Користь спорту для залежних - безперечна

Користь спорту для залежних - неймовірна... Команда "Пальміра Плюс" міста Києва відвідала спортивний захід Велика Руханка "Пірнай у спорт" у суботу...

093-500-90-85
Приватна клініка лікування алкоголізму
Користь спорту для залежних - безперечна

Чи є користь від спорту для людей, які лікуються від алкогольної або наркотичної залежності?

Людям, які проходять курс лікування або психотерапію, для позбавлення від залежності, рекомендується займатися спортом. Навіть якщо людина ніколи не була долучена до спортивних навантажень, у процесі реабілітації без цього просто не обійтися. Якоюсь мірою спорт є найкращим помічником людини, яка намагається впоратися із залежністю. Адже медикаментозного лікування замало для того, щоб повністю позбавити пацієнта тяги до алкоголю. Він має не лише навчитися вирішувати свої проблеми без допінгу, а й помірно навантажувати своє тіло. Таким чином, перевіряти тіло на витривалість і робити його фізично міцним.

Заняття спортом: ключовий елемент успішної реабілітації

Вченими було проведено чимало досліджень, де було доведено, що помірні фізичні навантаження, які проводяться щоденно, мають максимально позитивний вплив на весь організм. Спорт допомагає долати перешкоди, що зміцнює не тільки тіло, а й розвиває силу волі. Під час тренувань у клітини організму надходить велика кількість кисню, виділяється адреналін. Гормони надають людині впевненості в собі, а також підвищують її самопочуття, пацієнт відчуває прилив сил.

До різних видів спорту для відновлення від залежності відносять:

  • Біг або ходьба: прості, доступні види фізичної активності, які можуть бути ідеальним початком.
  • Йога: знімає стрес і сприяє духовному усвідомленню.
  • Плавання: фізична активність із низьким навантаженням на суглоби та м’язи.
  • Теніс, баскетбол, волейбол: командні види спорту, що сприяють соціалізації.
  • Гірські лижі або велосипед: активності на відкритому повітрі, які сприяють поліпшенню фізичної витривалості.

Важливо пам’ятати, що спорт слід вводити в реабілітаційний процес поступово. При цьому консультація з лікарем є першочерговою. Спорт може стати потужним інструментом у підтримці тверезості та поліпшенні якості життя для людей, які борються із залежністю.

Замість алкоголю або наркотиків людина займається спортом, що приносить користь, а не шкоду організму. Гормон ендорфін, що виробляється, дає змогу людині почуватися щасливішою. Тому без спорту уявити реабілітацію залежного просто неможливо.

Спорт - як джерело життєвої енергії

Спорт є джерелом енергії, яке допомагає отримати не тільки здорове тіло, а й дух. Команда наркологічної клініки “ Пальміра Плюс” побувала на фестивалі Велика Зарядка “Пірнай у спорт”, який проходив у місті Києві. Захід проходив з ініціативи Київського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Що відбувалося на фестивалі?

У багатьох день починається з кави, проте цей шлях далекий від здорового і навряд чи принесе користь тілу. Саме спорт може підбадьорити та допомогти впоратися з будь-яким стресом. Спортивний захід відбувався в Маріїнському парку на честь міжнародного дня здоров’я.

Попри те, що все почалося дуже рано, захід відвідало понад сто осіб. Тренування проводили одні з найкращих тренерів із крос-фіту. Можна було не тільки повеселитися, а й провести час із користю для свого здоров’я і навіть записати кілька вправ у свою спортивну скарбничку.

Досвідчені тренери прекрасно знають, що між тренуваннями необхідний відпочинок, але яким він має бути? Якщо народ втомиться або ж, навпаки, сильно розслабитися, то тренування можна буде вважати закінченим. Тому всіх учасників розважав український репер Ярмак, що стало великим сюрпризом для гостей та учасників.

Ну і це були ще не всі сюрпризи, адже готувалася велика пробіжка. Для того щоб подужати кілометри, було вирішено запросити знаменитого Андрія Джеджулу, який брав участь у пробіжці разом з учасниками. По завершенню заходу всі отримали подарунки.

Команда клініки “Пальміра Плюс” не втрачає можливості активного відпочинку

Команда клініки “Пальміра Плюс” взяла активну участь у цьому фестивалі. Адже такі заходи є не тільки можливістю поспілкуватися з іншими людьми, а й зустрінеться зі знаменитостями і, звісно, з користю провести час. Варто підкреслити, що спорт допомагає залежним стати сильнішими і у фізичному, і моральному плані. Якщо долучиться до спорту, то тоді всі проблеми можна не пропускати через себе, а просто зняти навантаження через фізичні навантаження. Тому тяги до алкоголю та наркотичних засобів не буде. Людина стає вільною, їй не хочеться втопити своє горе в алкогольних напоях.

Відвідавши фестиваль, учасники ресоціалізації та співробітники “Пальміра Плюс” отримали величезну кількість позитивних емоцій і вражень. Кожен дізнався щось нове для себе, відчув радість і, звісно, ж прилив сил. Щоб спорт став частиною життя, дуже важлива мотивація. Саме мотивація, прагнення до одужання, стрункого тіла і гарного проведення часу може зробити чудеса.