Що таке марихуана?

Скільки днів виходить коноплі, гашиш із організму, скільки часу тримається марихуана в сечі та крові. Як прискорити процес виведення марихуани з організму

093-500-90-85
Приватна клініка лікування алкоголізму
Що таке марихуана?

Марихуана що потрібно знати

Вживання таких легких наркотиків, як марихуана, призводить до суттєвих змін біохімічних процесів, що протікають в організмі. Глибоко помиляється той, хто думає, що психотропні речовини впливають лише в період дії наркотику. Канабіс, потрапляючи в організм, починає взаємодіяти з різними ферментами, внаслідок чого відбувається утворення його метаболітів, які легко виявляються під час лабораторних досліджень.

Що таке марихуана?

Марихуана або канабіс (офіційна назва) - психоактивна речовина рослинного походження, що отримується з конопель. Основним діючим елементом рослини є канабінол, що чинить слабкий психотропний ефект. Так звані “ліки від стресу” визнано на сьогодні найпоширенішим наркотиком. Марихуану курять практично в усьому світі. У деяких країнах коноплю вільно вживають в їжу або куріння, в інших же - зберігання, поширення і вирощування рослини карається законом.

Багатьох людей, яким доводилося вживати цю траву, цікавить питання, скільки тримається марихуана в сечі. Це важливо, оскільки іноді виникає необхідність проходження спеціального тесту на виявлення наркотичних речовин в організмі. Діагностика, що дає змогу виявити сліди вживання канабісу, проводиться під час певних медоглядів (для отримання дозволу на водіння авто, для вступу на службу, під час профілактичних планових оглядів). Ось чому потрібно знати, скільки тримається марихуана в крові та сечі, який період її розпаду і за який термін речовина виводиться з організму.

Способи виявлення наркотику в організмі

У медицині існує кілька способів визначення слідів канабісу в організмі людини. Аналіз передбачає дослідження:

виявлення наркотику в організмі

 • слини - найпростіший і найпоширеніший тест, який дає змогу виявити сліди наркотику навіть 3-х тижневої давності;
 • крові - ще один популярний вид тестування, який використовується за необхідності отримати результати в стислі терміни;
 • волосся - аналіз, що відрізняється високим порогом надійності, за допомогою якого медики можуть виявити сліди
 • наркотику через рік і більше після останнього його приймання;
 • сечі - такий лабораторний аналіз допомагає виявити сліди марихуани місячної давності.

Скільки тримається наркотик в організмі?

Легких наркотичних властивостей коноплі надає тетрагідроканабінол (ТГК). Через 30 хвилин у сечі людини, яка курила марихуану, з’являються метаболіти ТГК, що утворюються в результаті процесу розпаду наркотичної речовини в організмі.

Швидкість виведення канабісу організмом зумовлена такими факторами:

 • фізіологічною особливістю людини (спосіб життя, вага, метаболізм, вік, загальний стан здоров’я);
 • тривалістю прийому наркотику;
 • кількістю споживаного ТГК.

Звідси випливає, що кожен випадок суто індивідуальний. Продукти розпаду трагідроканабінолу мають особливість затримуватися в жирових клітинах організму. Це стає причиною того, що навіть через півроку при незначній втраті ваги, частина метаболітів потрапляє в кров і сечу.

Так скільки ж часу марихуана тримається в сечі і в крові? Сліди конопель виводяться з організму через 10-12 діб при одноразовому її вживанні. При рідкісному вживанні період виведення наркотику з організму триває довше - 18 діб. Якщо марихуана і коноплі вживаються постійно, сліди їх зберігаються і в крові, і в сечі від 40 до 120 днів.

Як прискорити процес виведення марихуани з організму?

Існує кілька способів швидкого виведення залишків наркотиків із власного організму. Вони допомагають швидше позбутися шкідливих речовин і підготуватися до тесту.

 1. Вживання рідини у великій кількості та препаратів, що мають сечогінні властивості. Це дає змогу видалити з кишечника і тканин організму залишки марихуани.
 2. Фізична активність. Ефективна робота лімфатичної системи впливає на очищення організму. А рух лімфи по тілу забезпечується м’язовими спазмами. Тобто, що більше людина рухається, то швидше в її організмі відбувається потік міжклітинної рідини і тим швидше виводяться токсини через лімфатичні вузли та шкіру. Ці обидва пункти підпорядковані одній меті.
 3. Дотримання дієти. Як ішлося раніше, метаболіти ТГК здатні зберігатися в жирових клітинах, тому на час детоксикації з раціону слід виключити жирну і смажену їжу, цукор, борошняні продукти, кондитерські та макаронні вироби, каву.
 4. Найшвидший і найнадійніший спосіб очищення - застосування препаратів для детоксикації. Найефективнішим на даний момент є детоксикатор FAZETOX. Засіб розроблено спеціально для виведення залишків наркотичних речовин. Але перед тим як очистити організм від марихуани, необхідно припинити її вживання.

Отже, тепер відомо, як довго тримається марихуана в організмі людини, і як зробити так, щоб незабаром від неї не залишилося і сліду. Але найкращий спосіб - зовсім уникати вживання навіть легких і дозволених законом наркотиків ( марихуани, сигарет, алкоголю).

марихуана

І на завершення хотілося б нагадати, чим шкідлива марихуана і гашиш, просто перерахувавши наслідки її тривалого вживання.

Енергетичне виснаження організму (млявість, апатія, асоціалізація, іпохондрія, психоз, розлади сну, шизоїдні прояви, звуження інтересів, стан афекту, емоційна спустошеність, галюцинації, параноя, псевдопаралічі, істерія).

 • Порушення роботи головного мозку і нервової системи.
 • Зниження здатності до запліднення у чоловіків.
 • Нездорове потомство у жінок.
 • Хвороби органів дихання (бронхіти, трахеїти та пневмонії).
 • Дисфункція імунітету.
 • Погіршення загального стану (м’язова слабкість, підвищена стомлюваність, занепад сил).

І це далеко не повний перелік небезпечних наслідків.

Не йдеться про одного разу викурений косяк - у житті трапляється всяке. Остерігатися потрібно частого або постійного вживання наркотику, оскільки вплив марихуани на організм незворотній.

Дія марихуани, що характеризується ейфорією, веселістю, втратою відчуття часу, увагою до деталей, смішливістю, загостреним сприйняттям предметів мистецтва, триває 2-4 години. То чи варто за ці недовгі приємні відчуття так дорого платити?