Реабілітаційний центр для алкозалежних у Києві

Алкоголізм - це постійно прогресуюче хронічне захворювання. Це розлад, при якому пацієнт втрачає контроль над кількістю алкоголю.

067-118-77-59
Безкоштовна консультація
Ми передзвонимо вам протягом 15 хвилин
Дякуємо за заявку!
Ми зв'яжемося з вами протягом 10 хвилин
Індивідуальний підхід до лікування залежності
Індивідуальний підхід до лікування залежності
100% гарантія анонімного лікування
100% гарантія анонімного лікування
Эффективнoсть лечения бoлее 70%
Эффективнoсть лечения бoлее 70%
Ефективність лікування понад 70%
Ефективність лікування понад 70%
Реабілітаційний центр для алкозалежних

Алкоголізм - це хронічне захворювання, що постійно прогресує. Це розлад, у якому пацієнт втрачає контроль над кількістю споживаного алкоголю.

Пристрасть до алкоголю викликає низку ускладнень, дуже небезпечних для здоров'я та життя. Ця залежність змушує страждати не тільки людину, яка зловживає спиртними напоями, а й усю його родину.

Алкоголізм руйнує людину як фізично, і морально. При зловживанні алкоголем з'являються різні симптоми, що впливають на особисте та професійне життя питущого.

Кожен може потрапити в мережі підступної хвороби, але наявність різних зовнішніх факторів можуть посилити становище (депресивні стани, постійні стреси та переживання, генетичні фактори, погана компанія), тим самим даючи можливість хвороби прогресувати.

Реабілітаційний центр для алкоголіків (Україна)

На сьогоднішній день алкоголізм в Україні виліковний і пацієнти, які пройшли курс лікування, показали добрі результати.

Той, хто пройшов лікувальний курс соціальний реабілітаційний центр для алкоголіків, приємно здивується не лише доступністю цін за лікування (яке набагато дешевше, ніж в інших європейських країнах), а й високою якістю сервісу.

Дуже складно, а іноді неможливо впоратися із алкоголізмом самостійно. Повне усунення інтоксикації та психічної залежності потребує участі кваліфікованого лікаря, спеціально розроблених методик лікування та сучасного обладнання.

Тому так важливо звернутися до реабілітаційного центру для алкоголіків, ціна вказана на сайті за кожну послугу.

Для більшості людей, які потрапили в залежність, саме реабілітаційний центр для алкоголіків - єдиний шанс, який допоможе повернутися до здорового існування. Комплексна багатоступінчаста терапія стає психологічною та фізіологічною реабілітацією, яка підкріплює попередні кроки та є найважливішою у багаторівневих програмах.

Реабілітаційний центр для алкоголіків (Україна) пропонує психосоціальну реабілітацію, щодня практикує інноваційні та традиційні методи відновлення під контролем досвідченого медичного персоналу.

Таким чином, допомога алкозалежним

здійснюється з індивідуальним підходом до кожного пацієнта та використовуються комплексні прогресивні методики лікування та відновлення. Реабілітаційний центр для алкоголіків (Київ) надає кваліфіковану допомогу від грамотних експертів:

 • лікарів наркологів;
 • психотерапевтів;
 • соціологів;
 • реабілітологів;
 • середнього та молодшого медичного персоналу.

За роки роботи реабілітаційний центр для алкоголіків відгуки подяки отримали від багатьох хворих. Пацієнтами клініки є навіть жінки, які мають більш тяжкий перебіг захворювання на відміну від чоловіків та не змогли отримати допомогу в інших лікувальних закладах.

Реабілітаційний центр для жінок алкоголіків

Алкогольна залежність зустрічається у жінок будь-якого віку та соціальної категорії. Важливо, що у жінок постійна хімічна чи алкогольна залежність прогресує швидше та потребує більше часу на відновлення. Негативний вплив токсинів як погіршує фізичне здоров'я жінки, а й перешкоджає виконанню її основний функції: материнства.

Не варто забувати, що проблема залежності від алкоголю потребує більше психологічної допомоги, ніж медичних препаратів, які відіграють ключову роль лише на першій стадії лікування. Реабілітаційний центр для жінок алкоголіків «повертає» хворих до нормального соціального життя на різних етапах залежності. Центр лікування алкоголізму надає жінкам комфортні умови проживання та ефективну допомогу медичного персоналу клініки.

Як відбувається реабілітація алкозалежних?

Навіть повне розуміння своєї залежності не може допомогти хворому подолати найсильніші уподобання. На це є кілька причин. Алкогольні напої легко доступні та мають складну психіатричну та біохімічну залежність. Тривале утримання від алкоголю ефективне лише після комплексного лікування залежності.

Реабілітаційний центр алкоголізм

включає такий курс відновлення:

 • усунення абстинентного синдрому;
 • дезінтоксикаційна терапія;
 • реабілітація за допомогою фізіотерапії;
 • психічна корекція;
 • соціальна адаптація.

Стаціонарне лікування — добрий вибір для тих, хто хоче повністю зосередитися на одужанні, не відволікаючись на роботу, навчання чи соціальні зобов'язання.

Християнські реабілітаційні центри

Християнський реабілітаційний центр для алкоголіків також відіграє важливу в процесі одужання. Якщо ви боретеся або ваш рідний (близький) страждає на цю хворобу — безкоштовний реабілітаційний центр для алкоголіків допоможе повернутися до нормального життя. У цих центрах пріоритетна увага приділяється лікуванню на основі віри та духовного спілкування.

Реабілітаційний центр (Київ) алкоголізм виліковується за допомогою віри, яка дає позитивний результат. Зв'язок між вірою, духовним розвитком, психологічною підтримкою та швидким відновленням пацієнтів давно доведений у медичній практиці. Тисячі чоловіків та жінок змогли вилікуватися від залежності завдяки духовній роботі та щоденними зусиллями над собою. Відомо, що реабілітаційний центр ціни не встановлює. Багато послуг безкоштовні та фінансуються на добровільних пожертвуваннях небайдужих людей.

Переваги лікування алкоголізму у клініках України

Перевагами лікування алкоголізму в Україні є центр реабілітації алкоголіків:

 1. Швидкість – у середньому базовий курс лікування проводиться від 4 до 6 тижнів. Реабілітаційний центр для алкоголіків та наркоманів клініці пропонує: повне обстеження всього організму, розробку індивідуальної тактики лікування алкогольної залежності, реабілітаційні заходи щодо відновлення та подальшої соціалізації.
 2. Комплексний підхід – реабілітаційний центр до Києва для алкоголіків надає кожному пацієнтові кваліфіковану допомогу. Використовуються різні методи реабілітації: йога, масаж, лікування п'явками та інші методи, пов'язані з нетрадиційною медициною.
 3. Центри лікування алкоголізму нерідко вдаються до кодування пацієнта – безцінний досвід українських медичних експертів дозволяє підібрати для кожного пацієнта індивідуальну програму лікування.
 4. Найкращий реабілітаційний центр для алкоголіків допомагає не лише позбутися залежності, але відновити сімейні стосунки та знайти постійне заняття та визнання в соціумі.

Анонімність – ключовий фактор позбавлення алкогольної залежності

Анонімний реабілітаційний центр для алкоголіків дотримується лікарської таємниці між лікарем та пацієнтом. Анонімність - важливий чинник у видуженні від алкоголізму.

Конфіденційна інформація про людей, які звернулися до медичних закладів України щодо боротьби з алкоголізмом, ніколи не розголошуються. Це не лише вимога чинних правил, а й нагальна медична потреба.

Громадський страх перед засудженням суспільства може стати основною причиною, через яку потенційні пацієнти не звертаються за кваліфікованою медичною допомогою.

Зверніться до реабілітаційного центру, ціни на послуги залежатимуть від складності захворювання та тривалості лікування. Звернувшись до центру реабілітації алкоголіків, ви отримаєте одне з найкращих в Україні обслуговування, яке відповідає всім вимогам суворих стандартів. У реабілітаційних центрах працюють найкращі фахівці з великим досвідом та знаннями, які допомагають залежним на шляху до повного одужання.

067 118 77 59

Часті питання | Реабілітаційний центр для алкоголіків:

Скільки коштує лікування від алкоголю в реабілітаційному центрі?

Ця процедура є дуже важливою, тому для її проведення використовуються лише сучасні методики. Сьогодні до таких належать препарати еспераль, а також міжтканинні імпланти. Вартість кожної послуги багато в чому залежить від тривалості лікування. Орієнтовна ціна наведена в таблиці:

Послуга

Вартість

Консультація лікаря нарколога

750 грн

Амбулаторне лікування

2700 грн

Лікування в стаціонарі (доба)

від 3000 грн

Кодування від алкоголю (6 місяців)

6800 грн

Кодування від алкоголю (рік)

8000 грн

Підшивка від алкоголю

13000 грн

Виведення із запою вдома

від 4000 грн

Імплантація (підшивка) капсули Еспераль

10 000 грн

Лікування в стаціонарі 

Кодування, підшивка

Від 3000


Довженка 5500, інші від 6500

Перед проведенням процедури пацієнт повинен бути поінформований про те, що напередодні йому варто утриматися від вживання спиртного, а також про важливість комплексного підходу, оскільки від цього надалі залежатиме результат лікування.

Більшою мірою кінцевий результат лікування від алкозалежності безпосередньо залежить від бажання хворого та настрою на процедуру. Лікування не можна проводити без попередньої письмової згоди. Якщо хворий не згоден, то рекомендовано скористатися послугами психолога нашої клініки.

Скільки лежать у лікарні алкоголіки?

Тривалість лікування в умовах стаціонару коливається від 5 до 18 днів і визначається попереднім запійним станом. Відштовхуючись від цього, і буде встановлений термін перебування на стаціонарному лікуванні.

При перериванні тривалого запою у хворого може

може розвинутися життєпогрозливий стан, що зветься «алкогольний делірій» або по народному «біла гарячка». Це дуже небезпечний стан, оскільки людське життя перебуває на межі смерті, тому хворий повною мірою потребує проведення невідкладної медичної допомоги. Це подовжує курс лікування та залежить не тільки від грамотної схеми лікування лікаря, а й від тривалості запійного стану та особливостей нервової системи алкоголіка. 

У процесі лікування проводиться загальна дегідратаційна, інфузійна терапія, вітамінотерапія, залежний приймає медикаменти, що сприяють поліпшенню апетиту, сну, а також ноотропні препарати для покращення мозкового кровообігу, гепатопротектори, препарати для підтримки функції нирок і також засоби, що зменшують потяг до спиртного.

При тривалому курсі з хворим працює психотерапевт.

За додаткову плату пацієнт може отримати процедуру плазмоферезу.

Також перед лікуванням залежності проводиться лабораторна діагностика, до якої відносяться ОАК, ОАМ, а також кров на різні інфекційні хвороби.

При необхідності працюючій людині видають лікарняний лист, який не містить інформації про діагноз, проте має штамп установи, в якій людина перебувала на лікуванні.

Скільки часу проходить реабілітація алкоголіків?

У середньому термін лікування становить близько півроку, мінімум реабілітаційний курс триває 1,5 місяці. Однак все індивідуально і залежить від кожного конкретного випадку і людини. Насамперед, хворий визнає наявність проблеми та повністю налаштований на її вирішення. Далі слід врахувати індивідуальні особливості організму, психічний стан, термін вживання спиртного, спадковість і, звичайно ж, правильність вибору реабілітаційної програми. 

Усі послуги лікування алкоголізму:

 1. Лікування білої гарячки у стаціонарі
 2. Бінарне кодування
 3. Кодування алкогольної залежності за методом Довженка від 5 тисяч гривень у центрі «Пальміра Плюс»
 4. Кодування лазером від алкоголізму в Києві
 5. Підшивка від алкоголю в Києві
 6. Вшивання ампул від алкогольної залежності в Києві
 7. Кодування від алкоголізму в Києві
 8. Лікування алкоголізму в Києві
 9. Комплексне лікування залежностей різного типу у Києві
 10. Нарколог з виїздом до дому в Києві
 11. Реабілітаційний центр для алкоголіків
 12. Ефективне кодування за допомогою гелю Еспераль в Києві
 13. Укол від алкоголізму в Києві, ціна уколу від алкоголю
 14. Виведення із запою дома в Києві
 15. Виведення із запою в Києві, стаціонарЧитайте також статті про лікування алкоголізму:

 1. Алкогольна залежність – не порок, а хвороба, яку можна вилікувати медичними препаратами та кодуванням.
 2. Лікування алкоголізму лякає залежного. Чи є для цього привід?
 3. Чому може статися зрив кодування від наркотичної чи алкогольної залежності?
 4. Як відмовитись від вживання алкогольних напоїв самостійно
 5. Отруєння етиловим спиртом – проблема та наслідки
 6. Поговоримо про те, що таке кодування алкоголізму
 7. Як вивести людину із запою самостійно?
 8. Як самостійно перемогти запій?
 9. Негативний вплив наркотиків на організм

Ціни на лікування алкоголізму:

Послуга Ціна 2022р
Консультація лікаря нарколога750 грн
Амбулаторне лікування2700 грн
Лікування в стаціонарівід 3000 грн (доба)
Кодування від алкоголю (6 місяців)6800 грн
Кодування від алкоголю (рік)8000 грн
Підшивка від алкоголю13000 грн
Виведення із запою на домувід 4000 грн
Імплантація (підшивка) капсули Еспераль10 000 грн

Відгуки про центр для алкозалежних

Марина Н. 4/5

Торік у листопаді місяці я поклала матір на лікування до реабілітаційного центру. Її стан залишав бажати кращого, посилилися наявні проблеми із серцево-судинною системою, печінкою, з'явилася набряклість. У центрі до мами поставилися з особливою уважністю та доброзичливістю, негайно провели процедуру очищення крові від токсинів. Для алкозалежних дуже важливо підтримувати серце. Курс лікування у клініці тривав 4 тижні, але результат був того вартий. Абсолютно не шкодую про вкладені фінанси, адже маму не лише здорово підлікували, а й допомогли переглянути свої погляди на життя, його цінності та власний добробут. Зараз вона іноді може дозволити собі келих пива, але з міцними напоями покінчено остаточно.

Дивіться всі відгуки Реабілітаційний центр для алкозалежних