Детоксикація після прийому наркотичних речовин

Реакція організму на прийом наркотиків. Особливості проведення очищення організму за допомогою процедури детоксикації

093-500-90-85
Приватна клініка лікування алкоголізму
Детоксикація після прийому наркотичних речовин

Проведення детоксикації в разі прийому наркотичних препаратів

Вивести з організму наркотичні речовини та їхні продукти розпаду можна за допомогою процедури очищення - детоксикації. Під час приймання наркотиків страждають абсолютно всі системи організму, оскільки препарати впливають на роботу більшості органів. Почати лікування від залежності варто якомога раніше, поки не розвинулася важка форма, але зробити це під час ломки неможливо. Тому перше, що потрібно зробити - це провести детоксикацію.

Що таке ломка?

Непереборна тяга до наркотиків або ж поява абстинентного синдрому розвивається по-різному. На цей процес впливає тип вживаного наркотику, кількість і тривалість. Під час ломки людина може відчувати:

 1. Фізичне нездужання. З’являється сильне відчуття втоми і слабкості. Може виникати біль по всьому тілу, нудота і блювота.
 2. Психологічне нездужання. У залежного розвиваються психологічні розлади, зокрема депресія, психоз, панічні атаки.

Щоб полегшити абстинентний синдром, пацієнту ставлять крапельницю, склад якої підбирає лікар. У клініці Пальміра Плюс пацієнтів можуть вводити в медикаментозний сон, що дає змогу повністю усунути симптоми ломки.

Передозування: у яких випадках виникає

Люди, які страждають від наркотичної залежності, часто стикаються з передозуванням. Воно трапляється, коли допустима доза наркотиків для організму була значно перевищена. Найчастіше виникає при вживанні:

 • героїну;
 • спайса;
 • дезоморфіну;
 • метадону.

У разі передозування необхідна оперативна допомога лікарів, оскільки в деяких випадках воно закінчується смертельними наслідками. До приїзду медиків можна надати хворому першу допомогу, а саме:

 1. покласти пацієнта на підлогу;
 2. перевірити частоту пульсу;
 3. оглянути, чи немає перешкод для дихання;
 4. контролювати язик (він не повинен западати в горло).

Детоксикація в клініці Пальміра Плюс

Якщо у людини, яка вживає наркотичні речовини, спостерігаються ознаки передозування, необхідно негайно викликати медиків. Це може врятувати життя хворого. Бригада лікарів клініки Пальміра Плюс моментально виїжджає на виклик і проводить детоксикацію вдома. Якщо загрози для життя немає, процедуру очищення можна провести і на території лікарні. Вона складається з декількох етапів, а саме:

 • очищення організму від наркотиків і продуктів їхнього розпаду;
 • введення в медикаментозний сон, з метою усунення симптомів ломки;
 • відновлення роботи органів;
 • нормалізація імунної системи.

У наркологічному центрі працюють досвідчені лікарі, які знають як надати допомогу людям з наркотичною залежністю. Кожен клієнт клініки може розраховувати на індивідуальний підхід, низькі ціни, анонімність лікування і комфортні умови перебування.

Детоксикацію при наркоманії проводять під уважним наглядом лікаря - нарколога. Коли детоксикація завершена, колишні наркомани зазвичай кажуть, що вони буквально відродилися до “нового життя”.

Детоксикація - це дуже важливий крок у процесі успішної соціальної адаптації наркозалежних, адже це виведення з організму залишків наркотиків, “зняття ломки” для того, щоб людина більше не піддавалася, сама того не бажаючи, шкідливому впливу наркотиків, яких вона колись прийняла. Детокс відновлює початкові функції організму.

Не використовуючи насильства і кодування, гіпнотичного навіювання, детоксикація є найефективнішим і природним методом виведення з організму наркотиків. Детоксикація є основною частиною програми позбавлення від наркотичної залежності.

У деяких центрах реабілітації проводиться очищення організму методами навіювання і кодування. Але, як то кажуть: “ Насильно милим не будеш”. Будь-які дії, зокрема й очищення, мають відбуватися усвідомлено, людина має розуміти, що відбувається, і з цим бути згодна. І якщо людина ухвалює будь-яке рішення, то це рішення має бути її власним, а не нав’язаним або впровадженим за допомогою гіпнозу чи навіювання.

Очищення організму необхідне кожному, хто коли-небудь приймав наркотики або лікарські препарати.

В результаті, найефективніша програма очищення - це та програма детоксикації організму в разі наркоманії, яка використовує методи, після якої не потрібно буде усувати наслідки її проведення.

Детоксикація в разі наркоманії - це шлях до очищення організму від токсичних речовин і їхніх шкідливих впливів на розум і тіло. Детоксикація і подальша реабілітація залежних - це єдиний метод кинути наркотики.