Качан Олександр Михайлович - психіатр, нарколог. Клініка Пальміра Плюс

Качан Олександр Михайлович – лікар психіатр, нарколог працює у Пальмірі Плюс. Запис на консультацію до лікаря у нас на сайті Пальміра Плюс

093-500-90-85
Приватна клініка лікування алкоголізму

Качан Олександр Михайлович

Качан Олександр Михайлович
Качан Олександр
Михайлович
Нарколог, Психіатр, Кандидат медичних наук

Досвід роботи

З 1981 по 2022 рік працював у Голопристанському центральному районному медичному закладі як нарколог та тимчасово виконував обов’язки психіатра. Також працював на посаді психіатра в геріатричному пансіонаті та в установі виправно-трудового виховання.

З 1999 року має вищу кваліфікаційну категорію з наркології, яку підтвердив у 2019 році. Основна робота включає амбулаторний прийом пацієнтів, профілактичні огляди, а також лікування стаціонарних пацієнтів зі запойними станами, синдромами відміни алкоголю та іншими психічними порушеннями.

З 2017 року також здійснює лікування метадонової залежності на базі наркокабінету.

Підвищення кваліфікації

Активно підвищує свою кваліфікацію за останні 5 років, беручи участь у навчальних програмах та семінарах з клінічної діагностики, психотерапії та сучасних підходів у лікуванні залежностей.

  1. Харківська медична академія, 2017 р., "Клініка, діагностика та лікування станів сп’яніння".
  2. Національна медична академія ім. Шупика, 2018 р., "Підтримуюча терапія агоністами опіоідів, особливості соціально-психологічного супроводу та фармакотерапії".
  3. Херсонський державний університет, 2018 р., "Психотерапія аддитивної поведінки".
  4. Allians, 2018 р., семінар "Розвиток ЗПТ і досягнення цілей Fast Track “90-90-90”.
  5. Національний університет ім. Богомольця, 2020 р., "Використання наркотичних, психотропних засобів в лікуванні опіоїдної залежності: інтегрований підхід".
  6. Харківська медична академія, 2021 р., "Діагностика станів сп’яніння".