Що таке мефедрон?

Якщо вас цікавить лікування залежності від мефедрону, ми обов'язково допоможемо, звертайтеся.

093-500-90-85
Приватна клініка лікування алкоголізму
Що таке мефедрон?

Мефедрон

Мефедрон – це один із видів важких наркотичних препаратів, похідним якого є фенілетиламін. При тривалому вживанні залежного виникає звикання, як психологічного, і фізичного типу. Оскільки фенілетиламін – це один з типів сильного нейромодулятора, мефедрон також негативно впливає на організм людини, зокрема на ЦНС.

Позбутися наркотичної залежності самостійно практично неможливо, оскільки окрім зняття симптомів ломки пацієнту необхідне серйозне лікування та тривала реабілітація із залученням лікарів психіатрів та психологів. Допомогти впоратися з недугою можуть лікарі клініки «Пальмір Плюс». Наркологи мають величезний досвід роботи, а також необхідні медичні навички. Крім того, звернувшись до центру, клієнти можуть розраховувати на:

 • доступну вартість лікування;
 • комфортні умови у стаціонарі;
 • розроблення індивідуальної програми лікування.

Чому мефедрон є небезпечним для організму людини?

Мефедрон є забороненим препаратом наркотичного типу у багатьох країнах світу. Але незважаючи на це, він користується великою популярністю серед залежних. Його можна вживати шляхом введення у вену, орально, через слизову оболонку, а також палити. Основна небезпека мефедрону полягає у його негативному впливі на центральну нервову систему. Це відбувається оскільки після прийому звільняється норадреналін та дофамін.

Після прийняття наркотику виникає низка симптомів, основні їх це:

 • проблеми зі сном;
 • зниження фізичної активності;
 • пригнічений стан;
 • поява проблем у сексуальному житті;
 • виникнення галюцинацій;
 • підвищений тиск.

За відсутності належного лікування, залежний може впасти в депресивний стан, що небезпечно через високий ризик суїциду. Крім того, тривале вживання мефедрону значно відбивається на організмі людини, що може призвести до коми або смерті.

Ефективне лікування залежності у клініці «Пальміра Плюс»

Наш центр є одним із найкращих на території міста Київ. Команда лікарів, які працюють у клініці «Пальміра Плюс», має всі необхідні знання, що дозволяє надавати оперативну допомогу залежним від наркотичних речовин різних типів, у тому числі і мефедрону. Процес лікування складатиметься з кількох етапів, а саме:

 1. Комплексна діагностика Пацієнту необхідно пройти обстеження, щоб визначити, наскільки постраждав організм від впливу наркотиків.
 2. Детоксикація. Це дозволить зняти симптоми «ломки», що виникають при різкій відмові від мефедрону або значному зниженні дози.
 3. Психотерапія. Головне завдання лікарів цьому етапі допомогти усвідомити людині, наскільки наркотик шкідливий йому. Хворому необхідно повернутися до нормального повсякденного життя, змінити коло спілкування, знайти роботу.
 4. Реабілітація. Дозволяє запобігти виникненню рецидиву, налагодити стосунки з родиною.

Лікування залежності в клініці «Пальмір Плюс» проходить повністю анонімно. За потреби ви можете викликати бригаду лікарів-наркологів додому у будь-який час доби. Якщо у вас залишилися питання щодо лікування, ви можете зателефонувати до нашого контактного центру.