Ефективне лікування залежності в Києві

Залежно прийнято вважати постійне бажання позбутися напруги, що накопичилася за тривалий період. Найчастіше це відбувається за допомогою прийому речовин психоактивного типу, але існує й інший метод – повне занурення у певну діяльність.

Впоратися із залежностями різного типу самостійно вкрай складно. За наявності цього захворювання бажано звернутися за допомогою до професійних лікарів. Центр «Пальміра Плюс» спеціалізується на даному профілі роботи, оскільки успішно допомагає пацієнтам позбутися залежностей різного типу протягом 15 років. З хворими працюють провідні лікарі, які мають профільні спеціальності. Звернувшись до клініки, можна подолати залежності такого типу, як

Ціна від 4200 грн

Рейтинг: 4.7

093-500-90-85
Індивідуальний підхід до лікування залежності
Індивідуальний підхід до лікування залежності
100% гарантія анонімного лікування
100% гарантія анонімного лікування
Ефективність лікування понад 70%
Ефективність лікування понад 70%
Усі співробітники мають великий досвід роботи
Усі співробітники мають великий досвід роботи
Лікування залежності

Избавиться от зависимости разного тип можно, обратившись в клиники, специализирующиеся на реабилитации. Врачи центра разрабатывают программы лечения индивидуально, которые условно можно поделить на несколько частей, а именно:

 1. Процес детоксикації. Потрібно у разі, якщо пацієнт страждає від наркологічної чи алкогольної залежності. За допомогою медикаментів вдається повністю очистити організм без виникнення хворобливих симптомів.
 2. Реабілітація. Спрямована на відновлення психічного здоров’я. На даному етапі вдається повністю позбавитися галюцинацій (якщо вони є), а також подолати надмірну напругу і навчитися керувати своїми емоціями.
 3. Ресоціалізація. Спрямована на відновлення нормального життя. Щоб повернути пацієнта в соціум, можуть залучатися близькі люди, оскільки можуть надати необхідну підтримку.

Звернувшись до клініки вчасно, лікарям вдається допомогти пацієнтові значно швидше, але під час лікування дуже важливо, щоб хворий сам хотів одужати. Щоб отримати докладнішу інформацію про допомогу, зверніться до центру «Пальміра Плюс».

093 500 90 85

FAQ

Як лікуватися від залежності?

Позбутися залежності різного типу можна, звернувшись до нашої клініки. Лікарі центру розробляють програми лікування індивідуально, які включають такі етапи:

Процес детоксикації

Детоксикаційна терапія спрямована на очищення організму від токсинів, які можуть накопичуватись у тілі. Деякі з них включають такі групи препаратів:

 • Бензодіазепіни (наприклад, діазепам, мідазолам) для зменшення тривоги, безсоння та інших неврологічних симптомів.
 • Препарати для зниження бажання випити, такі як дисульфірам або налтрексон.
 • Препарати для лікування ускладнень: антибіотики для боротьби з інфекціями, препарати для лікування високого кров'яного тиску, діабету або інших супутніх захворювань.
 • Інфузійні розчини для підтримки гідратації та електролітного балансу організму.

Призначення конкретних препаратів залежить від індивідуальних потреб пацієнта. Завжди важливо дотримуватись рекомендацій лікаря і не приймати жодних ліків без його консультації. Важливо розуміти, що детоксикація –  це лише перший крок на шляху до одужання і після її завершення необхідно провести подальше комплексне лікування.

Психологічну допомогу

Кваліфікована допомога психологів, групова терапія (підтримка людей зі схожою проблемою). Таким чином, пацієнти почуваються не самотніми і можу подолати складності на шляху до одужання. Для того, щоб повернути пацієнта в соціум, важлива підтримка близьких людей, оскільки вони, як ніхто, можуть мотивувати пацієнта на шлях виправлення.

Навчання навичок управління життям

Фахівці нашої клініки допоможуть упоратися із життєвими труднощами без вживання алкоголю. Пацієнти навчаються навичкам управління стресом, спілкування з оточуючими людьми, постановки та досягнення цілей.

Важливо пам'ятати, що під час лікування дуже важливо, щоб пацієнт сам хотів одужати. Для отримання більш детальної інформації про допомогу при залежності зверніться до центру «Пальміра Плюс».

Які найсильніші залежності?

Існує безліч різних залежностей, але найбільш серйозними та небезпечними є залежності від наркотичних речовин, включаючи наркотики, психостимулятори та опіати.

Якщо ви або ваш близький страждає від залежності, то важливо звернутися до нарколога якнайшвидше. 

Найсильніші залежності від наркотиків включають:

 1. Опіати: морфін, героїн та фентаніл. Ці наркотики викликають швидкий розвиток фізичної та психологічної залежності, і вихід із залежності може бути важким та довгим.
 2. Стимулятори: кокаїн, амфетамін та метамфетамін. Вони викликають надзвичайно високий рівень ейфорії та підвищеної енергії, але також можуть призвести до серйозних психічних та фізичних проблем, включаючи серцеві захворювання, агресію та психози.
 3. Наркотичні анальгетики: оксикодон, гідрокодон та трамадол. Ці препарати використовуються для полегшення болю, але можуть викликати сильну фізичну та психологічну залежність, особливо при тривалому застосуванні.
 4. Залежність від канабісу, або марихуани. Хоча канабіс вважається 'м'яким' наркотиком, він може викликати серйозну психічну залежність і мати негативний вплив на когнітивні та моторні функції.

Незалежно від типу наркотичні речовини вкрай небезпечні для життя, і такий вид залежності необхідно лікувати під контролем та допомогою фахівця.

Чи можна самостійно позбутися залежності?

Упорається з болем самостійно людина не в змозі. У цей момент його думки тільки про одне – знайти дозу та зняти хворобливі відчуття. Все, що хоче наркоман це піти в іншу реальність (отримати кайф). І це одна з причин чому наркоманія – це серйозне захворювання.

Залежні відчувають дикий біль у всьому тілі, який виламує кістки і розриває м'язи, біль скручує кожен суглоб. І це образні визначення, а цілком реальні. У наркомана відбувається скорочення та спазми у м'язах. І сила їхня така, що справді дорівнює силі, близькій до перелому кісток і розриву зв'язок. Лише з тією різницею, що коли ми підвертаємо ногу, то гострий біль триває мить, а потім з'являється приглушений, найманий. Наркотично залежна людина відчуває гострий біль постійно, і вона не переходить до стадії стихання. Також з'являється тремор у кінцівках, якщо говорити медичним терміном – абстинентний синдром або синдром відміни.

Будь-яка залежність — це хвороба, яка потребує спеціалізованого лікування, зазвичай за допомогою лікарів та терапевтів. Найбільш ефективними є терапії у закритих центрах, під час яких пацієнт залишається під постійним наглядом фахівців.

Як зупинити залежність?

Зупинення залежності від наркотиків та алкоголю може бути складним процесом, який потребує ретельного планування та медичної підтримки. До основних методів відносять:

 1. Звернення за медичною допомогою. Фахівці в галузі наркології та психіатрії можуть запропонувати безліч методів лікування, включаючи медикаментозну терапію, психотерапію та реабілітаційні програми. Зверніться до лікаря для оцінки стану та розробки індивідуального плану лікування.
 2. Уникайте ситуацій, які можуть спровокувати бажання вживати наркотики або алкоголь. Наприклад, компанії, де вживаються наркотики чи алкоголь.
 3. Знайдіть заміну для наркотиків або алкоголю. Можливо, вам допоможе зайнятися новим хобі, зайнятися спортом, приєднатися до групи підтримки або звернутися до інших видів духовної чи фізичної діяльності, які допоможуть вам контролювати бажання вживати наркотики чи алкоголь.
 4. Розвивайте здоровий спосіб життя: здорове харчування, регулярні заняття фізичною активністю та достатню кількість сну. Здоровий спосіб життя допоможе зміцнити фізичне та психічне здоров'я, що у свою чергу допоможе впоратися із залежністю.
 5. Попросіть підтримку близьких та друзів. Вони можуть допомогти вам стати на шлях одужання, надаючи емоційну та практичну підтримку у важкі моменти.

Зупинення залежності від наркотиків та алкоголю може зайняти багато часу та зусиль, але це все ж таки це можливо. Зверніться за медичною допомогою та отримайте підтримку та рекомендації наших фахівців.

Відео

Відгуки

Наталка К...

“Біполярний розлад” мені здавався страшною вигадкою психологів. Ну скаче в людини настрій, що такого? Не можна ж бути постійно милим, усміхненим або зосередженим. Поки не зіткнулася особисто.

Мій син завжди добре навчався, був зібраним та активним хлопчиком. Тому я не одразу звернула увагу на його посилене домосидство та спалахи агресії. Потім з'явилася апатія. Настрій почав змінюватись різко, прямо на очах. Він закинув навчання. Міг нахамити і відразу мало не почати плакати. Замикався у кімнаті.

Як добре, що я звернулася до вашої клініки. Ви так легко порозумілися з хлопчиком, підібрали препарати я досі дивуюся. Нам до повного одужання ще далеко, але я бачу, що син знову захопився навчанням. Велике дякую за допомогу.

Оля М...

Добридень. Хочу подякувати за допомогу у лікуванні.

Коли у мене почались порушення сну, я не надавала цьому особливого значення. Якщо особливо тяжко було, пила снодійне допомагало. Тимчасово. Потім мене перестало цікавити, що відбувається довкола. Така м'яка байдужість до всього. Я пов'язувала це з перевтомою на роботі. Адже працювала консультантом з техніки багато років і постійно спілкувалася з людьми. Потім втратила роботу, замкнулася вдома та взагалі перестала контактувати з людьми. Нікого не пускала у життя. А там і карантин розпочався. Я абияк освоїла віддалену роботу і працювала, щоб було на що жити. Але коли моя працездатність знизилася, я зрозуміла, що зі мною біда.

Звернутися до вас порадила знайома. Вони з чоловіком пройшли схожу проблему у минулому та були задоволені результатом лікування. Не скажу, що мені сподобалася терапія, але я змушувала себе ходити, слухати та говорити. Пити препарати було гидко, особливо ватяне відчуття після. Але тепер, коли я знову активна та з гарною роботою, я розумію, наскільки це було потрібно. Дякую за допомогу, гарного дня.