12-ий Всеукраїнський Антинарокотичний Табір

12-ий Всеукраїнський Антинаркотичний Табір став своєрідною сенсацією! Чому? Адже вперше за всю історію Табору ми запровадили...

093-500-90-85
Приватна клініка лікування алкоголізму
12-ий Всеукраїнський Антинарокотичний Табір

Сенсаційний 12-ий Всеукраїнський Антинаркотичний Табір

Перше питання, яке може виникнути у вас в голові, чому ми назвали 12-ий Всеукраїнський Антинаркотичний Табір сенсаційним, враховуючи те, що ми проводимо їх три рази на рік. Ну, по-перше, кожен захід постійно відрізняється один від одного. А по-друге, цього разу ми зробили його таким собі, «сімейним» та вперше за всю історію влаштували повноцінну програму для рідних та близьких залежних! Ви вже зацікавились? Тоді поїхали!

Де проводився Табір?

Ми вирішили провести Табір на принципово новому місці: у місті Очаків Миколаївської області на території санаторію «Sportium». Тож, що ж нам там так сподобалося?

 1. Краєвиди. Ви не уявляєте, яке там гарне море: чисте, тепле, прозоре (враховуючи те, що вже був вересень). А різнобарвні світанки та заходи сонця! Просто неперевершені!
 2. Територія. Дуже багато локацій для різноманітних спортивних заходів, басейн, аквапарк, сцена просто неба. По суті все, що потрібно для справжнього літнього відпочинку.

Ідеально для початку осінньої пори, щоб ще хоча б трохи продовжити тепле літо!

Сімейні цінності

Враховуючи нашу справу, а саме лікування залежності (наркоманії, алкоголізму, ігроманії), ми доволі багато часу витрачаємо на те, щоб вдосконалити цей процес. Так, це наша мета, те, чим ми живемо… І так само кожен Табір – це у першу чергу свято, попри колосальну кількість витрачених сил та енергії. Але, іноді потрібно й трохи розвантажуватися.
До нас прийшла ідея, враховуючи все написане вище: чому б не дати можливість відпочити сім’ям співробітників? А з цього народилося ще кілька думок… Якщо вже така справа, то:

 1. А що, якщо батьки залежних людей теж приїдуть та повноцінно візьмуть участь у Таборі, як окрема філія «Пальміра Плюс» від початку до кінця?
 2. А як щодо того, щоб зробити все своїми силами: концерти, розваги й так далі?

Ну, якщо вже мимоволі Табір поглинула тема сім’ї… І знаєте, вийшло навіть краще ніж ми очікували! Імпровізовані концерти, в яких взяли участь, у тому числі, матері залежних та співробітники «Пальміра Плюс», спортивні змагання, конкурси, терапевтичні групи, дискотеки – все було на вищому рівні!
До того ж учасники програми зрозуміли наскільки важливі сімейні цінності. Оскільки побачили десятки щасливих тверезих родин. А ще, як така собі ремарка, вони усвідомили, що можна самостійно робити собі настрій без допомоги якихсь сторонніх речовин (може це трохи й не сюди, але для нас це особливо важливо).

P. S. Звичайно, ми також вдячні за прекрасну атмосферу Павлу Єфімчуку (тренер з боксу та Пальміра Плюс), Ярославу Амосову (чемпіон світу з бойового самбо), Олександрі Зеленцовій (блогер-мандрівник), Олександру Гогілашвілі (заступник міністра МВС), Володимиру Картамишеву (професійний плавець)!

Табір для рідних та близьких?

Хотілось би розповісти більше про нововведення. Як ми вже писали, вперше за всю історію Таборів ми вирішили зробити експеримент: запросити рідних та близьких залежних людей на весь термін заходу, як повноцінних учасників. Що це означало?

 1. Участь у всіх спортивних змаганнях та концертній програмі.
 2. Окрема форма одягу, як у повноцінної філії «Пальміра Плюс».
 3. Використання оригінальних «кричалок» перед входом у їдальню та на території Табору (наша стара добра традиція, яка максимально підіймає настрій).
 4. Окремі терапевтичні заходи, націлені на співзалежність у тому числі.

Результати вразили – вони проявили справжню активність та змогли відчути той приплив позитивної енергії, так само, як їх діти, чоловіки, жінки тощо, котрі приїжджають на захід. І, скажемо по секрету, навіть виявили бажання, щоб така практика повторилася!

Що найбільше запам’яталося?

Кожен Всеукраїнський Антинаркотичний Табір залишає теплий відбиток у серці. І 12-ий – не виняток. В завершення хотілось би описати найяскравіші моменти, які ми пам’ятатимемо ще дуже й дуже довго:

 1. Посмішки людей. Щирі емоції та радість тих, хто ще зовсім недавно не знав, як отримувати задоволення без наркотиків, алкоголю чи гри… Напевно це найдорожче, що може бути…
 2. Патріотична лінійка. Ми, як патріоти України, дуже цінуємо такі заходи. Прекрасно споглядати, коли всі урочисто вбрані у вишиванки або атрибутику української культури та приділяють час для того, щоб вшанувати Неньку. Звичайно – це наша постійна традиція, але кожного разу для нас вона особлива.
 3. Виїзд на риболовлю у відкрите море. Це було просто неймовірно! Змагання зі справжніми рибалками на рибальському судні з п’ятої ранку… Якщо не спробувати, то важко зрозуміти. Схід сонця, радість від першого улову та приготований з нього смачний обід, трохи солонуватий запах моря, свобода, яка відчувається від безкраїх горизонтів… Ех, аж закортіло туди повернутися…
 4. Тверезі дискотеки. Це взагалі щось! Люди просто відривалися без наркотиків, алкоголю… Та всього того, що відбувається у сучасних нічних клубах: насолоджувалися музикою та останніми теплими днями.
 5. Спілкування з Ярославом Амосовим, Павлом Єфімчуком, Володимиром Картамишевим. А ще, можливість просто спостерігати за їх тренуваннями та переймати їх досвід у цьому. Успішні люди завжди мотивують та надихають ставати ще кращими!
 6. Гра у «Quiz». Якщо серйозно то так ми вже давно не сміялися! Це по суті – проста інтелектуальна командна вікторина, але справді, це дуже весело!
 7. Терапевтичні групи від керівників філій та відділень «Пальміра Плюс». Те, що завжди допомагає знайти у собі сили прямувати далі у бік одужання.
 8. Концерти… Куди ж без концертів! Кожного дня різні – від драматичних (вистава «На дні») до комічних (власні «Improv», «Ліга Сміху») та просто невимовно талановитих (наприклад, під час цього Табору сформувалася музична група «Power Band»).

Згадати є що! І цих емоцій буде достатньо навіть більше ніж до наступного! Який, тепер уже, ми чекатимемо з нетерпінням та, іноді трохи порушуватимемо правило «тільки сьогодні», бажаючи пришвидшити цей прекрасний час або повернути його назад до 12-ого Всеукраїнського Антинаркотичного Табору!

P.S. Прямі трансляції, для того щоб краще поринути в атмосферу Табору, Ви можете знайти на нашій сторінці у facebook, а детальні відеоогляди на youtube-каналі.