Title: Очищення від токсинів: Як підтримати і поліпшити своє здоров'я з клінікою 'Пальміра Плюс'

Токсини в організмі можуть викликати симптоми втоми, головні болі, висипання на шкірі та навіть серйозні захворювання. Які причини інтоксикації та основні методи лікування в приватній клініці "Пальміра Плюс"

093-500-90-85
Приватна клініка лікування алкоголізму
Title: Очищення від токсинів: Як підтримати і поліпшити своє здоров'я з клінікою 'Пальміра Плюс'

Токсини в організмі: симптоми і як із цим боротися?

Токсини - це речовини, які чинять згубний вплив на людський організм. Вони виробляються живими організмами, а саме тваринами, рослинами або бактеріями, на клітинному рівні. Однак це не єдиний шлях, яким токсини потрапляють в організм. Людина своїми руками може насичувати себе цими шкідливими сполуками, вживаючи алкогольні напої, займаючись курінням, користуючись косметичними засобами сумнівної якості, безконтрольно приймаючи медичні препарати.

Організм людини влаштований так, що він здатний самоочищатися від токсичних речовин. Для цього в нас є два найважливіші органи - печінка та нирки. Якщо вони здорові та функціонують без будь-яких порушень, то процес детоксикації відбувається більш-менш успішно. За наявності захворювань цих органів токсини затримуються в організмі та призводять до різних проблем.

Симптоми наявності токсинів в організмі

Якщо видільна система людини погано справляється з виведенням токсинів, то вони накопичуються в організмі, проявляючись у вигляді таких симптомів:

 1. Порушення в роботі травної системи: напади нудоти, біль у ділянці живота, неприємний запах із ротової порожнини.
 2. Погіршення стану шкіри обличчя: висипання різного характеру, прищі, вугрі, почервоніння на шкірі та інші проблеми.
 3. Порушення з боку нервової системи: тремтіння в руках, напади дратівливості, що змінюються апатією, схильність до конфліктів.
 4. Неприємний, раніше невластивий, запах тіла: токсини, що накопичуються, виводяться через потові залози, надаючи поту непривабливого запаху.
 5. Безпричинне зниження і збільшення ваги, загальна слабкість, часті нездужання.
 6. Біль у м’язах, не пов’язаний із фізичними навантаженнями.
 7. Неприємні відчуття в правому підребер’ї, гіркий присмак у роті, збільшена печінка.
 8. Загальмованість розумових процесів унаслідок збільшення витрат енергії на боротьбу з токсинами.
 9. Безсоння. Безперервний процес виведення токсинів супроводжується підвищеною пітливістю в нічний час, частими позивами до сечовипускання і порушує режим сну.

Якщо вас турбують будь-які з цих симптомів, то єдино правильний варіант - звернутися по допомогу до фахівців. У клініці Пальміра Плюс вам допоможуть пояснити причину цих симптомів і позбутися токсинів, що накопичилися в організмі.

Як впливає накопичення токсинів на організм?

Якщо рівень токсинів перевищує всі допустимі норми, організм негайно реагує на таке перевищення. Ця реакція може мати такі прояви:

 • хронічні захворювання різних органів і систем, наприклад, артрит, бронхіальна астма, цукровий діабет, захворювання серцево-судинної системи і навіть онкологія;
 • порушення в роботі травного тракту, що виражаються в діареї, запорах, проблемах із перетравленням їжі;
 • проблеми зі шкірою у вигляді висипань, пігментних плям, зайвої сухості;
 • порушення в роботі печінки, оскільки вона безпосередньо пов’язана з очищенням організму;
 • розбалансованість нервової системи, що виражається хронічною втомою, головним болем, дратівливістю;
 • ослаблення роботи імунної системи, що призводить до постійних застуд, різних інфекційних захворювань, загального погіршення стану здоров’я;
 • виникнення алергії в різних її проявах;
 • розвиток захворювань опорно-рухового апарату, пов’язаних із погіршенням стану кісток, наприклад, остеопорозу.

У будь-якому разі зашлакованість організму та насичення його токсинами негативно впливає на загальне здоров’я людини та погіршує якість її життя. Тому необхідно стежити за своїм самопочуттям і своєчасно очищати організм від токсинів.

Стадії розвитку зашлакованості та скупчення токсинів

Накопичення токсичних речовин і шлаків не відбувається в один момент. Цей процес займає деякий час і проходить у кілька стадій:

 1. На першій стадії відбувається функціональне навантаження на системи організму. Внутрішні органи, що виводять шкідливі речовини, змушені працювати в умовах перевантаження. За токсинів, які постійно надходять в організм, вони перестають справлятися зі своїм завданням і токсини починають накопичуватися.
 2. На другій стадії порушуються процеси метаболізму, токсичні речовини накопичуються в крові і впливають на тканини і клітини.
 3. На третій стадії з’являються виражені порушення функціонування внутрішніх органів. Вони спричиняють проблеми з органами травного тракту, системою кровообігу, дихальною системою.
 4. На четвертій стадії виникають захворювання. Рівень токсинів, що накопичилися в організмі, продовжує впливати на внутрішні органи. Вони вже не можуть працювати повноцінно, імунітет не виконує свої захисні функції, виникає загроза розвитку злоякісних пухлин.

Що довше в організмі перебувають токсичні речовини, то важчі наслідки цього перебування. Ось чому так важливо постійно контролювати своє самопочуття, стежити за станом здоров’я і вчасно звертатися по кваліфіковану медичну допомогу для позбавлення від шкідливих речовин. Лікарі клініки Пальміра Плюс завжди готові допомогти вам у цьому питанні.

Що робити в разі інтоксикації?

Якщо ви збираєтеся самостійно позбуватися токсинів, то прислухайтеся до таких порад:

 • Спочатку необхідно визначити, що є джерелом токсинів. Потім слід припинити надходження отрути в організм, приміром, після консультації з лікарем не застосовувати певні ліки або замінити їх на інші.
 • Якщо внаслідок інтоксикації людина знепритомніла, подбайте про те, щоб їй було надано медичну допомогу.
 • Необхідно вживати якомога більше рідини. Підійдуть настої трав, морси з ягід, чиста вода, напої без газу. На допомогу прийдуть фрукти й овочі, в яких міститься багато води, наприклад, кавуни, огірки, яблука.
 • Хоча б часткова відмова від вживання оброблених продуктів. Продукти, що піддаються обробці, містять багато добавок у вигляді цукру, жирів та інших речовин, які важко перетравлюються і сприяють накопиченню в організмі токсинів.
 • Дуже корисно пити зелений чай, який сприяє очищенню організму завдяки антиоксидантам, що входять до складу.
 • Чудовий спосіб поліпшити метаболізм шляхом стимуляції кровообігу - це регулярні заняття спортом.
 • Залучення до процесу очищення організму від шлаків лікарських препаратів. Найвідоміший і найдоступніший із них - активоване вугілля.
 • Якщо дозволяє самопочуття, можна прийняти ванну або відвідати сауну.
 • Прискорить процес виведення шлаків очисна клізма з відваром лікарських трав.

Незважаючи на те, що існує багато способів вивести токсини самостійно, все ж важлива консультація лікаря. Найправильніший і найдоступніший шлях - це відвідати центр Пальміра Плюс і пройти спеціальний очисний курс. Такий процес доступний як у стаціонарному відділенні, так і в амбулаторних умовах. Лікування визначається виходячи з причин інтоксикації. Наприклад, якщо бактеріальна інфекція викликала інтоксикацію, то застосовуються антибіотики.

У разі ендогенної інтоксикації проводять лікування основного захворювання, що спровокувало інтоксикацію.

Терапія в разі інтоксикації підбирається індивідуально з урахуванням особливостей стану пацієнта і має бути призначена лікарем, щоб уникнути ризику погіршення стану.

Література:

 1. Токсини та оцінка їхньої вражаючої дії
 2. Шлаки в організмі

FAQ:

Який аналіз показує токсини в організмі?

Достовірний спосіб дізнатися, чи присутні в організмі токсичні речовини – здати аналізи. Аналіз крові в цьому випадку не є корисним, оскільки токсини в основному присутні в лімфатичній системі і постійно оновлюються.

Зазвичай пацієнти здають аналіз сечі чи калу, і навіть аналіз мазка слини. Це свідчить про накопичення переважно токсичних речовин.

Що найшвидше виводить токсини з організму?

 1. Відновіть питний режим.

 2. Збалансоване харчування, з достатньою кількістю вітамінів та мінералів.

 3. Обмежте використання побутової хімії, косметики та неякісних засобів для догляду.

 4. Відмовтеся від хворих звичок.

 5. Збільште фізичну активність.

 6. Помірне застосування лікарських засобів.

Як можна очистити кров від токсинів?

Детокс-крапельниця – це стандартна процедура, яка використовується для усунення наркотичної та алкогольної залежності.

Як вигнати токсини з організму?

Ефективно використовувати лікарські трави, наприклад, відвар із розторопші. Розторопша – засіб для детоксикації організму, що допомагає швидше вивести токсини та відновити пошкоджені клітини печінки завдяки активній сполукі силімарину. Також ця лікарська рослина випускається у вигляді харчових добавок і має сильний протизапальний та антиоксидантний ефект.