Ефективне лікування залежності в Києві

Залежно прийнято вважати постійне бажання позбутися напруги, що накопичилася за тривалий період. Найчастіше це відбувається за допомогою прийому речовин психоактивного типу, але існує й інший метод – повне занурення у певну діяльність.

067-118-77-59
Ефективне лікування залежності в Києві
Індивідуальний підхід до лікування залежності
Індивідуальний підхід до лікування залежності
100% гарантія анонімного лікування
100% гарантія анонімного лікування
Эффективнoсть лечения бoлее 70%
Эффективнoсть лечения бoлее 70%
Ефективність лікування понад 70%
Ефективність лікування понад 70%
Лікування залежності

Избавиться от зависимости разного тип можно, обратившись в клиники, специализирующиеся на реабилитации. Врачи центра разрабатывают программы лечения индивидуально, которые условно можно поделить на несколько частей, а именно:

 1. Процес детоксикації. Потрібно у разі, якщо пацієнт страждає від наркологічної чи алкогольної залежності. За допомогою медикаментів вдається повністю очистити організм без виникнення хворобливих симптомів.
 2. Реабілітація. Спрямована на відновлення психічного здоров’я. На даному етапі вдається повністю позбавитися галюцинацій (якщо вони є), а також подолати надмірну напругу і навчитися керувати своїми емоціями.
 3. Ресоціалізація. Спрямована на відновлення нормального життя. Щоб повернути пацієнта в соціум, можуть залучатися близькі люди, оскільки можуть надати необхідну підтримку.

Звернувшись до клініки вчасно, лікарям вдається допомогти пацієнтові значно швидше, але під час лікування дуже важливо, щоб хворий сам хотів одужати. Щоб отримати докладнішу інформацію про допомогу, зверніться до центру «Пальміра Плюс».

067 118 77 59

Комплексне лікування залежностей різного типу в Києві:

Як лікуватися від залежності?

Позбутися залежності різного типу можна, звернувшись до нашої клініки. Лікарі центру розробляють програми лікування індивідуально, які включають такі етапи:

Процес детоксикації

Детоксикаційна терапія спрямована на очищення організму від токсинів, які можуть накопичуватись у тілі. Деякі з них включають такі групи препаратів:

 • Бензодіазепіни (наприклад, діазепам, мідазолам) для зменшення тривоги, безсоння та інших неврологічних симптомів.
 • Препарати для зниження бажання випити, такі як дисульфірам або налтрексон.
 • Препарати для лікування ускладнень: антибіотики для боротьби з інфекціями, препарати для лікування високого кров'яного тиску, діабету або інших супутніх захворювань.
 • Інфузійні розчини для підтримки гідратації та електролітного балансу організму.

Призначення конкретних препаратів залежить від індивідуальних потреб пацієнта. Завжди важливо дотримуватись рекомендацій лікаря і не приймати жодних ліків без його консультації. Важливо розуміти, що детоксикація –  це лише перший крок на шляху до одужання і після її завершення необхідно провести подальше комплексне лікування.

Психологічну допомогу

Кваліфікована допомога психологів, групова терапія (підтримка людей зі схожою проблемою). Таким чином, пацієнти почуваються не самотніми і можу подолати складності на шляху до одужання. Для того, щоб повернути пацієнта в соціум, важлива підтримка близьких людей, оскільки вони, як ніхто, можуть мотивувати пацієнта на шлях виправлення.

Навчання навичок управління життям

Фахівці нашої клініки допоможуть упоратися із життєвими труднощами без вживання алкоголю. Пацієнти навчаються навичкам управління стресом, спілкування з оточуючими людьми, постановки та досягнення цілей.

Важливо пам'ятати, що під час лікування дуже важливо, щоб пацієнт сам хотів одужати. Для отримання більш детальної інформації про допомогу при залежності зверніться до центру «Пальміра Плюс».

Які найсильніші залежності?

Існує безліч різних залежностей, але найбільш серйозними та небезпечними є залежності від наркотичних речовин, включаючи наркотики, психостимулятори та опіати.

Якщо ви або ваш близький страждає від залежності, то важливо звернутися до нарколога якнайшвидше. 

Найсильніші залежності від наркотиків включають:

 1. Опіати: морфін, героїн та фентаніл. Ці наркотики викликають швидкий розвиток фізичної та психологічної залежності, і вихід із залежності може бути важким та довгим.
 2. Стимулятори: кокаїн, амфетамін та метамфетамін. Вони викликають надзвичайно високий рівень ейфорії та підвищеної енергії, але також можуть призвести до серйозних психічних та фізичних проблем, включаючи серцеві захворювання, агресію та психози.
 3. Наркотичні анальгетики: оксикодон, гідрокодон та трамадол. Ці препарати використовуються для полегшення болю, але можуть викликати сильну фізичну та психологічну залежність, особливо при тривалому застосуванні.
 4. Залежність від канабісу, або марихуани. Хоча канабіс вважається 'м'яким' наркотиком, він може викликати серйозну психічну залежність і мати негативний вплив на когнітивні та моторні функції.

Незалежно від типу наркотичні речовини вкрай небезпечні для життя, і такий вид залежності необхідно лікувати під контролем та допомогою фахівця.

Чи можна самостійно позбутися залежності?

Упорається з болем самостійно людина не в змозі. У цей момент його думки тільки про одне – знайти дозу та зняти хворобливі відчуття. Все, що хоче наркоман це піти в іншу реальність (отримати кайф). І це одна з причин чому наркоманія – це серйозне захворювання.

Залежні відчувають дикий біль у всьому тілі, який виламує кістки і розриває м'язи, біль скручує кожен суглоб. І це образні визначення, а цілком реальні. У наркомана відбувається скорочення та спазми у м'язах. І сила їхня така, що справді дорівнює силі, близькій до перелому кісток і розриву зв'язок. Лише з тією різницею, що коли ми підвертаємо ногу, то гострий біль триває мить, а потім з'являється приглушений, найманий. Наркотично залежна людина відчуває гострий біль постійно, і вона не переходить до стадії стихання. Також з'являється тремор у кінцівках, якщо говорити медичним терміном – абстинентний синдром або синдром відміни.

Будь-яка залежність — це хвороба, яка потребує спеціалізованого лікування, зазвичай за допомогою лікарів та терапевтів. Найбільш ефективними є терапії у закритих центрах, під час яких пацієнт залишається під постійним наглядом фахівців.

Як зупинити залежність?

Зупинення залежності від наркотиків та алкоголю може бути складним процесом, який потребує ретельного планування та медичної підтримки. До основних методів відносять:

 1. Звернення за медичною допомогою. Фахівці в галузі наркології та психіатрії можуть запропонувати безліч методів лікування, включаючи медикаментозну терапію, психотерапію та реабілітаційні програми. Зверніться до лікаря для оцінки стану та розробки індивідуального плану лікування.
 2. Уникайте ситуацій, які можуть спровокувати бажання вживати наркотики або алкоголь. Наприклад, компанії, де вживаються наркотики чи алкоголь.
 3. Знайдіть заміну для наркотиків або алкоголю. Можливо, вам допоможе зайнятися новим хобі, зайнятися спортом, приєднатися до групи підтримки або звернутися до інших видів духовної чи фізичної діяльності, які допоможуть вам контролювати бажання вживати наркотики чи алкоголь.
 4. Розвивайте здоровий спосіб життя: здорове харчування, регулярні заняття фізичною активністю та достатню кількість сну. Здоровий спосіб життя допоможе зміцнити фізичне та психічне здоров'я, що у свою чергу допоможе впоратися із залежністю.
 5. Попросіть підтримку близьких та друзів. Вони можуть допомогти вам стати на шлях одужання, надаючи емоційну та практичну підтримку у важкі моменти.

Зупинення залежності від наркотиків та алкоголю може зайняти багато часу та зусиль, але це все ж таки це можливо. Зверніться за медичною допомогою та отримайте підтримку та рекомендації наших фахівців.

Усі послуги лікування алкоголізму:

 1. Лікування білої гарячки у стаціонарі
 2. Бінарне кодування від алкоголізму (подвійний блок)
 3. Кодування алкогольної залежності за методом Довженка
 4. Кодування лазером від алкоголізму в Києві
 5. Підшивка від алкоголю в Києві
 6. Вшивання ампул від алкогольної залежності в Києві
 7. Кодування від алкоголізму в Києві
 8. Лікування алкоголізму в Києві
 9. Комплексне лікування залежностей різного типу в Києві
 10. Нарколог з виїздом до дому в Києві
 11. Реабілітаційний центр для алкоголіків
 12. Ефективне кодування за допомогою гелю Еспераль в Києві
 13. Укол від алкоголізму в Києві, ціна уколу від алкоголю
 14. Виведення із запою на дому в Києві та Київській області
 15. Виведення із запою в Києві, стаціонарЧитайте також статті про лікування алкоголізму:

Лікування залежності Ціна

ПослугаЦіна
Консультація спеціаліста нарколога1000 грн
Консультація терапевта (первинна)1000 грн
Консультація психолога (первинна)1000 грн
Соціально-психологічний супровід. відвідування клініки 1 р. або 2 р\нед,
- робота з психологом або групова робота
- при необхідності відвідування лікаря
- відвідування триває 2-3 години
- експрес тестування для нарко 1 р\нед .

1 раз\тиждень 6 000 грн

2 рази\тиждень 12 000 грн

3 рази\тиждень 18 000 грн

Ін'єкція Тетлонг 2503000 грн
Кодування за методом Довженка6800 грн
Підшивка імплантація Дисульфірам9600грн
Підшивка імплантація Еспераль9900грн
Кодування Потрійний блок7000 грн
Вшивання Налтрексону7900 грн
Пакет послуг амбулаторного лікування "Нормалізація" Аналізи: цукор, ацетон
-Обстеження: кардіограма, тиск, сатурація.
-Медикаментозне лікування: крапельниця, уколи, таблетки
10400 грн
Плазмаферез1450грн
Виїзд до будинку для виведення із запоювід 4000 грн
Виїзд на будинок для госпіталізації до клінікивід 3500 грн
Пакет послуг амбулаторного лікування "Нормалізація"
- Аналізи: цукор, ацетон, ацетон.
- Обстеження: кардіограма, тиск, сатурація.
- Медикаментозне лікування: крапельниця, уколи, таблетки
3 000 грн

Пакет послуг амбулаторного лікування "Потрійний Детокс"

- Аналізи: цукор, ацетон

- Щоденний тиск, сатурація

- Медикаментозне лікування: крапельниця уколи, таблетки

- Препарати із собою

- Психолог

8000 грн (2600 грн/д)

Пакет послуг стаціонарного лікування "Алко-стоп очищення10діб"
- Аналізи: цукор, ацетон
- Щоденне обстеження: кардіограма, тиск, сатурація
- Медикаментозне лікування: озон-детокс №5, крапельниці, уколи
- Апаратна терапія: НЛОК №5
- Фізіотерапевтичні процедури: електросон. електрофорез за призначенням
- Психолог

палата VIP 88 000грн (6300 грн\д)

палата СТАНДАРТ 59 800 (2800 грн\д)

палата ЛЮКС 84 000 грн (4000 грн\д)

Пакет послуг стаціонарного лікування "Алко-стоп очищення14діб"
- Аналізи: цукор, ацетон
- Щоденне обстеження: кардіограма, тиск, сатурація
- Медикаментозне лікування: озон-детокс №7< br/> - Апаратна терапія: НЛОК №7
- Фізіотерапевтичні процедури: електросон. електрофорез за призначенням
- Психолог

палата СТАНДАРТ 42 000 (3000 грн\д)

палата ЛЮКС 63 000 грн (4500 грн\д)

палата VIP 132 300грн (6300 грн\д)

Пакет послуг стаціонарного лікування "Алко-стоп інтенсивний очищення 21доби"
- Аналізи: цукор, ацетон
- Щоденне обстеження: кардіограма, тиск, сатурація
- Медикаментозне лікування: озон-детокс № 7
- Апаратна терапія: НЛОК №7
- Фізіотерапевтичні процедури: електросон. електрофорез за призначенням
- Психолог

палата СТАНДАРТ 59 800 (2800 грн\д)

палата ЛЮКС 84 000 грн (4000 грн\д)

палата VIP 132 300грн (6300 грн\д)

 Первинна консультація 1000 грн
Лікування алкозалежності (амбулаторне) від 2800 грн.
Лікування алкозалежності (2-місна палата)від 4000 грн.
Лікування алкозалежності (VIP-номер)від 6500 грн.
Виведення із запою вдомавід 3800 грн.
Гіпносуггестивна терапія + мед. підтримка

від 7000 грн.

Відгуки

5/5 Анна М...

Хотіла б подякувати клініці за допомогу моїй сестрі. Ми вже не знали, що робити. Пропадала талановита та розумна дівчина. Переживши нелегке розставання, вона звикла до алкоголю. Нічого не могли зробити з алкогольною залежністю.

Звернулися до вас, нам порекомендували метод Довженко. Типу він безпечний для організму і дає хороші результати. Сестра після довгих умовлянь погодилася.

Поки що все чудово. Вона знайшла роботу і збирається побачити з хлопцем. Про алкоголь більше не думає. Залежність пройшла. Думає зайнятися спортом та мене підтягнути.
Ще раз дякую

5/5 Вікторія Р...

Хочу сказати спасибі за те, що врятували мого чоловіка від алкогольної залежності. Він раніше часто вживав ще до знайомства зі мною. Коли ми з донькою переїхали до нього, пообіцяв, що більше не питиме. Але все одно іноді йшов у запій.

Ледве не втратив роботу. Але проблему алкоголізму визнавати не хотів. Після довгих умовлянь таки пішли до клініки. Лікар одразу зрозуміла, що й до чого. Дуже досвідчена жінка виявилася. Порадила вшивання імпланта Есперал, бо це швидко та надійно. Ми погодились на процедуру. І чоловік пити перестав. Більше на алкоголь не дивиться. Ще раз дякую.

5/5 Дмитро Р...

Хочу подякувати клініці та персоналу за допомогу у вирішенні проблеми. Не міг розлучитися зі шкідливою звичкою пити спиртне.

Кілька разів втрачав роботу через те, що йшов у запій. Дівчина після довгих стосунків покинула, не хотіла собі такого життя. Якось уранці я вирішив, що так жити не можна і звернувся до вашої клініки. Мені запропонували внутрішньовенно ввести ліки "Еспераль-гель". Процедура не болісна, майже без наслідків, тільки температура трохи піднялася, це швидко минулося. Лікування допомогло, більше пити не хочеться. З'явилася якась огида до запаху спирту. Життя налагоджується.

5/5 Мизайло В...

Дякую, що допомогли врятувати батька. Пив запоями, не просихаючи. Вічно з сусідами лаявся, шумів. Мама в такі періоди ходила хвора та втомлена. Ледве вмовили піти до фахівців. Нам запропонували кодування за методом Довженка. Ми сумнівалися, але довірилися фахівцям. І допомогло! Тато вже давно про чарку не згадує. Знову дачею захопився, там лазню доробляє, хоч давно закинув ідею. Навіть помолодшав трохи. Мама не натішиться, ходить квітуча. Із сусідами ми помирилися. Все налагодилось.

Звернулися до вас, нам порекомендували метод Довженко. Типу він безпечний для організму і дає хороші результати. Сестра після довгих умовлянь погодилася.

5/5 Артур М...

Жахливо бачити друга дитинства, який скочується в алкоголіки. Це мерзенна залежність, від якої взагалі, здається, немає порятунку. Але я привів його до вашої клініки, нам запропонували введення ліків дисульфірам. Невеликий безболісний укол та залежність пропаде.

Треба тільки стежити, щоб у ліках, наприклад, чи продуктах не було спирту. Стас погодився зробити укол і знову став собою. Забув про дівчину, через яку, власне, почав пити. Знову на велетні ганяє, працює, дівчат на побачення кличе. Я дивлячись на нього і сам узагалі пити перестав. Дякую, що допомогли врятувати друга.

5/5 Юрій К...

Ніколи б не подумав, що моя дружина, красуня і розумниця, пристраститься до алкоголю. Ніхто нічого не міг вдіяти. Вона закинула себе, перестала розвиватись. Сім'я для неї втратила сенс. Я звинувачував себе, а потім вирішив відвести її до лікарні. За порадою лікаря зважилися на вшивання імпланту есперал. Я не зовсім розумію, як він працює, але дружина перестала пити. Велике дякую лікарю. Без вашої допомоги моя сім'я розвалилася б на частини. Без дружини сім'ї не було б. Тепер у нас все добре, алкогольна залежність залишилася позаду, як кошмарний сон. Усіх благословень вам.