Реабілітаційний центр для алкозалежних у Києві

Алкоголізм - це постійно прогресуюче хронічне захворювання. Це розлад, при якому пацієнт втрачає контроль над кількістю алкоголю.

Пристрасть до алкоголю викликає низку ускладнень, дуже небезпечних для здоров'я та життя. Ця залежність змушує страждати не тільки людину, яка зловживає спиртними напоями, а й усю його родину.

Ціна від 8000 грн

Рейтинг: 5.0

093-500-90-85
Індивідуальний підхід до лікування залежності
Індивідуальний підхід до лікування залежності
100% гарантія анонімного лікування
100% гарантія анонімного лікування
Ефективність лікування понад 70%
Ефективність лікування понад 70%
Усі співробітники мають великий досвід роботи
Усі співробітники мають великий досвід роботи
Реабілітаційний центр для алкозалежних

Алкоголізм - це хронічне захворювання, що постійно прогресує. Це розлад, у якому пацієнт втрачає контроль над кількістю споживаного алкоголю.

Пристрасть до алкоголю викликає низку ускладнень, дуже небезпечних для здоров’я та життя. Ця залежність змушує страждати не тільки людину, яка зловживає спиртними напоями, а й усю його родину.

Алкоголізм руйнує людину як фізично, і морально. При зловживанні алкоголем з’являються різні симптоми, що впливають на особисте та професійне життя питущого.

Кожен може потрапити в мережі підступної хвороби, але наявність різних зовнішніх факторів можуть посилити становище ( депресивні стани, постійні стреси та переживання, генетичні фактори, погана компанія), тим самим даючи можливість хвороби прогресувати.

Реабілітаційний центр для алкоголіків (Україна)

На сьогоднішній день алкоголізм в Україні виліковний і пацієнти, які пройшли курс лікування, показали добрі результати.

Той, хто пройшов лікувальний курс соціальний реабілітаційний центр для алкоголіків, приємно здивується не лише доступністю цін за лікування (яке набагато дешевше, ніж в інших європейських країнах), а й високою якістю сервісу.

Дуже складно, а іноді неможливо впоратися із алкоголізмом самостійно. Повне усунення інтоксикації та психічної залежності потребує участі кваліфікованого лікаря, спеціально розроблених методик лікування та сучасного обладнання.

Тому так важливо звернутися до реабілітаційного центру для алкоголіків, ціна вказана на сайті за кожну послугу.

Для більшості людей, які потрапили в залежність, саме реабілітаційний центр для алкоголіків - єдиний шанс, який допоможе повернутися до здорового існування. Комплексна багатоступінчаста терапія стає психологічною та фізіологічною реабілітацією, яка підкріплює попередні кроки та є найважливішою у багаторівневих програмах.

Реабілітаційний центр для алкоголіків (Україна) пропонує психосоціальну реабілітацію, щодня практикує інноваційні та традиційні методи відновлення під контролем досвідченого медичного персоналу.

Таким чином, допомога алкозалежним

здійснюється з індивідуальним підходом до кожного пацієнта та використовуються комплексні прогресивні методики лікування та відновлення. Реабілітаційний центр для алкоголіків (Київ) надає кваліфіковану допомогу від грамотних експертів:

 • лікарів наркологів;
 • психотерапевтів;
 • соціологів;
 • реабілітологів;
 • середнього та молодшого медичного персоналу.

За роки роботи реабілітаційний центр для алкоголіків відгуки подяки отримали від багатьох хворих. Пацієнтами клініки є навіть жінки, які мають більш тяжкий перебіг захворювання на відміну від чоловіків та не змогли отримати допомогу в інших лікувальних закладах.

Реабілітаційний центр для жінок алкоголіків

Алкогольна залежність зустрічається у жінок будь-якого віку та соціальної категорії. Важливо, що у жінок постійна хімічна чи алкогольна залежність прогресує швидше та потребує більше часу на відновлення. Негативний вплив токсинів як погіршує фізичне здоров’я жінки, а й перешкоджає виконанню її основний функції: материнства.

Не варто забувати, що проблема залежності від алкоголю потребує більше психологічної допомоги, ніж медичних препаратів, які відіграють ключову роль лише на першій стадії лікування. Реабілітаційний центр для жінок алкоголіків «повертає» хворих до нормального соціального життя на різних етапах залежності. Центр лікування алкоголізму надає жінкам комфортні умови проживання та ефективну допомогу медичного персоналу клініки.

Як відбувається реабілітація алкозалежних?

Навіть повне розуміння своєї залежності не може допомогти хворому подолати найсильніші уподобання. На це є кілька причин. Алкогольні напої легко доступні та мають складну психіатричну та біохімічну залежність. Тривале утримання від алкоголю ефективне лише після комплексного лікування залежності.

Реабілітаційний центр алкоголізм

включає такий курс відновлення:

 • усунення абстинентного синдрому;
 • дезінтоксикаційна терапія;
 • реабілітація за допомогою фізіотерапії;
 • психічна корекція;
 • соціальна адаптація.

Стаціонарне лікування — добрий вибір для тих, хто хоче повністю зосередитися на одужанні, не відволікаючись на роботу, навчання чи соціальні зобов’язання.

Християнські реабілітаційні центри

Християнський реабілітаційний центр для алкоголіків також відіграє важливу в процесі одужання. Якщо ви боретеся або ваш рідний (близький) страждає на цю хворобу — безкоштовний реабілітаційний центр для алкоголіків допоможе повернутися до нормального життя. У цих центрах пріоритетна увага приділяється лікуванню на основі віри та духовного спілкування.

Реабілітаційний центр (Київ) алкоголізм виліковується за допомогою віри, яка дає позитивний результат. Зв’язок між вірою, духовним розвитком, психологічною підтримкою та швидким відновленням пацієнтів давно доведений у медичній практиці. Тисячі чоловіків та жінок змогли вилікуватися від залежності завдяки духовній роботі та щоденними зусиллями над собою. Відомо, що реабілітаційний центр ціни не встановлює. Багато послуг безкоштовні та фінансуються на добровільних пожертвуваннях небайдужих людей.

Переваги лікування алкоголізму у клініках України

Перевагами лікування алкоголізму в Україні є центр реабілітації алкоголіків:

 1. Швидкість – у середньому базовий курс лікування проводиться від 4 до 6 тижнів. Реабілітаційний центр для алкоголіків та наркоманів клініці пропонує: повне обстеження всього організму, розробку індивідуальної тактики лікування алкогольної залежності, реабілітаційні заходи щодо відновлення та подальшої соціалізації.
 2. Комплексний підхід – реабілітаційний центр до Києва для алкоголіків надає кожному пацієнтові кваліфіковану допомогу. Використовуються різні методи реабілітації: йога, масаж, лікування п’явками та інші методи, пов’язані з нетрадиційною медициною.
 3. Центри лікування алкоголізму нерідко вдаються до кодування пацієнта – безцінний досвід українських медичних експертів дозволяє підібрати для кожного пацієнта індивідуальну програму лікування.
 4. Найкращий реабілітаційний центр для алкоголіків допомагає не лише позбутися залежності, але відновити сімейні стосунки та знайти постійне заняття та визнання в соціумі.

Анонімність – ключовий фактор позбавлення алкогольної залежності

Анонімний реабілітаційний центр для алкоголіків дотримується лікарської таємниці між лікарем та пацієнтом. Анонімність - важливий чинник у видуженні від алкоголізму.

Конфіденційна інформація про людей, які звернулися до медичних закладів України щодо боротьби з алкоголізмом, ніколи не розголошуються. Це не лише вимога чинних правил, а й нагальна медична потреба.

Громадський страх перед засудженням суспільства може стати основною причиною, через яку потенційні пацієнти не звертаються за кваліфікованою медичною допомогою.

Зверніться до реабілітаційного центру, ціни на послуги залежатимуть від складності захворювання та тривалості лікування. Звернувшись до центру реабілітації алкоголіків, ви отримаєте одне з найкращих в Україні обслуговування, яке відповідає всім вимогам суворих стандартів. У реабілітаційних центрах працюють найкращі фахівці з великим досвідом та знаннями, які допомагають залежним на шляху до повного одужання.

Алкоголізм відноситься до серйозних захворювань, які ведуть до руйнування організму, психіки та особистості людини. Щоб позбутися від недуги, потрібно звернутися до фахівців, які допоможуть відновитися і подолати згубний потяг до спиртного. Де можлива реабілітація алкозалежних у Києві та які особливості відновлення організму в клініці після запою?

Реабілітація при алкоголізмі — навіщо вона потрібна?

Багато людей намагаються використовувати спиртні напої для розслаблення в скрутних життєвих ситуаціях. Але в результаті цього розвивається важка залежність, різко погіршується стан здоров’я, поведінка стає неадекватною. Для уникнення фатальних наслідків, необхідно відновити нормальну роботу всіх внутрішніх органів.

Алкоголізм може виникати з різних зовнішніх причин — матеріальні труднощі, розбіжності з близькими, неможливість самореалізації або несприятливе соціальне оточення. Щоб реабілітація алкозалежних була успішною, необхідно не тільки забезпечити повноцінне відновлення організму після алкоголю, але й усунути фактори, які призвели до появи алкогольної залежності.

Реабилитация алкоголизма

Про необхідність проходження реабілітації свідчать такі ознаки:

 • відсутність контролю дози спиртного;
 • поява нав’язливих думок про алкоголь;
 • агресивна поведінка;
 • провали в пам’яті;
 • готовність піти на протизаконні дії заради можливості випити.

Професійне відновлення допомагає зняти всі ці симптоми та повернути алкоголіків до нормального життя. Повноцінна реабілітація алкозалежних можлива тільки під контролем фахівця. Він підведе людину до усвідомлення наявності алкогольної залежності та правильно виконає відновлення після запою.

Реабілітація для алкоголіків: особливості

Подолання алкогольної залежності складається з системи взаємопов’язаних етапів. Вони допомагають відновити гарне самопочуття і нормалізувати емоційний стан людини. Відновлення найчастіше проводиться в умовах стаціонару. Реабілітація алкоголіків передбачає використання різних типів ліків, які призначає лікар клініки.

Обов’язком досвідченого нарколога і психолога є допомога пацієнту при відмові від спиртного. Перебування в стінах спеціалізованої установи також усуває загрозу психологічного підбурювання з боку інших алкоголіків.

Відновлення після алкогольної інтоксикації

Повноцінний комплекс відновлення неможливий без складання програми реабілітації. Алкозалежні проходять медичне обстеження, в процесі якого визначається ступінь пошкодження внутрішніх органів і необхідність використання ліків.

Відновлення після алкогольної залежності починається з детоксикації. Для цього можуть використовуватися крапельниці, препарати для нормалізації складу крові, вітамінні комплекси, які прискорюють відновлення організму після алкоголю. Реабілітація алкоголіків також передбачає використання снодійних для лікування безсоння.

На початковому етапі відновлення при алкоголізмі важливо досягти таких цілей:

 • поліпшити самопочуття пацієнта;
 • усунути наслідки алкогольного отруєння;
 • відновити нормальну роботу органів;
 • знизити фізичний потяг до спиртного;
 • забезпечити вітамінну підтримку для прискореного відновлення організму.

Психологічна реабілітація

Невіддільною частиною курсу реабілітації є психологічний етап. При цьому може використовуватися групова та індивідуальна терапія, яка допомагає усунути потяг до спиртного на рівні підсвідомості.

Реабілітація алкозалежних в Києві проходить з використанням заспокійливих засобів і антидепресантів. Вони знижують тривожність, покращують настрій, допомагають виробити в людини бажання боротися з алкоголізмом.

Даний етап відновлення дозволяє алкозалежним досягти такого ефекту:

 • виробити мотивацію для боротьби з проблемою;
 • проаналізувати причини хвороби;
 • змінити неправильні моделі поведінки;
 • сформувати звичку ведення здорового способу життя;
 • подолати підсвідомий потяг до алкоголю.

Повноцінно відновитися та усвідомити відмову від спиртного допомагає спілкування з досвідченим психологом.

Соціальна реабілітація

Після закінчення курсу реабілітації для алкоголіків у стаціонарі людина може знову натрапити на життєві труднощі. Щоб не стався повторний зрив, пацієнту надається допомога у працевлаштуванні та розв’язанні матеріальних проблем. У результаті цього людині відкривається можливість відновитися в соціумі, налагодити спілкування зі здоровим оточенням і знайти нові способи розв’язання проблем.

Соціальна реабілітація алкозалежних не обмежена в часі та спрямована на профілактику повторного розвитку хвороби. Така реабілітація алкоголіків містить регулярну взаємодію з психологом, групові зустрічі з іншими людьми, які подолали згубну пристрасть до спиртних напоїв.

<table>
  <tbody>
  <tr>
    <td><strong>Послуга</strong></td>
    <td><strong>Опис</strong></td>
    <td><strong><strong>Вартість, грн</strong></strong></td>
  </tr>
  <tr>
    <td>Пакет соціотерапія</td>
    <td>Проживання, харчування , послугі спеціалістів</td>
    <td>ціна від 8000 грн / місяць</td>
  </tr>
  <tr>
    <td>Психіатр</td>
    <td>персональна консультація</td>
    <td>ціна від 500 грн</td>
  </tr>
  <tr>
    <td>Психолог</td>
    <td>персональна консультація</td>
    <td>ціна від 500 грн</td>
  </tr>
  <tr>
    <td>Пакет послуг &ldquo;Мед клініка&rdquo;</td>
    <td>проживання, харчування, медикаменти</td>
    <td>ціна від 1000 грн / доба</td>
  </tr>
  <tr>
    <td>Пакет послуги на дому</td>
    <td>виїзд лікаря, дистанційний супровід</td>
    <td>ціна від 2500 грн</td>
  </tr>
  </tbody>
</table>

Допомога алкозалежним у клініці в Києві

Професійна реабілітація алкоголіків виконується в центрі «Пальміра Плюс». Його філії є в Києві та інших містах та пропонують повне відновлення своїм пацієнтам.

Плюси проходження терапії в центрі «Пальміра Плюс»:

 • індивідуальна програма;
 • комфортні умови стаціонару;
 • висококваліфіковані фахівці з багаторічним досвідом роботи;
 • повна анонімність;
 • підтримка родичів пацієнта;
 • прийнятна ціна терапії.

Відновлення в стінах спеціалізованої установи може допомогти людині назавжди відмовитися від вживання спиртного, зупинити руйнування своєї особистості та повернутися до здорового способу життя.

093 500 90 85

FAQ

Скільки коштує лікування від алкоголю в реабілітаційному центрі?

Ця процедура є дуже важливою, тому для її проведення використовуються лише сучасні методики. Сьогодні до таких належать препарати еспераль, а також міжтканинні імпланти. Вартість кожної послуги багато в чому залежить від тривалості лікування. Орієнтовна ціна наведена в таблиці:

Послуга

Вартість

Консультація лікаря нарколога

750 грн

Амбулаторне лікування

2700 грн

Лікування в стаціонарі (доба)

від 3000 грн

Кодування від алкоголю (6 місяців)

6800 грн

Кодування від алкоголю (рік)

8000 грн

Підшивка від алкоголю

13000 грн

Виведення із запою вдома

від 4000 грн

Імплантація (підшивка) капсули Еспераль

10 000 грн

Лікування в стаціонарі 

Кодування, підшивка

Від 3000


Довженка 5500, інші від 6500

Перед проведенням процедури пацієнт повинен бути поінформований про те, що напередодні йому варто утриматися від вживання спиртного, а також про важливість комплексного підходу, оскільки від цього надалі залежатиме результат лікування.

Більшою мірою кінцевий результат лікування від алкозалежності безпосередньо залежить від бажання хворого та настрою на процедуру. Лікування не можна проводити без попередньої письмової згоди. Якщо хворий не згоден, то рекомендовано скористатися послугами психолога нашої клініки.

Скільки лежать у лікарні алкоголіки?

Тривалість лікування в умовах стаціонару коливається від 5 до 18 днів і визначається попереднім запійним станом. Відштовхуючись від цього, і буде встановлений термін перебування на стаціонарному лікуванні.

При перериванні тривалого запою у хворого може

може розвинутися життєпогрозливий стан, що зветься «алкогольний делірій» або по народному «біла гарячка». Це дуже небезпечний стан, оскільки людське життя перебуває на межі смерті, тому хворий повною мірою потребує проведення невідкладної медичної допомоги. Це подовжує курс лікування та залежить не тільки від грамотної схеми лікування лікаря, а й від тривалості запійного стану та особливостей нервової системи алкоголіка. 

У процесі лікування проводиться загальна дегідратаційна, інфузійна терапія, вітамінотерапія, залежний приймає медикаменти, що сприяють поліпшенню апетиту, сну, а також ноотропні препарати для покращення мозкового кровообігу, гепатопротектори, препарати для підтримки функції нирок і також засоби, що зменшують потяг до спиртного.

При тривалому курсі з хворим працює психотерапевт.

За додаткову плату пацієнт може отримати процедуру плазмоферезу.

Також перед лікуванням залежності проводиться лабораторна діагностика, до якої відносяться ОАК, ОАМ, а також кров на різні інфекційні хвороби.

При необхідності працюючій людині видають лікарняний лист, який не містить інформації про діагноз, проте має штамп установи, в якій людина перебувала на лікуванні.

Скільки часу проходить реабілітація алкоголіків?

У середньому термін лікування становить близько півроку, мінімум реабілітаційний курс триває 1,5 місяці. Однак все індивідуально і залежить від кожного конкретного випадку і людини. Насамперед, хворий визнає наявність проблеми та повністю налаштований на її вирішення. Далі слід врахувати індивідуальні особливості організму, психічний стан, термін вживання спиртного, спадковість і, звичайно ж, правильність вибору реабілітаційної програми. 

Відео

Усі послуги лікування алкоголізму:

 1. Бінарне кодування від алкоголізму (подвійний блок)
 2. Еспераль
 3. Кодування алкогольної залежності за методом Довженка
 4. Кодування лазером від алкоголізму в Києві
 5. Підшивка від алкоголю в Києві
 6. Вшивання ампул від алкогольної залежності в Києві
 7. Кодування від алкоголізму в Києві
 8. Вшивання торпеди від алкоголізму Плюси та мінуси, протипоказання
 9. Ефективне кодування за допомогою гелю Еспераль в Києві
 10. Укол від алкоголізму в Києві, ціна уколу від алкоголю
 11. Лікування білої гарячки у стаціонарі
 12. Приватний витверезник у Києві Пальміра Плюс
 13. Жіночий алкоголізм
 14. Лікування алкоголізму в Києві
 15. Нарколог з виїздом до дому в Києві
 16. Прокапатися на дому
 17. Прокапатися в стаціонарі
 18. Допомога при алкоголізмі
 19. Реабілітаційний центр для алкоголіків
 20. Виведення із запою на дому в Києві та Київській області
 21. Виведення із запою в Києві, стаціонарЧитайте також статті про лікування алкоголізму:

Ціни

ПослугаЦіна
Консультація спеціаліста нарколога1000 грн
Консультація терапевта (первинна)1000 грн
Консультація психолога (первинна)1000 грн
Соціально-психологічний супровід. відвідування клініки 1 р. або 2 р\нед,
- робота з психологом або групова робота
- при необхідності відвідування лікаря
- відвідування триває 2-3 години
- експрес тестування для нарко 1 р\нед

1 раз\тиждень 6 000 грн

2 рази\тиждень 12 000 грн

3 рази\тиждень 18 000 грн

Ін'єкція Тетлонг 2503000 грн
Кодування за методом Довженка6800 грн
Підшивка імплантація Дисульфірам9600грн
Підшивка імплантація Еспераль9900грн
Кодування Потрійний блок7000 грн
Вшивання Налтрексону7900 грн
Пакет послуг амбулаторного лікування 'Нормалізація' Аналізи: цукор, ацетон
-Обстеження: кардіограма, тиск, сатурація.
-Медикаментозне лікування: крапельниця, уколи, таблетки
10400 грн
Плазмаферез1450грн
Виїзд до будинку для виведення із запоювід 4000 грн
Виїзд на будинок для госпіталізації до клінікивід 3500 грн
Пакет послуг амбулаторного лікування 'Нормалізація'
- Аналізи: цукор, ацетон, ацетон.
- Обстеження: кардіограма, тиск, сатурація.
- Медикаментозне лікування: крапельниця, уколи, таблетки
3 000 грн

Пакет послуг амбулаторного лікування 'Потрійний Детокс'

- Аналізи: цукор, ацетон

- Щоденний тиск, сатурація

- Медикаментозне лікування: крапельниця уколи, таблетки

- Препарати із собою

- Психолог

8000 грн (2600 грн/д)

Пакет послуг стаціонарного лікування 'Алко-стоп очищення10діб'
- Аналізи: цукор, ацетон
- Щоденне обстеження: кардіограма, тиск, сатурація
- Медикаментозне лікування: озон-детокс №5, крапельниці, уколи
- Апаратна терапія: НЛОК №5
- Фізіотерапевтичні процедури: електросон. електрофорез за призначенням
- Психолог

палата VIP 88 000грн (6300 грн\д)

палата СТАНДАРТ 59 800 (2800 грн\д)

палата ЛЮКС 84 000 грн (4000 грн\д)

Пакет послуг стаціонарного лікування 'Алко-стоп очищення14діб'
- Аналізи: цукор, ацетон
- Щоденне обстеження: кардіограма, тиск, сатурація
- Медикаментозне лікування: озон-детокс №7< br/> - Апаратна терапія: НЛОК №7
- Фізіотерапевтичні процедури: електросон. електрофорез за призначенням
- Психолог

палата СТАНДАРТ 42 000 (3000 грн\д

палата ЛЮКС 63 000 грн (4500 грн\д)

палата VIP 132 300грн (6300 грн\д)

Пакет послуг стаціонарного лікування 'Алко-стоп інтенсивний очищення 21доби'
- Аналізи: цукор, ацетон
- Щоденне обстеження: кардіограма, тиск, сатурація
- Медикаментозне лікування: озон-детокс № 7
- Апаратна терапія: НЛОК №7
- Фізіотерапевтичні процедури: електросон. електрофорез за призначенням
- Психолог

палата СТАНДАРТ 59 800 (2800 грн\д)

палата ЛЮКС 84 000 грн (4000 грн\д)

палата VIP 132 300грн (6300 грн\д)

 Первинна консультація 1000 грн
Лікування алкозалежності (амбулаторне) від 2800 грн.
Лікування алкозалежності (2-місна палата)від 4000 грн
Лікування алкозалежності (VIP-номер)від 6500 грн.
Виведення із запою вдомавід 3800 грн
Гіпносуггестивна терапія + мед. підтримка

від 7000 грн.