Лікування Наркоманії у Києві

Допомогти людині, яка страждає від наркотичної залежності самостійно, практично неможливо. У таких випадках слід звертатися за допомогою до досвідчених лікарів, які знають, як діяти в такій ситуації. Клініка «Пальміра Плюс» – це сучасний центр, який спеціалізується на роботі з пацієнтами з різними типами залежностей. За 15 років роботи ми успішно змогли допомогти понад дві тисячі хворих.

093-500-90-85
Безкоштовна консультація
Ми передзвонимо вам протягом 15 хвилин
Дякуємо за заявку!
Ми зв'яжемося з вами протягом 10 хвилин
Індивідуальний підхід до лікування залежності
100% гарантія анонімного лікування
Эффективнoсть лечения бoлее 70%
Ефективність лікування понад 70%
Лікування наркотичної залежності

Звертаючись до клініки «Пальміра Плюс» не варто переживати, що друзі чи колеги дізнаються про існування проблем з наркотиками. Центр гарантує повну конфіденційність, а за потреби готовий надати лікування повністю анонімно.

Лікування залежно від різних типів наркотиків

Клініка працює вже багато років, тому наші лікарі мають досвід лікування залежності від великої кількості наркотичних речовин, у тому числі:

 • мефедрону;
 • солі;
 • героїну;
 • марихуани;
 • кокаїну;
 • кодеїна;
 • спайсу;
 • опія;
 • ЛСД.

Чому потрібно звернутися саме до нас?

Для кожного клієнта ми готові надати низку переваг, доступних тільки в нашому центрі «Пальміра Плюс». Йдеться про такі аспекти, як:

 1. Лікарська таємниця. Ніхто ніколи не дізнається, що ви були клієнтом нашої клініки. Ми ні за яких умов нікому не повідомляємо дані про наших пацієнтів. Також у нас є можливість проходження лікування повністю анонімно. Ніхто зі співробітників центру не знатиме вашого імені, прізвища, місця проживання та іншої інформації.
 2. Комфортні умови. Клініка створена таким чином, щоб кожен пацієнт відчував себе в ній, як у себе вдома. Ми забезпечуємо найвищий рівень умов перебування для всіх хворих.
 3. Сертифіковані методики. Методики розробляються для кожного пацієнта індивідуально, виходячи з стану здоров’я, типу вживаного наркотику, тривалість залежності. Лікування наркоманії препарати підбираються виходячи з особливостей залежності, але вони схвалені Міністерством охорони здоров’я.
 4. Професіоналізм. У клініці працюють вузькоспеціалізовані лікарі різних спеціальностей. Всі вони мають великим досвідом роботи та профільну освіту.

Лікування недуги: особливості

Позбутися наркотичної залежності дуже непросто і це вимагає тривалого часу. Ефективні методики поєднують у собі лікування в стаціонарі та амбулаторне. Перший час, коли пацієнт відчуває сильне бажання до вживанню наркотиків, так звану «ломку», йому необхідно перебувати під пильним наглядом лікарів. Це дозволить хворому «не зірватися». Завершити реабілітацію цілком можна вже за умов амбулаторного лікування, коли пацієнту потрібно іноді відвідувати стіни лікарні. Варто зазначити, що у деяких випадках можливе медикаментозне лікування наркоманії лише в амбулаторних умовах. Йдеться про ситуації, коли залежність знаходиться лише на початковій стадії.

Наркоманія є серйозним захворюванням, яке згубно впливає на здоров’я і соціальне життя людини, швидко прогресує і часто закінчується смертельно. Лікування наркоманії в Україні виконується в спеціалізованих центрах, один з яких знаходиться в Києві і отримав багато позитивних відгуків.

Причини і симптоми наркоманії

Потрапивши в тенета згубної пристрасті, людина стає іншою. Зміни, що відбуваються всередині, руйнують весь організм. Єдиний спосіб перервати хворобу – лікування наркозалежності в стаціонарі. Позбутися від неї без сторонньої допомоги практично неможливо. Лікування наркозалежних, його методи, складність, вартість залежать в кінцевому підсумку від стадії і складності ситуації.

Залежність від наркотиків може виникати за фізіологічними, психологічних і соціальних причин. Розвитку захворювання сприяє несприятливе оточення, депресія, емоційна незрілість, особисті проблеми, невпевненість в собі. Якими б не були причини, кваліфіковане та своєчасне лікування від наркозалежності – єдина можливість від неї позбутися. Багато сімей, які постраждали від цього захворювання, готові заплатити будь-яку ціну за лікування наркоманії, щоб побачити поруч з собою здорову і активну людину. Лечение наркомании Киев фото

Основні симптоми наркотичної залежності:

 • зужені або розширені зіниці очей;
 • неприродна поведінка;
 • блідість шкіри;
 • порушення координації;
 • різкі перепади настрою без причини;
 • агресія і різке погіршення самопочуття при неможливості отримати дозу;
 • підвищений апетит;
 • порушення сну;
 • хімічні опіки на обличчі, сліди від ін’єкцій на венах;
 • затуманений погляд.

Не всі симптоми проявляються одночасно, але при поєднанні навіть деяких може знадобитися невідкладна допомога для лікування від наркозалежності. Перед тим, як звернутися в клініку, незайвим буде почитати відгуки клієнтів. І хоча лікування наркоманії проходить анонімно, багато вдячних пацієнтів і члени їх сімей діляться враженнями і словами подяки.

Види наркоманії та сучасні методи лікування

Існує три стадії наркозалежності, які відрізняються між собою ступенем фізичної і психологічної тяги до токсичних речовин. На першій стадії наркозалежний порівняно легко може обходитися без наркотику протягом декількох днів. Для другої стадії характерно систематичне вживання наркотичних речовин, а на третій стадії людина вже не може нормально функціонувати без дози.

Наркоманія розвивається в результаті вживання таких психотропних речовин:

 • опіати (морфін, героїн, маковий сік, кодеїн тощо.);
 • кокаїн;
 • амфетаміни;
 • ЛСД;
 • летючі наркотичні речовини (хлороформ, ацетон, фарба, бензин та ін.).

Для успішного лікування наркоманії та залежності від наркотиків в Україні можна анонімно звернутися в реабілітаційний центр. Тут використовуються такі сучасні методи лікування:

 • медикаментозне лікування наркоманії;
 • психосоціальна допомога наркозалежному;
 • гіпноз для лікування наркоманії.

Як буде проходити лікування наркоманії і яка буде його вартість, залежить від ступеня впливу згубної пристрасті. Залежно від того, яка допомога потрібна, буде розраховуватися тривалість, складність і ціна. Але лікування від наркозалежності буде тим успішніше, чим швидше ви звернетеся за допомогою в надійну клініку в Україні.

Етапи та основні принципи лікування

Перед початком боротьби з наркотичною залежністю, потрібно усвідомити необхідність лікування наркоманії. Бесіди з досвідченим психологом або наркологом, допомагають переконати людину почати ефективне лікування від наркоманії. Досвідчені лікарі в Україні використовують комплексні методи лікування амфетамінової залежності і інших видів наркозалежності.Почати лікування наркозалежних в Києві анонімно можна в нашій Міжнародній антинаркотичній Асоціації. Медикаментозне лікування наркоманії, психологічна підтримка і подальша реабілітації – ось ті кроки, які допоможуть в подоланні хвороби.

У домашніх умовах лікування наркоманії проводиться рідко, людини зазвичай поміщають в стаціонар. При виборі клініки в Україні враховують відгуки інших пацієнтів. Добровільне та примусове лікування наркоманії здійснюється анонімно і складається з декількох етапів.

Діагностика і позбавлення від інтоксикації організму

Амбулаторне лікування наркозалежного починається з обстеження організму. Воно допомагає вивчити стан здоров’я пацієнта і стадію хвороби. За допомогою попередньої діагностики лікар визначає тип психотропної речовини, яку вживає людина і становить програму лікування, надаючи пацієнтові необхідну допомогу. Терміни перебування в стінах лікарні, ціна курсу, його складність залежить від ступеня тяжкості. Лікування наркозалежних не буває швидким і легким – і сім’я хворого повинна бути до цього готова.

Лікування наркоманії включає в себе детоксикацію організму для відновлення процесів життєдіяльності. На цьому етапі лікування наркоманії виконують очищення дихальних шляхів, промивання шлунка, роблять клізми, ставлять крапельниці або призначають кисневі маски.

Медикаментозне лікування наркоманії

Коли наркозалежний не отримує чергову дозу психотропної речовини, у нього виникає «ломка». Вона проявляється у вигляді таких симптомів:

 • фізичне нездужання різного ступеня тяжкості;
 • безсоння;
 • психічний дискомфорт;
 • занепокоєння, агресія;
 • біль в м’язах, судоми;
 • рясне слинотеча, чхання;
 • біль у суглобах;
 • лихоманка;
 • пронос і блювота.

На цьому етапі здійснюється медикаментозне лікування наркоманії, яке примусово полегшує симптоми «ломки». Лікування наркоманії виконується анальгетиками і снодійним, ін’єкціями гепатотропних і антигістамінних засобів, вітамінів. Вибір лікарських препаратів здійснюється лікарем. Ось чому на питання, скільки коштує лікування наркозалежних в Києві, можна відповісти точно тільки після детального вивчення проблеми, розбору ситуації і оцінки шкоди, нанесеної організму. Медикаментозне лікування наркоманії в умовах стаціонару поліпшить загальний фізичний стан, дасть організму необхідний відпочинок, знизить больовий синдром і допоможе відновить нервову систему.

Психологічне ефективне лікування наркозалежності

Наступним етапом лікування наркоманії є подолання наркозалежності на підсвідомому рівні. Для цього наркозалежний відвідує психотерапевта або групові тренінги, метою яких є формування умінь справлятися з труднощами без допомоги наркотиків. Для багатьох пацієнтів ефективним виявляється вплив під гіпнозом під контролем кваліфікованого психотерапевта. Цей спосіб надання допомоги дає стійкі результати і допомагає сформувати підсвідомі установки, щоб позбутися від наркозалежності. Лікування гіпнозом зазвичай входить в загальну вартість курсу і застосовується при необхідності.

Психосоціальна допомога і лікування наркоманії в клініці Києва також здійснюється через трудотерапию, арт-терапію, пізнавальні лекції. Вони допомагають позбутися від нав’язливих думок, розвивають самодисципліну, інформують про шкоду вживання наркотичних речовин, прискорюючи процес одужання.

Реабілітація та соціальна адаптація

Після лікування наркозалежності в стаціонарі пацієнт в обов’язковому порядку відвідує курси реабілітації в Києві, продовжуючи примусово відвідувати психотерапевта і нарколога. Вони стежать за станом здоров’я наркозалежного, мотивують його вести здоровий спосіб життя, запобігаючи рецидив.

У лікуванні наркоманії велика увага приділяється ресоціалізації. Пацієнту надають допомогу у формуванні здорового оточення і відновленні нормальних взаємин з близькими. Консультації психолога дозволяють наркозалежному вибрати відповідний вид професійної діяльності, знайти хобі. У спеціалізованому центрі психологічна підтримка надається і родичам пацієнта.

Лікування наркоманії в Києві: центр «Пальміра Плюс»

Лікування наркоманії в Києві і Україні можна отримати в центрі «Пальміра Плюс». Курс профілактики і лікування проходиться анонімно, а його ціна і тривалість визначається окремо для кожного конкретного випадку.

На питання про те скільки коштує курс лікування, не можна відповісти однозначно. Вартість залежить від тяжкості хвороби і типу залежності. Але в будь-якому випадку, лікування проходить анонімно, тому про розголошення інформації ви можете не турбуватися. При виникненні будь-яких питань ви можете зателефонувати нам безпосередньо або ближче познайомитися з відгуками клієнтів.

У клініці виконується лікування героїнової залежності, позбавлення від токсикоманії, лікування амфетамінової залежності. У комфортному приміщенні стаціонару пацієнт примусово ізолюється від зовнішнього світу, проходить комплексну реабілітацію для лікування опійної наркоманії.

Головні плюси центру в Києві:

 • комфортні умови проживання в стаціонарі;
 • індивідуальний підхід;
 • використання нових методів лікування наркозалежності;
 • прийнятна вартість профілактики і лікування;
 • проведення спортивних занять та організація цікавого дозвілля для пацієнтів;
 • цілодобове спостереження фахівців.

093 500 90 85

Часті питання | Лікування наркоманії:

Допомога залежному від наркотиків, що робити?

Якщо ви чи ваша близька людина зіткнулась з такою проблемою, то не варто гаяти час. Примусове лікування наркоманії неможливо, тому варто переконати хворого відвідати лікаря-нарколога. Під час такого прийому фахівець зможе відповісти на всі питання і донести до пацієнта важливість лікування.

Хто може звернутися за допомогою?

Це необов'язково має бути хворий, який страждає від наркотичної залежності. Часто отримати консультацію хочуть родичі хворого, щоб розібратися, як правильно вчинити у такій ситуації. Лікування відбувається повністю анонімно, тому ніхто не дізнається про наявність такої недуги у вашій родині. Вивчити інформацію про лікування наркоманії в Київ форумі можна і самостійно, але вилікувати залежність без залучення лікарів практично неможливо.

Постановка на облік у диспансер – чи є це обов'язковим?

Це відбувається лише за згодою пацієнта. У більшості випадків пацієнти клініки «Пальміра Плюс» віддають перевагу анонімному лікуванню наркоманії.

Початок лікування – як відбувається?

Щоб розпочати боротьбу із залежністю, необхідно відвідати клініку «Пальміра Плюс» або ж викликати лікаря-нарколога за місцем свого проживання. Під час прийому фахівець зможе детально вивчити особливість захворювання та поставити діагноз. Тип лікування залежатиме від стану пацієнта, тривалості вживання наркотиків, типу речовини, і навіть форми захворювання. Виходячи з цієї інформації, буде підібрано програму, а також місце проведення процедури – в амбулаторних умовах або в стінах клініки, тобто в стаціонарі.

Лікування без згоди – це можливо?

Лікування наркоманії в клініці здійснюється лише в тому випадку, якщо хворий сам виявив бажання вилікувати недуга. Переконати його в цьому можна із залученням професійних психологів та психотерапевтів. Лікарі зможуть докладно описати пацієнту наслідки залежності та переваги повернення до здорового способу життя.

Лікування Наркоманії Ціна

ПослугаЦіна
Консультація спеціаліста нарколога1100 грн
Консультація терапевта (первинна)1100 грн
Консультація психолога (первинна)1100 грн
Інтервенціявід 1700 грн
УБОД ультрашвидка опіоїдна детоксикаціявід 38000 грн
Лікування наркоманіївід 2900 грн
Виклик нарколога додому3500 грн
Виведення із запоювід 4000 грн
Зняття ламаннявід 4200 грн
Соціально-психологічний супровід. відвідування клініки 1 р/тиж. або 2 р./тиж.
- робота з психологом або групова робота
- при необхідності відвідування лікаря
- відвідування триває 2-3 години
- експрес тестування для нарко 1 р./тиж.

1 раз\тиждень 6 000грн

2 раз\тиждень 12 000 грн

3 раз\тиждень 18 000 грн

Пакет послуг амбулаторного лікування 'Детокс клін 1'
- Аналізи : цукор, ацетон
- Обстеження: кардіограма, тиск, сатурація
- Медикаментозне лiкування: крапельниця, уколи , таблетки
3 000 грн
Пакет послуг амбулаторного лікування 'Детокс клін 3'
- Аналізи : цукор, ацетон
- Щоденне, тиск, сатурація
- Медикаментозне лiкування: крапельниця уколи, таблетки
- Препарати з собою
- Психолог
8000 грн (2600 грн/д)
Пакет послуг стаціонарного лікування 'Очищення 10діб'
- Аналізи :цукор, ацетон
- Щоденне обстеження : кардіограма, тиск, сатурація
- Медикаментозне лiкування: озон-детокс №5 , крапельниці, уколи
- Апаратна терапія: НЛОК №5
- Фізіотерапевтичні процедури: електросон . електрофорез по призначенню
- Психолог

палата СТАНДАРТ 30 000 (3000 грн\д)

палата ЛЮКС 50 000 грн (5000 грн\д)

палата VIP 70 000грн (7000 грн\д)

Пакет послуг стаціонарного лікування 'Очищення 14діб'
- Аналізи : цукор, ацетон
- Щоденне обстеження : кардіограма,тиск,сатурація
- Медикаментозне лiкування : озон-детокс №7
- Апаратна терапія: НЛОК №7
- Фізіотерапевтичні процедури: електросон . електрофорез по призначенню
- Психолог

палата СТАНДАРТ 42 000 (3000 грн\д)

палата ЛЮКС 63 000 грн (4500 грн\д)

палата VIP 88 000грн (6300 грн\д)

Пакет послуг стаціонарного лікування 'Інтенсив 21доба'
- Аналізи : цукор, ацетон
- Щоденне обстеження : кардіограма, тиск, сатурація
- Медикаментозне лiкування : озон-детокс №7
- Апаратна терапія: НЛОК №7
- Фізіотерапевтичні процедури: електросон . електрофорез по призначенню
- Психолог

палата СТАНДАРТ 59 800грн (2800 грн\д)

палата ЛЮКС 84 000 грн (4000 грн\д

палата VIP 132 300грн (6300 грн\д)

Стаціонарне лікування наркоманіївід 3600грн.
Амбулаторне лікування наркоманіївід 2900грн.

Неллі А. 4/5

Мій син підсів на спайс і досить швидко опинився на самому дні. Позбавився не тільки хорошої роботи, а й став посміховиськом для оточуючих людей. Почалися проблеми з психікою, він міг почати без причини плакати або реготати. На щастя я не розгубилася і переконала його в тому, що він потребує кваліфікованої допомоги в умовах стаціонару, окрему подяку хочу висловити лікарю-психіатру Дмитру Миколайовичу, адже його методика лікування допомогла моєму синові стати нормальною людиною. Вже пройшов рік, син щасливий в шлюбі, має хорошу роботу та повноцінне життя.

Аня Ю. 4/5

У центрі я проходила реабілітаційний курс від амфетамінової залежності. Я працювала офіціанткою в нічному клубі, там і знайшла для себе таке 'захоплення'. Спочатку мені не здавалося це чимось жахливим, було навіть прикольно, але згодом я зрозуміла, що потрапила в пастку. Я вирішила не пускати все на самоплив, а скоріше звернутися за допомогою до фахівців. З фінансами я не мала проблем, тому я вирішила вибрати хороший реабілітаційний центр і відразу пішла на консультацію.

Я залишилася задоволена ставленням лікаря, під її чуйним керівництвом я пройшла повний курс лікування та подальшу реабілітацію. Я стала іншою людиною, змінила роботу, щоб уникнути можливих ризиків та спокус. Павло Петрович, не побоюсь цих слів, врятував мені життя, став моїм ангелом-охоронцем. Я дуже вдячна йому за професіоналізм і людську доброту.

Дивіться всі відгуки Лікування наркотичної залежності