Лікування Наркоманії у Києві

Допомогти людині, яка страждає від наркотичної залежності самостійно, практично неможливо. У таких випадках слід звертатися за допомогою до досвідчених лікарів, які знають, як діяти в такій ситуації. Клініка «Пальміра Плюс» – це сучасний центр, який спеціалізується на роботі з пацієнтами з різними типами залежностей. За 15 років роботи ми успішно змогли допомогти понад дві тисячі хворих.

093-500-90-85
Безкоштовна консультація
Ми передзвонимо вам протягом 15 хвилин
Дякуємо за заявку!
Ми зв'яжемося з вами протягом 10 хвилин
Индивидуальный пoдхoд к лечению зависимoсти
100% гарантия анoнимнoгo лечения
Эффективнoсть лечения бoлее 70%
Все сoтрудники имеют бoльшoй oпыт рабoты

Звертаючись до клініки «Пальміра Плюс» не варто переживати, що друзі чи колеги дізнаються про існування проблем з наркотиками. Центр гарантує повну конфіденційність, а за потреби готовий надати лікування повністю анонімно.

Лікування залежно від різних типів наркотиків

Клініка працює вже багато років, тому наші лікарі мають досвід лікування залежності від великої кількості наркотичних речовин, у тому числі:

 • мефедрону;
 • солі;
 • героїну;
 • марихуани;
 • кокаїну;
 • кодеїна;
 • спайсу;
 • опія;
 • ЛСД.

Чому потрібно звернутися саме до нас?

Для кожного клієнта ми готові надати низку переваг, доступних тільки в нашому центрі «Пальміра Плюс». Йдеться про такі аспекти, як:

 1. Лікарська таємниця. Ніхто ніколи не дізнається, що ви були клієнтом нашої клініки. Ми ні за яких умов нікому не повідомляємо дані про наших пацієнтів. Також у нас є можливість проходження лікування повністю анонімно. Ніхто зі співробітників центру не знатиме вашого імені, прізвища, місця проживання та іншої інформації.
 2. Комфортні умови. Клініка створена таким чином, щоб кожен пацієнт відчував себе в ній, як у себе вдома. Ми забезпечуємо найвищий рівень умов перебування для всіх хворих.
 3.  Сертифіковані методики. Методики розробляються для кожного пацієнта індивідуально, виходячи з стану здоров'я, типу вживаного наркотику, тривалість залежності. Лікування наркоманії препарати підбираються виходячи з особливостей залежності, але вони схвалені Міністерством охорони здоров'я.
 4.  Професіоналізм. У клініці працюють вузькоспеціалізовані лікарі різних спеціальностей. Всі вони мають великим досвідом роботи та профільну освіту.

Лікування недуги: особливості

Позбутися наркотичної залежності дуже непросто і це вимагає тривалого часу. Ефективні методики поєднують у собі лікування в стаціонарі та амбулаторне. Перший час, коли пацієнт відчуває сильне бажання до вживанню наркотиків, так звану «ломку», йому необхідно перебувати під пильним наглядом лікарів. Це дозволить хворому «не зірватися». Завершити реабілітацію цілком можна вже за умов амбулаторного лікування, коли пацієнту потрібно іноді відвідувати стіни лікарні. Варто зазначити, що у деяких випадках можливе медикаментозне лікування наркоманії лише в амбулаторних умовах. Йдеться про ситуації, коли залежність знаходиться лише на початковій стадії.

093 500 90 85

Часті питання | Лікування наркоманії:

Допомога залежному від наркотиків, що робити?

Якщо ви чи ваша близька людина зіткнулась з такою проблемою, то не варто гаяти час. Примусове лікування наркоманії неможливо, тому варто переконати хворого відвідати лікаря-нарколога. Під час такого прийому фахівець зможе відповісти на всі питання і донести до пацієнта важливість лікування.

Хто може звернутися за допомогою?

Це необов'язково має бути хворий, який страждає від наркотичної залежності. Часто отримати консультацію хочуть родичі хворого, щоб розібратися, як правильно вчинити у такій ситуації. Лікування відбувається повністю анонімно, тому ніхто не дізнається про наявність такої недуги у вашій родині. Вивчити інформацію про лікування наркоманії в Київ форумі можна і самостійно, але вилікувати залежність без залучення лікарів практично неможливо.

Постановка на облік у диспансер – чи є це обов'язковим?

Це відбувається лише за згодою пацієнта. У більшості випадків пацієнти клініки «Пальміра Плюс» віддають перевагу анонімному лікуванню наркоманії.

Початок лікування – як відбувається?

Щоб розпочати боротьбу із залежністю, необхідно відвідати клініку «Пальміра Плюс» або ж викликати лікаря-нарколога за місцем свого проживання. Під час прийому фахівець зможе детально вивчити особливість захворювання та поставити діагноз. Тип лікування залежатиме від стану пацієнта, тривалості вживання наркотиків, типу речовини, і навіть форми захворювання. Виходячи з цієї інформації, буде підібрано програму, а також місце проведення процедури – в амбулаторних умовах або в стінах клініки, тобто в стаціонарі.

Лікування без згоди – це можливо?

Лікування наркоманії в клініці здійснюється лише в тому випадку, якщо хворий сам виявив бажання вилікувати недуга. Переконати його в цьому можна із залученням професійних психологів та психотерапевтів. Лікарі зможуть докладно описати пацієнту наслідки залежності та переваги повернення до здорового способу життя.

Усі послуги лікування наркоманії:

 1. Лікування наркоманії в Києві - Допомога наркозалежним
 2. Лікування мефедронової залежності у Києві
 3. Лікування метадонової залежності в Києві
 4. Реабілітаційний центр для наркозалежних у Києві
 5. Швидке зняття ломки в Києві
 6. Лікування залежності від Амфетаміну в Києві
 7. Лікування залежності від героїну в Києві
 8. Лікування залежності від кокаїну в Києві
 9. Лікування залежності від ЛСД в Києві
 10. Ефективне лікування наркотичної залежності від марихуани в КиєвіЧитайте також статті про лікування наркоманії:

 1. Наркоман боїться всього, а страх - двигун насильства.
 2. Що робити, якщо ваша дитина вживає наркотики
 3. Детоксикація після прийому амфетаміну чи що пити після амфетаміну?
 4. Час кидати наркотики самостійно
 5. Як очистити організм від наркотиків удома?
 6. Як визначити наявність в організмі токсинів?
 7. Наслідки вживання амфетаміну через ніс
 8. Топ-7 порад для рідних від колишніх наркоманів, щоб подолати залежність
 9. Що таке снюс і в чому його небезпека

Відгуки

5/5 Оксана М...

Хочу поділитися враженнями і просто виговоритись.

Дякую велику клініку, яка допомогла мені повернути доньку. Наркотики – найкошмарніше, що створила людина. Ця гидота вбиває повільно і порятунок знайти важко. Моя дівчинка, така розумна та талановита, потрапила під вплив свого колишнього хлопця. Він запропонував їй спробувати трохи кайфу та підсадив її на наркотичну залежність. Цей тип знищив стосунки зі своєю сім'єю і мало не зруйнував наші, які ми будували від народження дочки. Ми завжди мали щирі стосунки, тож моя дівчинка поділилася зі мною своєю проблемою.

Ми одразу звернулися до вашої клініки. Пройшли очищення організму, терапію та психологів. Як ви радили, змінили місце проживання та назавжди забули про колишнього хлопця. Правда, я дуже хвилююся, щоб він не знайшов мою дівчинку і знову не почав підбивати її на вживання. Адже після лікування дочка так тяжко відновлюється. Ще раз дякую за допомогу.

5/5 Віктор М...

Дякую, що повернули мене до життя. Тільки після лікування я зрозумів, у якому болоті жив. Наркотики – це не про кайф. Це про смерть. До вживання я був непоганим художником, а потім щось пішло не так. Наркотики не допомагають фантазії, вони її убивають. Я викинув усі полотна, які писав за часів залежності, там суцільний жах. Зараз після лікування я пишу зовсім інше, світле. Хочу одного разу зробити виставку.

Тяжко було звернутися до клініки за лікуванням. Все здавалося, що все саме пройде, і я зможу позбутись залежності. Навіть коли дівчина пішла і сестра перестала спілкуватися, я думав, що все налагодиться. Тепер я розумію, як це було безнадійно. Особливо ці спалахи агресії.

Обов'язково візьму участь у ваших групах підтримки, розповім, як складно, але важливо наважитися на лікування залежності. Дякую.