Коаксил - Наркозалежність

Тривалий час коаксил вважався безпечним антидепресантом і використовувався в медицині для лікування психічних, соматичних захворювань, а також застосовувався для лікування наркотичної, нікотинової залежності. Якщо ж ці ліки застосовувати в дозах, що перевищують допустиму норму в кілька разів, то ліки перетворюються на сильнодіючий наркотик.

093-500-90-85
Приватна клініка лікування алкоголізму
Коаксил - Наркозалежність

Коаксил

Зараза, з якою не може зрівнятися жодна епідемія - це дезоморфін. У наркологічних клініках лежать молоді люди, без ніг, рук і гниють живцем, від них виходить трупний запах, вираз їхніх облич приводить у жах - це відбиток дегенератів. Вони не сприймають мову, розучилися писати і читати. Це пекло розпаду, і зворотного процесу, відновлення здоров’я, вже не буде ніколи.

У країні близько 80% - це дезоморфінові притони. Причина цієї катастрофи проста - Наркоконтроль перекрив постачання героїну. Заміна знайшлася швидко - дезоморфін. Він дешевий, варять його багато, доза коштує від 8-10$.

Наркомани не можуть зробити ін’єкцію дезоморфіну в одне й те саме місце, розчин спалює вену, а на місці ін’єкції утворюється флебіт, потім виразка, яка не гоїться і починається процес гниття.

Життя наркомана, який отримує свій кайф від дезоморфіну, швидкоплинне. Через 2-4 тижні мозок отримує пошкодження. Через 3 місяці від наркомана виходить трупний запах - організм гниє. Через рік - смертельний результат.

Виготовлення дезоморфіну в домашніх умовах

Виготовлення дезоморфіну займає за часом приблизно від 30 до 60 хвилин. Для його виготовлення не потрібно мати спеціального обладнання і якихось особливих знань у хімії. Для разової дози дезоморфіну вистачає десяти таблеток кодеїновмісного лікарського препарату.

Під час домашнього способу виготовлення дезоморфіну використовують такі речовини: луг, органічні розчинники (бензин тощо), промислові кислоти. Усі перераховані вище речовини містяться в кінцевому продукті - дозі дезоморфіну, наркоман вводить дозу у вену і вся ця хімія потрапляє в кров.

Історія дезоморфіну

На початку 19-го століття в Америці вчені намагалися отримати на основі морфіну нові препарати, які мали потужнішу дію, ніж морфін. Вчені виявили нові речовини - дезоморфін і метапон, з них дезоморфін здавався більш перспективним. Його хотіли використовувати як анальгетичний засіб, але низка випробувань показала, що і звикання від дезоморфіну відбувається швидше, ніж від морфіну, і побічних ефектів набагато більше.