Лікування мефедронової залежності у Києві

Позбутися наркотичної залежності самостійно практично неможливо.

067-118-77-59
Безкоштовна консультація
Ми передзвонимо вам протягом 15 хвилин
Дякуємо за заявку!
Ми зв'яжемося з вами протягом 10 хвилин
Індивідуальний підхід до лікування залежності
Індивідуальний підхід до лікування залежності
100% гарантія анонімного лікування
100% гарантія анонімного лікування
Ефективність лікування понад 70%
Ефективність лікування понад 70%
Усі співробітники мають більший досвід роботи
Усі співробітники мають більший досвід роботи
Лікування мефедронової залежності

Мефедрон – це один із видів важких наркотичних препаратів, похідним якого є фенілетиламін. При тривалому вживанні залежного виникає звикання, як психологічного, і фізичного типу. Оскільки фенілетиламін – це один з типів сильного нейромодулятора, мефедрон також негативно впливає на організм людини, зокрема на ЦНС.

Позбутися наркотичної залежності самостійно практично неможливо, оскільки окрім зняття симптомів ломки пацієнту необхідне серйозне лікування та тривала реабілітація із залученням лікарів психіатрів та психологів. Допомогти впоратися з недугою можуть лікарі клініки «Пальмір Плюс». Наркологи мають величезний досвід роботи, а також необхідні медичні навички. Крім того, звернувшись до центру, клієнти можуть розраховувати на:

 • доступну вартість лікування;
 • комфортні умови у стаціонарі;
 • розроблення індивідуальної програми лікування.

Чому мефедрон є небезпечним для організму людини?

Мефедрон є забороненим препаратом наркотичного типу у багатьох країнах світу. Але незважаючи на це, він користується великою популярністю серед залежних. Його можна вживати шляхом введення у вену, орально, через слизову оболонку, а також палити. Основна небезпека мефедрону полягає у його негативному впливі на центральну нервову систему. Це відбувається оскільки після прийому звільняється норадреналін та дофамін.

Після прийняття наркотику виникає низка симптомів, основні їх це:

 • проблеми зі сном;
 • зниження фізичної активності;
 • пригнічений стан;
 • поява проблем у сексуальному житті;
 • виникнення галюцинацій;
 • підвищений тиск.

За відсутності належного лікування, залежний може впасти в депресивний стан, що небезпечно через високий ризик суїциду. Крім того, тривале вживання мефедрону значно відбивається на організмі людини, що може призвести до коми або смерті.

Ефективне лікування залежності у клініці «Пальміра Плюс»

Наш центр є одним із найкращих на території міста Київ. Команда лікарів, які працюють у клініці «Пальміра Плюс», має всі необхідні знання, що дозволяє надавати оперативну допомогу залежним від наркотичних речовин різних типів, у тому числі і мефедрону. Процес лікування складатиметься з кількох етапів, а саме:

 1. Комплексна діагностика Пацієнту необхідно пройти обстеження, щоб визначити, наскільки постраждав організм від впливу наркотиків.
 2. Детоксикація. Це дозволить зняти симптоми «ломки», що виникають при різкій відмові від мефедрону або значному зниженні дози.
 3. Психотерапія. Головне завдання лікарів цьому етапі допомогти усвідомити людині, наскільки наркотик шкідливий йому. Хворому необхідно повернутися до нормального повсякденного життя, змінити коло спілкування, знайти роботу.
 4. Реабілітація. Дозволяє запобігти виникненню рецидиву, налагодити стосунки з родиною.

Лікування залежності в клініці «Пальмір Плюс» проходить повністю анонімно. За потреби ви можете викликати бригаду лікарів-наркологів додому у будь-який час доби. Якщо у вас залишилися питання щодо лікування, ви можете зателефонувати до нашого контактного центру.

067 118 77 59

Лікування мефедронової залежності Ціна

Послуга Ціна 2022р
Консультація лікаря нарколога750 грн
Амбулаторне лікування2800 грн
Лікування в стаціонарівід 3400 грн (доба)
Лікування в стаціонарі(VIP)від 5000 грн (доба)
Кодування від опіоїдів (рік)10000 грн

Відгуки

5/5 Оксана М...

Хочу поділитися враженнями і просто виговоритись.

Дякую велику клініку, яка допомогла мені повернути доньку. Наркотики – найкошмарніше, що створила людина. Ця гидота вбиває повільно і порятунок знайти важко. Моя дівчинка, така розумна та талановита, потрапила під вплив свого колишнього хлопця. Він запропонував їй спробувати трохи кайфу та підсадив її на наркотичну залежність. Цей тип знищив стосунки зі своєю сім'єю і мало не зруйнував наші, які ми будували від народження дочки. Ми завжди мали щирі стосунки, тож моя дівчинка поділилася зі мною своєю проблемою.

Ми одразу звернулися до вашої клініки. Пройшли очищення організму, терапію та психологів. Як ви радили, змінили місце проживання та назавжди забули про колишнього хлопця. Правда, я дуже хвилююся, щоб він не знайшов мою дівчинку і знову не почав підбивати її на вживання. Адже після лікування дочка так тяжко відновлюється. Ще раз дякую за допомогу.

5/5 Віктор М...

Дякую, що повернули мене до життя. Тільки після лікування я зрозумів, у якому болоті жив. Наркотики – це не про кайф. Це про смерть. До вживання я був непоганим художником, а потім щось пішло не так. Наркотики не допомагають фантазії, вони її убивають. Я викинув усі полотна, які писав за часів залежності, там суцільний жах. Зараз після лікування я пишу зовсім інше, світле. Хочу одного разу зробити виставку.

Тяжко було звернутися до клініки за лікуванням. Все здавалося, що все саме пройде, і я зможу позбутись залежності. Навіть коли дівчина пішла і сестра перестала спілкуватися, я думав, що все налагодиться. Тепер я розумію, як це було безнадійно. Особливо ці спалахи агресії.

Обов'язково візьму участь у ваших групах підтримки, розповім, як складно, але важливо наважитися на лікування залежності. Дякую.