Як очистити організм від наркотиків удома?

Наркотичні речовини – це токсини, які отруюють організм. Як очистити організм і позбутися абстинентного синдрому в домашніх умовах?

093-500-90-85
Приватна клініка лікування алкоголізму
Як очистити організм від наркотиків удома?

Детоксикація після вживання наркотиків у домашніх умовах

Наркотичні речовини - це хімічні агенти, які при вживанні викликають ступор, кому нечутливість до болю. Термін зазвичай відноситься до опіоїдів, тобто наркотичних анальгетиків.

До наркотиків також належать психостимулятори або рекреаційні психоактивні речовини. Анорексигенний засіб стимулює ЦНС, а викид нейромедіаторів збуджує організм та свідомість. Після вживання з’являється неконтрольований приплив сил.

На ранок після вживання наркозалежний відчуває стандартний абстинентний синдром. Важливо: не можна повторювати вживання наркотику. Слід упорядкувати підручними засобами чи звернутися до наркологу особливо важкому випадку.

Наслідки вживання наркотиків

Перший годинник після вживання наркозалежна людина відчуває ейфорію, кайф. Насолоджується новим станом. Знаходиться у своєму особливому світі.

Але приходить ранок.

Абстинентний синдром після вживання наркотиків схожий на алкогольний:

 • нудота
 • слабкість
 • сухість
 • мігрень
 • ломота в м’язах та суглобах

Спостерігаються зміни у психіці. Людина, яка вживала наркотики, стає зайво активною або навпаки, зовсім млявою. Смикані рухи, безладна мова, розширені зіниці – всі ці ознаки часто супроводжують наркотичне похмілля.

Очищення організму від наркотиків вдома

Наркотична залежність чи передозування в домашніх умовах не лікуються. Для цього потрібний стаціонар, спеціальні препарати чи крапельниці, які підбирає лікар. А також процедури, призначення нарколога та психіатра.

Одиничне вживання немає таких важких наслідків і може бути усунуто вдома.

Наркотичне похмілля лікується так:

 • контрастний душ
 • багато води
 • препарати для періоральної регідратації
 • сольовий розчин
 • солений суп або бульйон
 • знеболювальне для зняття мігрені та ломоти в тілі
 • вітамінні смузі, овочі, фрукти

Перший день можна дати собі відпочити, полежати у ліжку та поспати.

Наступного дня потрібно додати активні фізичні навантаження: довгі прогулянки, пробіжки, кросфіт чи заняття у спортзалі. Спорт допоможе організму швидко відновитись.

Важливо захистити себе від знайомих чи місць, де довелося спробувати наркотик. Це найпростіший і найнадійніший спосіб запобігти залежності. Саме небажані знайомства стають причиною зруйнованого життя.

Наркотична залежність несе руйнівну дію для організму та психіки. Це хвороба, яку дуже важко вилікувати. Залежність руйнує життя наркомана та її близьких. Тому варто уважно поставитися до процесу відновлення та обмежити себе в майбутньому від наркотиків.

У клініці “Пальміра Плюс” працюють досвідчені наркологи та психологи. Якщо ви відчуваєте потяг до наркотичних речовин – варто звернутися за допомогою до фахівців. Біду простіше запобігти, ніж лікувати.

Бережіть себе.