Бутират - ефект та дія на організм. Що таке бутират? | Пальміра Плюс

Що таке бутират?

Бутират належить до лікарських препаратів. Але у великих дозах ця речовина перетворюється на небезпечний і підступний наркотик. Бутират це сильний препарат, що провокує розвиток стійкої залежності. Тому легковажно думати про бутират що це безпечний синтетичний засіб. Ніхто не може передбачити, яким буде ефект від вживання бутирата, а його дія на організм триває протягом декількох годин після прийому. Що таке бутират і чому він такий небезпечний?

Бутират часто застосовується в медицині у складі комплексної терапії неврологічних хвороб. Бодібілдерам також відомо про бутират що це засіб, який допомагає зменшити біль у м’язах після фізичних тренувань. Але при перевищенні дозування бутират це токсична речовина, яка призводить до розладу мислення. Приймати бутират можна тільки за призначенням лікаря, чітко дотримуючись рекомендацій з прийому.

Так що таке бутират? Зовні він має вигляд біло-жовтого порошку зі специфічним запахом. Як приймають препарат? Кристали бутирата швидко розчиняються в будь-якому напої. Бутират містить у складі натрієву сіль гамма-оксимасляної кислоти. Лікувальний ефект бутирата закінчується, щойно людина перевищує встановлене лікарем дозування препарату. При неконтрольованому прийомі бутират перетворюється на сильний наркотик, який викликає стан сп’яніння і завдає всім органам людського тіла величезної шкоди.

Бутират дія на організм

У медицині бутират використовується як знеболювальне, а також з метою усунення неврозів. Але при цьому потрібно пам’ятати про бутират що це засіб, який має специфічний склад та впливає на настрій. У поєднанні з алкоголем дія бутирата на людину багаторазово посилюється, що підвищує ризик серйозної інтоксикації організму. Тому перед вживанням речовини необхідно чітко розуміти що таке бутират.

Бутират перетворюється в наркотик, щойно його дозування підвищується до 1–3 г препарату. Наркодилери стверджують, що бутират це відмінний засіб, що допомагає розслабитися. У перші хвилини після прийому бутират дійсно здійснює розслабляючий ефект, викликаючи приємне запаморочення, яке нагадує алкогольне сп’яніння. Людина стає товариською і веселою, але її увага розсіюється, з’являється дезорієнтація в просторі, частішає серцебиття. Крім цього, бутират посилює сексуальний потяг, а його дія часто супроводжується бажанням активно рухатися і веселитися. Вперше спробувавши бутират, людина відчуває задоволення від такого стану і прагне повторити прийом, що викликає важку залежність.

Бутират як наркотик: стадії сп’яніння

Бутират часто поширюють в нічних клубах. Наркодилери стверджують, що бутират допомагає розслабитися. Як приймають бутират за таких обставин? Його додають в коктейлі, щоб підсилити ефект від препарату.

Для людини, яка прийняла бутират дія речовини починається через кілька хвилин після прийому. Багато молодих людей наважуються спробувати бутират з цікавості, не підозрюючи, яким буде ефект.

Важливо пам’ятати про бутират що це небезпечний наркотик, що викликає стан сп’яніння. Дія бутирата залежить від величини дози:

 • легке сп’яніння — людина відчуває себе розслабленою та щасливою, з’являється легке запаморочення;
 • середнє сп’яніння — бутират провокує блювоту, порушення координації рухів, поведінка людини стає неадекватною, виникає тяга до сексуальних зв’язків;
 • важке сп’яніння — бутират викликає повну втрату самоконтролю, можливе входження людини в міцний сон, який триває 6 годин.

Шкода і наслідки вживання бутирата

Зосередившись на приємних відчуттях, викликаних вживанням наркотика, людина забуває що таке бутират і в чому полягає небезпека прийому речовини з таким складом. Потрапляючи в організм у великих дозах, бутират викликає залежність, завдає всім органам серйозної шкоди.

Бутират це препарат з негативним ефектом, який викликає збої в роботі головного мозку, печінки та дихальної системи. З’являється розсіяність уваги, порушення розумової діяльності, наростаюче почуття тривоги, яке підштовхує людину робити божевільні вчинки. Ефект від прийому бутирата триває 2-3 години, але для повного виведення препарату з організму потрібно не менше доби.

Коли людина приймає велику дозу бутирата, виникає отруєння. Інтоксикація, викликана вживанням бутирата може мати трагічні наслідки та супроводжується такими симптомами:

 • сильна блювота з ризиком удушення;
 • безладна мова, дезорієнтація в просторі;
 • блідість шкіри, втрата свідомості;
 • слабкий пульс;
 • нерухомі зіниці;
 • наркотичний сон або кома.

При відсутності медичної допомоги отруєння бутиратом веде до летальних наслідків. Нейтралізувати негативну дію бутирата можна тільки за допомогою спеціальних препаратів.

Залежність від бутирата та її лікування

Люди часто не розуміють, вживаючи бутират що ця речовина володіє непередбачуваним ефектом. Бутират специфічно впливає на організм і психіку, а передбачити наслідки вживання наркотику неможливо. Намагаючись отримати максимальну насолоду від бутирата, людина збільшує дозування, забуваючи про те що таке бутират. В результаті розвивається звикання до бутирату.

Основні ознаки залежності від бутирата:

 • тривале безсоння;
 • занепад сил, слабкість і пригнічений настрій;
 • порушення серцевого ритму, болі в серці;
 • постійне відчуття тривоги;
 • агресія, неадекватна поведінка;
 • провали в пам’яті;
 • печінкова недостатність;
 • зниження статевого потягу.

Неконтрольований прийом бутирата викликає серйозну інтоксикацію організму, яка часто супроводжується ризиком смерті. Якщо людина вже звикла регулярно приймати бутират, то позбутися згубної тяги до цього препарату можна тільки за допомогою фахівців наркологічного центру.

Бутират це небезпечний наркотик з потужним складом. Дія бутирата на організм відрізняється непередбачуваністю і веде до жахливих наслідків. Бутират часто приймають з алкогольними напоями, щоб поліпшити настрій, але цей препарат руйнує мислення. А вживання бутирата у великих кількостях часто закінчується летальними наслідками.