Користь спорту для залежних - безперечна

Користь спорту для залежних

Користь спорту для залежних – безумовна! Адже це – здоров’я та джерело життєвої енергії. Ось і побувала команда «Пальміра Плюс» міста Києва в суботу вранці на чудовому фестивалі Велика Руханка «Пірнай у спорт».

Величезна подяка Київському міському центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді за запрошення!

Що відбувалося на Руханці?

«З чого починається день? З кави? Е ні! Із зарядки!» Під таким гаслом почалося спортивне дійство, що відбувалося у Мар’янівському парку на честь Міжнародного Дня Здоров’я.

До речі, захід відвідало близько сто чоловік! Не дивлячись на вихідний день та ранню годину!

Найкращі тренери по кросс-фіту провели бомбезне тренування та розворушили кожного. А спортивні активісти змогли взяти й собі якісь корисні вправи для щоденного використання.


Щоб не перевтомлюватися, між тренуванням необхідні перерви. Але – важливий момент: стояти чи сидіти під час перерв не варто. То як це зробити? Народ же ж потомився…
Велика Руханка і про це потурбувалася! Розважав та спонукав до активного танцювального руху український репер Ярмак. Це стало вибуховим сюрпризом!
Що ж, на цьому приємні несподіванки не закінчилися. «Тобто?» – запитаєте Ви. Для закріплення результату маленьких спортивних досягнень відбулася пробіжка. І не проста, а із зіркою! Андрій Джеджула разом з учасниками фестивалю з легкістю переміг кілометрову дистанцію.
Ну і звичайно, всі отримали приємні подарунки!

Чудова можливість

Для команди «Пальміра Плюс» –  це була чудова можливість приєднатися до руху за здоровий спосіб життя. Окрім цього – це ще й суттєва мотивація на тверезість!
Вже було написано, що користь спорту для залежних – безумовна. Це справді так! Адже він не тільки дисциплінує та робить людину сильнішою, а ще є джерелом позитиву та психологічного здоров’я. Чому? Адже це один зі способів зняття стресу.
Такий спосіб проведення часу показує залежним хорошу альтернативу. Таку, що відпочивати – це не обов’язково просто лежати на дивані та нічого не робити, наприклад. Виявляється, від активності теж можна отримувати задоволення!
Що ж, завершенням фестивалю для учасників ресоціалізації та співробітників «Пальміра Плюс» став оптимістичний настрій, натхнення та мотивація до занять спортом. Тепер – лише діяти!