Вплив амфетаміну на зіниці людини

Особливості впливу наркотичної речовини під назвою амфетамін на зіниці людини. Основні симптоми вживання препарату

093-500-90-85
Приватна клініка лікування алкоголізму
Вплив амфетаміну на зіниці людини

Амфетамін - вплив на організм, зміна зіниць після прийому та інші симптоми

Речовина під назвою амфетамін була штучно створена лікарями. Після прийому препарат впливає на організм, зокрема значно збільшується рухова і психічна активності. При вживанні відбувається швидке звикання до наркотику. Він згубно впливає на життєво важливі системи людини. У продажу амфетамін продається в декількох варіантах - кристалах, порошках, таблетках і розчинах.

Зміна зіниць під час вживання амфетаміну

Вживання наркотичного препарату призводить до зміни роботи організму, зокрема підвищення моторної активності. Внаслідок цього після прийому у людини з’являється багато енергії. Амфетамін сприяє прискоренню обмінних процесів, що впливає на зіниці. Після прийому наркотику під впливом різних біохімічних процесів зіниці розширюються. Їхній розмір безпосередньо залежить від кількості спожитого препарату.

Цей процес не є небезпечним, оскільки він не призводить до втрати зору і не позначається на загальних функціях очей. Але при вживанні великої кількості амфетаміну може бути знижена гострота зору. Крім того, можуть виникнути такі проблеми, як:

 • підвищення тиску;
 • поява судом;
 • атаксія;
 • сильне перезбудження;
 • гіпертермія.

Наркотичний препарат чинить сильний вплив на організм людини. При прийомі великої кількості амфетаміну може статися крововилив у мозок.

Основні симптоми при вживанні наркотику

Основные симптомы при употреблении наркотика

За допомогою зміни стану зіниці можна легко діагностувати, чи вживала людина наркотики. Очі стають опухлими, а погляд втомленим, з’являються темні кола. На регулярне вживання амфетаміну також вказують й інші ознаки:

 1. проблеми зі сном;
 2. збільшення серцевого ритму;
 3. відчуття втоми;
 4. проблеми з концентрацією уваги;
 5. стрибки настрою;
 6. відчуття жару або холоду;
 7. зневоднення;
 8. панічні атаки;
 9. запах аміаку з порожнини рота;
 10. порушення рухової функції (конвульсії);
 11. рясна пітливість;
 12. судоми;
 13. посмикування повік;
 14. проблеми з диханням.

При регулярному прийомі наркотиків людина стає виснаженою. На шкірі можуть виникати гнійнички, а на обличчі з’являються зморшки, що значно старить. Через брак корисних вітамінів і речовин в організмі, відбувається рясне випадання волосся, також ламаються нігтьові пластини.

Амфетамін впливає на багато систем організму, зокрема й на травну. Залежні люди не відчувають почуття голоду, тому вживають дуже мало їжі. Це призводить до того, що вони можуть не їсти протягом кількох днів поспіль. Великі дози наркотику можуть викликати не тільки сильне розширення зіниць, а й різке підвищення температури, судоми. У деяких випадках це закінчується смертю.