Як впливають наркотики на здоров'я і психічний стан людини?
Використання рослин у вигляді наркотичних засобів налічує багатовікову історію. У минулому такі властивості рослин використовувалися під час операцій або позбавлення пацієнта від сильних болів. Але сьогодні використання наркотиків є не обов’язковим фактором під час проведення операція, вважається засобом виникнення залежності та руйнування організму.
Залежність організму від наркотичних засобів
Використання наркотичних засобів у лікуванні вважається небезпечним моментом для отримання необхідного результату. Подальша залежність пацієнта від отримання дози наркотиків може проявлятися як у фізичному, так і психологічному стані.
Як впливають наркотики на організм людини
Люди з наркотичною залежністю вважаються проблемою для суспільства. Вони не можуть адекватно сприймати спілкування з родичами та колегами, втрачають інтерес до навчання, перестають розвивати здібності.
Регулярне вживання наркотиків провокує зниження суспільної активності та вносить зміни у ставленні до себе. вони перестають звертати увагу на зовнішній вигляд, не стежать за здоров’ям і не звертають уваги на оточення. Під час вживання “легких” наркотиків, через кілька років у людини виникає бажання збільшити ступінь відчуттів, що провокує використання більш “важких” наркотичних засобів.
Вплив наркотиків на організм людини
Будь-який наркотик, незалежно від його тяжкості, чинить негативний вплив на організм людини. Під час вживання легких наркотиків на початковому етапі ступінь впливу непомітна, і людина сподівається, що це триватиме постійно.
Але систематичне вживання наркотичних засобів чинить поступовий негативний вплив на всі органи організму. Відбувається зміна внутрішніх органів, і після змін, що відбулися, вони не можуть достатньою мірою виконувати функції.
Під час вживання наркотиків у людини може виникнути кашель, який сигналізує про недостатнє надходження кисню в легені, виникнення болю в грудях і стати першими ознаками розвитку пневмонії.
Вживання наркотичних засобів вносить зміни в роботу серця, що спровокує зміну артеріального тиску. При зміні роботи серця, кров не буде надходити в усі ділянки і може стати причиною розвитку дистрофії та відмови внутрішніх органів.
Наркомани не акцентують увагу на вживанні їжі, провокуючи перебої в роботі шлунково-кишкового тракту. Неправильна робота ШКТ є причиною зниження моторики і накопичення токсинів в організмі.
Наявність невеликих порушень у роботі нервової системи може викликати у наркомана напад агресії, який може призвести до непередбачуваних результатів.