Лікування бупренорфінової залежності у Києві

Бупренорфін є наркотичним анальгетиком, похідним тебаїну (опіумного алкалоїду), і близьким за хімічною структурою до морфіну.

Ціна від 4200 грн

Рейтинг: 4.8

093-500-90-85
Індивідуальний підхід до лікування залежності
Індивідуальний підхід до лікування залежності
100% гарантія анонімного лікування
100% гарантія анонімного лікування
Ефективність лікування понад 70%
Ефективність лікування понад 70%
Усі співробітники мають великий досвід роботи
Усі співробітники мають великий досвід роботи

Бупренорфін - це напівсинтетичний препарат, що відноситься до класу опіоїдних анальгетиків. Це похідне Тебаїн, природного алкалоїду, який витягується з опійного маку. За хімічним складом має схожість із морфіном. За тривалістю дії бупренорфін перевершує морфін вдвічі: при внутрішньовенному та внутрішньом’язовому введенні ефект триває 6-8 годин.

Лікування бупренорфіном

Застосування бупренорфіну показано для лікування болю, як гострого, так і хронічного, від помірних до сильних і різного походження та характеру, у тому числі болю, викликаного пухлинними захворюваннями. Крім того, перехід з метадону на бупренорфін довів свою ефективність при скасуванні опіоїдів у дорослих та підлітків віком від 15 років.

Дозу препарату має визначити лікар. Зазвичай терапію починають з невеликих кількостей бупренорфіну, які лікар поступово збільшує доти, доки не буде досягнуто оптимального дозування.

Як позбавитись залежності бупренорфіном?

Незважаючи на те, що замісна терапія бупренорфіном довела свою ефективність, препарат може викликати синдром відміни.

Відмова від тривалого вживання бупренорфіну може викликати деякі симптоми, подібні до тих, які виникають після припинення вживання героїну.

Рекомендується, щоб скасування бупренорфіну здійснювалося поступово під наглядом лікаря, щоб запобігти дискомфорту та неприємним наслідкам для людини.

Бупренорфін синдром відміни виявляються такими симптомами:

  • застуди чи грипу;
  • головними болями;
  • порушення сну;
  • нудотою, блюванням, різями у животі;
  • перепадами настрою (дратівливість, конфліктність);
  • втратою апетиту;
  • судоми.

Ці ефекти зазвичай досягають піку в перші 2-5 днів. Деякі ефекти можуть тривати кілька тижнів. Через небажання звертатися до клініки, багато хто цікавиться як самостійно позбутися залежності від бупренорфіну. Різка відміна препарату не рекомендується, оскільки це може спричинити тяжкі симптоми абстиненції.

Для усунення симптомів абстиненції, що виникають при відміні бупренорфіну, можна використовувати інші анальгетики, бензодіазепіни та симптоматичне лікування. Щоб уникнути симптомів відміни, знижуйте дозу на 40%-50% через 2-3 дні.

Аналіз сечі є найпоширенішим методом визначення наявності бупренорфіну. Скільки тримається бупренорфін у сечі та як визначити наявність препарату? Лікар може порекомендувати здати експрес-тест, як правило, позитивний результат буде зберігатися 3 дні.

абстиненції (синдром відміни) можуть тривати 3-4 тижні.

093 500 90 85

FAQ

Як довго бупренорфін залишається в організмі?

Період напіврозпаду бупренорфіну із плазми становить 2-4 години. Вважається, що для повного виведення з організму після прийому однієї дози потрібно близько шести днів, тоді як період виявлення вихідного препарату в сечі становить близько трьох днів.

Як довго ламає Бупренорфін?

Симптоми абстиненції (синдром відміни) можуть тривати 3-4 тижні.

Відео

Відгуки

Наталка К...

“Біполярний розлад” мені здавався страшною вигадкою психологів. Ну скаче в людини настрій, що такого? Не можна ж бути постійно милим, усміхненим або зосередженим. Поки не зіткнулася особисто.

Мій син завжди добре навчався, був зібраним та активним хлопчиком. Тому я не одразу звернула увагу на його посилене домосидство та спалахи агресії. Потім з'явилася апатія. Настрій почав змінюватись різко, прямо на очах. Він закинув навчання. Міг нахамити і відразу мало не почати плакати. Замикався у кімнаті.

Як добре, що я звернулася до вашої клініки. Ви так легко порозумілися з хлопчиком, підібрали препарати я досі дивуюся. Нам до повного одужання ще далеко, але я бачу, що син знову захопився навчанням. Велике дякую за допомогу.

Оля М...

Добридень. Хочу подякувати за допомогу у лікуванні.

Коли у мене почались порушення сну, я не надавала цьому особливого значення. Якщо особливо тяжко було, пила снодійне допомагало. Тимчасово. Потім мене перестало цікавити, що відбувається довкола. Така м'яка байдужість до всього. Я пов'язувала це з перевтомою на роботі. Адже працювала консультантом з техніки багато років і постійно спілкувалася з людьми. Потім втратила роботу, замкнулася вдома та взагалі перестала контактувати з людьми. Нікого не пускала у життя. А там і карантин розпочався. Я абияк освоїла віддалену роботу і працювала, щоб було на що жити. Але коли моя працездатність знизилася, я зрозуміла, що зі мною біда.

Звернутися до вас порадила знайома. Вони з чоловіком пройшли схожу проблему у минулому та були задоволені результатом лікування. Не скажу, що мені сподобалася терапія, але я змушувала себе ходити, слухати та говорити. Пити препарати було гидко, особливо ватяне відчуття після. Але тепер, коли я знову активна та з гарною роботою, я розумію, наскільки це було потрібно. Дякую за допомогу, гарного дня.