Реабілітаційний центр для алкозалежних у Києві

Алкоголізм - це постійно прогресуюче хронічне захворювання. Це розлад, при якому пацієнт втрачає контроль над кількістю алкоголю.

Пристрасть до алкоголю викликає низку ускладнень, дуже небезпечних для здоров'я та життя. Ця залежність змушує страждати не тільки людину, яка зловживає спиртними напоями, а й усю його родину.

Безкоштовна консультація
Ми передзвонимо вам протягом 15 хвилин
Дякуємо за заявку!
Ми зв'яжемося з вами протягом 10 хвилин
Індивідуальний підхід до лікування залежності
Індивідуальний підхід до лікування залежності
100% гарантія анонімного лікування
100% гарантія анонімного лікування
Эффективнoсть лечения бoлее 70%
Эффективнoсть лечения бoлее 70%
Ефективність лікування понад 70%
Ефективність лікування понад 70%

Алкоголізм - це хронічне захворювання, що постійно прогресує. Це розлад, у якому пацієнт втрачає контроль над кількістю споживаного алкоголю.

Пристрасть до алкоголю викликає низку ускладнень, дуже небезпечних для здоров'я та життя. Ця залежність змушує страждати не тільки людину, яка зловживає спиртними напоями, а й усю його родину.

Алкоголізм руйнує людину як фізично, і морально. При зловживанні алкоголем з'являються різні симптоми, що впливають на особисте та професійне життя питущого.

Кожен може потрапити в мережі підступної хвороби, але наявність різних зовнішніх факторів можуть посилити становище (депресивні стани, постійні стреси та переживання, генетичні фактори, погана компанія), тим самим даючи можливість хвороби прогресувати.

Реабілітаційний центр для алкоголіків (Україна)

На сьогоднішній день алкоголізм в Україні виліковний і пацієнти, які пройшли курс лікування, показали добрі результати.

Той, хто пройшов лікувальний курс соціальний реабілітаційний центр для алкоголіків, приємно здивується не лише доступністю цін за лікування (яке набагато дешевше, ніж в інших європейських країнах), а й високою якістю сервісу.

Дуже складно, а іноді неможливо впоратися із алкоголізмом самостійно. Повне усунення інтоксикації та психічної залежності потребує участі кваліфікованого лікаря, спеціально розроблених методик лікування та сучасного обладнання.

Тому так важливо звернутися до реабілітаційного центру для алкоголіків, ціна вказана на сайті за кожну послугу.

Для більшості людей, які потрапили в залежність, саме реабілітаційний центр для алкоголіків - єдиний шанс, який допоможе повернутися до здорового існування. Комплексна багатоступінчаста терапія стає психологічною та фізіологічною реабілітацією, яка підкріплює попередні кроки та є найважливішою у багаторівневих програмах.

Реабілітаційний центр для алкоголіків (Україна) пропонує психосоціальну реабілітацію, щодня практикує інноваційні та традиційні методи відновлення під контролем досвідченого медичного персоналу.

Таким чином, допомога алкозалежним

здійснюється з індивідуальним підходом до кожного пацієнта та використовуються комплексні прогресивні методики лікування та відновлення. Реабілітаційний центр для алкоголіків (Київ) надає кваліфіковану допомогу від грамотних експертів:

 • лікарів наркологів;
 • психотерапевтів;
 • соціологів;
 • реабілітологів;
 • середнього та молодшого медичного персоналу.

За роки роботи реабілітаційний центр для алкоголіків відгуки подяки отримали від багатьох хворих. Пацієнтами клініки є навіть жінки, які мають більш тяжкий перебіг захворювання на відміну від чоловіків та не змогли отримати допомогу в інших лікувальних закладах.

Реабілітаційний центр для жінок алкоголіків

Алкогольна залежність зустрічається у жінок будь-якого віку та соціальної категорії. Важливо, що у жінок постійна хімічна чи алкогольна залежність прогресує швидше та потребує більше часу на відновлення. Негативний вплив токсинів як погіршує фізичне здоров'я жінки, а й перешкоджає виконанню її основний функції: материнства.

Не варто забувати, що проблема залежності від алкоголю потребує більше психологічної допомоги, ніж медичних препаратів, які відіграють ключову роль лише на першій стадії лікування. Реабілітаційний центр для жінок алкоголіків «повертає» хворих до нормального соціального життя на різних етапах залежності. Центр лікування алкоголізму надає жінкам комфортні умови проживання та ефективну допомогу медичного персоналу клініки.

Як відбувається реабілітація алкозалежних?

Навіть повне розуміння своєї залежності не може допомогти хворому подолати найсильніші уподобання. На це є кілька причин. Алкогольні напої легко доступні та мають складну психіатричну та біохімічну залежність. Тривале утримання від алкоголю ефективне лише після комплексного лікування залежності.

Реабілітаційний центр алкоголізм

включає такий курс відновлення:

 • усунення абстинентного синдрому;
 • дезінтоксикаційна терапія;
 • реабілітація за допомогою фізіотерапії;
 • психічна корекція;
 • соціальна адаптація.

Стаціонарне лікування — добрий вибір для тих, хто хоче повністю зосередитися на одужанні, не відволікаючись на роботу, навчання чи соціальні зобов'язання.

Християнські реабілітаційні та лікувальні послуги

Християнський реабілітаційний центр для алкоголіків також відіграє важливу в процесі одужання. Якщо ви боретеся або ваш рідний (близький) страждає на цю хворобу — безкоштовний реабілітаційний центр для алкоголіків допоможе повернутися до нормального життя. У цих центрах пріоритетна увага приділяється лікуванню на основі віри та духовного спілкування.

Реабілітаційний центр (Київ) алкоголізм виліковується за допомогою віри, яка дає позитивний результат. Зв'язок між вірою, духовним розвитком, психологічною підтримкою та швидким відновленням пацієнтів давно доведений у медичній практиці. Тисячі чоловіків та жінок змогли вилікуватися від залежності завдяки духовній роботі та щоденними зусиллями над собою. Відомо, що реабілітаційний центр ціни не встановлює. Багато послуг безкоштовні та фінансуються на добровільних пожертвуваннях небайдужих людей.

Переваги лікування алкоголізму у клініках України

Перевагами лікування алкоголізму в Україні є центр реабілітації алкоголіків:

 1. Швидкість – у середньому базовий курс лікування проводиться від 4 до 6 тижнів. Реабілітаційний центр для алкоголіків та наркоманів клініці пропонує: повне обстеження всього організму, розробку індивідуальної тактики лікування алкогольної залежності, реабілітаційні заходи щодо відновлення та подальшої соціалізації.
 2. Комплексний підхід – реабілітаційний центр до Києва для алкоголіків надає кожному пацієнтові кваліфіковану допомогу. Використовуються різні методи реабілітації: йога, масаж, лікування п'явками та інші методи, пов'язані з нетрадиційною медициною.
 3. Центри лікування алкоголізму нерідко вдаються до кодування пацієнта – безцінний досвід українських медичних експертів дозволяє підібрати для кожного пацієнта індивідуальну програму лікування.
 4. Найкращий реабілітаційний центр для алкоголіків допомагає не лише позбутися залежності, але відновити сімейні стосунки та знайти постійне заняття та визнання в соціумі.

Анонімність – ключовий фактор позбавлення алкогольної залежності

Анонімний реабілітаційний центр для алкоголіків дотримується лікарської таємниці між лікарем та пацієнтом. Анонімність - важливий чинник у видуженні від алкоголізму.

Конфіденційна інформація про людей, які звернулися до медичних закладів України щодо боротьби з алкоголізмом, ніколи не розголошуються. Це не лише вимога чинних правил, а й нагальна медична потреба.

Громадський страх перед засудженням суспільства може стати основною причиною, через яку потенційні пацієнти не звертаються за кваліфікованою медичною допомогою.

Зверніться до реабілітаційного центру, ціни на послуги залежатимуть від складності захворювання та тривалості лікування. Звернувшись до центру реабілітації алкоголіків, ви отримаєте одне з найкращих в Україні обслуговування, яке відповідає всім вимогам суворих стандартів. У реабілітаційних центрах працюють найкращі фахівці з великим досвідом та знаннями, які допомагають залежним на шляху до повного одужання.

FAQ

Скільки коштує вивести людину із запою?

Ваш лікар підбере індивідуальну програму лікування. Вартість залежатиме від ціни препаратів, тривалості лікування та перебування у стаціонарі.

Як терміново вийти із запою?

Пийте багато води, щоб вивести токсини, прийміть адсорбенти, наприклад, активоване вугілля. У більш важких випадках зверніться по допомогу до фахівців.

Що дають при виведенні із запою?

Інші ліки також можуть використовуватися для стабілізації стану пацієнтів або для підтримуючої терапії (наприклад, протисудомні засоби, нейролептики, бета-блокатори та альфа-адреноміметики). Пацієнтам із зневодненням та виснаженням можна давати рідини або певні вітаміни.

Чим небезпечний тижневий запій?

Пацієнти можуть відчути біль у серці, аритмію та підвищення артеріального тиску, а надалі можливий інфаркт міокарда чи інсульт. Також загострюються хронічні захворювання, особливо страждає печінка та нирки.

Що придбати в аптеці для виходу із запою?

В аптеці можуть запропонувати такі препарати як: Медіхронал, Алка-Зельтцер, Пропротен. Ці препарати допоможуть вивести токсини та запобігти повторним зривам.

Як довго людина може перебувати у запої?

У середньому запом може тривати від 3-10 днів. Однак у деяких випадках запої тривали місяцями.

Що капають при тривалому запої?

Найчастіше призначають такі препарати, як гептрал, панангін, мексидол, есенціал. Лікування комплексне та призначається за індивідуальними потребами пацієнта. До основних груп препаратів відносять препарати для підтримки печінки, заспокійливі, протиблювотні, серцеві препарати, вітаміни.

Як очистити організм від алкоголю за день?

Важливо пити якнайбільше рідини. Таким чином відбувається очищення шлунка та залишки токсинів виводяться природним шляхом – через нирки. Багато рідини також допоможе відновити організм від зневоднення, яке виникає в результаті вживання напоїв, у складі яких спирт.

Як швидко вивести алкоголь із організму після запою?

Рекомендується прийняти прохолодний душ. У такий спосіб ви покращите кровотік і прискорите процес виведення токсичних речовин.

Як можна вийти із запою вдома?

Вийти із запою допоможуть народні засоби: відвар ромашки, заспокійливий чай (валеріана, м'ята, меліса). Також міцний чай з медом та лимоном допоможуть швидше відновитися.

Куди можна здати людину в запої?

Якщо у людини алкогольна залежність, вона це усвідомлює і згоден на лікування, то її можна відправити до державного наркологічного диспансеру за місцем проживання або до центру реабілітації для алко та наркозалежних.

Як вивести людину із запою без її відома?

В основі лікування використовують препарати з активною речовиною, що діє, — дисульфірамом. Препарат додають у різні напої і дають без відома хворому, щоб викликати огиду до згубної звички. Важливо, що такі препарати призначає лікар, оскільки вони мають багато побічних ефектів. Самостійне призначення препаратів є неприпустимим!

093 500 90 85

Усі послуги лікування алкоголізму:

 1. Лікування алкоголізму в Києві | Клініка "Пальміра Плюс"
 2. Комплексне лікування залежностей різного типу у Києві
 3. Нарколог з виїздом до дому в Києві
 4. Реабілітаційний центр для алкоголіків - Пальміра Плюс
 5. Лікування алкогольної залежності за методом Довженка від 5 тисяч гривень у центрі «Пальміра Плюс»
 6. Ефективне кодування за допомогою вшивання гелю Еспераль у Києві від 9 тисяч гривень
 7. Кодування лазером від 5 тисяч гривень у наркологічному центрі «Пальміра Плюс»
 8. Підшивка від вживання алкоголю у центрі «Пальміру» від 9 тисяч гривень
 9. Позбавити алкогольної залежності за допомогою уколу за 7 тисяч гривень
 10. Кодування за допомогою вшивання ампул від 9 тисяч гривень у клініці «Пальміра Плюс»
 11. Кодування від алкоголізму в Києві ціна | Клініка "Пальміра Плюс"
 12. Ефективний виведення із запою в домашніх умовах
 13. Ефективна методика виведення із запою в КиєвіЧитайте також статті про лікування алкоголізму:

 1. Анонімне кодування алкоголізму – найкращий спосіб позбавитися руйнівної життя залежності.
 2. Алкогольна залежність – не порок, а хвороба, яку можна вилікувати медичними препаратами та кодуванням.
 3. Лікування алкоголізму лякає залежного. Чи є для цього привід?
 4. Чому може статися зрив кодування від наркотичної чи алкогольної залежності?
 5. Як надійно закодуватись від алкоголізму?
 6. Як відмовитись від вживання алкогольних напоїв самостійно
 7. Отруєння етиловим спиртом – проблема та наслідки. Клініка - "Пальмира плюс"
 8. Поговоримо про те, що таке кодування алкоголізму
 9. Як вивести людину із запою самостійно?
 10. Кодування від алкоголізму – це сучасний метод вирішення проблеми
 11. Як самостійно перемогти запій?

Ціни на лікування алкоголізму:

Послуга Ціна 2022р
Консультація лікаря нарколога750 грн
Амбулаторне лікування2700 грн
Лікування в стаціонарівід 3000 грн (доба)
Кодування від алкоголю (6 місяців)6800 грн
Кодування від алкоголю (рік)8000 грн
Підшивка від алкоголю13000 грн
Виведення із запою на домувід 4000 грн
Імплантація (підшивка) капсули Еспераль10 000 грн

Відгуки

5/5 Анна М...

Хотіла б подякувати клініці за допомогу моїй сестрі. Ми вже не знали, що робити. Пропадала талановита та розумна дівчина. Переживши нелегке розставання, вона звикла до алкоголю. Нічого не могли зробити з алкогольною залежністю.

Звернулися до вас, нам порекомендували метод Довженко. Типу він безпечний для організму і дає хороші результати. Сестра після довгих умовлянь погодилася.

Поки що все чудово. Вона знайшла роботу і збирається побачити з хлопцем. Про алкоголь більше не думає. Залежність пройшла. Думає зайнятися спортом та мене підтягнути.
Ще раз дякую

5/5 Вікторія Р...

Хочу сказати спасибі за те, що врятували мого чоловіка від алкогольної залежності. Він раніше часто вживав ще до знайомства зі мною. Коли ми з донькою переїхали до нього, пообіцяв, що більше не питиме. Але все одно іноді йшов у запій.

Ледве не втратив роботу. Але проблему алкоголізму визнавати не хотів. Після довгих умовлянь таки пішли до клініки. Лікар одразу зрозуміла, що й до чого. Дуже досвідчена жінка виявилася. Порадила вшивання імпланта Есперал, бо це швидко та надійно. Ми погодились на процедуру. І чоловік пити перестав. Більше на алкоголь не дивиться. Ще раз дякую.

5/5 Дмитро Р...

Хочу подякувати клініці та персоналу за допомогу у вирішенні проблеми. Не міг розлучитися зі шкідливою звичкою пити спиртне.

Кілька разів втрачав роботу через те, що йшов у запій. Дівчина після довгих стосунків покинула, не хотіла собі такого життя. Якось уранці я вирішив, що так жити не можна і звернувся до вашої клініки. Мені запропонували внутрішньовенно ввести ліки "Еспераль-гель". Процедура не болісна, майже без наслідків, тільки температура трохи піднялася, це швидко минулося. Лікування допомогло, більше пити не хочеться. З'явилася якась огида до запаху спирту. Життя налагоджується.

5/5 Мизайло В...

Дякую, що допомогли врятувати батька. Пив запоями, не просихаючи. Вічно з сусідами лаявся, шумів. Мама в такі періоди ходила хвора та втомлена. Ледве вмовили піти до фахівців. Нам запропонували кодування за методом Довженка. Ми сумнівалися, але довірилися фахівцям. І допомогло! Тато вже давно про чарку не згадує. Знову дачею захопився, там лазню доробляє, хоч давно закинув ідею. Навіть помолодшав трохи. Мама не натішиться, ходить квітуча. Із сусідами ми помирилися. Все налагодилось.

Звернулися до вас, нам порекомендували метод Довженко. Типу він безпечний для організму і дає хороші результати. Сестра після довгих умовлянь погодилася.

5/5 Артур М...

Жахливо бачити друга дитинства, який скочується в алкоголіки. Це мерзенна залежність, від якої взагалі, здається, немає порятунку. Але я привів його до вашої клініки, нам запропонували введення ліків дисульфірам. Невеликий безболісний укол та залежність пропаде.

Треба тільки стежити, щоб у ліках, наприклад, чи продуктах не було спирту. Стас погодився зробити укол і знову став собою. Забув про дівчину, через яку, власне, почав пити. Знову на велетні ганяє, працює, дівчат на побачення кличе. Я дивлячись на нього і сам узагалі пити перестав. Дякую, що допомогли врятувати друга.

5/5 Юрій К...

Ніколи б не подумав, що моя дружина, красуня і розумниця, пристраститься до алкоголю. Ніхто нічого не міг вдіяти. Вона закинула себе, перестала розвиватись. Сім'я для неї втратила сенс. Я звинувачував себе, а потім вирішив відвести її до лікарні. За порадою лікаря зважилися на вшивання імпланту есперал. Я не зовсім розумію, як він працює, але дружина перестала пити. Велике дякую лікарю. Без вашої допомоги моя сім'я розвалилася б на частини. Без дружини сім'ї не було б. Тепер у нас все добре, алкогольна залежність залишилася позаду, як кошмарний сон. Усіх благословень вам.

Сторінку перевірив:
Попандопуло Павло Миколайович
Лікар нарколог, психіатр
Оцініть статтю
5/5
5.0