефалопатії;

 • для усунення відчуття надмірної тривожності перед майбутніми медичними маніпуляціями;

 • у відновному періоді після перенесеного порушення мозкового кровообігу;

 • у періоді реабілітації після перенесених оперативних втручань чи травм;

 • при розладах сну;

 • у спортсменів перед змаганнями.

Важливим у період лікування є і загальний настрій пацієнта, його готовність до процедури та впевненість у позитивному результаті. Доведено, що саме від цього залежить як вираженість самого ефекту так і його тривалість.

Як і будь-яка процедура, незважаючи на свою безпеку, ксенонотерапія має деякі протипоказання. До останніх слід зарахувати:

 • небажання хворого проводити процедуру;

 • наявність алергічних реакцій;

 • злоякісні новоутворення головного мозку;

 • захворювання системи дихання, що у стані загострення.

Дослідженнями доведено, що медичний ксенон немає жодних протипоказань. Обмежена експлуатація ксенону деякими групами осіб пов’язані з принципом роботи самого препарату щодо інгаляцій, і навіть з тим, що його дія спрямовано поліпшення кровообігу у мозку.

Скільки коштуватиме лікування ксеноном у клініці «Пальміра Плюс»?

Перед проведенням процедури потрібна обов’язкова консультація лікаря, який ознайомиться з вашим анамнезом і складе схему лікування. Вартість курсу ксенонотерапії залежить від тривалості та кратності сеансів.

Які переваги проведення процедури у клініці «Пальміра плюс»?

До основних переваг варто віднести:

 1. Наявність обладнання сучасного зразка.
 2. Інгаляційні процедури проводяться лише на спеціальних установках, завдяки яким пацієнт почувається максимально комфортно та спокійно.
 3. Висококваліфікований медичний персонал. Лікарі клініки постійно навчаються, збагачуються знаннями та відточують навички. В результаті цього пацієнту буде призначено індивідуально підібрану схему лікування, за допомогою якої бажаний результат буде досягнутий за короткий термін.
 4. Індивідуальний підхід до кожного пацієнта.
 5. Процедура ксенонотерапії в Києві проводиться в клініці «Пальміра Плюс» лише після попередньої бесіди з лікарем, під час якої будуть визначені як показання до проведення процедури так і протипоказання.
 6. Клініка гарантує позитивний результат після проходження сеансів ксенонотерапії.
 7. Кабінет для проведення маніпуляції обладнаний так, щоб пацієнт відчував себе максимально спокійно і був убезпечений від шуму ззовні. Це необхідно для повної релаксації та почуття захищеності.

Клініка «Пальміра Плюс» пропонує все необхідне, для того щоб надати пацієнтам ефективне та комфортне проведення процедур ксенонотерапії.

093 500 90 85

Відео

Усі послуги лікування психіатрії:
Читайте також статті про лікування психіатрії:

Ціни

УслугаЦена
Консультація спеціаліста невролога1150 грн
Консультація терапевта (первинна)1150 грн
Консультація спеціаліста психіатра1150 грн
Сеанси сімейної психотерапії1150 грн/година
Індивідуальна робота з профільним психологом920 грн/45хв
Робота психолога із родичами960 грн/година
Стаціонарне лікуваннявід 3400 грн (сутки)
Стаціонарне лікування (VIP)7000 грн (сутки)
Стаціонар 2-х місна палатавід 3500 грн/добу до 7200 грн/добу
Стаціонар одномісна палатаід 4000 грн/доба до 8600 грн/доба
Амбулаторне лікування2850 грн
Сеанс психотерапії1400грн
Зняття ЕКГ240 грн
Виїзд консультація психіатра вдома3650грн
Виїзд госпіталізація додому3550грн
Соціально-психологічний супровід:
- відвідування клініки 1 р./тиж. або 2 р/тиж
- робота з психологом або групова робота
- при необхідності відвідування лікаря
- відвідування триває 2-3 години експрес тестування для нарко 1 р/тиж

1 раз/тиждень 6 000 грн

2 раз/тиждень 12 000 грн

3 раз/тиждень 18 000 грн

Пакет амбулаторних послуг 'Спокійний день'
- Аналізи: цукор, ацетон
- Обстеження: кардіограма, тиск, сатурація
- Медикаментозне лiкування: крапельниця, уколи ,таблетки
3 000 грн
Пакет амбулаторних послуг 'Потрійний антистрес'
- Аналізи: цукор, ацетон
- Щоденне, тиск, сатурація
- Медикаментозне лiкування: крапельниця уколи,таблетки
- Препарати з собою
- Психолог
8000 грн (2600 грн/д)
Пакет стаціонарних послуг 'Стабілізація 10діб'
- Аналізи: цукор, ацетон
- Щоденне обстеження: кардіограма, тиск, сатурація
- Медикаментозне лiкування: озон-детокс №5, крапельниці, уколи
- Апаратна терапія: НЛОК №5
- Фізіотерапевтичні процедури: електросон, електрофорез по призначенню
- Психолог

палата СТАНДАРТ 30 000 (3000 грн\д)

палата ЛЮКС 50 000 грн (5000 грн\д)

палата VIP 70 000грн (7000 грн\д)

Пакет стаціонарних послуг 'Стабілізація 14 діб'
- Аналізи: цукор, ацетон
- Щоденне обстеження : кардіограма,тиск, сатурація
- Медикаментозне лiкування : озон-детокс №7
- Апаратна терапія: НЛОК №7
- Фізіотерапевтичні процедури: електросон, електрофорез по призначенню
- Психолог

палата СТАНДАРТ 42 000 (3000 грн\д)

палата ЛЮКС 63 000 грн (4500 грн\д)

палата VIP 88 000грн (6300 грн\д)

Пакет стаціонарних послуг 'Інтенсив 21доба'
- Аналізи : цукор, ацетон
- Щоденне обстеження : кардіограма, тиск, сатурація
- Медикаментозне лiкування : озон-детокс №7
- Апаратна терапія: НЛОК №7
- Фізіотерапевтичні процедури: електросон. електрофорез по призначенню
- Психолог

палата СТАНДАРТ 59 800 (2800 грн\д)

палата ЛЮКС 84 000 грн (4000 грн\д)

ппалата VIP 132 300грн (6300 грн\д)

Комплексне лікування психічних розладів (лікування, проживання, харчування)від 18 500 грн
Лікування психічних розладів вдень (Київ)3 000 грн
Лікування психічних розладів уночі (Київ)5500 грн
Лікування психічних розладів на дому (у Києві)3 400 грн
Лікування психічних розладів амбулаторно3 100 грн
Лікування психічних розладів у стаціонарі3 600 грн
Лікування ПТСРвід 3 000 грн
Лікування біполярного розладувід 3 000 грн
Лікування шизофреніївід 3 000 грн
Лікування панічних атаквід 3 000 грн
Комплексне лікування депресіївід 3 000 грн
Лікування депресії у денному стаціонарівід 3 000 грн
Лікування депресії середньої тяжкостівід 3 000 грн
Лікування депресивного неврозувід 3 000 грн
Лікування різних видів когнітивних розладіввід 3 000 грн
Лікування астеніївід 3 000 грн
Комплексне лікування деменціївід 3 000 грн
Лікування енурезувід 3 000 грн
Лікування епілепсіївід 3 000 грн
Лікування неврозіввід 3 000 грн
Проведення патопсихолгічного дослідження2 200 грн

Відгуки

Наталка К...

“Біполярний розлад” мені здавався страшною вигадкою психологів. Ну скаче в людини настрій, що такого? Не можна ж бути постійно милим, усміхненим або зосередженим. Поки не зіткнулася особисто.

Мій син завжди добре навчався, був зібраним та активним хлопчиком. Тому я не одразу звернула увагу на його посилене домосидство та спалахи агресії. Потім з'явилася апатія. Настрій почав змінюватись різко, прямо на очах. Він закинув навчання. Міг нахамити і відразу мало не почати плакати. Замикався у кімнаті.

Як добре, що я звернулася до вашої клініки. Ви так легко порозумілися з хлопчиком, підібрали препарати я досі дивуюся. Нам до повного одужання ще далеко, але я бачу, що син знову захопився навчанням. Велике дякую за допомогу.

Оля М...

Добридень. Хочу подякувати за допомогу у лікуванні.

Коли у мене почались порушення сну, я не надавала цьому особливого значення. Якщо особливо тяжко було, пила снодійне допомагало. Тимчасово. Потім мене перестало цікавити, що відбувається довкола. Така м'яка байдужість до всього. Я пов'язувала це з перевтомою на роботі. Адже працювала консультантом з техніки багато років і постійно спілкувалася з людьми. Потім втратила роботу, замкнулася вдома та взагалі перестала контактувати з людьми. Нікого не пускала у життя. А там і карантин розпочався. Я абияк освоїла віддалену роботу і працювала, щоб було на що жити. Але коли моя працездатність знизилася, я зрозуміла, що зі мною біда.

Звернутися до вас порадила знайома. Вони з чоловіком пройшли схожу проблему у минулому та були задоволені результатом лікування. Не скажу, що мені сподобалася терапія, але я змушувала себе ходити, слухати та говорити. Пити препарати було гидко, особливо ватяне відчуття після. Але тепер, коли я знову активна та з гарною роботою, я розумію, наскільки це було потрібно. Дякую за допомогу, гарного дня.