Примусове лікування залежності від наркоманії в Києві

Примусове лікування від наркоманії в Києві. Мотивація на лікування залежних наркоманією.

093-500-90-85
Приватна клініка лікування алкоголізму
Примусове лікування залежності від наркоманії в Києві

Підбір методик лікування та психологічний супровід пацієнта

У лікуванні будь-якого виду залежності важливим є усвідомлення залежною людиною проблеми та своєчасне звернення по допомогу. Сучасна медицина не передбачає примусові або насильницькі методи лікування (виняток становлять випадки лікування агресивної або девіантної поведінки, лікування за рішенням суду), тому в реабілітаційному центрі “Пальміра Плюс” велике значення надається виробленню у самого пацієнта внутрішньої мотивації до здійснення лікування.

Дипломовані лікарі та психологи застосовують під час роботи з такими хворими метод інтервенції, що дає змогу пацієнту самому усвідомити важливість і необхідність лікування або реабілітації та погодитися на виконання процедур.

Добровільна згода пацієнта призводить до отримання більш стійкого результату, тому з ним працюють профільні фахівці, допомагаючи йому відновити втрачені принципи, цінності, пріоритети.

Тривалість перебування пацієнта в реабілітаційному центрі “Пальміра Плюс” визначається потребою в лікуванні і може тривати від 1 до 12 місяців, залежно від результату реабілітації.

Велике значення на всіх етапах лікування надається соціальній реабілітації, допомагаючи формувати нові соціальні зв’язки, знайти собі позитивні захоплення.

На всіх етапах лікування і реабілітації пацієнта курирує досвідчений лікар нарколог, психолог. Своєчасне звернення до реабілітаційного центру “Пальміра Плюс” по допомогу не передбачає обов’язкової постановки на психонаркологічний облік.