Лікування мефедронової залежності у Києві

Позбутися наркотичної залежності самостійно практично неможливо.

Оскільки крім зняття симптомів ломки пацієнту необхідне серйозне лікування та тривала реабілітація із залученням лікарів психіатрів та психологів. Допомогти впоратися з недугою можуть лікарі клініки "Пальміра Плюс". Наркологи мають величезний досвід роботи, а також необхідні медичні навички. Крім того, звернувшись до центру клієнти можуть розраховувати на

 • доступну вартість лікування
 • комфортні умови у стаціонарі
 • розробку індивідуальної програми лікування
Безкоштовна консультація
Ми передзвонимо вам протягом 15 хвилин
Дякуємо за заявку!
Ми зв'яжемося з вами протягом 10 хвилин
Индивидуальный пoдхoд к лечению зависимoсти
100% гарантия анoнимнoгo лечения
Эффективнoсть лечения бoлее 70%
Все сoтрудники имеют бoльшoй oпыт рабoты

Мефедрон – це один із видів важких наркотичних препаратів, похідним якого є фенілетиламін. При тривалому вживанні залежного виникає звикання, як психологічного, і фізичного типу. Оскільки фенілетиламін – це один з типів сильного нейромодулятора, мефедрон також негативно впливає на організм людини, зокрема на ЦНС.

Позбутися наркотичної залежності самостійно практично неможливо, оскільки окрім зняття симптомів ломки пацієнту необхідне серйозне лікування та тривала реабілітація із залученням лікарів психіатрів та психологів. Допомогти впоратися з недугою можуть лікарі клініки «Пальмір Плюс». Наркологи мають величезний досвід роботи, а також необхідні медичні навички. Крім того, звернувшись до центру, клієнти можуть розраховувати на:

 • доступну вартість лікування;
 • комфортні умови у стаціонарі;
 • розроблення індивідуальної програми лікування.

Чому мефедрон є небезпечним для організму людини?

Мефедрон є забороненим препаратом наркотичного типу у багатьох країнах світу. Але незважаючи на це, він користується великою популярністю серед залежних. Його можна вживати шляхом введення у вену, орально, через слизову оболонку, а також палити. Основна небезпека мефедрону полягає у його негативному впливі на центральну нервову систему. Це відбувається оскільки після прийому звільняється норадреналін та дофамін.

Після прийняття наркотику виникає низка симптомів, основні їх це:

 • проблеми зі сном;
 • зниження фізичної активності;
 • пригнічений стан;
 • поява проблем у сексуальному житті;
 • виникнення галюцинацій;
 • підвищений тиск.

За відсутності належного лікування, залежний може впасти в депресивний стан, що небезпечно через високий ризик суїциду. Крім того, тривале вживання мефедрону значно відбивається на організмі людини, що може призвести до коми або смерті.

Ефективне лікування залежності у клініці «Пальміра Плюс»

Наш центр є одним із найкращих на території міста Київ. Команда лікарів, які працюють у клініці «Пальміра Плюс», має всі необхідні знання, що дозволяє надавати оперативну допомогу залежним від наркотичних речовин різних типів, у тому числі і мефедрону. Процес лікування складатиметься з кількох етапів, а саме:

 1. Комплексна діагностика Пацієнту необхідно пройти обстеження, щоб визначити, наскільки постраждав організм від впливу наркотиків.
 2. Детоксикація. Це дозволить зняти симптоми «ломки», що виникають при різкій відмові від мефедрону або значному зниженні дози.
 3. Психотерапія. Головне завдання лікарів цьому етапі допомогти усвідомити людині, наскільки наркотик шкідливий йому. Хворому необхідно повернутися до нормального повсякденного життя, змінити коло спілкування, знайти роботу.
 4. Реабілітація. Дозволяє запобігти виникненню рецидиву, налагодити стосунки з родиною.

Лікування залежності в клініці «Пальмір Плюс» проходить повністю анонімно. За потреби ви можете викликати бригаду лікарів-наркологів додому у будь-який час доби. Якщо у вас залишилися питання щодо лікування, ви можете зателефонувати до нашого контактного центру.

093 500 90 85

Усі послуги лікування наркоманії:

 1. Лікування мефедронової залежності у Києві - "Пальміра Плюс"
 2. Метадон - Наркозалежність
 3. Реабілітаційний центр для наркозалежних у Києві - Пальміра Плюс
 4. Професійна допомога наркозалежним Швидке зняття ломки в Києві
 5. Лікування залежності від героїну в наркологічному центрі "Пальміра Плюс"
 6. Лікування залежності від кокаїну в Києві | Клиника "Пальміра Плюс"
 7. Лікування залежності від ЛСД в Києві | Клиника "Пальміра Плюс"
 8. Ефективне лікування наркотичної залежності від марихуани в Києві | "Пальміра плюс"Читайте також статті про лікування наркоманії:

 1. Наркоман боїться всього, а страх - двигун насильства.
 2. Що робити, якщо ваша дитина вживає наркотики | Клініка "Пальміра Плюс"
 3. Як очистити організм від наркотиків удома?
 4. Як визначити наявність в організмі токсинів? | Клініка "Пальміра Плюс"
 5. Які наслідки вживання амфетаміну через ніс. Клініка Пальміра Плюс
 6. Топ-7 порад для рідних від колишніх наркоманів, щоб подолати залежність

Відгуки

5/5 Оксана М...

Хочу поділитися враженнями і просто виговоритись.

Дякую велику клініку, яка допомогла мені повернути доньку. Наркотики – найкошмарніше, що створила людина. Ця гидота вбиває повільно і порятунок знайти важко. Моя дівчинка, така розумна та талановита, потрапила під вплив свого колишнього хлопця. Він запропонував їй спробувати трохи кайфу та підсадив її на наркотичну залежність. Цей тип знищив стосунки зі своєю сім'єю і мало не зруйнував наші, які ми будували від народження дочки. Ми завжди мали щирі стосунки, тож моя дівчинка поділилася зі мною своєю проблемою.

Ми одразу звернулися до вашої клініки. Пройшли очищення організму, терапію та психологів. Як ви радили, змінили місце проживання та назавжди забули про колишнього хлопця. Правда, я дуже хвилююся, щоб він не знайшов мою дівчинку і знову не почав підбивати її на вживання. Адже після лікування дочка так тяжко відновлюється. Ще раз дякую за допомогу.

5/5 Віктор М...

Дякую, що повернули мене до життя. Тільки після лікування я зрозумів, у якому болоті жив. Наркотики – це не про кайф. Це про смерть. До вживання я був непоганим художником, а потім щось пішло не так. Наркотики не допомагають фантазії, вони її убивають. Я викинув усі полотна, які писав за часів залежності, там суцільний жах. Зараз після лікування я пишу зовсім інше, світле. Хочу одного разу зробити виставку.

Тяжко було звернутися до клініки за лікуванням. Все здавалося, що все саме пройде, і я зможу позбутись залежності. Навіть коли дівчина пішла і сестра перестала спілкуватися, я думав, що все налагодиться. Тепер я розумію, як це було безнадійно. Особливо ці спалахи агресії.

Обов'язково візьму участь у ваших групах підтримки, розповім, як складно, але важливо наважитися на лікування залежності. Дякую.

Страницу проверил:
Попандопуло Павел Николаевич
Врач наркoлoг, психиатр
Оцените страницу:
4, 8/5
4. 8