Лікування Наркоманії - Допомога наркозалежним

Допомогти людині, яка страждає від наркотичної залежності самостійно, практично неможливо. У таких випадках слід звертатися за допомогою до досвідчених лікарів, які знають, як діяти в такій ситуації. Клініка «Пальміра Плюс» – це сучасний центр, який спеціалізується на роботі з пацієнтами з різними типами залежностей. За 15 років роботи ми успішно змогли допомогти понад дві тисячі хворих.

Ціна від 3000 грн

Рейтинг: 5.0

093-500-90-85
Індивідуальний підхід до лікування залежності
Індивідуальний підхід до лікування залежності
100% гарантія анонімного лікування
100% гарантія анонімного лікування
Ефективність лікування понад 70%
Ефективність лікування понад 70%
Усі співробітники мають великий досвід роботи
Усі співробітники мають великий досвід роботи
Лікування наркотичної залежності

Звертаючись до клініки «Пальміра Плюс» не варто переживати, що друзі чи колеги дізнаються про існування проблем з наркотиками. Центр гарантує повну конфіденційність, а за потреби готовий надати лікування повністю анонімно.

Лікування залежно від різних типів наркотиків

Клініка працює вже багато років, тому наші лікарі мають досвід лікування залежності від великої кількості наркотичних речовин, у тому числі:

 • мефедрону;
 • солі;
 • героїну;
 • марихуани;
 • кокаїну;
 • кодеїна;
 • спайсу;
 • опія;
 • ЛСД.

Чому потрібно звернутися саме до нас?

Для кожного клієнта ми готові надати низку переваг, доступних тільки в нашому центрі «Пальміра Плюс». Йдеться про такі аспекти, як:

 1. Лікарська таємниця. Ніхто ніколи не дізнається, що ви були клієнтом нашої клініки. Ми ні за яких умов нікому не повідомляємо дані про наших пацієнтів. Також у нас є можливість проходження лікування повністю анонімно. Ніхто зі співробітників центру не знатиме вашого імені, прізвища, місця проживання та іншої інформації.
 2. Комфортні умови. Клініка створена таким чином, щоб кожен пацієнт відчував себе в ній, як у себе вдома. Ми забезпечуємо найвищий рівень умов перебування для всіх хворих.
 3. Сертифіковані методики. Методики розробляються для кожного пацієнта індивідуально, виходячи з стану здоров’я, типу вживаного наркотику, тривалість залежності. Лікування наркоманії препарати підбираються виходячи з особливостей залежності, але вони схвалені Міністерством охорони здоров’я.
 4. Професіоналізм. У клініці працюють вузькоспеціалізовані лікарі різних спеціальностей. Всі вони мають великим досвідом роботи та профільну освіту.

Лікування недуги: особливості

Позбутися наркотичної залежності дуже непросто і це вимагає тривалого часу. Ефективні методики поєднують у собі лікування в стаціонарі та амбулаторне. Перший час, коли пацієнт відчуває сильне бажання до вживанню наркотиків, так звану «ломку», йому необхідно перебувати під пильним наглядом лікарів. Це дозволить хворому «не зірватися». Завершити реабілітацію цілком можна вже за умов амбулаторного лікування, коли пацієнту потрібно іноді відвідувати стіни лікарні. Варто зазначити, що у деяких випадках можливе медикаментозне лікування наркоманії лише в амбулаторних умовах. Йдеться про ситуації, коли залежність знаходиться лише на початковій стадії.

Наркоманія є серйозним захворюванням, яке згубно впливає на здоров’я і соціальне життя людини, швидко прогресує і часто закінчується смертельно. Лікування наркоманії в Україні виконується в спеціалізованих центрах, один з яких знаходиться в Києві і отримав багато позитивних відгуків.

Причини і симптоми наркоманії

Потрапивши в тенета згубної пристрасті, людина стає іншою. Зміни, що відбуваються всередині, руйнують весь організм. Єдиний спосіб перервати хворобу – лікування наркозалежності в стаціонарі. Позбутися від неї без сторонньої допомоги практично неможливо. Лікування наркозалежних, його методи, складність, вартість залежать в кінцевому підсумку від стадії і складності ситуації.

Залежність від наркотиків може виникати за фізіологічними, психологічних і соціальних причин. Розвитку захворювання сприяє несприятливе оточення, депресія, емоційна незрілість, особисті проблеми, невпевненість в собі. Якими б не були причини, кваліфіковане та своєчасне лікування від наркозалежності – єдина можливість від неї позбутися. Багато сімей, які постраждали від цього захворювання, готові заплатити будь-яку ціну за лікування наркоманії, щоб побачити поруч з собою здорову і активну людину.

Лечение наркомании Киев фото

Основні симптоми наркотичної залежності:

 • зужені або розширені зіниці очей;
 • неприродна поведінка;
 • блідість шкіри;
 • порушення координації;
 • різкі перепади настрою без причини;
 • агресія і різке погіршення самопочуття при неможливості отримати дозу;
 • підвищений апетит;
 • порушення сну;
 • хімічні опіки на обличчі, сліди від ін’єкцій на венах;
 • затуманений погляд.

Не всі симптоми проявляються одночасно, але при поєднанні навіть деяких може знадобитися невідкладна допомога для лікування від наркозалежності. Перед тим, як звернутися в клініку, незайвим буде почитати відгуки клієнтів. І хоча лікування наркоманії проходить анонімно, багато вдячних пацієнтів і члени їх сімей діляться враженнями і словами подяки.

Види наркоманії та сучасні методи лікування

Існує три стадії наркозалежності, які відрізняються між собою ступенем фізичної і психологічної тяги до токсичних речовин. На першій стадії наркозалежний порівняно легко може обходитися без наркотику протягом декількох днів. Для другої стадії характерно систематичне вживання наркотичних речовин, а на третій стадії людина вже не може нормально функціонувати без дози.

Наркоманія розвивається в результаті вживання таких психотропних речовин:

 • опіати (морфін, героїн, маковий сік, кодеїн тощо.);
 • кокаїн;
 • амфетаміни;
 • ЛСД;
 • летючі наркотичні речовини (хлороформ, ацетон, фарба, бензин та ін.).

Для успішного лікування наркоманії та залежності від наркотиків в Україні можна анонімно звернутися в реабілітаційний центр. Тут використовуються такі сучасні методи лікування:

 • медикаментозне лікування наркоманії;
 • психосоціальна допомога наркозалежному;
 • гіпноз для лікування наркоманії.

Як буде проходити лікування наркоманії і яка буде його вартість, залежить від ступеня впливу згубної пристрасті. Залежно від того, яка допомога потрібна, буде розраховуватися тривалість, складність і ціна. Але лікування від наркозалежності буде тим успішніше, чим швидше ви звернетеся за допомогою в надійну клініку в Україні.

Етапи та основні принципи лікування

Перед початком боротьби з наркотичною залежністю, потрібно усвідомити необхідність лікування наркоманії. Бесіди з досвідченим психологом або наркологом, допомагають переконати людину почати ефективне лікування від наркоманії. Досвідчені лікарі в Україні використовують комплексні методи лікування амфетамінової залежності і інших видів наркозалежності.Почати лікування наркозалежних в Києві анонімно можна в нашій Міжнародній антинаркотичній Асоціації. Медикаментозне лікування наркоманії, психологічна підтримка і подальша реабілітації – ось ті кроки, які допоможуть в подоланні хвороби.

У домашніх умовах лікування наркоманії проводиться рідко, людини зазвичай поміщають в стаціонар. При виборі клініки в Україні враховують відгуки інших пацієнтів. Добровільне та примусове лікування наркоманії здійснюється анонімно і складається з декількох етапів.

Діагностика і позбавлення від інтоксикації організму

Амбулаторне лікування наркозалежного починається з обстеження організму. Воно допомагає вивчити стан здоров’я пацієнта і стадію хвороби. За допомогою попередньої діагностики лікар визначає тип психотропної речовини, яку вживає людина і становить програму лікування, надаючи пацієнтові необхідну допомогу. Терміни перебування в стінах лікарні, ціна курсу, його складність залежить від ступеня тяжкості. Лікування наркозалежних не буває швидким і легким – і сім’я хворого повинна бути до цього готова.

Лікування наркоманії включає в себе детоксикацію організму для відновлення процесів життєдіяльності. На цьому етапі лікування наркоманії виконують очищення дихальних шляхів, промивання шлунка, роблять клізми, ставлять крапельниці або призначають кисневі маски.

Медикаментозне лікування наркоманії

Коли наркозалежний не отримує чергову дозу психотропної речовини, у нього виникає «ломка». Вона проявляється у вигляді таких симптомів:

 • фізичне нездужання різного ступеня тяжкості;
 • безсоння;
 • психічний дискомфорт;
 • занепокоєння, агресія;
 • біль в м’язах, судоми;
 • рясне слинотеча, чхання;
 • біль у суглобах;
 • лихоманка;
 • пронос і блювота.

На цьому етапі здійснюється медикаментозне лікування наркоманії, яке примусово полегшує симптоми «ломки». Лікування наркоманії виконується анальгетиками і снодійним, ін’єкціями гепатотропних і антигістамінних засобів, вітамінів. Вибір лікарських препаратів здійснюється лікарем. Ось чому на питання, скільки коштує лікування наркозалежних в Києві, можна відповісти точно тільки після детального вивчення проблеми, розбору ситуації і оцінки шкоди, нанесеної організму. Медикаментозне лікування наркоманії в умовах стаціонару поліпшить загальний фізичний стан, дасть організму необхідний відпочинок, знизить больовий синдром і допоможе відновить нервову систему.

Психологічне ефективне лікування наркозалежності

Наступним етапом лікування наркоманії є подолання наркозалежності на підсвідомому рівні. Для цього наркозалежний відвідує психотерапевта або групові тренінги, метою яких є формування умінь справлятися з труднощами без допомоги наркотиків. Для багатьох пацієнтів ефективним виявляється вплив під гіпнозом під контролем кваліфікованого психотерапевта. Цей спосіб надання допомоги дає стійкі результати і допомагає сформувати підсвідомі установки, щоб позбутися від наркозалежності. Лікування гіпнозом зазвичай входить в загальну вартість курсу і застосовується при необхідності.

Психосоціальна допомога і лікування наркоманії в клініці Києва також здійснюється через трудотерапию, арт-терапію, пізнавальні лекції. Вони допомагають позбутися від нав’язливих думок, розвивають самодисципліну, інформують про шкоду вживання наркотичних речовин, прискорюючи процес одужання.

Реабілітація та соціальна адаптація

Після лікування наркозалежності в стаціонарі пацієнт в обов’язковому порядку відвідує курси реабілітації в Києві, продовжуючи примусово відвідувати психотерапевта і нарколога. Вони стежать за станом здоров’я наркозалежного, мотивують його вести здоровий спосіб життя, запобігаючи рецидив.

У лікуванні наркоманії велика увага приділяється ресоціалізації. Пацієнту надають допомогу у формуванні здорового оточення і відновленні нормальних взаємин з близькими. Консультації психолога дозволяють наркозалежному вибрати відповідний вид професійної діяльності, знайти хобі. У спеціалізованому центрі психологічна підтримка надається і родичам пацієнта.

Лікування наркоманії в Києві: центр «Пальміра Плюс»

Лікування наркоманії в Києві і Україні можна отримати в центрі «Пальміра Плюс». Курс профілактики і лікування проходиться анонімно, а його ціна і тривалість визначається окремо для кожного конкретного випадку.

На питання про те скільки коштує курс лікування, не можна відповісти однозначно. Вартість залежить від тяжкості хвороби і типу залежності. Але в будь-якому випадку, лікування проходить анонімно, тому про розголошення інформації ви можете не турбуватися. При виникненні будь-яких питань ви можете зателефонувати нам безпосередньо або ближче познайомитися з відгуками клієнтів.

У клініці виконується лікування героїнової залежності, позбавлення від токсикоманії, лікування амфетамінової залежності. У комфортному приміщенні стаціонару пацієнт примусово ізолюється від зовнішнього світу, проходить комплексну реабілітацію для лікування опійної наркоманії.

Головні плюси центру в Києві:

 • комфортні умови проживання в стаціонарі;
 • індивідуальний підхід;
 • використання нових методів лікування наркозалежності;
 • прийнятна вартість профілактики і лікування;
 • проведення спортивних занять та організація цікавого дозвілля для пацієнтів;
 • цілодобове спостереження фахівців.

093 500 90 85

FAQ

Допомога залежному від наркотиків, що робити?

Якщо ви чи ваша близька людина зіткнулась з такою проблемою, то не варто гаяти час. Примусове лікування наркоманії неможливо, тому варто переконати хворого відвідати лікаря-нарколога. Під час такого прийому фахівець зможе відповісти на всі питання і донести до пацієнта важливість лікування.

Хто може звернутися за допомогою?

Це необов'язково має бути хворий, який страждає від наркотичної залежності. Часто отримати консультацію хочуть родичі хворого, щоб розібратися, як правильно вчинити у такій ситуації. Лікування відбувається повністю анонімно, тому ніхто не дізнається про наявність такої недуги у вашій родині. Вивчити інформацію про лікування наркоманії в Київ форумі можна і самостійно, але вилікувати залежність без залучення лікарів практично неможливо.

Постановка на облік у диспансер – чи є це обов'язковим?

Це відбувається лише за згодою пацієнта. У більшості випадків пацієнти клініки «Пальміра Плюс» віддають перевагу анонімному лікуванню наркоманії.

Початок лікування – як відбувається?

Щоб розпочати боротьбу із залежністю, необхідно відвідати клініку «Пальміра Плюс» або ж викликати лікаря-нарколога за місцем свого проживання. Під час прийому фахівець зможе детально вивчити особливість захворювання та поставити діагноз. Тип лікування залежатиме від стану пацієнта, тривалості вживання наркотиків, типу речовини, і навіть форми захворювання. Виходячи з цієї інформації, буде підібрано програму, а також місце проведення процедури – в амбулаторних умовах або в стінах клініки, тобто в стаціонарі.

Лікування без згоди – це можливо?

Лікування наркоманії в клініці здійснюється лише в тому випадку, якщо хворий сам виявив бажання вилікувати недуга. Переконати його в цьому можна із залученням професійних психологів та психотерапевтів. Лікарі зможуть докладно описати пацієнту наслідки залежності та переваги повернення до здорового способу життя.

Відео

Відгуки

Анна М...

Хотіла б подякувати клініці за допомогу моїй сестрі. Ми вже не знали, що робити. Пропадала талановита та розумна дівчина. Переживши нелегке розставання, вона звикла до алкоголю. Нічого не могли зробити з алкогольною залежністю.

Звернулися до вас, нам порекомендували метод Довженко. Типу він безпечний для організму і дає хороші результати. Сестра після довгих умовлянь погодилася.

Поки що все чудово. Вона знайшла роботу і збирається побачити з хлопцем. Про алкоголь більше не думає. Залежність пройшла. Думає зайнятися спортом та мене підтягнути.
Ще раз дякую

Вікторія Р...

Хочу сказати спасибі за те, що врятували мого чоловіка від алкогольної залежності. Він раніше часто вживав ще до знайомства зі мною. Коли ми з донькою переїхали до нього, пообіцяв, що більше не питиме. Але все одно іноді йшов у запій.

Ледве не втратив роботу. Але проблему алкоголізму визнавати не хотів. Після довгих умовлянь таки пішли до клініки. Лікар одразу зрозуміла, що й до чого. Дуже досвідчена жінка виявилася. Порадила вшивання імпланта Есперал, бо це швидко та надійно. Ми погодились на процедуру. І чоловік пити перестав. Більше на алкоголь не дивиться. Ще раз дякую.

Дмитро Р...

Хочу подякувати клініці та персоналу за допомогу у вирішенні проблеми. Не міг розлучитися зі шкідливою звичкою пити спиртне.

Кілька разів втрачав роботу через те, що йшов у запій. Дівчина після довгих стосунків покинула, не хотіла собі такого життя. Якось уранці я вирішив, що так жити не можна і звернувся до вашої клініки. Мені запропонували внутрішньовенно ввести ліки "Еспераль-гель". Процедура не болісна, майже без наслідків, тільки температура трохи піднялася, це швидко минулося. Лікування допомогло, більше пити не хочеться. З'явилася якась огида до запаху спирту. Життя налагоджується.

Михайло В...

Дякую, що допомогли врятувати батька. Пив запоями, не просихаючи. Вічно з сусідами лаявся, шумів. Мама в такі періоди ходила хвора та втомлена. Ледве вмовили піти до фахівців. Нам запропонували кодування за методом Довженка. Ми сумнівалися, але довірилися фахівцям. І допомогло! Тато вже давно про чарку не згадує. Знову дачею захопився, там лазню доробляє, хоч давно закинув ідею. Навіть помолодшав трохи. Мама не натішиться, ходить квітуча. Із сусідами ми помирилися. Все налагодилось.

Звернулися до вас, нам порекомендували метод Довженко. Типу він безпечний для організму і дає хороші результати. Сестра після довгих умовлянь погодилася.

Артур М...

Жахливо бачити друга дитинства, який скочується в алкоголіки. Це мерзенна залежність, від якої взагалі, здається, немає порятунку. Але я привів його до вашої клініки, нам запропонували введення ліків дисульфірам. Невеликий безболісний укол та залежність пропаде.

Треба тільки стежити, щоб у ліках, наприклад, чи продуктах не було спирту. Стас погодився зробити укол і знову став собою. Забув про дівчину, через яку, власне, почав пити. Знову на велетні ганяє, працює, дівчат на побачення кличе. Я дивлячись на нього і сам узагалі пити перестав. Дякую, що допомогли врятувати друга.

Юрій К...

Ніколи б не подумав, що моя дружина, красуня і розумниця, пристраститься до алкоголю. Ніхто нічого не міг вдіяти. Вона закинула себе, перестала розвиватись. Сім'я для неї втратила сенс. Я звинувачував себе, а потім вирішив відвести її до лікарні. За порадою лікаря зважилися на вшивання імпланту есперал. Я не зовсім розумію, як він працює, але дружина перестала пити. Велике дякую лікарю. Без вашої допомоги моя сім'я розвалилася б на частини. Без дружини сім'ї не було б. Тепер у нас все добре, алкогольна залежність залишилася позаду, як кошмарний сон. Усіх благословень вам.