Детоксикація після прийому амфетаміну чи що пити після амфетаміну?

Етап відновлення організму після вживання наркотичних речовин складається із двох етапів

093-500-90-85
Приватна клініка лікування алкоголізму
Детоксикація після прийому амфетаміну чи що пити після амфетаміну?

Як відновитися після прийому амфетаміну

Етап відновлення організму після вживання наркотичних речовин складається із двох етапів:

  • звільнення організму пацієнта від шкідливих речовин;
  • робота над відновленням психічного здоров’я

Щоб реабілітуватися після вживання наркотичних речовин, необхідна спеціалізована допомога лікаря-нарколога.

Що приймати після амфетаміну?

Вивести амфетамін можна, вдаючись до методу форсованого діурезу. Ця процедура передбачає вживання великої кількості рідини і потім препаратів, що мають сечогінний ефект. Завдяки цій маніпуляції, амфетамін виходить із організму із сечею через нирки, проте не варто забувати про небезпеку процедури. Внаслідок надмірного вживання сечогінних препаратів виникає велике навантаження на нирки. Тому повідомте лікаря про інші супутні захворювання та алергії на препарати.

Чи багато часу потрібне на відновлення після прийому амфетаміну?

Якщо правильно провести детоксикацію організму, можна відновитися через 2-4 дня. У разі зловживання великими дозуваннями амфетаміну досить тривалий проміжок часу, то несприятливі наслідки будуть лише через місяць.

За наявності цих станів організм набагато довше очищатиметься від амфетаміну.

  1. Ожиріння.
  2. Хронічні захворювання сечовидільної та гепатобіліарної систем.
  3. Цукровий діабет 1 та 2 типу.
  4. Захворювання шлунково-кишкового тракту.
  5. Вітамінодефіцитні стани.
  6. Вік, що перевищує 40 років.

При регулярному прийомі наркотичних речовин та супутніх станів амфетамін здатний зберігатись у рідинах організму до 6 місяців.

Як швидко вивести амфетамін із організму?

Для того, щоб позбутися патологічної прихильності до наркотиків, необхідно звернутися за допомогою до фахівця.

Послуги за умов стаціонару.

Шляхом призначення медикаментозного лікування здійснюється відновлення функціональних здібностей печінки. Разом з цим, медичні працівники займаються очищенням крові пацієнта від наркотичних препаратів. Найбільш ефективним у цьому випадку є плазмаферез. Кров проходить через спеціальний фільтр, здатний утримувати токсичні сліди речовини. У поодиноких випадках використовують метод гемосорбції (очищення крові за допомогою сорбентів). Подібного роду процедури припускають фізичне перебування людини у стаціонарі, оскільки процес досить тривалий за часом (у середньому 5-10 діб).

Народні методи відновлення після прийому амфетаміну

Для того, щоб самостійно впоратися з токсинами амфетаміну, можна скористатися такими засобами:

  • водою;
  • молоком;
  • зеленим чаєм;
  • препаратами, що мають сечогінні властивості.

Для прискорення процесу очищення необхідно підвищити кількість рідини до 3 літрів протягом доби. Народні методи не дають гарантії повного одужання. Важливо не займатися самолікуванням, а записатися на консультацію до фахівця. Досвідчений лікар оцінить ситуацію, зробить необхідні обстеження та призначить лікування.

Як полегшити абстинентний синдром після амфетаміну?

Якщо амфетамін був прийнятий через ротову порожнину нещодавно, слід викликати блювоту. За наявності вираженого больового синдрому можна вдатися до використання знеболювальних засобів.

У цей складний період важливо бути спокійним і не впадати в панічний стан. Якщо пацієнт не здатний контролювати себе, то можна прийняти настоянку собачої кропиви, валеріанки або корвалолу. Вони безпечні для застосування в домашніх умовах і досить швидко усувають стан, що виник.

Однак не намагайтеся займатися самолікуванням залежності, пам’ятайте, наскільки важлива медична допомога.

Як довго триває дія амфетаміну?

Першочергово йдуть найбільш яскраві симптоми, цей процес займає від кількох днів до кількох тижнів. Однак порушення свідомості, провали в пам’яті та нав’язливі ідеї можуть зберігатися до місяця. Дія цієї наркотичної речовини триває від 2 до 8 годин. Після припинення дії, замість підвищеної активності та працездатності, виникають тривожні, панічні стани, порушується якість сну. Наркомани нерідко страждають психозами, панічними атаками та депресивними станами.

Амфетамінові очі

Дія на зіниці під амфетаміном (феном) не є небезпечною, оскільки ніяк не позначається на гостроті зору та інших можливостях зорового аналізатора. Мідріаз (характерне розширення зіниць) є критерієм діагностики наркотичної дії. Набагато небезпечніший вплив амфетаміну на інші органи та системи. Наркотична речовина звужує кровоносні судини, у результаті пацієнт помирає від інсульту, розшарування аорти або від інфаркту міокарда.

Що буде, якщо різко відмовитися від амфетаміну?

У разі тривалого вживання виникає фізична залежність. Різка відмова від прийому наркотичної речовини веде до абстинентного синдрому, який проявляється такими характеристиками:

  1. Підвищена тривожність.
  2. Хронічна втома.
  3. Дратівливість, озлобленість, туга.
  4. Мігрень.
  5. Жахливі сни.
  6. Надмірна пітливість.
  7. Болісні відчуття в ділянці шлунка.
  8. Озноб.
  9. М’язові спазми.
  10. Підвищене почуття голоду.

У деяких випадках розвивається реактивна депресія, суїцидальні думки, які у ряді випадків втілюються у життя. У такій ситуації пацієнтові краще лягти у стаціонар. Під наглядом медичного персоналу наркоман буде у повній безпеці, і будь-якої миті отримає необхідне медикаментозне лікування.

Вплив амфетаміну

Внаслідок прийому наркотичних речовин у роботу залучаються всі відділи ГМ, ЦНС функціонує межі своїх можливостей.

В результаті стану з’являється підвищена активність, надмірне неспання, працездатність, відсутність втоми. Людина почувається ситим протягом кількох діб, а також повна відсутність сну не виявляється жодним чином.

Подібний амфетамін ефект викликаний надлишковим надходженням у кровоносне русло ряду гормонів: адреналіну, норадреналіну, а також дофаміну. Якщо повторно не прийняти дозу, виникає апатія, втома, що тягнуть за собою раптовий депресивний стан. Слід врахувати, що кількість вживаної наркотичної речовини збільшується з кожним наступним прийомом, що дозволяє досягти необхідного ефекту.

Наслідки від прийому амфетаміну

У разі постійного вживання залежність виникає досить швидко, тому людина потребує щоденного підвищення дозування. У результаті людський організм швидко слабшає, ймовірність передозування збільшується, наслідком є підвищений рівень смертності серед залежних від амфетаміну.

Передозування від амфетаміну

Вичислити те, що залежний перевищив дозування можна за такими ознаками:

  • виражений головний біль;
  • фотофобія;
  • рухова активність;
  • дискоординуючі рухи;
  • дезорієнтація у часі та місці;
  • тахікардія;
  • мідріаз;
  • патологічне дихання;
  • відчуття стискання грудної клітки;
  • озноб;
  • підвищене потовиділення;
  • розлад стільця;
  • полідипсія (сильна спрага), сухість слизових оболонок;
  • висипання по тілу.

Від передозування амфетаміном можна померти, тому фахівці розцінюють цей стан як життєзагрозний. Летальний результат цілком імовірний при прийомі 20 мг наркотичного речовини на кілограм маси. Наприклад, якщо вага залежного становить 60 кілограм, то смерть настане при вживанні 1200 мг амфетаміну. У разі вживання надмірної дози необхідно викликати бригаду швидкої допомоги та розпочати надання першої долікарської допомоги.

Що потрібно зробити до приїзду спеціалістів?

  1. Забезпечити надходження кисню шляхом відкриття вікон.
  2. Послабити ремінь та розстебнути комір.
  3. Якщо виникла зупинка серця негайно розпочати серцево-легеневу реанімацію.
  4. Якщо залежний у свідомості, необхідно викликати блювоту. Напоїте людину водою і натисніть на корінь язика.
  5. При непритомності переверніть потерпілого на бік, щоб він згодом не захлинувся блювотними масами.

Медичні препарати не варто давати без консультації лікаря, оскільки це може лише зашкодити.

Амфетаміновий марафон

Амфетаміновий марафон подібний до запою алкозалежних. Наркоман приймає потрібну дозу, потім після закінчення ефекту приймає наступну і цей процес відбувається безперервно - від кількох тижнів до місяця. Чим триваліший термін прийому наркотичних речовин, тим вищий ризик порушення якості здоров’я.

При активному прийомі амфетаміну, залежний може не відчувати ніяких неприємних симптомів, проте, коли період наркотичного сп’яніння мине, то всі небажані ефекти виявляються з новою силою. Виходи такого стану можуть бути досить серйозними, залежний ризикує стати пацієнтом відділення реанімації та інтенсивної терапії, або, у гіршому випадку, померти. Наша клініка готова допомогти, кожен пацієнт індивідуальний і вартий уваги. Ми пропонуємо якісне обслуговування: зі госпіталізацією, якщо необхідно, без госпіталізації, якщо це можливо. Не відкладайте лікування, запишіться на прийом до нашого медичного центру.

Амфетаміновий психоз

Коли припиняється дія наркотичної речовини, ейфорія змінюється упадницьким станом. З’являється дратівливість, агресія, істерика, депресивні епізоди, що перетікають у психоз. У хворого виникає розлад особистості, відсутня критика власної поведінки, через що він здатний нашкодити собі чи оточенню. Подібний розлад призводить до серйозних наслідків у психічному здоров’ї людини:

  • руйнуванням особистості;
  • появою нав’язливих станів;
  • підвищеної дратівливості;
  • суїцидальними нахилами та діями;
  • шизофренією та шизофреноподібними станами.

Тривалий прийом амфетаміну може призвести до порушення пам’яті, розсіяності уваги, руйнівної несвідомої поведінки.

Як правило, нервова система не здатна витримати дію амфетаміну, внаслідок чого психіка досить швидко виснажується. Не займайтеся самолікуванням, а приїжджайте за кваліфікованою допомогою до нашої клініки. Для швидкого одужання ми пропонуємо:

  • Безкоштовну анонімну консультацію нарколога та психолога.
  • Програми детоксикації (очищення та відновлення організму).
  • Комплексні програми лікування із залежністю.

Наркотики завдають шкоди як здоров’ю, а й соціального життя людини. Ми пропонуємо анонімну консультацію нарколога та, за необхідності, допомогу інших фахівців.

Джерела:

FAQ:

Що таке амфетамін?

Це наркотик, що має виражений ефект, вперше був синтезований в 1887 році. Він має вигляд білого, світло-жовтого, рожевого чи сірого порошку. Також представлений у таблетках, капсулах та розчинах. Запах амфетаміну має яскраво виражений хімічний відтінок.

Амфетамін

Що не можна робити під амфетаміном?

Особливо небезпечно поєднувати амфетамін з алкоголем, оскільки це може спричинити реактивний депресивний епізод, суїцидальні думки, пошкодження печінки, нирок, серцевого м'яза, а в гіршому випадку спричинити смерть. У жодному разі не можна сідати за кермо, це небезпечно як для наркозалежного, так і для оточуючих.

Як відновити організм після амфетаміну?

Провести адекватне лікування здатний лише висококваліфікований фахівець із досвідом роботи у подібних станах. У домашніх умовах важливо лише правильно провести детоксикацію. Не менш важливим є достатнє вживання рідини.

Коли настає відхідняк від вживання амфетаміну?

Особливість прийому стимуляторів, таких як амфетамін у тому, що абстиненція настає вже через 6-8 годин.

Чи можна відмовитись від амфетаміну?

Позбутися амфетамінової залежності непросто через тяжкий симптомокомплекс абстинентного синдрому, який може купірувати лише нова доза наркотику. Тому в переважній більшості випадків відбувається «зрив». Тому так важливо вчасно звернутися до лікаря-нарколога. Зверніться до нашої клініки на консультацію до фахівця і ми допоможемо пройти повний курс детоксу та вилікувати залежність.

Наркологи нашої клініки мають великий досвід роботи з різними видами наркотичної залежності. Розуміючи всі особливості захворювання, лікарі-наркологи готові надати екстрену допомогу та швидко відреагувати, якщо здоров'ю пацієнта загрожує небезпека.

Як заснути після амфетаміну?

Амфетамін не має антидотів, внаслідок чого усунути його вплив на організм дуже складно. Як бути у цій ситуації? Прийміть препарати, що мають заспокійливий ефект, наприклад, настоянку пустирника, валеріанки або будь-яких седативних зборів. Однак, уважно поставтеся до дозування, перед вживанням ознайомтеся з інструкцією. Не забувайте контролювати самопочуття. У разі виникнення інтенсивного головного болю, тиску в області скронь, стиснення грудної клітки, тахікардії, підвищення артеріального тиску, необхідно звернутися за медичною допомогою.