Навчання консультантів з хімічної залежності у Києві

Навчання консультантів з хімічної залежності - необхідна річ для розвитку. Під час відповідного семінар-тренінгу кожен отримав величезну кількість знань...

093-500-90-85
Приватна клініка лікування алкоголізму
Навчання консультантів з хімічної залежності у Києві

Навчання консультантів з хімічної залежності

Навчання консультантів з хімічної залежності – це дуже важливо. Чому? Адже саме воно дає можливість постійного розвитку та покращення своїх навичок.

Взагалі, оскільки консультування – це робота з людьми, то тут постійно потрібно удосконалюватися. Адже всі вони такі різні… При відсутності необхідної інформації може бути дуже складно зрозуміти, як їм зарадити…
Про це піклується «Пальміра Плюс», тому й проводить семінар-тренінги для людей, що бажають дізнатися більше про якісну допомогу залежним у Києві.

Трохи про семінар-тренінг

Семінар-тренінг з хімічної залежності – це тритижнева навчальна програма. Зазвичай він дає новий, свіжий погляд на те, як працювати та корегувати поведінку людей, які знаходяться під впливом залежності.

А детальніше?

Що ж… Якщо розповідати детальніше, то програму семінар-тренінгу можна розділити на декілька частин:

  1. Інформативна
  2. Терапевтична
  3. Практична

Отже, коротко про кожну з них…

Інформативна

Як Ви вже здогадалися з назви, інформативна – це все, що стосується теоретичних знань. Тобто, лекції, які проводилися на початку дня з понеділка по п’ятницю. Вони допомогли глибше поглянути на суть хвороби залежності.

Терапевтична

Після довгих, насичених занять, о другій половині дня, відбувалася терапевтична робота, або групова терапія. Навіщо? А для того, щоб познайомитися із собою, так би мовити. Адже, у разі допомоги іншим, варто й зі своїми «тарганами» розібратися.

Практична

Отримавши досвід з двох попередніх складових навчальної програми, учні семінар-тренінгу закріплювали його практикою у реабілітаційних центрах. Вони проводили як інформативні, так і терапевтичні заняття – тобто, більш конкретну підготовку до майбутньої, якісної роботи із залежними.

Неофіційна» інформація

Що сказати про загальну атмосферу під час семінар-тренінгу? Ой, там було справді класно! Та весело! От так, приходячи кожного разу, отримувалося купа позитиву та радості. Зазвичай навіть покидати учнів не хотілося.

Взагалі, вони на місці не сиділи… Є вільна хвилинка? Та й гайда кудись! То у Київ, то ще десь прогулятися, то спортом зайнятися, то шашлики зробити… Гарна, дружня, сумлінна та життєрадісна компанія!

Вони справді вселили надію та ще раз довели, що жити щасливо та тверезо, попри смертельну хворобу, – можна! Отже, навчання консультантів з хімічної залежності, можна сказати, пройшло успішно!